Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9721 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta:Bizony, már hivatalos.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... os-2419351
Nem hinném, hogy mignolet helye veszélybe lenne.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9722 Hozzászólás Szerző: James Lee »


Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9723 Hozzászólás Szerző: Chester »

bogdánt szerződtette a pool

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9724 Hozzászólás Szerző: James Lee »

mikel12 írta:Bogdán meg kajak megy a Poolba. :D Mekkora lenne kiszorítaná Minyolét.
Lehet többre mennének Bogdánnal mint a kontár barátunkkal... :lol:

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#9725 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bogdán meg kajak megy a Poolba. :D Mekkora lenne kiszorítaná Minyolét.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9726 Hozzászólás Szerző: Chester »

ki is estek

BREAKING NEWS: Steve McClaren is the new head coach of Newcastle. Much more on #SSNHQ, Sky Channel 401.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9727 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Sky Sports News HQ ✔@SkySportsNewsHQ
Andre Ayew has had medical at Swansea after agreeing personal terms #SSNHQ

Na ez is utcalány jó vétel!
ráadásul ingyen

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9728 Hozzászólás Szerző: Dante »

mikel12 írta:Sky Sports News HQ ✔@SkySportsNewsHQ
Andre Ayew has had medical at Swansea after agreeing personal terms #SSNHQ

Na ez is utcalány jó vétel!
Azon a szinten lesz ő nagykirály, de a poolnál, arse.nál már szürke lenne. A PL-lel szerintem nem lesz gondja, mert jó fizikumú, nagy munkabírású ráadásul nagyon jól fejel.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#9729 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sky Sports News HQ ✔@SkySportsNewsHQ
Andre Ayew has had medical at Swansea after agreeing personal terms #SSNHQ

Na ez is utcalány jó vétel!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9730 Hozzászólás Szerző: Chester »

17-én reggel 9-kor adják ki a következő szezon sorsolását

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9731 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

béla írta:
paco83 írta: Pont ez az. Ha PL a legerősebb bajnokság akkor a benne szereplő csapatok nem lehetnek gyengébbek más bajnokság csapataival szemben. És most nem arra gondolok, hogy nem kaphatnak ki.
De ez alapján az érv alapján eleve nincs olyan,hogy legerősebb bajnokság.
Éééééés végre valaki rájött. :DD
One ball to rule them all!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9732 Hozzászólás Szerző: béla »

paco83 írta: Pont ez az. Ha PL a legerősebb bajnokság akkor a benne szereplő csapatok nem lehetnek gyengébbek más bajnokság csapataival szemben. És most nem arra gondolok, hogy nem kaphatnak ki.
De ez alapján az érv alapján eleve nincs olyan,hogy legerősebb bajnokság.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#9733 Hozzászólás Szerző: paco83 »

GereZsolt írta:
paco83 írta:Ezt már mástól is hallottam, de ez nekem hatalmas ellentmondásnak tűnik. Ha a PL a legerősebb bajnokság akkor számomra egyértelmű, hogy a legerősebb csapatok is ott vannak. Ha pedig a PL csapatok erőssége elmarad a többi ország csapatainak erősségétől akkor miként lehet a legerősebb bajnokság?
Ezt ha valaki kifejtené nagyon megköszönném, mert szerintem ennek így ebben a formában se füle se farka.
Mert a legerősebb jelzővel illetik a legnehezebben megnyerhetőt, valamint a legkiegyensúlyozottabbat. Szimpla rossz szóhasználat.
marknagy írta:Miért lenne ellentmondás? A kis- és kozepcsapatok egyértelműen itt a legerősebbek. Kb. az angol 6. helyezettol lefele vessük össze a spanyol, német és olasz ugyanaezen helyezett csapataival, szerintem ezek közül többségében az angolok a legjobbak. És mivel a bajnokságbol ez 13-14 csapat így nálam a PL a legerősebb, az összátlag miatt, de azt is elfogadom, hogy az a legerősebb ahol az elcsapatok a legjobbak.
Pont ez az. Ha PL a legerősebb bajnokság akkor a benne szereplő csapatok nem lehetnek gyengébbek más bajnokság csapataival szemben. És most nem arra gondolok, hogy nem kaphatnak ki.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#9734 Hozzászólás Szerző: marknagy »

paco83 írta:
laczze írta:Ez egész csak magyarázkodás, az angol csapatok gyengék legalábbis a top 3 kivételével, nem érnek fel a spanyol német de lehet az olasz 4. 5. 6. helyezett csapataival szemben az angol 4. 5. 6. csapatok. Nem bírnak több terhelés na mert miért nem, ez nem valós kifogás... Pláne ha megnézzük a bevételeiket meg a más országok azonos helyezett csapatok bevételeit, mégis Spanyol csapat nyerte az elmúlt 2 EL-t és BL-t ez nem lehet megmagyarázni mással mint hogy a legjobb csapatok ott vannak, mint bajnokság lehet hogy a legerősebb a PL de ennyi, lehet hogy a legszorosabb meg a leginkább kiegyensúlyozott, de csapatok erőssége elmarad a többitől.
Ezt már mástól is hallottam, de ez nekem hatalmas ellentmondásnak tűnik. Ha a PL a legerősebb bajnokság akkor számomra egyértelmű, hogy a legerősebb csapatok is ott vannak. Ha pedig a PL csapatok erőssége elmarad a többi ország csapatainak erősségétől akkor miként lehet a legerősebb bajnokság?
Ezt ha valaki kifejtené nagyon megköszönném, mert szerintem ennek így ebben a formában se füle se farka.
Miért lenne ellentmondás? A kis- és kozepcsapatok egyértelműen itt a legerősebbek. Kb. az angol 6. helyezettol lefele vessük össze a spanyol, német és olasz ugyanaezen helyezett csapataival, szerintem ezek közül többségében az angolok a legjobbak. És mivel a bajnokságbol ez 13-14 csapat így nálam a PL a legerősebb, az összátlag miatt, de azt is elfogadom, hogy az a legerősebb ahol az elcsapatok a legjobbak.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#9735 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

paco83 írta:
laczze írta:Ez az egész csak magyarázkodás, az angol csapatok gyengék legalábbis a top 3 kivételével, nem érnek fel a spanyol német de lehet az olasz 4. 5. 6. helyezett csapataival szemben az angol 4. 5. 6. csapatok. Nem bírnak több terhelés na mert miért nem, ez nem valós kifogás... Pláne ha megnézzük a bevételeiket meg a más országok azonos helyezett csapatok bevételeit, mégis Spanyol csapat nyerte az elmúlt 2 EL-t és BL-t ez nem lehet megmagyarázni mással mint hogy a legjobb csapatok ott vannak, mint bajnokság lehet hogy a legerősebb a PL de ennyi, lehet hogy a legszorosabb meg a leginkább kiegyensúlyozott, de csapatok erőssége elmarad a többitől.
Ezt már mástól is hallottam, de ez nekem hatalmas ellentmondásnak tűnik. Ha a PL a legerősebb bajnokság akkor számomra egyértelmű, hogy a legerősebb csapatok is ott vannak. Ha pedig a PL csapatok erőssége elmarad a többi ország csapatainak erősségétől akkor miként lehet a legerősebb bajnokság?
Ezt ha valaki kifejtené nagyon megköszönném, mert szerintem ennek így ebben a formában se füle se farka.
Mert a legerősebb jelzővel illetik a legnehezebben megnyerhetőt, valamint a legkiegyensúlyozottabbat. Szimpla rossz szóhasználat.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#9736 Hozzászólás Szerző: paco83 »

laczze írta:Ez az egész csak magyarázkodás, az angol csapatok gyengék legalábbis a top 3 kivételével, nem érnek fel a spanyol német de lehet az olasz 4. 5. 6. helyezett csapataival szemben az angol 4. 5. 6. csapatok. Nem bírnak több terhelés na mert miért nem, ez nem valós kifogás... Pláne ha megnézzük a bevételeiket meg a más országok azonos helyezett csapatok bevételeit, mégis Spanyol csapat nyerte az elmúlt 2 EL-t és BL-t ez nem lehet megmagyarázni mással mint hogy a legjobb csapatok ott vannak, mint bajnokság lehet hogy a legerősebb a PL de ennyi, lehet hogy a legszorosabb meg a leginkább kiegyensúlyozott, de csapatok erőssége elmarad a többitől.
Ezt már mástól is hallottam, de ez nekem hatalmas ellentmondásnak tűnik. Ha a PL a legerősebb bajnokság akkor számomra egyértelmű, hogy a legerősebb csapatok is ott vannak. Ha pedig a PL csapatok erőssége elmarad a többi ország csapatainak erősségétől akkor miként lehet a legerősebb bajnokság?
Ezt ha valaki kifejtené nagyon megköszönném, mert szerintem ennek így ebben a formában se füle se farka.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#9737 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Tavalyi visszaesés után szépen feljöttünk.

Kép

Ez pedig a tavalyi:

Kép

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9738 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bilic a Besiktasnál nagyszerű munkát végzett, szerintem nagyon be fog válni, remek edző.
3-4 meccsel a bajnokság vége előttig harcban voltak a bajnoki címért (talán vezettek is a Galata meg a Fener előtt), az EL-ben is jól mentek, kiverték a Liverpoolt is, aztán megtorpantak, ezért is jött el.

Szerintem egy stabil középcsapat lesz a WHU vele, esetleg ilyen 7-8. helyekre is jók lehetnek, talán kupagyőzelem.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#9739 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ez az egész csak magyarázkodás, az angol csapatok gyengék legalábbis a top 3 kivételével, nem érnek fel a spanyol német de lehet az olasz 4. 5. 6. helyezett csapataival szemben az angol 4. 5. 6. csapatok. Nem bírnak több terhelés na mert miért nem, ez nem valós kifogás... Pláne ha megnézzük a bevételeiket meg a más országok azonos helyezett csapatok bevételeit, mégis Spanyol csapat nyerte az elmúlt 2 EL-t és BL-t ez nem lehet megmagyarázni mással mint hogy a legjobb csapatok ott vannak, mint bajnokság lehet hogy a legerősebb a PL de ennyi, lehet hogy a legszorosabb meg a leginkább kiegyensúlyozott, de csapatok erőssége elmarad a többitől.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#9740 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:ja, azért lettek 7-ek mert csak 4 csapat van előttük. egy esélye lett volna a sp*rs-soton-liverpool hármasnak, ha idén be tudnak kerülni az épülő mu helyére, nem tették, innentől jó ideig megvan a top4. mi vagyunk a leginkább készek, az arsenal is folyamatosan tud hozni nagyobb neveket, ez meglátszik a fa kupa címvédésen is, a citynek hiába kell lassan új csapatot építeni, nem tudnak olyan szarok lenni hogy 4. helynél lejjebb végezzenek, a mu meg innentől csak jobb lesz.

a hajó a top4-ért elment nekik, marad az el, amit "leszarnak", holott pont azért mélyített a sp*rs és a liverpool is keretet hogy bírják a többfrontos menetelést, bejött. fel lehet hozni az evertont példának, de aki nem tud egyszerre két sorozatot fenntartani, akkor ne induljon benne. a liverpool is örült mint majom a farkának, hogy így plusz bevétel a bl meg úgy, jól ki is röhögtették magukat, nem is várja őket vissza senki (és nem is fognak visszatérni oda egyhamar szvsz)

csak már nagyon unalmas a pénzzel való kifogás, mikor évről évre nő a pl bevétel, az utolsó qpr is majd 50 milliót kapott, állítom a dnipro és a sevilla éves bevétele együtt sem tesz ki ekkora összeget, és a legutolsóról beszélünk. jó lenne tenniük is valamit a saját érdekükben a szerecsenmosdatás helyett, bár addig jó míg szenved mindkettő, a soton szerintem (remélem) rámegy az el-re.
Hatodikak lettek, és ha nem szarják le az utolsó pár meccsüket (azt hitték már kiszálltak a TOP4 harcból) meglett volna akár a 4. hely, de az 5. biztosan. Nem kifogás a pénz, nincs annyi bevételük mint a MU-nak, nekünk és a Citynek, és ugye nem is költhetnek többet átigazolásokra, fizetésekre mint amennyi a bevételük. Egyébként pont a több front miatt is maradtak le a TOP4-ről, a United év elején minden kupából kizúgott (FA-ből is viszonylag hamar) így ők csak a bajnokságra fókuszáltak, bejött.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése