Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7002
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6881 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Utd-el a fél futballvilágot szóba hozzák most.

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6882 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

United lehet hogy viszi Lozano-t... na rá mi is rámehetnénk, illene Conte játékához.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7002
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6883 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Musa megy a Leicesterbe. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4841
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6884 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:
emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:
Bocsi, lehet csak reggel van, de ez a két dolog hogy a viharba függ össze? :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6885 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6886 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.
Én nem tudom elképzelni azt, hogy Pogba a mu-ban kössön ki, szerintem a real lesz a befutó.
Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6887 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.
Én nem tudom elképzelni azt, hogy Pogba a mu-ban kössön ki, szerintem a real lesz a befutó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6888 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#6889 Hozzászólás Szerző: royston »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Az örménnyel várnék,nehogy Kagawa legyen belőle vagy Anderson.Mindkettő anno nagyobb tálentnek tünt mint HM.
Aztán mindkettő bőven megbukott a mu-ba.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#6890 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Josénak már csak egy jó verőember hiányzik a középpályára és egész ütős csapata lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6891 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Én ezt a Mkhitaryant nem tudom hova tenni. A tavalyi szezonja egészen brutális volt, de nekem csak a balf*sz helyzetkihasználása az, ami megmaradt a fejemben. Ha agyonütnének sem tudnám fejből, bármilyen utánanézés nélkül elmondani mik az erősségei, nekem egy tök átlagos játékosnak tűnik. Ettől még persze lehet jó, lásd mondjuk Thomas Müllert.

És igen, az ottani sportigazgató (vagy igazolásokért felelős személy, nem tudom mi a posztja Woodwardnak) nem egy fukar f*sz mint Emenalo, így bátran kinyitják a pénztárcát neki, bár egyelőre mondhatni reális áron vettek mindenkit. Na majd Pogbát ha összejön... :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6892 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6893 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta:
bNc írta:Úgy tűnik Jose nem tanul a hibáiból. Biztos vagyok benne, hogy miatta ment el Giggs a csapattól. Mindig is ez volt vele a baj, és ezen sose fog változtatni. Mindent feléget maga körül azért, hogy 1-2 évig sikeresen legyen a csapata aztán meg vagy keres másik csapatot vagy kirúgják. Látva ezeket a döntéseit, nem sajnálom azt, hogy már nem nálunk dolgozik, holott mindig is ő volt a kedvencem. Matát se azért fogja elküldeni mert nem elég jó játékos, hanem hogy megmutassa hogy kinek van keményebb...
Múltkor azt írták, hogy Ibra 1-2 évig játékos lesz majd a szakmai stábba kapna helyet a mu-nál.
Remélem oda vissza ütjük majd a mu-t a szezonban, de most elég jól igazolnak szerintem ahogy a pool is és a city is csak mi vagyunk nagyon elmaradva, úgyhogy remélem lassan belehúzunk mi is.
Szerintem nem igazolnak olyan nagyon jól. Az igazolások fele névre és nem teljesítményre megy. Ibrahimovicot is megvenni 34 évesen úgy, hogy mostanában nagy meccseken nem alkotott semmit szerintem marhaság és rá építeni egy csapatot. Oké, lő majd 20 gólt a kiesőjelölteknek, de hol lesz amikor a BL-ben vagy a kupákban vagy a rangadókon szükség lesz rá? Ez csak egy kiragadott példa, de szerintem a többi csapat igazolásainál is fele legalább ilyen névre menő és nem ésszerű csapatszerkezetbe beleillő és jó formát mutató játékos.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6894 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

bNc írta:Úgy tűnik Jose nem tanul a hibáiból. Biztos vagyok benne, hogy miatta ment el Giggs a csapattól. Mindig is ez volt vele a baj, és ezen sose fog változtatni. Mindent feléget maga körül azért, hogy 1-2 évig sikeresen legyen a csapata aztán meg vagy keres másik csapatot vagy kirúgják. Látva ezeket a döntéseit, nem sajnálom azt, hogy már nem nálunk dolgozik, holott mindig is ő volt a kedvencem. Matát se azért fogja elküldeni mert nem elég jó játékos, hanem hogy megmutassa hogy kinek van keményebb...
Múltkor azt írták, hogy Ibra 1-2 évig játékos lesz majd a szakmai stábba kapna helyet a mu-nál.
Remélem oda vissza ütjük majd a mu-t a szezonban, de most elég jól igazolnak szerintem ahogy a pool is és a city is csak mi vagyunk nagyon elmaradva, úgyhogy remélem lassan belehúzunk mi is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6895 Hozzászólás Szerző: Chester »

Giggs állítólag azért távozott, mert csapatot akar magának, nem asszisztens akar lenni.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Premier League

#6896 Hozzászólás Szerző: bNc »

Úgy tűnik Jose nem tanul a hibáiból. Biztos vagyok benne, hogy miatta ment el Giggs a csapattól. Mindig is ez volt vele a baj, és ezen sose fog változtatni. Mindent feléget maga körül azért, hogy 1-2 évig sikeresen legyen a csapata aztán meg vagy keres másik csapatot vagy kirúgják. Látva ezeket a döntéseit, nem sajnálom azt, hogy már nem nálunk dolgozik, holott mindig is ő volt a kedvencem. Matát se azért fogja elküldeni mert nem elég jó játékos, hanem hogy megmutassa hogy kinek van keményebb...

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#6897 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Chester írta:
Champions20 írta:
Chester írta:Örmény -> MU
Bízom benne h nem járunk vele úgy mint Kagawaval.
Milyen alapkezdőt vársz? Kik lesznek a távozók?
Mata biztos. Rojot Bastiant meg Blindet pletykálják még.Matat elengedném én is.Imádom a spanyolt akárcsak ti.De nincs helye a kezdőben sajnos.Neki egy Valenciába vagy sevillaban kéne játszania ahol stabil kezdő lenne.
Rojo Depay kaphatnának még egy évet bizonyítani.Blindre pedig nagyon haragszom mert nem volt egyetlen egy meccse sem amikor nem hibázott volna védőként olyat amiből ne lett volna helyzet az ellenfélnek.Abszolút gyenge pont volt a csapatban.

DDG-Shaw,Smalling,Bailly,Darmian-Schneiderlin,Herrera-Martial,Rooney,Mkhitaryan-Ibra kezdőt sejtek.Rooney a kapitány.De sajnos elvesz egy helyet a kezdőből egy nála jobb játékostól.A Depay Martial szélsők villámgyorsak lennének.Rengeteg olyan játékosunk van aki lassú és körülményes.Kupát szerintem nyerünk a csapattal de nem PL-t.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6898 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chester írta:Örmény -> MU
sajnálom, hogy róla lemaradtunk.
A mu megint nagyon elkezdett költekezni és még Pogbat is akarják.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6899 Hozzászólás Szerző: Chester »

Champions20 írta:
Chester írta:Örmény -> MU
Bízom benne h nem járunk vele úgy mint Kagawaval.
Milyen alapkezdőt vársz? Kik lesznek a távozók?

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#6900 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Chester írta:Örmény -> MU
Bízom benne h nem járunk vele úgy mint Kagawaval.

Válasz küldése