Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9201 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Thauvin azok után, hogy megkapta a 10-es mezt idén nyáron az OM-nél, most aláírt a Newcastle-höz. Utóbbi időben kissé hanyatló formát mutatott, de szerintem baromi jó játékos, én csípem, remélem beválik.

A MU pedig állítólag Mane iránt érdeklődik...
6+8+5+4+1+1+2+1

Zalán

Re: Premier League

#9202 Hozzászólás Szerző: Zalán »

royston írta:
Zala0821 írta:
Mr-Moss írta: A második gólja se volt csúnya :shock:
Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Még tavaly vmikor tavasszal írtam hogy el tudnám képzelni a csapatban...Válasz az volt hogy Hazard posztján van nem kell. :roll:
Hát sztem meg lehetett volna oldani, h Hazard középen van vagy Depay és cserélgetnek a mai fociban már amúgy sincsenek kötött posztok tehát lényegében mind1. De ha nagyobb pénzt ajánlottunk volna mint a mu valószínűleg akkor is oda megy LvG miatt, mert hogy dolgoztak már együtt. Különleges a srác és látszik rajta, h fejlődni akar és jobb lenni

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#9203 Hozzászólás Szerző: royston »

Zala0821 írta:
Mr-Moss írta: A második gólja se volt csúnya :shock:
Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Még tavaly vmikor tavasszal írtam hogy el tudnám képzelni a csapatban...Válasz az volt hogy Hazard posztján van nem kell. :roll:
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Zalán

Re: Premier League

#9204 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Norbertoo írta: Ezeket a TV-s pénzeket hogyan osszák szét? Az előző szezon vagy a következő a mérvadó? (pl. most a QPR vagy a Bournemouth kapja?)
Kép

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#9205 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Zala0821 írta:
Mr-Moss írta: Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.
Én a Leicester-t most egy ilyen 11-14. helyre tippelem és sztem oda is fognak valahogy érni, nekem Ranieri pont egy ilyen kis-közép csapathoz illik. Nálam az abszolút kieső a Sunderland sztem megérdemelnék a másik kettő meg a Bornemouth és talán a Norwich de itt tényleg olyan tv-s pénzek vannak
Ezeket a TV-s pénzeket hogyan osszák szét? Az előző szezon vagy a következő a mérvadó? (pl. most a QPR vagy a Bournemouth kapja?)

Zalán

Re: Premier League

#9206 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Mr-Moss írta:
rafanadal írta:
Zala0821 írta:Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd
Azért nem semmi, hogy a PL kis csapatai milyen neveket le tudnak igazolni. Először Shaqiri, most Inler. Ilyen máshol a világon sehol sincs.
Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.
Én a Leicester-t most egy ilyen 11-14. helyre tippelem és sztem oda is fognak valahogy érni, nekem Ranieri pont egy ilyen kis-közép csapathoz illik. Nálam az abszolút kieső a Sunderland sztem megérdemelnék a másik kettő meg a Bornemouth és talán a Norwich de itt tényleg olyan tv-s pénzek vannak

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#9207 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Mr-Moss írta:
rafanadal írta:
Zala0821 írta:Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd
Azért nem semmi, hogy a PL kis csapatai milyen neveket le tudnak igazolni. Először Shaqiri, most Inler. Ilyen máshol a világon sehol sincs.
Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.
Én meg merném kockáztatni, hogy 10-12. hely környékén végeznek. Ranieri sosem volt top edző, de szarnak/lúzernek se mondanám.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#9208 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

rafanadal írta:
Zala0821 írta:Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd
Azért nem semmi, hogy a PL kis csapatai milyen neveket le tudnak igazolni. Először Shaqiri, most Inler. Ilyen máshol a világon sehol sincs.
Ilyen Tv-s pénzek sincsenek máshol a világon. Szerintem Ranieri lerázza magáról a lúzer szerepet és a várakozások ellenére simán bent maradnak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9209 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zala0821 írta:Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd
Azért nem semmi, hogy a PL kis csapatai milyen neveket le tudnak igazolni. Először Shaqiri, most Inler. Ilyen máshol a világon sehol sincs.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Zalán

Re: Premier League

#9210 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Leicester have signed Napoli midfielder Gokhan Inler on a three-year deal.

Mindeközben Ranieri sem szarozik, elég szépen erősítenek a nyáron kíváncsi vagyok, h milyen szezont produkálnak majd

dylan
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: Premier League

#9211 Hozzászólás Szerző: dylan »

Való igaz....,de még nem tudjuk meddig tart a nyeretlenség a Yokohamával :o ....eddig 7ből semmi.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9212 Hozzászólás Szerző: putthelime »

dylan írta:Ezek a Yokohamás mezek eddig nagyon nem hoztak szerencsét a csapatnak... :roll:
Kép

Nyugi, van ennél lejjebb is!
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#9213 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azért a Brugge volt az ellenfél ahol még pár alapember hiányzott is, más kávéház... a két PL meccsen nem sok mindent mutatott, aztán hátha ez a BL-mecs meghozta az önbizalmát.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2015. augusztus 19., szerda 10:58-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

dylan
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: Premier League

#9214 Hozzászólás Szerző: dylan »

Ezek a Yokohamás mezek eddig nagyon nem hoztak szerencsét a csapatnak... :roll:

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#9215 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Mr-Moss írta:Tegnapi Pool meccsen történt. Visítok, ilyen kombinációt is csak ők tudnak :D
https://www.youtube.com/watch?v=JQVN464TpSo" onclick="window.open(this.href);return false;
Rodgers bár feszülten (az a kétségbeesett fej :lol: ), de azért adott rá egy biztató tapsot. :D
Why always me?

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Premier League

#9216 Hozzászólás Szerző: petr »

Egy senki csapa volt az ellenfel nem kell toluk hasra esni azert
amugy depay gyerekbol nagy jatekos lesz csak sajnos nem nalunk :(

Zalán

Re: Premier League

#9217 Hozzászólás Szerző: Zalán »

moldviii írta:
Dante írta:
Zala0821 írta:Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Főleg ilyen jó áron, hatalmas fogás
Darmian is 13 millió volt ha jól hallottam az is nagyon jó..:/
Meg Pedro-t is vmi 25-30 millió euróért akarják vinni ami szintén nem rossz ár szerintem bár nem egy világ klasszis de elég jó.
Közben az utolsó percben Depay assziszt és az eltiltott Fellaini szerzi a gólt

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#9218 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Dante írta:
Zala0821 írta:Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Főleg ilyen jó áron, hatalmas fogás
Darmian is 13 millió volt ha jól hallottam az is nagyon jó..:/

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9219 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zala0821 írta:Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból
Főleg ilyen jó áron, hatalmas fogás

Zalán

Re: Premier League

#9220 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Mr-Moss írta: A második gólja se volt csúnya :shock:
Egyébként csak nekem hasonlított ez a két gól Robbenre?? Mert ugyan úgy csinált ezeket mint Arjen csak a másik oldalról.
Én sajnáltam is, hogy elvitte a MU, sztem nagy játékos lesz a srácból

Válasz küldése