Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#7521 Hozzászólás Szerző: marknagy »

casma írta:Kedves Szurkolótársak !

Veletek együtt örülök az újabb győzelemnek, de azt mindenki elfelejtette, hogy a második gólunk hatalmas les volt.
Mint az előző meccsen is 1 méteres lesen volt Costa.

2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Majd ha ellenünk is így nyernek, remélem nem fogtok kiakadni ??

A játékunktól meg nem ájultam el, majd akkor ünnepeljünk ha egy igazán erős ellenfelet le tudunk győzni !
Ez nem a Jose Mourinho forum, szoval engedd már meg, hogy oruljunk az ujabb bajnoki sikernek, de btw ilyen jellegu kommenteket nem is talalsz. Gondolom rohadtul faj, hogy jobban megy most a csapatnak amiota kirugtak, kivancsi vagyok, hogy mit reagalsz majd ha a jó Joset kinevezik MU edzonek.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7522 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

casma írta: 2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Majd ha ellenünk is így nyernek, remélem nem fogtok kiakadni ??
Majd kezdjük el akkor összeszámolni hány tizit nem kaptunk meg. + hosszabbítás lejárta után eső gól (Coutinho). Meg amikor a mi kontránkat lefújja a bíró, mert pont lejár a hosszabbítás.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7523 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tomi26 írta:unai emery veheti at nyartol az arsenalt, ha nem lesz meg a bajnoksag nekik. wengert nyugdijazzak.
Meglepődnék, ha Wengert nyugdíjaznák, szerintem kitölti a szerződését, azt az 1 évet végigszenvedik vele.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#7524 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

unai emery veheti at nyartol az arsenalt, ha nem lesz meg a bajnoksag nekik. wengert nyugdijazzak.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7525 Hozzászólás Szerző: gerawba »

casma írta:2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Azért ez így nagyon nem igaz, ez nem matek, hogy 2-1 = 1 és akkor 1-1.
A lesgól 1-0-nál született, ha lefújja jogosan, akkor utána tök másképp alakul a meccs, közel sem biztos, hogy 1-1 lesz a vége.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#7526 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

casma írta:Kedves Szurkolótársak !

Veletek együtt örülök az újabb győzelemnek, de azt mindenki elfelejtette, hogy a második gólunk hatalmas les volt.
Mint az előző meccsen is 1 méteres lesen volt Costa.

2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Majd ha ellenünk is így nyernek, remélem nem fogtok kiakadni ??

A játékunktól meg nem ájultam el, majd akkor ünnepeljünk ha egy igazán erős ellenfelet le tudunk győzni !
Mondjuk az hozzátartozik, hogy a második félidőben meg ziccerben állította meg Costát a spori, amikor egyáltalán nem volt lesen.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7527 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Chester írta:
rafanadal írta:Szerintem azert pihent Mikel most, hogy majd arra a meccsre legyen Mikel-Fabregas kozeppalya.
Valószínű, de azt is mondta, hogy Costa pihenni fog majd, meg még pár játékosnak nem ártana, bár az is igaz, hogy Fabregas nélkül nincs játékunk, Hazard meg most elég jól tolja, lehet nem kéne megtörni a lendületét.
Hazardt vetek lenne most kihagyni mikor kezd formaba lendulni, neki jatszani kell most. Pato szerintem kovetkezo meccsen debutalni fog es Ruben is jatszani fog, remelem o lesz Matic helyett.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7528 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Szerintem azert pihent Mikel most, hogy majd arra a meccsre legyen Mikel-Fabregas kozeppalya.
Valószínű, de azt is mondta, hogy Costa pihenni fog majd, meg még pár játékosnak nem ártana, bár az is igaz, hogy Fabregas nélkül nincs játékunk, Hazard meg most elég jól tolja, lehet nem kéne megtörni a lendületét.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7529 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Mi volt ez a második félidő basszus? Elég meleg lett a vége, de legalább ott a győzelem, zsinórban háromszor, amire idén még nem volt példa.

Kenedy-t imádom, de remélem nem sűrűn lesz balbekk, nem értek egyet azokkal akik szerint hibátlanul lehozta ezen a poszton a meccset, mert nem tud helyezkedni, a gól is inkább az övé volt mint Ivanovicsé, ő M'bokanit fogta, Kenedy meg senkit. Matics meg hihetetlen mennyire gyenge, rossz nézni, úgy meg főleg, hogy Loftus-Cheek sz*pik miatta. Orkok ellen kíváncsi leszek ki pihen majd.
Szerintem azert pihent Mikel most, hogy majd arra a meccsre legyen Mikel-Fabregas kozeppalya.
Николаевич írta:
Chester írta:
Kenedy-t imádom, de remélem nem sűrűn lesz balbekk, nem értek egyet azokkal akik szerint hibátlanul lehozta ezen a poszton a meccset, mert nem tud helyezkedni, a gól is inkább az övé volt mint Ivanovicsé, ő M'bokanit fogta, Kenedy meg senkit. .
Egyetértek, de valamiért ezt nem tudom annyira Kenedy nyakára varrni. Valószínűleg mi vagyunk a világ egyetlen futballklubja ahol egyáltalán felmerülhet hogy ő balbunkót játsszon. Volt azért pár jó megmozdulása hátul is és nagyon erőszakos volt, de egyértelmű hogy neki nem ott van a helye. Pár hónapja írtam hogy a lövései baromi erősek, és ha a pontosságon javít akkor baromi nagy fegyver lehet, kb erre gondoltam :) Nagyon kell egy olyan játékos aki 20-25-ről bátran vállalkozik erős lövésekkel, mert ezt nagyon nehéz levédekezni.
Amilyen formaban van Hazard szerintem is siman jatszhatna a helyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rafanadal 2016. március 2., szerda 15:57-kor.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#7530 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bandi írta:
casma írta:Kedves Szurkolótársak !

Veletek együtt örülök az újabb győzelemnek, de azt mindenki elfelejtette, hogy a második gólunk hatalmas les volt.
Mint az előző meccsen is 1 méteres lesen volt Costa.

2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Majd ha ellenünk is így nyernek, remélem nem fogtok kiakadni ??

A játékunktól meg nem ájultam el, majd akkor ünnepeljünk ha egy igazán erős ellenfelet le tudunk győzni !
Mindenki látta hogy les volt, az asszisztens elnézte, mit kell ezen ragozni? Legközelebb lehet hogy a mi kárunkra tévednek, ilyen a foci... A játékunktól meg senki nem ájult el, de zsinórban 3 győzelem nagy szó ebben a szezonban...
Komolyan nem értem amúgy, hogy egyesek imádnak kiragadni mondatfoszlányokat, vagy tényleg nem tudnak egy szöveget egy egészként értelmezni. Nagyon érdekelne ugyanis, hogy ki ünnepelte azt, hogy milyen isteni játékkal nyert a csapat. Két illetőt dicsértek meg nagyon sokan, ez Kenedy és Traoré volt. Ennyi.

Nagyon gondolkozom amúgy, hogy minden egyes megszólalásomat mostantól én is ilyen levélszerű formában írjam :)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7531 Hozzászólás Szerző: Bandi »

casma írta:Kedves Szurkolótársak !

Veletek együtt örülök az újabb győzelemnek, de azt mindenki elfelejtette, hogy a második gólunk hatalmas les volt.
Mint az előző meccsen is 1 méteres lesen volt Costa.

2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Majd ha ellenünk is így nyernek, remélem nem fogtok kiakadni ??

A játékunktól meg nem ájultam el, majd akkor ünnepeljünk ha egy igazán erős ellenfelet le tudunk győzni !
Mindenki látta hogy les volt, az asszisztens elnézte, mit kell ezen ragozni? Legközelebb lehet hogy a mi kárunkra tévednek, ilyen a foci... A játékunktól meg senki nem ájult el, de zsinórban 3 győzelem nagy szó ebben a szezonban...

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#7532 Hozzászólás Szerző: casma »

Kedves Szurkolótársak !

Veletek együtt örülök az újabb győzelemnek, de azt mindenki elfelejtette, hogy a második gólunk hatalmas les volt.
Mint az előző meccsen is 1 méteres lesen volt Costa.

2 meccset nyertünk lesgóllal, kaptunk ajándékba 4 pontot.
Majd ha ellenünk is így nyernek, remélem nem fogtok kiakadni ??

A játékunktól meg nem ájultam el, majd akkor ünnepeljünk ha egy igazán erős ellenfelet le tudunk győzni !

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#7533 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

8. a Chelsea 8) de rég voltunk már ilyen elől.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7534 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mondjuk szerintem a gól nagyrészt Maticsé volt, szépen tátott szájjal végignézte ahogyan elszakadnak tőle. Hihetetlen mennyire fogyatékos az ember, nem hiszem el, hogy senki nem látja ezt a stábban.

Egyetértek Chesterrel, a második félidőben mikor a kapunk elé voltunk szegezve, akkor kijött a helyezkedésnél, hogy Kenedy nem balbekk, ezért is erőltették ott a támadásaik jelentős részét (na meg azért, mert az egyetlen focistának nevezhető emberük azon az oldalon játszott). Ettől függetlenül szépen lehozta a meccset, mondjuk én más helyett hoztam volna be Babát, mert a sebessége sokat érhetett volna ha egy sorral előrébb toljuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7535 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Egyetértek, de valamiért ezt nem tudom annyira Kenedy nyakára varrni. Valószínűleg mi vagyunk a világ egyetlen futballklubja ahol egyáltalán felmerülhet hogy ő balbunkót játsszon. Volt azért pár jó megmozdulása hátul is és nagyon erőszakos volt, de egyértelmű hogy neki nem ott van a helye. Pár hónapja írtam hogy a lövései baromi erősek, és ha a pontosságon javít akkor baromi nagy fegyver lehet, kb erre gondoltam :) Nagyon kell egy olyan játékos aki 20-25-ről bátran vállalkozik erős lövésekkel, mert ezt nagyon nehéz levédekezni.
Voltak jó pillanatai, nem is mondom hogy bűn rossz volt, meg én is elfogult vagyok vele a gólja ellenére is, de szemmel látható, hogy ő nem balhátvéd, főleg nem akkor amikor buszozunk (egy Norwich ellen......). Örülök hogy játszik, de a fostalicska Oscar helyett inkább elnézném. :)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#7536 Hozzászólás Szerző: Spring »

És asszem kijelenthetjuk, hogy jövőre is az első osztályban fog játszani a csapat, 1 pontra vagyunk már csak a 40 pontos kritikus zonatol. Hatalmas eredményt ért el ez a csapat, jövőre egy pár igazolassal akár az ELt is megcelozhatjuk. Nagyon büszke vagyok a fiúkra
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7537 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:
Kenedy-t imádom, de remélem nem sűrűn lesz balbekk, nem értek egyet azokkal akik szerint hibátlanul lehozta ezen a poszton a meccset, mert nem tud helyezkedni, a gól is inkább az övé volt mint Ivanovicsé, ő M'bokanit fogta, Kenedy meg senkit. .

Egyetértek, de valamiért ezt nem tudom annyira Kenedy nyakára varrni. Valószínűleg mi vagyunk a világ egyetlen futballklubja ahol egyáltalán felmerülhet hogy ő balbunkót játsszon. Volt azért pár jó megmozdulása hátul is és nagyon erőszakos volt, de egyértelmű hogy neki nem ott van a helye. Pár hónapja írtam hogy a lövései baromi erősek, és ha a pontosságon javít akkor baromi nagy fegyver lehet, kb erre gondoltam :) Nagyon kell egy olyan játékos aki 20-25-ről bátran vállalkozik erős lövésekkel, mert ezt nagyon nehéz levédekezni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7538 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mi volt ez a második félidő basszus? Elég meleg lett a vége, de legalább ott a győzelem, zsinórban háromszor, amire idén még nem volt példa.

Kenedy-t imádom, de remélem nem sűrűn lesz balbekk, nem értek egyet azokkal akik szerint hibátlanul lehozta ezen a poszton a meccset, mert nem tud helyezkedni, a gól is inkább az övé volt mint Ivanovicsé, ő M'bokanit fogta, Kenedy meg senkit. Matics meg hihetetlen mennyire gyenge, rossz nézni, úgy meg főleg, hogy Loftus-Cheek sz*pik miatta. Orkok ellen kíváncsi leszek ki pihen majd.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7539 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bravó Kenedy és Traoré, rögtön nyerőembernek bizonyultak. Nem véletlenül ugatom hónapok óta hogy kellenének ők a csapatba, én nagyon hiszek a fiatalok motiváltságában és lendületében. A City-ben Iheanacho, az United-ben Rashford, a Sp*rs-ben Dele Alli mind komoly lendületet tudtak adni a csapatnak néhány meccsen. Persze egy 18-20 éves tapasztalatlan srác nem valószínű hogy hónapokig tud ilyen teljesítményt hozni, de látszik hogy egy kis padozás után hogy szállnak be ezek a fiúk. A tehetség és bizonyítási vágy sokszor többet ér mint a tapasztalat és a kényelem, ugye kedves Oscar vagy Hazard?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7540 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

De nehez volt..Meglepoen nagyon pontosan jatszott a Norwich. Nem jatszottunk jol, de megvan a 3 pont es ez a lenyeg. Decemberben kaptunk ki utoljara bajnokin.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése