Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7301 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

7 ponttal vezetnek 6 fordulóval a vége előtt. Általában akkor szokott kétes lenni a hátrány behozásának realitása amikor több a pontkülönbség, mint a hátralevő meccsek száma. Ez most jött össze először. Innen már tényleg a kezükben van. Lényegében 6 meccsből már csak négyet kell nyerniük és bajnokok. Ki hitte volna?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7302 Hozzászólás Szerző: Chester »

Schmeichel szerintem marad, de Drinkwater jogos, ezzel a válogatott meghívóval pláne fölment az ázsiója, bár továbbra sem tudom elképzelni egyik nagy(obb) csapatban sem.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7303 Hozzászólás Szerző: Spring »

Chester írta:Nem fogják őket szétszedni, viszont az a 2-3 ember aki vélhetően távozni fog az szíven ütheti őket. Egy Huth-ért nem fog fél Európa sorba állni, csak Kanté és Mahrez a húzónév, meg max Vardy, de hát őt 29 évesen senki nem fogja 20-30 millió fontért megvenni.
Azért Drinkwater is nagyon jó játékos és a kapus is. Érdekes lesz a nyár nekik is, remélem sikerül megtartaniuk a jatekosaikat
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7304 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem fogják őket szétszedni, viszont az a 2-3 ember aki vélhetően távozni fog az szíven ütheti őket. Egy Huth-ért nem fog fél Európa sorba állni, csak Kanté és Mahrez a húzónév, meg max Vardy, de hát őt 29 évesen senki nem fogja 20-30 millió fontért megvenni.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7305 Hozzászólás Szerző: Spring »

Hát innen nincs az az isten, hogy a Leicester elbukja a bajnokságot. Hihetetlen szezont futnak, egyéniben nincsenek ott az elitben de csapatként az egyik valaha volt legjobb, amit láttam, öröm nézni őket. Remélem nem szedik szét őket nyáron, a játékosok is hülyék lennének elmenni. Jövőre jó lesz nézni őket a BLben :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7306 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azt úgy beverte Payet :shock:
https://streamable.com/0qrg?t" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7307 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
Николаевич írta:Én viccen kívül nem bánnám ha nem lenne komoly bevásárlás a nyáron, hanem ezen a vonalon indulnánk el.


Aki tehetséges, van benne potenciál, és hajt mint az állat, azt itt kell tartani és a teljesítménnyel arányban lehetőséget adni neki (RLC, Kenedy egyértelműen, Miazga stb. a további teljesítményétől függően), de a nyáron kell venni legalább 2 világklasszist a hiányposztokra.

Persze, én is így gondoltam. Nyilván szükség lesz 2-3 játékosra, de szerintem balfaszság lenne ilyen Cavani meg Miranda féle üzletekbe belemenni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7308 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:Én viccen kívül nem bánnám ha nem lenne komoly bevásárlás a nyáron, hanem ezen a vonalon indulnánk el.
Az igaz, hogy én is olyanokat szeretnék látni, akik hajtanak, és odateszik magukat, no de azért kellenek klasszis játékosok ahhoz, hogy ott legyünk újra, ahol szeretnénk. Ez a mai csapat azért nem hinném, hogy egy 5.-6. helynél előrébb végezne még ebben a gyenge PL-ben sem, ha ők játszanák végig az idényt, nemzetközi porondon meg sehol nem lennének. Az meg gondolom egyértelmű, hogy nálunk nincs idő 3-4 évig csapatot építeni komolyabb eredmények nélkül.

Aki tehetséges, van benne potenciál, és hajt mint az állat, azt itt kell tartani és a teljesítménnyel arányban lehetőséget adni neki (RLC, Kenedy egyértelműen, Miazga stb. a további teljesítményétől függően), de a nyáron kell venni legalább 2 világklasszist a hiányposztokra. (akik meg sem teljesítményben, sem hozzállásban nem érdemlik meg, hogy itt maradjanak, azokat ki kell szanálni jó pénzért - Hazard, Matic, Oscar? stb.)

Nagyon örülök a mai teljesítménynek, de ezt is a helyén kell kezelni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#7309 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Николаевич írta:Nagyon jó volt a mai meccs, jó volt olyan embereket látni a pályán akik akarnak.

Baba rendesen odarakta magát. Továbbra is úgy gondolom hogy van hova fejlődnie bőven, de én látom benne a lehetőséget hogy kezdő legyen itt.

Miazgáról nehéz mit mondani, nem volt túl komoly nyomás alatt a védelem enyhe kifejezéssel élve sem. De ha azt nézzük hogy egy jóval gyengébb ligából jött, hónapok óta nem játszott meccset és nagyon fiatal is mindenképp elismerést érdemel.

RLC ma is azt hozta amiért sokan a kezdőbe követeljük. Ezer fokon égett, minden labáért futott mint egy labrador. Nem tartom kizártnak hogy Oscar hirtelen formajavulásának köze van ahhoz hogy látta hogy mit csinál Rubey az első félidőben.

Kenedy kicsit csendes volt ma, de voltak szép megoldásai, kicsit meglepett hogy lehozták.

Pato utcalány jó volt szerintem. Kiharcolt + belőtt tizi, és a többi gólban is mind szerepe volt. A Swansea ellen még nem lesz Costa, remélhetőleg kezdeni fog. Nagyon remélem hogy hasonló teljesítményt tud hozni a maradék hét meccsen és megvásároljuk.

Rémy meg hozta a szokásost.. Fél év seggvakarás után végre kezd, erre megsérül. Sajnos nem lehet számítani rá.

Nekem egyáltalán nem hiányzott Matic meg Hazard, utóbbi remélem el is húz a búsba. Én viccen kívül nem bánnám ha nem lenne komoly bevásárlás a nyáron, hanem ezen a vonalon indulnánk el.
Azt azért ne felejtsük el, hogy egy teljesen darabjaira hullott csapatot vertünk meg, náluk egyszerűbb csapat jelenleg nincs a Premier League-ben, majd elválik milyenek leszünk a szezon hátralevő részben. Mindenesetre ma valóban jól játszottunk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7310 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon jó volt a mai meccs, jó volt olyan embereket látni a pályán akik akarnak.

Baba rendesen odarakta magát. Továbbra is úgy gondolom hogy van hova fejlődnie bőven, de én látom benne a lehetőséget hogy kezdő legyen itt.

Miazgáról nehéz mit mondani, nem volt túl komoly nyomás alatt a védelem enyhe kifejezéssel élve sem. De ha azt nézzük hogy egy jóval gyengébb ligából jött, hónapok óta nem játszott meccset és nagyon fiatal is mindenképp elismerést érdemel.

RLC ma is azt hozta amiért sokan a kezdőbe követeljük. Ezer fokon égett, minden labáért futott mint egy labrador. Nem tartom kizártnak hogy Oscar hirtelen formajavulásának köze van ahhoz hogy látta hogy mit csinál Rubey az első félidőben.

Kenedy kicsit csendes volt ma, de voltak szép megoldásai, kicsit meglepett hogy lehozták.

Pato utcalány jó volt szerintem. Kiharcolt + belőtt tizi, és a többi gólban is mind szerepe volt. A Swansea ellen még nem lesz Costa, remélhetőleg kezdeni fog. Nagyon remélem hogy hasonló teljesítményt tud hozni a maradék hét meccsen és megvásároljuk.

Rémy meg hozta a szokásost.. Fél év seggvakarás után végre kezd, erre megsérül. Sajnos nem lehet számítani rá.

Nekem egyáltalán nem hiányzott Matic meg Hazard, utóbbi remélem el is húz a búsba. Én viccen kívül nem bánnám ha nem lenne komoly bevásárlás a nyáron, hanem ezen a vonalon indulnánk el.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7311 Hozzászólás Szerző: Chester »

Norbertoo írta:Annyi következtetést ebből a meccsből le lehet vonni, hogy Ivanovic továbbra is duzzad az önbizalomtól. Nem épp egy híres-neves szabadrúgáslövő, erre elkérte Fabrétól, hogy ő lője kapura :D Baba pedig felmegy csatárnak, ha kell
Ivanovic szerintem jól játszott, bár ez ellen a Villa ellen nem volt nehéz. Tartok tőle, hogy amint felépül Cahill, megy is vissza a védelembe, pedig Miazga nem volt rossz. :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#7312 Hozzászólás Szerző: Dante »

gab91 írta:Bacunat miért fütyülik? miről maradtam le?:D
http://www.birminghammail.co.uk/sport/f ... g-11100410" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagy volt a szája

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#7313 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chester írta:Végre egy értelmes meccs, még ha ez a Villa egy nagy nulla is. Örülök, hogyha kényszerből is, de volt töke Hiddinknek.
Annyi következtetést ebből a meccsből le lehet vonni, hogy Ivanovic továbbra is duzzad az önbizalomtól. Nem épp egy híres-neves szabadrúgáslövő, erre elkérte Fabrétól, hogy ő lője kapura :D Baba pedig felmegy csatárnak, ha kell

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7314 Hozzászólás Szerző: Chester »

Végre egy értelmes meccs, még ha ez a Villa egy nagy nulla is. Örülök, hogyha kényszerből is, de volt töke Hiddinknek.

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Premier League

#7315 Hozzászólás Szerző: gab91 »

Bacunat miért fütyülik? miről maradtam le?:D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#7316 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pato szerintem még nincs megfelelő edzettségi állapotban, túl korainak érzem a brazil beveteset.
Hm, Quaresma szagot érzek...

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7317 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Spring írta:
Bandi írta: A fél csapat sérült/fáradt/eltiltott/szarik az egészbe, semmi tétje már a hátralévő meccseknek, szóval ha még így is Mikel-t és Matic-ot kell néznem együtt, RLC meg max beáll az utolsó 10 percre, akkor asszem befejeztem a szezon végéig a Chelsea meccseket...
Jó lenne formába hozni azért a srácokat, Matic és mikel is raszolgált a jatekpercekre, ezen a meccsen nem engedhetjuk meg a pontvesztest, így a fiatalok jatszatasat sem. Majd a szezon utolsó pár meccsen az utolsó percekre be lehet állítani őket, most még nem jött el az idő. Remy-t meg muszáj nyomni, fel kell építeni őt is a következő klubjának. Pedro pedig muszáj jatszatni, hogy megfelelő eronletben Legyen az EBn. Pato szerintem még nincs megfelelő edzettségi állapotban, túl korainak érzem a brazil beveteset.
Az a baj hogy kinézem Hiddink-ből, hogy így gondolkozik... :|

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7318 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bandi írta:
béla írta:
Николаевич írta:Guus Aston Villa elé:

- Pato keretben lesz holnap, a hátralévő 8 meccsen kap majd lehetőséget.
- Vili, Oszi és Traoré csak tegnap jöttek haza, lehet hogy nem lesznek elég jó erőben holnapra.
- Hazard nem bevethető, Costa eltiltott
Akkor
Matic-Mikel
Kenedy-Fabre-Pedro
Remy lesz?
A fél csapat sérült/fáradt/eltiltott/szarik az egészbe, semmi tétje már a hátralévő meccseknek, szóval ha még így is Mikel-t és Matic-ot kell néznem együtt, RLC meg max beáll az utolsó 10 percre, akkor asszem befejeztem a szezon végéig a Chelsea meccseket...
Jó lenne formába hozni azért a srácokat, Matic és mikel is raszolgált a jatekpercekre, ezen a meccsen nem engedhetjuk meg a pontvesztest, így a fiatalok jatszatasat sem. Majd a szezon utolsó pár meccsen az utolsó percekre be lehet állítani őket, most még nem jött el az idő. Remy-t meg muszáj nyomni, fel kell építeni őt is a következő klubjának. Pedro pedig muszáj jatszatni, hogy megfelelő eronletben Legyen az EBn. Pato szerintem még nincs megfelelő edzettségi állapotban, túl korainak érzem a brazil beveteset.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#7319 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bandi írta:
béla írta:
Николаевич írta:Guus Aston Villa elé:

- Pato keretben lesz holnap, a hátralévő 8 meccsen kap majd lehetőséget.
- Vili, Oszi és Traoré csak tegnap jöttek haza, lehet hogy nem lesznek elég jó erőben holnapra.
- Hazard nem bevethető, Costa eltiltott
Akkor
Matic-Mikel
Kenedy-Fabre-Pedro
Remy lesz?
A fél csapat sérült/fáradt/eltiltott/szarik az egészbe, semmi tétje már a hátralévő meccseknek, szóval ha még így is Mikel-t és Matic-ot kell néznem együtt, RLC meg max beáll az utolsó 10 percre, akkor asszem befejeztem a szezon végéig a Chelsea meccseket...
Nem értem miért vagy még mindig ennyire kitartó :roll: :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7320 Hozzászólás Szerző: Bandi »

béla írta:
Николаевич írta:Guus Aston Villa elé:

- Pato keretben lesz holnap, a hátralévő 8 meccsen kap majd lehetőséget.
- Vili, Oszi és Traoré csak tegnap jöttek haza, lehet hogy nem lesznek elég jó erőben holnapra.
- Hazard nem bevethető, Costa eltiltott
Akkor
Matic-Mikel
Kenedy-Fabre-Pedro
Remy lesz?
A fél csapat sérült/fáradt/eltiltott/szarik az egészbe, semmi tétje már a hátralévő meccseknek, szóval ha még így is Mikel-t és Matic-ot kell néznem együtt, RLC meg max beáll az utolsó 10 percre, akkor asszem befejeztem a szezon végéig a Chelsea meccseket...

Válasz küldése