Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#6421 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Pogba kezdő, na nézzük azt a 120 milliót! :D

utcalány nagy igazolás, vissza fogja hozni az árát. 10 évre van egy komplex középpályásuk aki támadásban és védekezésben is top.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6422 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta:Pogba kezdő, na nézzük azt a 120 milliót! :D
Mata kezdő, agyam eldobom...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#6423 Hozzászólás Szerző: almos »

Pogba kezdő, na nézzük azt a 120 milliót! :D
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6424 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mondjuk azt megnézném, hogy mi egy ekkora flop-ot mikor tudnánk értékesíteni az egy évvel korábbi vételárán (bónuszokkal együtt szinte pontosan annyi), gyanítom soha az életben. (és itt most komoly összegre gondolok, nem a Djilo féle kis kaliberű transzferekre, mielőtt valaki bedobná a nevét teljes joggal :D )

Nálunk ez úgy nézne ki, hogy nagyobb valószínűséggel lepasszoljuk kölcsönbe vagy a vételár max. feléért továbbadjuk. Ezt ügyesen csinálta a 'Pool, előre kijelentették, hogy mennyiért hajlandóak eladni, a Palace pedig le is passzolta ezáltal a Bolasie-ért kapott cash-t nekik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6425 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

rafanadal írta:Kép
Nem ertem :D crystal vesz egy jo csatart.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6426 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#6427 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En is mobilrol (iphone) szoktam nezni sokszor meccseket es a pl rojadirecta oldalakon a "flash" linkeket szoktam elinditani es altalaban mukodnek, csak annyi, hogy a bzi reklamokbol ki kell lepegetni az elejen.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#6428 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Spring írta:
mikel12 írta:Aki ugy jart mint en, hogy jelen pillanatban nincs gepe csak telefonon tudja nezni a meccseket, mivel spiler tv-je nincs, azoknak ajanlom a vipleague mobil verziojat, illetve van egy par app. Allitolag sopcast es acestream is van telefonra ezt en is egy ket napja tudtam meg, majd hetvegere utana nezek. Telapo nagyon kibaszott velunk, raadasul pont a legrosszabbkor velem, hogy nincs gepem, digisportom viszont mind a harom.
Esetleg ha valakinek van tapasztalata tabletos meccsnezessel azt szívesen fogadnam, mostanában semmi streamet nem akar elinditani. Ezt a vip league play áruházban nem találom

Az nem is a play aruhazban van.
http://www.vipleague.mobi" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Premier League

#6429 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Daniel írta:
AwayRoller írta:
makraemil írta: Tehát Ivánovity és Mátity a mi két szerbünk :)
Köszi Emil! My whole life was a lie :lol:
Nekem ezt már mondta egy horvát ismerősöm, de ez olyan dolog, hogy a Ronaldo és a Ronaldhino kiejtésén is jót röhögnek a portugál ajkúak, mivel nincs is R betűjük (legalábbis nem így ejtik). Ott van James Rodriguez esete, meg lehetne sorolni. Fura hogy arra nagyon ráakadt 4 éve az mtv, de pl. Ronaldot senki se akarja jól kiejteni. Dzsudzsák se Zsuszák, de ez van. Sőt az angolok se Száuszemptonnak ejtik a Southampton vagy a South Park se Száusz Park, csak épp a magyarokba ez belerögzült, mert nem nagyon tudják a th-t kiejteni normálisan.

Mindegy ez nem kötekedés, meg köszi, hogy megosztottad :)
Azért érdekes a portugál nyelv, mert a szóvégi hangsúlytalan "o"-t "u"-nak ejtik. Aki még elég idős és emlékszik az idősebb Knézyre meg az 1994-es vb-re, ott pontosan mondták minden brazilnak a nevét. Tehát Romariu, Bebetu és társai.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#6430 Hozzászólás Szerző: Spring »

mikel12 írta:Aki ugy jart mint en, hogy jelen pillanatban nincs gepe csak telefonon tudja nezni a meccseket, mivel spiler tv-je nincs, azoknak ajanlom a vipleague mobil verziojat, illetve van egy par app. Allitolag sopcast es acestream is van telefonra ezt en is egy ket napja tudtam meg, majd hetvegere utana nezek. Telapo nagyon kibaszott velunk, raadasul pont a legrosszabbkor velem, hogy nincs gepem, digisportom viszont mind a harom.
Esetleg ha valakinek van tapasztalata tabletos meccsnezessel azt szívesen fogadnam, mostanában semmi streamet nem akar elinditani. Ezt a vip league play áruházban nem találom
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#6431 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Aki ugy jart mint en, hogy jelen pillanatban nincs gepe csak telefonon tudja nezni a meccseket, mivel spiler tv-je nincs, azoknak ajanlom a vipleague mobil verziojat, illetve van egy par app. Allitolag sopcast es acestream is van telefonra ezt en is egy ket napja tudtam meg, majd hetvegere utana nezek. Telapo nagyon kibaszott velunk, raadasul pont a legrosszabbkor velem, hogy nincs gepem, digisportom viszont mind a harom.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6432 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mobilrol tudok valahol streamet nezni? Probaltam nezni vasarnap a utd meccset ,de semelyik nem indult el. :(

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6433 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Meg mindig ott van ModricH :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#6434 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

makraemil írta:Annyit fűznék hozzá ehhez a név históriához hogy: Ivanovic és Matic nevét is a c betűn lévő vesszővel (') írják a szerb nyelvben, aminek a kiejtése egy az egyben eggyezik a magyar ty betű kiejtésével.

Tehát Ivánovity és Mátity a mi két szerbünk :)

Justin Bieber letörölte magát az Instagramról, most meg ez is? Ez a világ nem az ami tegnap volt..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2016. augusztus 16., kedd 14:25-kor.
Ok: Misi Bikicsunáj

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#6435 Hozzászólás Szerző: Daniel »

AwayRoller írta:
makraemil írta: Tehát Ivánovity és Mátity a mi két szerbünk :)
Köszi Emil! My whole life was a lie :lol:
Nekem ezt már mondta egy horvát ismerősöm, de ez olyan dolog, hogy a Ronaldo és a Ronaldhino kiejtésén is jót röhögnek a portugál ajkúak, mivel nincs is R betűjük (legalábbis nem így ejtik). Ott van James Rodriguez esete, meg lehetne sorolni. Fura hogy arra nagyon ráakadt 4 éve az mtv, de pl. Ronaldot senki se akarja jól kiejteni. Dzsudzsák se Zsuszák, de ez van. Sőt az angolok se Száuszemptonnak ejtik a Southampton vagy a South Park se Száusz Park, csak épp a magyarokba ez belerögzült, mert nem nagyon tudják a th-t kiejteni normálisan.

Mindegy ez nem kötekedés, meg köszi, hogy megosztottad :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6436 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

makraemil írta: Tehát Ivánovity és Mátity a mi két szerbünk :)
Köszi Emil! My whole life was a lie :lol:

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Premier League

#6437 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Annyit fűznék hozzá ehhez a név históriához hogy: Ivanovic és Matic nevét is a c betűn lévő vesszővel (') írják a szerb nyelvben, aminek a kiejtése egy az egyben eggyezik a magyar ty betű kiejtésével.

Ha kalap lenne a c betűn az lenne a magyar cs megfelelője, amit lehetne talán írni ch-val.

Tehát Ivánovity és Mátity a mi két szerbünk :)

Abrába nem szólok bele, tudtom szerint ő valóban cs betűs, de az Oroszt nem vágom.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#6438 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Végre jó volt újra chelsea meccset nézni!!!
Számomra a legfontosabb az aggresszivitás volt, a tűz, az akarat, ez egyértelműen Conte érdeme :!:
Fontos, hogy stabil volt a védelmünk de ennél csak nehezebb feladatuk lehet a köv. meccseken...
A legszembetűnőbb, hogy Hazard és Oscar mennyire élt és főleg mennyi labdát szereztek, szerintem egy meccsen többet mint eddigi egész karrierjükben.
Costa 1000%-on égett, minden labdának utána ment és lerúgott mindenkit :lol:
Óriási mákja volt mert kijárt volna neki a piros ha kicsit szigorúbb a spori...
Bízom a hasonló folytatásban jó úton indultunk el, fent kell tartani a lendületet erről Conte gondoskodni fog :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6439 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:
Megyó írta: Igen, ez alapvetően minden nagy csapatra jellemző, de nálunk különösen ez volt.

Tegnapi észrevételek, higgadt és komoly stílusban:
- Jó volt látni, hogy azért nem annyira szarok a játékosaink (Maticot kivéve, nem értem, hogy lehet ennyire körülményes és képzetlen).
- Nem valami labdabiztos a középpályánk. Fabregas eligazolása remélem, hogy csak egy vicc, meg az is, hogy Matic kezdő lesz. Mélységi labda nem nagyon volt. Costa jó lett volna elől, de nem kapott labdát, nem volt kitől... (Hazardtól max, neki voltak jó beadásai /kiugratásai)
- Én Ivanovicot soha nem bántottam, mert egészben nézem a karrierjét. Én Őt imádtam mindig is, nagy harcos volt, és kitartóan várt, hogy kezdő lehessen anno. Kell védő, de nem feltétlenül Iva helyett. Azpi jól van ott a baloldalt... Anno Gallas is kibírta. Nincs Ashley Cole szintű opciónk, akkor meg minek erőltessük. Attól hogy valaki ballábas, még nincs olyan szinten mint Azpi...
- Cahill nálam az, akit lecserélnék Koulibalyra bármikor. Úgy érzem az Iva-Kuli-Terry-Azpi négyes nagyon nagyon erős lenne, előttük Kantéval.
- Kell a két csatár, hogy fent legyen, főleg így, hogy mint írtam is, az egy csatár mögött nem egy Ronaldo/Bale/Modrich/Kroos labdabiztos/gólerős középpálya van...

Jó a csapatunk, jók a játékosok ("újra"), de Fabre eladása és nem játszatása őrültség. Oscar/Costa/Hazard egy seggarc, mindhárom a maga nemében, de nagyon tehetséges, jó játékosok.

Matic és Cahill nálam a leggyengébb láncszem. Mert lehet valaki motiválatlan, vagy öreg, vagy csak kretén, de ez a két ember tudásszinten nem éri fel a Chelseat. Egyszerűen nem az a szint, ami a világ top 10 csapatába belefér. WHU/Sp*rs szinten vannak mindketten. Bárcsak eladnánk őket, már azzal erősödne a keret.
Ha JT és Iva is tudja hozni a megfelelő szintet, akk felesleges idehozni 60 millióért egy Koulibalyt, mert akk Zouma vagy JT háttérbe szorulna. (Cahill is ott van még, aki nem hozott tegnap olyan szar szintet, tehát cserepadra is van egy középvédő). Én inkább egy szélső védő érkezését támogatnám. Viszont Fabregas nem játszatását én egyszerűen nem tudom hova tenni, ha valóban őt adjuk el a Matic-Oscar-Fabregas trióból, akkor én nagyon dühös leszek. kb. Fabregas az egyetlen kreatív középpályásunk aki előre is tud játszani. Ráadásul Matic tegnap egyáltalán nem a legjobb formáját hozta, sőt nálam ő volt az egyetlen aki valamelyest kilógott a csapatból. Viszont lehetséges, h Contenak kell két mélységi szűrő Matic és Kanté formájában, ez esetben Fabregas csak Oscar posztjára mehetne be és ha Oscar ilyen szintet hoz mint amit tegnap, akkor lehetséges, hogy őt fogja játszatni Conte. Ez esetben, viszont Fabregas biztos nem fogja választani a cserepadot és dobbant amint lehetséges. Róla gondoltam volna a legkevésbé, hogy kifelé állna a szekere a csapatból :roll:
http://www.skysports.com/football/news/ ... onio-conte
Ámen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6440 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
Megyó írta: Igen, ez alapvetően minden nagy csapatra jellemző, de nálunk különösen ez volt.

Tegnapi észrevételek, higgadt és komoly stílusban:
- Jó volt látni, hogy azért nem annyira szarok a játékosaink (Maticot kivéve, nem értem, hogy lehet ennyire körülményes és képzetlen).
- Nem valami labdabiztos a középpályánk. Fabregas eligazolása remélem, hogy csak egy vicc, meg az is, hogy Matic kezdő lesz. Mélységi labda nem nagyon volt. Costa jó lett volna elől, de nem kapott labdát, nem volt kitől... (Hazardtól max, neki voltak jó beadásai /kiugratásai)
- Én Ivanovicot soha nem bántottam, mert egészben nézem a karrierjét. Én Őt imádtam mindig is, nagy harcos volt, és kitartóan várt, hogy kezdő lehessen anno. Kell védő, de nem feltétlenül Iva helyett. Azpi jól van ott a baloldalt... Anno Gallas is kibírta. Nincs Ashley Cole szintű opciónk, akkor meg minek erőltessük. Attól hogy valaki ballábas, még nincs olyan szinten mint Azpi...
- Cahill nálam az, akit lecserélnék Koulibalyra bármikor. Úgy érzem az Iva-Kuli-Terry-Azpi négyes nagyon nagyon erős lenne, előttük Kantéval.
- Kell a két csatár, hogy fent legyen, főleg így, hogy mint írtam is, az egy csatár mögött nem egy Ronaldo/Bale/Modrich/Kroos labdabiztos/gólerős középpálya van...

Jó a csapatunk, jók a játékosok ("újra"), de Fabre eladása és nem játszatása őrültség. Oscar/Costa/Hazard egy seggarc, mindhárom a maga nemében, de nagyon tehetséges, jó játékosok.

Matic és Cahill nálam a leggyengébb láncszem. Mert lehet valaki motiválatlan, vagy öreg, vagy csak kretén, de ez a két ember tudásszinten nem éri fel a Chelseat. Egyszerűen nem az a szint, ami a világ top 10 csapatába belefér. WHU/Sp*rs szinten vannak mindketten. Bárcsak eladnánk őket, már azzal erősödne a keret.
Ha JT és Iva is tudja hozni a megfelelő szintet, akk felesleges idehozni 60 millióért egy Koulibalyt, mert akk Zouma vagy JT háttérbe szorulna. (Cahill is ott van még, aki nem hozott tegnap olyan szar szintet, tehát cserepadra is van egy középvédő). Én inkább egy szélső védő érkezését támogatnám. Viszont Fabregas nem játszatását én egyszerűen nem tudom hova tenni, ha valóban őt adjuk el a Matic-Oscar-Fabregas trióból, akkor én nagyon dühös leszek. kb. Fabregas az egyetlen kreatív középpályásunk aki előre is tud játszani. Ráadásul Matic tegnap egyáltalán nem a legjobb formáját hozta, sőt nálam ő volt az egyetlen aki valamelyest kilógott a csapatból. Viszont lehetséges, h Contenak kell két mélységi szűrő Matic és Kanté formájában, ez esetben Fabregas csak Oscar posztjára mehetne be és ha Oscar ilyen szintet hoz mint amit tegnap, akkor lehetséges, hogy őt fogja játszatni Conte. Ez esetben, viszont Fabregas biztos nem fogja választani a cserepadot és dobbant amint lehetséges. Róla gondoltam volna a legkevésbé, hogy kifelé állna a szekere a csapatból :roll:
http://www.skysports.com/football/news/ ... onio-conte

Válasz küldése