Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zalán

Re: Premier League

#9201 Hozzászólás Szerző: Zalán »

A Sp*rs megszerzi a vezetést a fiatal támadójuk lövi a gólt úgy örülnek mint aki BL-t nyer. Erre eltelik 1 perc és a Leicester egyenlít :D
Egész jó ez a Leicester idén kíváncsi leszek, h hol végeznek és nem tudom, h Ranieri mit tud ebből náluk kihozni.
A Bournemouth meg 4-3-ra vezet a West Ham ellen a többi meccs 1-1

Zalán

Re: Premier League

#9202 Hozzászólás Szerző: Zalán »

almos írta:Otamendivel jól erősített a City, Zabaleta-Kompany-Otamendi-Clichy/Kolarov, nagyon jól hangzik. Nekünk is itt lenne az idő, hogy kinyissuk a pénztárcánkat, mert a riválisok beelőznek. :?
Emlékszem amikor páran írtátok, h a City Delph leigazolásával ugye nem egy top játékost vitt oda de legalább angol és tud egy közepes meccset lehozni. Nálunk is lehetne h egy angolt elhozunk padra és egy normális védőt, mert ugye adminisztratív okai vannak ezeknek, h nekünk is angol kell.
Pluszba nem adják kölcsönbe Mangala-t.
Ráadásul azért is jól jártak, mert ismeri az Argentínokat és a Porto-ban játszott együtt Mangala-val tehát ismerik egymás mozgását és így játszhatnak együtt. Szerintem óriásit húztak amellett, h jó védő de ismeri fernando-t is Zabaleta-t is és Mangala-t is szóval a védelmük ha Kompany pados akkor is ismeri egymást és ez jó húzás volt. Nálunk is egy ilyen kaliberű KH kéne nem egy Stones

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#9203 Hozzászólás Szerző: almos »

Otamendivel jól erősített a City, Zabaleta-Kompany-Otamendi-Clichy/Kolarov, nagyon jól hangzik. Nekünk is itt lenne az idő, hogy kinyissuk a pénztárcánkat, mert a riválisok beelőznek. :?
LAMPARD#8

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#9204 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

http://www.kek-oroszlan.eoldal.hu/cikke ... ek....html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kicsit személyes cikkem a jelenlegi helyzetről... Vélemények? :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#9205 Hozzászólás Szerző: paco83 »

RobMayth írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2432835

tessél!így volt így lett(volna) ha a bíró normális lett volna!
Biztos velem van a baj, de a tétlen leshelyzet eddig sem volt les, míg ha egy játékos a labda felé mozog vagy valamely testrészét a labda felé mozgatja akkor az eddig is les volt.
Szóval továbbra sem értem, hogy mit módosított az FA.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9206 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

paco83 írta:
Spring írta:
marknagy írta:
Annyi az új szabály, hogy ha a lesen lévő játékos megpróbálja elérni a labdát, de ha nem ér hozzá akkor is lefújják lesnek. Coutinho pedig tett mozdulatot a labda felé.
Ez eddig is így volt, nem?
Pont ezt akartam kérdezni. Elég sok meccset láttam már, ahol azért fújták le les címén mert a labda irányába mozgott a játékos azzal a szándékkal, hogy megszerezze.
De akkor most behozták azt az szabályt újra ami eddig is így volt? :D

Nem új a szabály, csak pontosítottak a megfogalmazásán. Az FA a módosítással sokkal pontosabban szabja meg a bíróknak hogy mit kell lefújni és mit nem, eddig elég szubjektív volt. Gyakorlatban láthatjuk hogy mennyit ért..

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Premier League

#9207 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2432835" onclick="window.open(this.href);return false;

tessél!így volt így lett(volna) ha a bíró normális lett volna!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#9208 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Spring írta:
marknagy írta:
paco83 írta:A pool meccs összefoglalójában említettek valami les szabály módosítást. Viszont a kommentátor kifejtése totál zagyvaság.
Valaki tudná fejteni, hogy ez most mi is akar lenni?
Annyi az új szabály, hogy ha a lesen lévő játékos megpróbálja elérni a labdát, de ha nem ér hozzá akkor is lefújják lesnek. Coutinho pedig tett mozdulatot a labda felé.
Ez eddig is így volt, nem?
Pont ezt akartam kérdezni. Elég sok meccset láttam már, ahol azért fújták le les címén mert a labda irányába mozgott a játékos azzal a szándékkal, hogy megszerezze.
De akkor most behozták azt az szabályt újra ami eddig is így volt? :D

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#9209 Hozzászólás Szerző: Spring »

marknagy írta:
paco83 írta:A pool meccs összefoglalójában említettek valami les szabály módosítást. Viszont a kommentátor kifejtése totál zagyvaság.
Valaki tudná fejteni, hogy ez most mi is akar lenni?
Annyi az új szabály, hogy ha a lesen lévő játékos megpróbálja elérni a labdát, de ha nem ér hozzá akkor is lefújják lesnek. Coutinho pedig tett mozdulatot a labda felé.
Ez eddig is így volt, nem?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#9210 Hozzászólás Szerző: marknagy »

paco83 írta:A pool meccs összefoglalójában említettek valami les szabály módosítást. Viszont a kommentátor kifejtése totál zagyvaság.
Valaki tudná fejteni, hogy ez most mi is akar lenni?
Annyi az új szabály, hogy ha a lesen lévő játékos megpróbálja elérni a labdát, de ha nem ér hozzá akkor is lefújják lesnek. Coutinho pedig tett mozdulatot a labda felé.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7002
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9211 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Zala0821 írta:
Szabi írta:Thauvin azok után, hogy megkapta a 10-es mezt idén nyáron az OM-nél, most aláírt a Newcastle-höz. Utóbbi időben kissé hanyatló formát mutatott, de szerintem baromi jó játékos, én csípem, remélem beválik.

A MU pedig állítólag Mane iránt érdeklődik...
Thauvin nagyon penge Pogba-val és Kondogbia-val nyert még 2013-ban u20-as vb-t ott nagyon jól játszott de a 2014-15-ös szezon elején amikor ment az OM-nek alap ember volt van benne potenciál. Viszont a N'castle kölcsönbe küldte oda Cabella-t aki óriási flopp volt.

Mané is penge srác bár kivárnám, h mit tud ebben a szezonban bár nagyon érzi a kaput tavaly is láthattuk és fiatal talán 22 év körül van szintén van benne potenciál és tűrné is a padot Rooney mögött
Mané szélső nem?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#9212 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A pool meccs összefoglalójában említettek valami les szabály módosítást. Viszont a kommentátor kifejtése totál zagyvaság.
Valaki tudná fejteni, hogy ez most mi is akar lenni?

Zalán

Re: Premier League

#9213 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Szabi írta:Thauvin azok után, hogy megkapta a 10-es mezt idén nyáron az OM-nél, most aláírt a Newcastle-höz. Utóbbi időben kissé hanyatló formát mutatott, de szerintem baromi jó játékos, én csípem, remélem beválik.

A MU pedig állítólag Mane iránt érdeklődik...
Thauvin nagyon penge Pogba-val és Kondogbia-val nyert még 2013-ban u20-as vb-t ott nagyon jól játszott de a 2014-15-ös szezon elején amikor ment az OM-nek alap ember volt van benne potenciál. Viszont a N'castle kölcsönbe küldte oda Cabella-t aki óriási flopp volt.

Mané is penge srác bár kivárnám, h mit tud ebben a szezonban bár nagyon érzi a kaput tavaly is láthattuk és fiatal talán 22 év körül van szintén van benne potenciál és tűrné is a padot Rooney mögött

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9214 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Thauvin azok után, hogy megkapta a 10-es mezt idén nyáron az OM-nél, most aláírt a Newcastle-höz. Utóbbi időben kissé hanyatló formát mutatott, de szerintem baromi jó játékos, én csípem, remélem beválik.

A MU pedig állítólag Mane iránt érdeklődik...
6+8+5+4+1+1+2+1

Zalán

Re: Premier League

#9215 Hozzászólás Szerző: Zalán »

royston írta:
Zala0821 írta:
Mr-Moss írta: A második gólja se volt csúnya :shock:
Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Még tavaly vmikor tavasszal írtam hogy el tudnám képzelni a csapatban...Válasz az volt hogy Hazard posztján van nem kell. :roll:
Hát sztem meg lehetett volna oldani, h Hazard középen van vagy Depay és cserélgetnek a mai fociban már amúgy sincsenek kötött posztok tehát lényegében mind1. De ha nagyobb pénzt ajánlottunk volna mint a mu valószínűleg akkor is oda megy LvG miatt, mert hogy dolgoztak már együtt. Különleges a srác és látszik rajta, h fejlődni akar és jobb lenni

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#9216 Hozzászólás Szerző: royston »

Zala0821 írta:
Mr-Moss írta: A második gólja se volt csúnya :shock:
Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Még tavaly vmikor tavasszal írtam hogy el tudnám képzelni a csapatban...Válasz az volt hogy Hazard posztján van nem kell. :roll:
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Zalán

Re: Premier League

#9217 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Norbertoo írta: Ezeket a TV-s pénzeket hogyan osszák szét? Az előző szezon vagy a következő a mérvadó? (pl. most a QPR vagy a Bournemouth kapja?)
Kép

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#9218 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Zala0821 írta:
Mr-Moss írta: Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.
Én a Leicester-t most egy ilyen 11-14. helyre tippelem és sztem oda is fognak valahogy érni, nekem Ranieri pont egy ilyen kis-közép csapathoz illik. Nálam az abszolút kieső a Sunderland sztem megérdemelnék a másik kettő meg a Bornemouth és talán a Norwich de itt tényleg olyan tv-s pénzek vannak
Ezeket a TV-s pénzeket hogyan osszák szét? Az előző szezon vagy a következő a mérvadó? (pl. most a QPR vagy a Bournemouth kapja?)

Zalán

Re: Premier League

#9219 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Mr-Moss írta:
rafanadal írta:
Zala0821 írta:Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd
Azért nem semmi, hogy a PL kis csapatai milyen neveket le tudnak igazolni. Először Shaqiri, most Inler. Ilyen máshol a világon sehol sincs.
Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.
Én a Leicester-t most egy ilyen 11-14. helyre tippelem és sztem oda is fognak valahogy érni, nekem Ranieri pont egy ilyen kis-közép csapathoz illik. Nálam az abszolút kieső a Sunderland sztem megérdemelnék a másik kettő meg a Bornemouth és talán a Norwich de itt tényleg olyan tv-s pénzek vannak

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#9220 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Mr-Moss írta:
rafanadal írta:
Zala0821 írta:Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd
Azért nem semmi, hogy a PL kis csapatai milyen neveket le tudnak igazolni. Először Shaqiri, most Inler. Ilyen máshol a világon sehol sincs.
Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.
Én meg merném kockáztatni, hogy 10-12. hely környékén végeznek. Ranieri sosem volt top edző, de szarnak/lúzernek se mondanám.

Válasz küldése