Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7181 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chester írta:
Zanyád írta:Ha jól értelmezem, akkor ha ma pontot veszt a Tottenham, akkor a Leicester hivatalosan is bajnok?!
Így van, bár szerintem ez a bajnokavatás jövő hétre marad.
Én meg pont azt érzem, hogy minimum egy döntetlenre jók lehetünk otthon. Az pedig már elég a Leicesternek. Lehet hiú ábránd, de a játékosainkat csak motiválja, hogy a legnagyobb városi riválist ők foszthatják meg végérvényesen a bajnoki cím reményétől. Nézhetik, ahogy szomorkodnak a Bridge gyepén. És Hazard (!) is nyilatkozott valami olyasmit a napokban, hogy szeretnének a Sp*rs orra alá dörgölni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7182 Hozzászólás Szerző: Chester »

Zanyád írta:Ha jól értelmezem, akkor ha ma pontot veszt a Tottenham, akkor a Leicester hivatalosan is bajnok?!
Így van, bár szerintem ez a bajnokavatás jövő hétre marad.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7183 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ha jól értelmezem, akkor ha ma pontot veszt a Tottenham, akkor a Leicester hivatalosan is bajnok?!

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#7184 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
Bandi írta:Azért a city is pengeélen táncol, ha ma nyert volna a mu, akkor vesztett pontok tekintetében, már előttük lennének. Vagy lehet hogy a BL győzelemre mennek, de az egy kicsit merész elképzelés :mrgreen:
Ma teljes B csapattal jatszottak a BL-re tartalekolva. Remelem meg is isszak a levet. Jovo heten megverne oket az Arsenal es a MU hozna minden hatralevo meccset es papa BL. :) Milyen szep is lenne.
hát azért ez messze nem teljesen b csapat volt...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7185 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:Azért a city is pengeélen táncol, ha ma nyert volna a mu, akkor vesztett pontok tekintetében, már előttük lennének. Vagy lehet hogy a BL győzelemre mennek, de az egy kicsit merész elképzelés :mrgreen:
Ma teljes B csapattal jatszottak a BL-re tartalekolva. Remelem meg is isszak a levet. Jovo heten megverne oket az Arsenal es a MU hozna minden hatralevo meccset es papa BL. :) Milyen szep is lenne.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#7186 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Bár szerintem madridi döntő lesz megint, de az a verzió se lenne rossz, ha a BL-döntőben játszana Guardiola a Cityvel, és ha nyerne, akkor megfosztaná a leendő csapatát a következő évi BL-től :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#7187 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sterling-re kiváncsi leszek mennyit játszik majd nála. Ma se csinált semmit (ahogy Delph sem), a felét se éri annak amit kifizettek érte, én örülök hogy anno nem mentünk bele valami licitálgatásba és hagytuk. Iheanacho viszont tényleg tehetséges, gólérzékeny srác.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7188 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
Bandi írta:Azért a city is pengeélen táncol, ha ma nyert volna a mu, akkor vesztett pontok tekintetében, már előttük lennének. Vagy lehet hogy a BL győzelemre mennek, de az egy kicsit merész elképzelés :mrgreen:
Még így is nagyon necces lehet, mert jövő héten egyből a BL meccs után az Arsenal ellen játszanak, ahol ha nem nyernek, akkor könnyen lecsúszhatnak a BL helyekről. Úgy megnézném Guardiola fejét, amikor tudatosul benne, hogy jövőre az EL-ben vitézkedhet. :D

Szerintem nem bánná, úgy is ki kell kísérletezni hogy Kolarov vagy Zabaleta legyen Fernandinho párja a védelem közepén. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7189 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bandi írta:Azért a city is pengeélen táncol, ha ma nyert volna a mu, akkor vesztett pontok tekintetében, már előttük lennének. Vagy lehet hogy a BL győzelemre mennek, de az egy kicsit merész elképzelés :mrgreen:
Még így is nagyon necces lehet, mert jövő héten egyből a BL meccs után az Arsenal ellen játszanak, ahol ha nem nyernek, akkor könnyen lecsúszhatnak a BL helyekről. Úgy megnézném Guardiola fejét, amikor tudatosul benne, hogy jövőre az EL-ben vitézkedhet. :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7190 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azért a city is pengeélen táncol, ha ma nyert volna a mu, akkor vesztett pontok tekintetében, már előttük lennének. Vagy lehet hogy a BL győzelemre mennek, de az egy kicsit merész elképzelés :mrgreen:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7191 Hozzászólás Szerző: Spring »

Öcsém, ha van két patkanyabb játékos Costanal, akkor az Yacob és Fellaini. Mindkettőt Rég el kellett volna már tiltani a stadionba való belepestol is
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#7192 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Miért magyaráznak még a Digin, amikor már 4 perce megy a meccs??
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7193 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aign=nsofb
Én nagyon tiszteltem....eddig. Iszonyat tehetséges, de ilyet mondjuk Costa sem szokott csinálni, pedig mindig ő a "legrosszabb".--

Azért nem kell eltúlozni a dolgot. 20 éves gyerek, rohadt nagy rajtuk a nyomás, kicsit elpattant nála a húr. Nem nagyon van olyan játékos aki ne csinált volna valami ilyen butaságot. Terrynél 30+ évesen, kapitányként is volt hogy elpattant a cérna egy BL-elődöntőben, amikor hátulról gerincen koppintotta Alexis-t. A másik dolog meg hogy valószínűleg volt előzménye a dolognak. Yacob-t nem kell félteni, igazi patkány :D Alli meg fogja kapni az eltiltását, de az ilyesmi mindig elő fog fordulni a fociban, mivel fiatal, tesztoszterontól (és szteroidtól :D ) duzzadó játékosok feszülnek egymásnak. Szvsz a köpés meg a harapás sokkal aljasabb dolog.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#7194 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha nagyon fontos lenne a leicester-nek a MU elleni meccs, azt is simán behúznák :D, ez a csapat mindenre képes. De szerintem a hazai meccsen hozzák a 3 pontot és lángolni fog a város.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7195 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

gerawba írta: Kizárt, hogy megverik az MU-t idegenben, azért nagyon nem tét nélküli a vörösknek a meccs. Sőt, kb. fontosabb ezek után Rooneyéknak, mint a Leicesternek...
Mintha ezen múlna :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7196 Hozzászólás Szerző: Chester »

Minket úgyis megvernek, és egy győzelem nekik bőven elég. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7197 Hozzászólás Szerző: gerawba »

AwayRoller írta:Ha az egészet elbukják, akkor is elég egy spuri vereség. Szerintem amúgy megverik a MU-t és már a hétvégén bajnokok lesznek.
Kizárt, hogy megverik az MU-t idegenben, azért nagyon nem tét nélküli a vörösknek a meccs. Sőt, kb. fontosabb ezek után Rooneyéknak, mint a Leicesternek...

Egyébként meg semmi nem mutatja jobban, hogy mennyire hanyatlik a PL, mint ez a bajnoki sorrend (no meg az év csapatában szereplő emberek), kész vicc hova süllyedt ez az egész.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#7198 Hozzászólás Szerző: almos »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aign=nsofb
Én nagyon tiszteltem....eddig. Iszonyat tehetséges, de ilyet mondjuk Costa sem szokott csinálni, pedig mindig ő a "legrosszabb".--
LAMPARD#8

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7199 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Részrehajló vagyok Ulloa-val kapcsolatban :D Sokkal komplexebb játékosnak tartom, mint Vardy-t. Az angol amúgy is a védők mögé futkosna be, ami egy bunker esetén nem sokat ér, míg az argentín képes magának megteremteni a lehetőséget. Szvsz jobban jártak, hogy kényszerből nem lesz Vardy.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#7200 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:Ha az egészet elbukják, akkor is elég egy spuri vereség. Szerintem amúgy megverik a MU-t és már a hétvégén bajnokok lesznek.
A MU nem adja könnyen magát, nekik még kell a pont erősen. Meg Van Gaal beáll bunkerba (fő a biztonság), ahogy szokott, Vardy se lesz még. Ott talán bukhatnak pontokat, de a teljesen motiválatlan Everton-t egy sziesztára készülő hazai közönség előtt szerintem könnyebb behúzni.

Válasz küldése