Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Premier League

#6221 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

almos írta:pénteken játszunk este a Liverpool ellen!
Egyébként ez igaz, és azért van, mert a PL-ben is pénteki meccseket akarnak, a hétfői helyett mint ahogy a német, francia, spanyol bajnokságokban?
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#6222 Hozzászólás Szerző: almos »

Közérdekű közlemény: Aki véletlen még nem vette észre, pénteken játszunk este a Liverpool ellen!
LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6223 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Nekem nem hiányzik Lukaku, nem tetszik a stílusa. Misi se kezdő, pedig milyen sok lehetőség van benne... Csak nehogy "lebutuljon" a sok padozás miatt.

Viszont Costa fantasztikus gólokat lőtt és mint már mondtam (meg nyilván ti is észrevettétek) nem annyira tróger, mint volt tavalyi év(ek)ben. Kifejezetten szimpatikus most... Ez nagy meglepetés. Meg az is, hogy Oscar pl mindkét gólunkban benne volt. Gólpassz és ilyen előkészítésszerű a 2. gól előtt. Jól játszik és végre látszik rajta a zsenialitás. Persze ez még nem elég, de végre látom, hogy ki lenne ő valójában.
Engem kifejezetten felbasz, hogy egy ilyen tehetség ott rohad a padon (a többiről ne is beszéljünk), nyilván a Leicester ellen kezdő lesz, de könyörgöm ne 2 hetente játsszon már, mert amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen fog távozni. Ezt a jelenlegi tendencia (felállás, taktika) alapján mondom, ami bőven változhat a jövőben és nagyon remélem, hogy hamarosan fog is.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6224 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nekem nem hiányzik Lukaku, nem tetszik a stílusa. Misi se kezdő, pedig milyen sok lehetőség van benne... Csak nehogy "lebutuljon" a sok padozás miatt.

Viszont Costa fantasztikus gólokat lőtt és mint már mondtam (meg nyilván ti is észrevettétek) nem annyira tróger, mint volt tavalyi év(ek)ben. Kifejezetten szimpatikus most... Ez nagy meglepetés. Meg az is, hogy Oscar pl mindkét gólunkban benne volt. Gólpassz és ilyen előkészítésszerű a 2. gól előtt. Jól játszik és végre látszik rajta a zsenialitás. Persze ez még nem elég, de végre látom, hogy ki lenne ő valójában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6225 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Lukaku 10 perc alatt vert egy mesterhármast Sunderland-ben, nem rossz..
Mindezt 15 oranyi PL gol nelkuli jatekido utan :D.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#6226 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukaku 10 perc alatt vert egy mesterhármast Sunderland-ben, nem rossz..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ricco írta:Azért remélem a Pool ellen húz valami váratlant a mester. Terry gondolom nem lesz, de ezen kívül is. Szezon kezdete óta kb ugyanaz a kezdő és a játék. Ha nyerni akarunk ellenük, akkor kelleni fog valami váratlan.
Szerintem Luiz mindenképp bekerül a kezdőbe, de több változás nem nagyon várható.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
Ricco írta:Azért remélem a Pool ellen húz valami váratlant a mester. Terry gondolom nem lesz, de ezen kívül is. Szezon kezdete óta kb ugyanaz a kezdő és a játék. Ha nyerni akarunk ellenük, akkor kelleni fog valami váratlan.
Nem hinném, hogy pont az eddigi legnehezebb ellenfelünk ellen változtatna.
Mindenkepp erdekes lesz, hogy marad ez a vedelem, rohadt gyors pool ellen (Mane es Sturridge most hetvegen is szetfutotta a leicestert) vagy bekerulnek az uj arcok es fel lesz forgatva az egesz. Nem tudom melyik a rosszabb...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6229 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ricco írta:Azért remélem a Pool ellen húz valami váratlant a mester. Terry gondolom nem lesz, de ezen kívül is. Szezon kezdete óta kb ugyanaz a kezdő és a játék. Ha nyerni akarunk ellenük, akkor kelleni fog valami váratlan.
Nem hinném, hogy pont az eddigi legnehezebb ellenfelünk ellen változtatna.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#6230 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Azért remélem a Pool ellen húz valami váratlant a mester. Terry gondolom nem lesz, de ezen kívül is. Szezon kezdete óta kb ugyanaz a kezdő és a játék. Ha nyerni akarunk ellenük, akkor kelleni fog valami váratlan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6231 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
AwayRoller írta:Látom páran már Conte-nek is nekimentek az eredmény miatt :lol: ez vicces.
Szerintem amúgy Conte kifejezetten jól és jókor nyúl bele a meccsbe. Lehet mondani hogy későn cserél, de egy orrsúlyos csapatot a 60. perc körül könnyebben megfut az ellenfél, mint 10-15 perccel később, és akkor már jobban ki is jön a cserék frissessége, ma sem ezen múlt. (egyetlen hibája hogy szerelmes oscar-ba, pedig ma is látszott, hogy a nagy kedven kívül semmit se tud, amint beállt Fabregas szintekkel emelkedett a passzjátékunk minősége)

Az igaz, hogy nagyon sok helyzetet rontottunk el (Costa üres kapura), de még így is jobban hibáztatható a bíró, mindent engedett a swansea-nak.

Viszont egyáltalán nem rossz a helyzetünk, második hely, második legtöbb lőtt gól. Remélhetőleg nem ezen a két ponton fog múlni a végelszámolás.
A meccset nem láttam mer meccsem volt, de az összefoglalót nézve Oscar mindkét gólból kivette a részét. Az elsőnél egy szép levétel után egyenesen ő adta a gólpasszt, a másodiknál pedig szintén ő kezdeményezte az akciót, bepasszolta Ivának.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6232 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta:Látom páran már Conte-nek is nekimentek az eredmény miatt :lol: ez vicces.
Szerintem amúgy Conte kifejezetten jól és jókor nyúl bele a meccsbe. Lehet mondani hogy későn cserél, de egy orrsúlyos csapatot a 60. perc körül könnyebben megfut az ellenfél, mint 10-15 perccel később, és akkor már jobban ki is jön a cserék frissessége, ma sem ezen múlt. (egyetlen hibája hogy szerelmes oscar-ba, pedig ma is látszott, hogy a nagy kedven kívül semmit se tud, amint beállt Fabregas szintekkel emelkedett a passzjátékunk minősége)

Az igaz, hogy nagyon sok helyzetet rontottunk el (Costa üres kapura), de még így is jobban hibáztatható a bíró, mindent engedett a swansea-nak.

Viszont egyáltalán nem rossz a helyzetünk, második hely, második legtöbb lőtt gól. Remélhetőleg nem ezen a két ponton fog múlni a végelszámolás.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6233 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

cech19960320 írta:
jkopfner írta:
Bubi írta:HOGY a pcsába nem fújta be Fer szabálytalanságát Cahillel szemben? HOGY NEM LÁTTA? Rohadjon el az összes látóidege...Nem hiszem el, pedig mindent megtettünk, de ez a szar swansea úgy bebuszozott hogy egy utcalány 2 fillérest nem tudtam volna a 16os gyepére hajítani... Ezt a tetü Fer gyereket meg igazoljuk le a télen (azt küldjük le a tarcsiba...).
Neked is gond lehet a látóidegeiddel. Egyértelmű tizi volt. A Fer-Cahill esetnél pedig fasz volt a bíró, hogy nem ítélt kifelé szabit.
a 11-est nem is emlegette...olvasd csak el még1x... a cahill elleni meg tényleg egy téves ítélet volt.
Te minden posztot elolvasol vagy csak kiragadsz néhányat közülük?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6234 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Contet csak az miatt lehet max. hibáztatni, hogy nem cserélt hamarabb. Mondjuk némelyik húzását nem igazán értem, dehát ő az edző, ő látja ki h teljesít az edzéseken. Tény, h nálam Cesc alap kezdő lenne és idegenbe a viszonylag gyengébb csapatok ellen megpróbálhatnánk a két csatáros játékot játszani Batshu - Costa duóval.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6235 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Látom páran már Conte-nek is nekimentek az eredmény miatt :lol: ez vicces.

Ez valóban egy olyan meccs volt, ahogy korábban már valaki említette, amelyen nem feltétlen szégyenteljes a 2-2, legalábbis a mi részünkről. Lehet okolni(és kell is) a generációk óta beltenyészetből fennmaradó Marriner családot, esetleg Contet, hogy nem vállalt még több kockázatot, de igazság szerint a sok elbalfaszkodott lehetőség bosszulta meg magát. Végső soron csak mmagukat okolhatják a játékosok, bármilyen jól is tolták ma.

Costa olyan ziccert tolt tovább Ivának, kapuralövés helyett, hogy nagymuter sarkazva belőtte volna... vagy Hazard a kapusba egy olyan lasztit, amelyből egy CR vagy Messinek valószínű gól a vége(hogy egy mostanában folyó témához visszacsatoljak). Akkor abban a pillanatban 2 góllal megyünk és le van zárva a meccs. További egyéni bakikból pedig jött is a 2 gól. Kurti szokás szerint a legidétlenebb módon korrigál, ha hibázik. Már nem első ilyen pánikmegoldása és jelen esetben örültem, hogy nem piros. Cahill pedig bármennyire is lökve volt, hátul nem simogatjuk a labdát b+!

Én maradok a pozitívumokkal: Egy újabb meccs, amelyet végigugráltam és minden pillanatával együtt tudtam élni. Egy újabb meccs, amikor hátrányból visszajövünk. És egy kis megnyugvás, hogy tavaly ezt ugyanúgy leadtuk volna 4-2-re, mint a wetspam tegnap. Antonio-nak még van 2 meccse, hogy mezt vetessen velem :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6236 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Cahill kitette Twitterre a le nem fújt szabálytalanságot, majd kommentárt is fűzött hozzá, könnyen lehet, hogy a mocskos FA emiatt eltiltja. Elképzelhető, hogy a 'Pool ellen ő és Terry se lesz...
Akk jönne a Luiz-Iva duó és talán bekerülne a kezdőbe Alonso is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6237 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cahill kitette Twitterre a le nem fújt szabálytalanságot, majd kommentárt is fűzött hozzá, könnyen lehet, hogy a mocskos FA emiatt eltiltja. Elképzelhető, hogy a 'Pool ellen ő és Terry se lesz...
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6238 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

jkopfner írta:
Bubi írta:HOGY a pcsába nem fújta be Fer szabálytalanságát Cahillel szemben? HOGY NEM LÁTTA? Rohadjon el az összes látóidege...Nem hiszem el, pedig mindent megtettünk, de ez a szar swansea úgy bebuszozott hogy egy utcalány 2 fillérest nem tudtam volna a 16os gyepére hajítani... Ezt a tetü Fer gyereket meg igazoljuk le a télen (azt küldjük le a tarcsiba...).
Neked is gond lehet a látóidegeiddel. Egyértelmű tizi volt. A Fer-Cahill esetnél pedig fasz volt a bíró, hogy nem ítélt kifelé szabit.
a 11-est nem is emlegette...olvasd csak el még1x... a cahill elleni meg tényleg egy téves ítélet volt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#6239 Hozzászólás Szerző: focimark »

jkopfner írta:
Bubi írta:HOGY a pcsába nem fújta be Fer szabálytalanságát Cahillel szemben? HOGY NEM LÁTTA? Rohadjon el az összes látóidege...Nem hiszem el, pedig mindent megtettünk, de ez a szar swansea úgy bebuszozott hogy egy utcalány 2 fillérest nem tudtam volna a 16os gyepére hajítani... Ezt a tetü Fer gyereket meg igazoljuk le a télen (azt küldjük le a tarcsiba...).
Neked is gond lehet a látóidegeiddel. Egyértelmű tizi volt. A Fer-Cahill esetnél pedig fasz volt a bíró, hogy nem ítélt kifelé szabit.
Vagy akar Amatot is ki lehett volna allitani. A sargaja utan meg volt minimum ket szabalytalansaga.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#6240 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem egy ilyen meccs után nincs okunk az elégedetlenségre, millió helyzetet dolgoztunk ki, nagyon jól játszott mindenki. 2 hiba volt, abból lőttek is 2 gólt, ez van... bár csak ilyen meccseken kaptunk volna ki tavaly is, akkor egy rossz szót nem tudnék szólni
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése