Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6821 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Nem tudom pontosan hogy megy licitálás, meg hogy meddig lehet elhúzni, de 3 éve 2013-ban mikor a Digi megvette a jogokat az július 10-ére esett. Tehát ha most is ilyentájt bonyolítják le, akkor pár nap és kiderül.

Ez a link csak a 3 évvel ezelőtti bejelentés. csak a dátum miatt linkelem:
http://www.digisport.hu/league/angol_la ... /news/9930" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6822 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
emsanya írta:Varhatoan amugy ez lesz, hogy a tv2 elso szezonban kolcson adja mashova a jogokat. Miutan egyelore semmilyuk sincs :D, studio, stab ilyesmi. A digi is kivár. Eurosport kizart, nincs is eleg feluletuk. Sztem biztosan lesz lathato valahol, mert az IMG-nek se az az erdeke hogy ne legyem sehol, nem azert vettek meg...

Van nekik PRO4, FEM3 meg Szuper TV2. Nyilván a FEM3-on nem sok Premier League lesz, de a Pro4 adott már BL-t egy időben. Valahogy megoldják. A PL-csomag elég drága és rengetegen nézik. Nem tudom mi van hétvégente ezeken a csatornákon, de gondolom hogy dobna a nézettségen a PL.
A Pro4 az kapásból kiesik, mert most fogják átnevezni valami Mozi+ra, a FEM3 tematikáját meg átalakítják állítólag és az is új nevet kap, szóval érdekes. Arról már nem is beszélve, hogy ezek közül amit említettél, csak a SuperTV2 fut HD-ban...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#6823 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Varhatoan amugy ez lesz, hogy a tv2 elso szezonban kolcson adja mashova a jogokat. Miutan egyelore semmilyuk sincs :D, studio, stab ilyesmi. A digi is kivár. Eurosport kizart, nincs is eleg feluletuk. Sztem biztosan lesz lathato valahol, mert az IMG-nek se az az erdeke hogy ne legyem sehol, nem azert vettek meg...

Van nekik PRO4, FEM3 meg Szuper TV2. Nyilván a FEM3-on nem sok Premier League lesz, de a Pro4 adott már BL-t egy időben. Valahogy megoldják. A PL-csomag elég drága és rengetegen nézik. Nem tudom mi van hétvégente ezeken a csatornákon, de gondolom hogy dobna a nézettségen a PL.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6824 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Varhatoan amugy ez lesz, hogy a tv2 elso szezonban kolcson adja mashova a jogokat. Miutan egyelore semmilyuk sincs :D, studio, stab ilyesmi. A digi is kivár. Eurosport kizart, nincs is eleg feluletuk. Sztem biztosan lesz lathato valahol, mert az IMG-nek se az az erdeke hogy ne legyem sehol, nem azert vettek meg...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6825 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chester írta:
Szabi írta:Szerintem nekünk most annyi esélyünk van kb. Pogbara, mint a Norwichnak, ő a Real - MU duó közül fog választani, szerintem utóbbi lesz...
Bírom Pogbát, de sokkal jobban járnánk, ha abból az összegből 3 játékost vennénk. Jelenleg nincs olyan helyzetben a keret, hogy egy ilyen drága igazolással kéne csiszolni, mikor védelmünk még mindig nincs.
Én is hasonlóképpen gondolom, bár nagyon örülnék neki, azt se tagadom.

Más:
Bő egy hónap múlva kezdődik a PL, és még mindig semmi konkrét nincs a magyarországi közvetítési jogokkal... Pletykákat lehet olvasni itt-ott (http://nol.hu/belfold/egeszpalyas-letam ... is-1615403" onclick="window.open(this.href);return false;), nincs itt olyan, aki többet tud esetleg? :)

Cold Rainy Nights in Britannia-facebook

" Gyorsvonatként közeleg a Premier League 2016/2017-es szezonja, de még mindig nem tudni, hogy Magyarországon mely csatornán lesznek láthatóak a világ legnépszerűbb bajnokságának mérkőzései.
Mint ismeretes, a meccseket jelenleg közvetítő DigiSport első körben elbukta a licitet, és a jogok az önálló hazai csatornával nem rendlkező IMG-hez kerültek. Ők szeretnék továbbértékesíteni a csomagot, és állítólag három érdeklődő kilincsel náluk: a Digi, az Eurosport, valamint az ősztől várhatóan két sportcsatornát is indító TV2 csoport.
Iparági pletykák szerint utóbbi tűnik befutónak - már csak azért is, mert újabban rengeteg állami hirdetési pénz felett gazdálkodhat. Sőt, hallani olyasmit is, hogy a TV2 vezérigazgatója, Dirk Gerkens másodállásban az IMG regionális vezetője, s mint ilyen, ő tárgyal a Premier League közvetítési jogainak értékesítéséről is. Ha ez igaz - hangsúlyozzuk, az információ nem biztos -, akkor viszont tényleg felesleges bármiről beszélni.
Szintén a fülünkbe jutott, hogy bár a TV2 a közvetítési jogokat már kvázi bezsákolta, egyelőre még az új csatornák arculatával sem készült el - holott az ilyesmi általában legalább 3-4 hónapos meló eredményeképp jön létre. Mivel a bajnokság augusztus elején indul, nem kell matekzseninek lenni ahhoz, hogy kikövetkeztessük, aligha az új csatornákon fognak majd pörögni a meccsek. De akkor hol? Nos, a TV2 csoport jelenleg sem szűkölködik csatornákban, és úgy tudjuk, átmeneti ideig hajlandó lesz szétszórni a meccseket jelenlegi portfóliójának adóira..."


Hát ez valami egészen nagyszerű lenne... :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6826 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:Szerintem nekünk most annyi esélyünk van kb. Pogbara, mint a Norwichnak, ő a Real - MU duó közül fog választani, szerintem utóbbi lesz...
Bírom Pogbát, de sokkal jobban járnánk, ha abból az összegből 3 játékost vennénk. Jelenleg nincs olyan helyzetben a keret, hogy egy ilyen drága igazolással kéne csiszolni, mikor védelmünk még mindig nincs.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6827 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem nekünk most annyi esélyünk van kb. Pogbara, mint a Norwichnak, ő a Real - MU duó közül fog választani, szerintem utóbbi lesz...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6828 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta::lol: kezdődik. Nem tudom elképzelni , hogy a Utd.-be menne. Nem illik oda.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... aign=nsofb
Ha a Reál akár Pogbat vagy akár Kantét veszi meg, valakire rávásárolja. Ergo valaki padozik vagy eladják. Én nem tudom mit tervez a Real, de szerintem csak a Mu és mi vagyunk képben, akik megvehetik Pogbát. Kell-e nekünk? Hm.. jó kérdés. Az Eb alapján azt tudom mondani, hogy egy nagyon különleges játékos, egészen egyedi képességekkel, de hogy valóban kell-e, valóban szükséges-e, azt nem tudom..

Azt viszont biztosan, hogy a Real őrült... Kroos és Modrich fantasztikus játékosok és jó páros, Bale és Ronaldo dettó. Ez az igazi galatikus Real, őrültek, ha megbontják csak azért ezt a 4-est...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6829 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

:lol: kezdődik. Nem tudom elképzelni , hogy a Utd.-be menne. Nem illik oda.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... aign=nsofb

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6830 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:
Megyó írta:
emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:
Bocsi, lehet csak reggel van, de ez a két dolog hogy a viharba függ össze? :)
Hát csak arra alapoztam, hogy csak nem veszik már meg Pogbat is meg őt is. Álmodoztam, na :)
Bár most olvasom az átigazolási topicban, hogy már is idejét múlt a spekulációm

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6831 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Utd-el a fél futballvilágot szóba hozzák most.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6832 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

United lehet hogy viszi Lozano-t... na rá mi is rámehetnénk, illene Conte játékához.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6833 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Musa megy a Leicesterbe. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6834 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:
emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:
Bocsi, lehet csak reggel van, de ez a két dolog hogy a viharba függ össze? :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6835 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6836 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.
Én nem tudom elképzelni azt, hogy Pogba a mu-ban kössön ki, szerintem a real lesz a befutó.
Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6837 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.
Én nem tudom elképzelni azt, hogy Pogba a mu-ban kössön ki, szerintem a real lesz a befutó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6838 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#6839 Hozzászólás Szerző: royston »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Az örménnyel várnék,nehogy Kagawa legyen belőle vagy Anderson.Mindkettő anno nagyobb tálentnek tünt mint HM.
Aztán mindkettő bőven megbukott a mu-ba.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#6840 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Josénak már csak egy jó verőember hiányzik a középpályára és egész ütős csapata lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése