Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#6201 Hozzászólás Szerző: Fox »

Egyébként Pogba még mindig nagyon fiatal,viszont egy közel száz milliós játékostól elvárható,hogy kicsivel többet mutasson.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6202 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kecske01 írta:
Fox írta:Watford ellen égett a MU. Eléggé összeálltak a sárga-feketék.
3-1 :D
Mata megint kezdett, dicséretes, hogy a Géniuszok Géniusza nem követi el kétszer ugyanazt a hibát.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6203 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fox írta:Watford ellen égett a MU. Eléggé összeálltak a sárga-feketék.
3-1 :D

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#6204 Hozzászólás Szerző: Fox »

Watford ellen égett a MU. Eléggé összeálltak a sárga-feketék.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6205 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Evertonra érdemes lesz oda figyelni.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#6206 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Én csak első félidőt láttam tegnap de az is bőven elég volt, élettől is elment a kedvem :(
Ennyi labdát eladni amit mi műveltünk az egyszerűen kritikán aluli, hibát hibára halmoztunk.
Sajnos beigazolódott, hogy az elején nagyon könnyű sorsolás miatt nem tudtuk felvenni a ritmust egy sokkal jobb poollal.
Mi vagyunk a nagy vesztesei az elmúlt két fordulónak, city véleményem szerint simán behúzza PL-t bár náluk is lesz hullámvölgy de nem úgy néz ki mintha ez mostanában lenne...
Arsenal, pool, lester, everton is felvette a ritmust ideje lesz, hogy mi is újra megtaláljuk ha be akarunk érni a BL helyekre!!!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#6207 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Fordulo vesztesei.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6208 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

6. Helyre vissza is csuszhatunk :D Nem mintha szamitana még csak na. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6209 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:Egyébként az elképesztő, hogy középen próbálják ezek a félkegyelműek átgyömöszölni a labdát, és véletlenül sincs pályán Fábregas, akinek ezek a három méteren belül négy passz típusú dolgok elvileg mennek. Meg, gyakorlatilag is. Őszintén remélem, hogy Conte most megkapta azt az üzenetet, hogy ezzel a két szerb fogyatékossal nem lehet tervezni.
Viccelsz? Hisz Matic adott egy assistot, Ivanovic meg tud hosszúkat bedobálni, ez elég a kezdőbe kerüléshez...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#6210 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Komolyan azon gondolkoztam tegnap, Matics egyáltalán velünk van? Én sem értem mi a búbánatos f*szért kezd mindig. Az első három meccsen onnantól lett jobb, hogy bejött Fabregas. Ha jól emlékszem pár éve simán rúgtunk egy ötöst a Swansea-nak, a poolt meg otthon vertük. Most meg itt tartunk. Valaki szólhatna Conte-nak, hogy kukkantson már a magyar fórumra :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6211 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Még így is, hogy szr periódusát éli a csapat, nehezemre esik megemészteni, hogy egy szintén szr periódusát élő csapat a bridgen lesimáz minket...

Persze szép gól volt, kapura szánta ez tuti és az is, hogy abból a szögből pont a hosszú felsőt célozta, de azért bssza meg, hogy van pofája nekünk ilyet vágni, a BRIDGEn ráadásul hogy minden drukkerünk élőben végignézhesse... Rugdaljon ilyeneket a Burnlynek :o)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6212 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:
Bubi írta:Azért dögöljön meg ez a Henderson gyerek, hogy ellenünk lövi meg az élete és az év gólját.
Csak a sportszerűség és a "győzzön a jobbik" mentalitás Bubikám...
Mondjuk Hendersonnal irritalobb szellemi fogyatekost az elbajnoksagok Grosskreutz ota nem lattak, a csavo, mint ket down-szindromas testver egyesulesenek produktuma. Milyen szerencse, hogy Klopp megint megtalalta a csapatot, ahol egyszerre viselkedhet veszett majomkent es kielheti az apaskodo, jajjjdeugyivagy-hogy-nem-csorgott-a-nyalad-a-mezedre hajlamait.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6213 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Azért dögöljön meg ez a Henderson gyerek, hogy ellenünk lövi meg az élete és az év gólját.
Csak a sportszerűség és a "győzzön a jobbik" mentalitás Bubikám...

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#6214 Hozzászólás Szerző: galferenc »

cech19960320 írta:
Bubi írta:Azért dögöljön meg ez a Henderson gyerek, hogy ellenünk lövi meg az élete és az év gólját.
az év gólját lehet... de ő minden évben lő 1-2 ilyet..
Pedig csak 1 átlagos PL játékos. A+, rájött, lővésből lesz a gól. Oszt gyakorolja.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6215 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chester írta:Remélem még épp időben jött a kijózanító pofon, mert bitang kemény sorsolásunk lesz, és jó lenne, ha nem húznának még egyszer faszra, mert tegnap ez történt. Régen rossz, ha Cahillnek kell irányítania és a labdakihozatalt szervezni, de Kante és Matic is adott olyan labdákat, hogy beütöttem volna a képernyőt, nagyon kell ebbe a csapatba egy Fabregas szerű agy.

Tessék belenyúlni ebbe a csapatba, főleg ha ilyen látványosan gyengén teljesít mint tegnap, nem a 84. percig várni a cserével, félidőben is lehetett volna húzni egy kettős cserét, mert akadtak pocsék teljesítmények. Conte remélem levonta a tanulságokat.
Egyébként az elképesztő, hogy középen próbálják ezek a félkegyelműek átgyömöszölni a labdát, és véletlenül sincs pályán Fábregas, akinek ezek a három méteren belül négy passz típusú dolgok elvileg mennek. Meg, gyakorlatilag is. Őszintén remélem, hogy Conte most megkapta azt az üzenetet, hogy ezzel a két szerb fogyatékossal nem lehet tervezni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6216 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Azért dögöljön meg ez a Henderson gyerek, hogy ellenünk lövi meg az élete és az év gólját.
az év gólját lehet... de ő minden évben lő 1-2 ilyet..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6217 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azért dögöljön meg ez a Henderson gyerek, hogy ellenünk lövi meg az élete és az év gólját.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6218 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem még épp időben jött a kijózanító pofon, mert bitang kemény sorsolásunk lesz, és jó lenne, ha nem húznának még egyszer faszra, mert tegnap ez történt. Régen rossz, ha Cahillnek kell irányítania és a labdakihozatalt szervezni, de Kante és Matic is adott olyan labdákat, hogy beütöttem volna a képernyőt, nagyon kell ebbe a csapatba egy Fabregas szerű agy.

Tessék belenyúlni ebbe a csapatba, főleg ha ilyen látványosan gyengén teljesít mint tegnap, nem a 84. percig várni a cserével, félidőben is lehetett volna húzni egy kettős cserét, mert akadtak pocsék teljesítmények. Conte remélem levonta a tanulságokat.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6219 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Moldván írta:Nem is értem mire számítottatok, ugyanaz a csapat, mint tavaly, Kantet leszámítva, persze, hogy húgy az egész. :D
Conte meg vagy tanul vagy jövőre más edzőnk lesz, aki talán kibassza a csapatból a sok selejtet.
én már Contetól is azt vártam.
Meglátjuk, hogy állunk fel ebből.
Ligakupában remélem nagyon megvariálja a csapatot és aki jól teljesít az kezdhetne is az arsenal ellen.
de félek, hogy a ligakupában is ugyanez a csapat lesz max annyi változással, hogy Batshuayi kezd meg talán Moses.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#6220 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nem is értem mire számítottatok, ugyanaz a csapat, mint tavaly, Kantet leszámítva, persze, hogy húgy az egész. :D
Conte meg vagy tanul vagy jövőre más edzőnk lesz, aki talán kibassza a csapatból a sok selejtet.

Válasz küldése