Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Premier League

#6301 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

rafanadal írta:Valami Mourinho nyilatkozat? Bírók? Csalás? Ő tökéletes volt csak mindenki más kibaszott vele?
Tessék :D
"I am very disappointed with two decisions from Mark [Clattenburg], because it's a penalty and a red card for Bravo," Mourinho said.

"If you tell me that that's not a penalty and a red card, I'll tell you that for sure outside the box it is a free-kick and a red card. Inside the box it has to be the same, but obviously even the best referees make mistakes, and he made a big one.

"The second one is also a penalty, Otamendi is a penalty, you can tell me he has no intention, I think he has intention.

"The arm behind the body, he knows that the cross is not going in his face, it's going in his back, and he drops the elbow back, so two penalties."

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#6302 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Dante írta:
Ricco írta:Hát mondjuk azért ez mindenkin előbb ment el, mint rajta. Két balfaszoskodás Blind-tól, aki nem tudom mit keres a MU-ban = két gól. Ez a csávó mint nálunk ivanovics. Pogba nettó emberhátrány volt, az örmény sem találja még magát... Bravo-nál is elmaradt a lap.

Ennek inkább döntetlen szaga volt.
Ott van Rojo és Smalling is egészséges most már. A szokásos szemellenzős, arcra válogatós kezdő és a gyáva taktika szerintem bőven elég érv amellett hogy rajta ment el. Azt se tudta megoldani hogy a kp-n legyen a labda és Pogba ezzel folyamatosan játékban legyen. Plusz a Lingard-Mkhitaryan kettős beállítása óriási taktikai húzás volt a citi részére.
Smalling oké, nem tudom, miért nem kezdte. Ez jogos. Egyébként azért változtatott az előző meccsekhez képest.

De gyáva taktika... Az akkor is az lesz, amikor majd Conte is ezt nyomatja a City ellen? Mert nagyjából ezt fogja. Pogba amikor játékban volt, igazából akkor sem volt. Rooney meg iszonyat lassú és körülményes. És azért egy tizi tényleg elmaradt.

Meglátjuk, tanul-e ezekből.

Na, nem mint hogyha annyira érzékenyen érintene, hogy kikapott a Mu. Csak én így láttam...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6303 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

rafanadal írta:Valami Mourinho nyilatkozat? Bírók? Csalás? Ő tökéletes volt csak mindenki más kibaszott vele?
Mourinho: "In the second half we had chances. Honestly I had 2-3 players on the first half if I'd have known I wouldn't have playe them."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6304 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ricco írta:Hát mondjuk azért ez mindenkin előbb ment el, mint rajta. Két balfaszoskodás Blind-tól, aki nem tudom mit keres a MU-ban = két gól. Ez a csávó mint nálunk ivanovics. Pogba nettó emberhátrány volt, az örmény sem találja még magát... Bravo-nál is elmaradt a lap.

Ennek inkább döntetlen szaga volt.
Ott van Rojo és Smalling is egészséges most már. A szokásos szemellenzős, arcra válogatós kezdő és a gyáva taktika szerintem bőven elég érv amellett hogy rajta ment el. Azt se tudta megoldani hogy a kp-n legyen a labda és Pogba ezzel folyamatosan játékban legyen. Plusz a Lingard-Mkhitaryan kettős beállítása óriási taktikai húzás volt a citi részére.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#6305 Hozzászólás Szerző: Ricco »

rafanadal írta:Valami Mourinho nyilatkozat? Bírók? Csalás? Ő tökéletes volt csak mindenki más kibaszott vele?
Hát mondjuk azért ez mindenkin előbb ment el, mint rajta. Két balfaszoskodás Blind-tól, aki nem tudom mit keres a MU-ban = két gól. Ez a csávó mint nálunk ivanovics. Pogba nettó emberhátrány volt, az örmény sem találja még magát... Bravo-nál is elmaradt a lap.

Ennek inkább döntetlen szaga volt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6306 Hozzászólás Szerző: Chester »

Külön örülök, hogy De Bruyne kente el a száját, bár a City is majdnem ellúzerkedett egy agyonnyert meccset. Persze a lényeg, hogy holnap mi is nyerjünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6307 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:óóóóoooo De Bruyne... Jah... Pedig ez a city még nincs kész, köze nincs a guardiola focihoz. Nem volt 5 mpnél több olyan időintervallum amikor járatták vagy birtokolták volna a labdát, nulla a labdatartása mindkét csapatnak, csakhát a city egy "De Bruynényi"val jobb volt. Mounak ha lett volna a padon 6 csatárja és cserélhet 6ot akkor a második félidőben a fél manu csatárokból állt volna:)

A mai alapján és az eddigiek alapján, szvsz számunkra verhető mindkét csapat. Az a megérzésem, hogy IDÉN javunkra válhat a manchesteri edzőkeringő.

Szerk.: ja amúgy, nem ezt várnám a világ legdrágább játékosátol (Pogba). Nem volt szar, de ez nagyon karcsú.
Én sem láttam semmi különösebbet ami miatt tartanunk kéne a két mencseszteri csapattól. A szezon elején be lett harangozva, hogy ők a torony magas esélyesek a PL címre,de szerintem semmivel sem esélyesebbek mint mi. Ja és sztem a 100 milliós Pogba, mire fordul egyet a labdával, addig Kanté kétszer körbefutja őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6308 Hozzászólás Szerző: Bubi »

óóóóoooo De Bruyne... Jah... Pedig ez a city még nincs kész, köze nincs a guardiola focihoz. Nem volt 5 mpnél több olyan időintervallum amikor járatták vagy birtokolták volna a labdát, nulla a labdatartása mindkét csapatnak, csakhát a city egy "De Bruynényi"val jobb volt. Mounak ha lett volna a padon 6 csatárja és cserélhet 6ot akkor a második félidőben a fél manu csatárokból állt volna:)

A mai alapján és az eddigiek alapján, szvsz számunkra verhető mindkét csapat. Az a megérzésem, hogy IDÉN javunkra válhat a manchesteri edzőkeringő.

Szerk.: ja amúgy, nem ezt várnám a világ legdrágább játékosátol (Pogba). Nem volt szar, de ez nagyon karcsú.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6309 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Valami Mourinho nyilatkozat? Bírók? Csalás? Ő tökéletes volt csak mindenki más kibaszott vele?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Premier League

#6310 Hozzászólás Szerző: bNc »

Norbertoo írta:
bules írta:
kecske01 írta:De nevetek a sok Utd.-es gyökeren. Már mikor megmondtam nekik, hogy City ellen cumi lesz. Guardiola megjegyzem itt is megcsinálta a fociját. Tök m1, hogy hol melyik liga.
pedig semmi olyat nem csinált a city amitől el kellene ájulni
Hát azért De Bruynet újra élőben látva el kellett gondolkozzak, hogy a srác vajon 2, vagy 3 év múlva lesz-e aranylabda esélyes... Egyszerűen felbecsülhetetlen érték jelenleg a srác szerintem.
Túlzásokba nem kell esni. Kiválóan játszott, de azért Hazard is tud ilyet jobb napjain. Nálam Fernandinho volt a a city legjobbja. Hihetetlen mit játszott, ehhez képest Pogba nagyjából annyit csinált mint Matic szokott.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#6311 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

bules írta:
kecske01 írta:De nevetek a sok Utd.-es gyökeren. Már mikor megmondtam nekik, hogy City ellen cumi lesz. Guardiola megjegyzem itt is megcsinálta a fociját. Tök m1, hogy hol melyik liga.
pedig semmi olyat nem csinált a city amitől el kellene ájulni
Hát azért De Bruynet újra élőben látva el kellett gondolkozzak, hogy a srác vajon 2, vagy 3 év múlva lesz-e aranylabda esélyes... Egyszerűen felbecsülhetetlen érték jelenleg a srác szerintem.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#6312 Hozzászólás Szerző: bules »

kecske01 írta:De nevetek a sok Utd.-es gyökeren. Már mikor megmondtam nekik, hogy City ellen cumi lesz. Guardiola megjegyzem itt is megcsinálta a fociját. Tök m1, hogy hol melyik liga.
pedig semmi olyat nem csinált a city amitől el kellene ájulni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6313 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: Az ő ellenkezője Shaw, őt azért mert most Marcos Alonso helyett lehetne egy Shaw-Bertrand bhv párosunk, csak ugye volt egy különleges edzőnk, akinek nem kellett.
Lehet h Marcos Alonso jobb lesz mindkettőnél, nem tudhatjuk előre. Én mondjuk egyáltalán nem bánom, hogy Shaw nem került hozzánk, viszont Bertrandot marasztalhattuk volna jobban az igaz.

Yayával egyébként mi a szitu? Cserepadon sincs és a sérülteknél sem látom feltüntetve a nevét. Kivágta őt Guardiola vagy lezavarta a tarcsikhoz? Szomorú és vicces is egyébként, h van csapat ahova Fellaini befér és Schweini nem :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6314 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ebben az esetben sorry, igen, én vagyok a fasz :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#6315 Hozzászólás Szerző: szogi »

Félreértettél ! Nem a hozzászólásod ellen írtam ,hanem Iva gyengeségére utaltam!
Tiszteletem!
A kisfiú megszólítás tök jó esett :D mosolyogtam :D :D :D
dankodavid írta:
szogi írta:Igen-ám csak Zlatannak egész jó a "rúgótech-je"
dankodavid írta:Ha van lassabb játékos Ivanovic-nál, akkor az Ibrahimovic.
És a kettő egymással milyen összefüggésben van? Megállapítottam egy tényt, ami a gólja ellenére tény maradt, az, hogy egy ilyen kis primitív próbálkozással szeretnél okos kisfiúnak tűnni, megmosolyogtató.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6316 Hozzászólás Szerző: Dante »

Stones-t kicsit sajnálom, kár hogy leépült tavaly a TR-jének köszönhetően. Az ő ellenkezője Shaw, őt azért mert most Marcos Alonso helyett lehetne egy Shaw-Bertrand bhv párosunk, csak ugye volt egy különleges edzőnk, akinek nem kellett.

Egyébként mindkét manchesteri csapatnak megvannak a saját ivanovicai és maticai. Blind, Fellaini, Bravo, Stones kritikán aluliak. Az lesz a bajnok akinek a leghamarabb sikerül 11 kompetens, szellemi fogyatékkal nem rendelkező játékost felraknia. Pep és csozé is csőlátású bizonyos esetekben, remélem Conte a nyitottságával, saját hibáinak belátásával föléjük tud (vagy inkább fog) emelkedni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6317 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

De nevetek a sok Utd.-es gyökeren. Már mikor megmondtam nekik, hogy City ellen cumi lesz. Guardiola megjegyzem itt is megcsinálta a fociját. Tök m1, hogy hol melyik liga.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6318 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

szogi írta:Igen-ám csak Zlatannak egész jó a "rúgótech-je"
dankodavid írta:Ha van lassabb játékos Ivanovic-nál, akkor az Ibrahimovic.
És a kettő egymással milyen összefüggésben van? Megállapítottam egy tényt, ami a gólja ellenére tény maradt, az, hogy egy ilyen kis primitív próbálkozással szeretnél okos kisfiúnak tűnni, megmosolyogtató.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6319 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chester írta:Nem hiszem el, hogy ez a balfék Bravo visszahozza a MU-t a meccsbe... :roll:
Ráadásul a félidő végén mit hagyott ki Ibra, ha Bravon múlik akk már nem is vezet a city.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2016. szeptember 10., szombat 14:21-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6320 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem hiszem el, hogy ez a balfék Bravo visszahozza a MU-t a meccsbe... :roll:

Válasz küldése