Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ede777
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 16:43
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagybánya

Re: Premier League

#7021 Hozzászólás Szerző: ede777 »

almos írta:Na Martinez out, kivancsi vagyok, hogy kit hoznak a helyere. Lowot mondogattak, nem semmi lenne, remelem durrantanak valami nagyot.
Frank de Boer is szóba jött még a holland bajnokság zárófordulója után; el is váltak az Ajax-al az útjaik, s most meg Martinez kirúgása... Szerintem nem járna vele sem rosszul az Everton.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7022 Hozzászólás Szerző: Spring »

mikel12 írta:Roberto Martinezt offolta az Everton
Védekezése volt gyenge nagyon az Evertonnak, a tamadasaikat szerintem öröm volt nézni. Nagyon jól osszerakta a csapatot elől, de hátul valahogy nem jött össze neki, pedig nem voltak rossz védői
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7023 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Roberto Martinezt offolta az Everton
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#7024 Hozzászólás Szerző: almos »

Na Martinez out, kivancsi vagyok, hogy kit hoznak a helyere. Lowot mondogattak, nem semmi lenne, remelem durrantanak valami nagyot.
LAMPARD#8

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#7025 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:Mit lehet/lehetett utálni a Juve-n? :D
haverok... :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#7026 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én csak remélem, hogy Conte nézi minden meccsünket, és gyűlnek a nevek azon a bizonyos listán.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#7027 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Én nem értem, hogy Pedro hogyan játszhatott ma 90 percet. Egy féllábú csirke többet tett volna hozzá a játékunkhoz.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7028 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:Nem hittem, hogy ebben a szezonban ilyent mondok még, de öröm volt Hazard játékát nézni ma! Erre a Hazardra van szükségünk! Ezt a Pedrot pedig adjuk a Bristol Roversnek, bár lehet ott is csak labdát szedhetne.

Egyetértek mindennel amit írsz..

Tudom hogy rohadékság de amikor olvastam hogy Pedro orra eltört kicsit örültem hogy a héten(tehát idén) már nem látjuk, de csak csináltatott egy k..rva maszkot és ott volt a kezdőben.. Mintha anékül nem lenne elég vak. Nem érdekel nyomjon 90 percet a Leicester ellen de utána dobbantson a Rayo Vallecano-ba mint a huzat.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7029 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:Vagy ha már a megvételével való támogatást hozod fel akkor hasonlítsd össze ezt a támogatást az 50 millióval amit évente kapnánk egy nagy cégtől.
Több, mint 100 font egy új mez. Egy aktuális kb. 20-30. Tavaly csak Hazard mezből majdnem 1 milliót adtunk el. Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a mezszponzori pénz kb. zsebpénz értékű a mez kinézete és kellendőssége mellett.
Szerintem meg a kellendőség és a kinézet nem függ teljes mértékben össze. Lehet, hogy Magyarországon meggondolja valaki, hogy kiad-e 100 fontot egy mezért, de máshol, ahonnan a bevétel többsége származik ha valaki szurkoló akkor megveszi minden évben vagy adott rendszerességgel kinézettől függetlenül, mert nincsenek akkora különbségek, hogy most az egyiket csak azért ne vedd meg, mert nem tetszik. Ez nem olyan divatkellék amit rendesen megválogatsz, mert napi rendszerességgel hordod és számít hogyan áll neked, ez egy mez. Mezt így is úgyis fognak venni függetlenül attól, hogy Samsung vagy Yokohama van rajta és függetlenül attól, hogy sima nyaka vagy V nyaka van.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7030 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem hittem, hogy ebben a szezonban ilyent mondok még, de öröm volt Hazard játékát nézni ma! Erre a Hazardra van szükségünk! Ezt a Pedrot pedig adjuk a Bristol Roversnek, bár lehet ott is csak labdát szedhetne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7031 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na már csak egy meccs és vége ennek a borzalomnak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7032 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:Vagy ha már a megvételével való támogatást hozod fel akkor hasonlítsd össze ezt a támogatást az 50 millióval amit évente kapnánk egy nagy cégtől.
Több, mint 100 font egy új mez. Egy aktuális kb. 20-30. Tavaly csak Hazard mezből majdnem 1 milliót adtunk el. Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a mezszponzori pénz kb. zsebpénz értékű a mez kinézete és kellendőssége mellett.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7033 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én sajnálom a Newcastle-t.. Nagyon fasza kis város, gyönyörű stadion, az emberek imádják a focit. Sajnos túl sokáig hagyták McLaren-t balfaszoskodni, pedig ezzel a kerettel bőven nem a kiesés ellen kellett volna harcolni. AV-Norwich-Sunderland kiesőhármas kellett volna.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#7034 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Szép volt srácok!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7035 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Úgy csináltok esküszöm ezekkel a mezekkel, mint amikor a csajok ruhaszín választásról beszélnek. Mintha olyan rohadt sokat számítana tv-n keresztül, hogy y nyaka van vagy van egy csík az oldalán stb. Adjanak jó sok pénzt és ne legyen botrányosan csúf aztán meg leszarom.
rafanadal írta:
Esküszöm mintha egy csapat 15 éves lányt becsődítettek volna egy mallba végtelen pénztárcával ruhát vásárolni. Vagy ha már a megvételével való támogatást hozod fel akkor hasonlítsd össze ezt a támogatást az 50 millióval amit évente kapnánk egy nagy cégtől.


Ezekre a kommentekre szívesen nyomnék egy nagy dislike-ot ha lenne ilyen gond. Nem értem hogy miért probléma hogy többségünket érdekel hogy milyen mezben látjuk a csapatot. Én alapból azt sem érzem cikinek ha egy férfi törődik az öltözködéssel.

Arról nem is beszélve hogy vettem pár eredeti mezt az évek során, de olyat mint az idei vagy a jövő évi nem vennék mert szerintem ocsmány. A 2009-10, 2010-11 kifejezetten szépek voltak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7036 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem a legtöbb embernek nem a nyak vagy egy bizonyos minta a problémája(mondjuk a jelenlegi yokohama veszettül ronda), hanem hogy évek óta kb. ugyan az a dizájn van elénk okádva és az 'újítások' címszó alatt ilyen rondaságok kerülnek a mezre. A 2009es mezünk az utolsó, amire azt mondanám, hogy érdemes pénzt kiadni.

Sündér-Castle egy kutya, nekünk mindkettő keresztbetesz folyton, a legjobban annak örültem volna, ha a tyne derbit a championshipben vívják.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#7037 Hozzászólás Szerző: laczze »

Engem speciel az is zavart valóban hogy eltűnt a Samsung, meg volt szokva meg valljuk be baszott jól nézett ki a mezen, jobban mint akármelyik más csapatnak a szponzorai.
De ez csak megszokás kérdése viszont a V nyak nagyon nem, akinek nem jön be joggal szidhatja az adott mezt. Arról nem is beszélve, hogy most konkrétan a márka fog majd változni ami nagy tényező.
( Ha Nike ra válltunk nem gond 8) )

Remélem innét már behúzzuk a meccset!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2016. május 11., szerda 22:44-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#7038 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Mellesleg el nem hiszem, hogy ez a tetű Sunderland megint bent maradt és ilyen klasszikus csapatok kárára, mint a Newcastle. Fura lesz őket a Championshipben látni.
Nagyon örülök, hogy kiesett a Newcastle, bár az ideális az lett volna, ha a Sunderland is megy velük.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7039 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:Úgy csináltok esküszöm ezekkel a mezekkel, mint amikor a csajok ruhaszín választásról beszélnek. Mintha olyan rohadt sokat számítana tv-n keresztül, hogy y nyaka van vagy van egy csík az oldalán stb. Adjanak jó sok pénzt és ne legyen botrányosan csúf aztán meg leszarom.
Páran a megvételével támogatjuk a csapatot és fel is vennénk, ha már azt a 'pár' fontot kib*sztuk rá :wink:
És ha y nyaka van a sima helyett már nem lehet felvenni? Már nem Chelsea mez lesz? Megérteném ha hatalmas különbségekről lenne szó, de itt egyeseknek olyan bajai vannak, hogy például Samsung helyett Yokohama felirat van rajta. Esküszöm mintha egy csapat 15 éves lányt becsődítettek volna egy mallba végtelen pénztárcával ruhát vásárolni. Vagy ha már a megvételével való támogatást hozod fel akkor hasonlítsd össze ezt a támogatást az 50 millióval amit évente kapnánk egy nagy cégtől.

Mellesleg el nem hiszem, hogy ez a tetű Sunderland megint bent maradt és ilyen klasszikus csapatok kárára, mint a Newcastle. Fura lesz őket a Championshipben látni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7040 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:Úgy csináltok esküszöm ezekkel a mezekkel, mint amikor a csajok ruhaszín választásról beszélnek. Mintha olyan rohadt sokat számítana tv-n keresztül, hogy y nyaka van vagy van egy csík az oldalán stb. Adjanak jó sok pénzt és ne legyen botrányosan csúf aztán meg leszarom.
Páran a megvételével támogatjuk a csapatot és fel is vennénk, ha már azt a 'pár' fontot kib*sztuk rá :wink:

Válasz küldése