Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#10081 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ez annyira szar hogy már fáj, még jó hogy eljöttem a tv elől és egyből lett 11-es

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#10082 Hozzászólás Szerző: royston »

Na emberek,csináljuk meg,legyünk bajnokok és lehet játszatni az eddigi cseréket és fiatalokat. Bár a második felest nem látom,bízom benne hogy mire hazaérek már bajnokok leszünk!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10083 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Amazing24 írta:Ha ma nyerünk, akkor a serleget is átadják?
Igen, mivel 16 pont előnyünk lesz, és az Arsenal már csak 15-öt szerezhet.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#10084 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ha ma nyerünk, akkor a serleget is átadják?

dylan
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: Premier League

#10085 Hozzászólás Szerző: dylan »

Már egyre jobban úrrá lesz rajtam a várakozás, hogy megszülessen az ötödik....remélem felejthetetlen élmény lesz.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#10086 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem teljesen felesleges aggódni, 100% hogy bajnokok leszünk és 99,9 hogy még ma.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10087 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem tartom kizártnak, hogy a mai meccset gálával lehozzuk. A Leicester elleni 2. félidőben láthattuk, hogyha akarunk, akkor igenis tudunk focizni, dominálni, helyzeteket kidolgozni, mindezt úgy, hogy nem forog veszélyben a kapunk. A Palace szinte 100% hogy bentmarad, ez látszik is az utóbbi meccseiken, eléggé leeresztettek, és telibesz*rják innentől a bajnokságot, mi meg ugye égünk a vágytól, a sok boringozás láthatóan felb*szta Mourinhot is. Én meg merek kockáztatni egy 4-0-ás hazai sikert.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10088 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Ket alomkieso mar majdnem biztosan megvan. Meg csak a Hull kell csatlakozzon hozzajuk es bekesseg van.
Aztán az miért olyan hú de jó nekünk? (azon kívül, hogy van pár patkány náluk)
Minden szezonban 6 pontot szereztünk ellenük (egyetlen egyszer volt egy darab x)... A csicska Newcastlet meg mindenki szétalázza, minket meg állandó jelleggel lesz*patnak, néha még a Bridgen is. Aston Villa hasonló, lightosabb kivitelben.
Nem a mi szempontunkbol neztem hanem a PL szinvonala szempontjabol. Ha valaki felteszi a kerdest, hogy a Newcastle vagy a Hull a PL-be valo akkor szerintem 100-bol 99 ember elobbit mondja. Az pedig eleg szanalmas takarozas, hogy essenek ki, mert mi balfaszok vagyunk ellenuk. Szerintem ilyen 15. helyeken levo csapatok ellen mindenkepp nyerni kellene es nem a kiesukkel megszabadulni toluk. Foleg, hogy minden mas nagy csapatnak vannak ilyen mumusaik akik ellen rendszeresen pontokat veszitenek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10089 Hozzászólás Szerző: marknagy »

United elég kényelmesre vette a végét, ha a Pool hozta volna a papírformát, most ők lennének a TOP4-ben...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10090 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Ket alomkieso mar majdnem biztosan megvan. Meg csak a Hull kell csatlakozzon hozzajuk es bekesseg van.
Aztán az miért olyan hú de jó nekünk? (azon kívül, hogy van pár patkány náluk)
Minden szezonban 6 pontot szereztünk ellenük (egyetlen egyszer volt egy darab x)... A csicska Newcastlet meg mindenki szétalázza, minket meg állandó jelleggel lesz*patnak, néha még a Bridgen is. Aston Villa hasonló, lightosabb kivitelben.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10091 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ket alomkieso mar majdnem biztosan megvan. Meg csak a Hull kell csatlakozzon hozzajuk es bekesseg van.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10092 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Például?
ennyivel fogadtam arra, hogy kiesnek 3-as oddsért :D

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#10093 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:én a lefújásig tartottam azt, hogy nem fognak kiesni, de nem gondoltam volna, hogy a szundi veri a sotont. azt kizártnak tartom, hogy a newcastle a maradék 3 meccséből ne nyerjen egyet se, az nagyon gáz lenne, ugyanakkor muszáj vagyok reménykedni abban, hogy a hull esik ki, 1700 okom van rá. :D
Például? Nálam a Sunderland a favorit. Simán benne van, hogy akár még egy győzelemmel is kiesnek, mivel a gólarányuk talán nekik a leggyengébb.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10094 Hozzászólás Szerző: Chester »

én a lefújásig tartottam azt, hogy nem fognak kiesni, de nem gondoltam volna, hogy a szundi veri a sotont. azt kizártnak tartom, hogy a newcastle a maradék 3 meccséből ne nyerjen egyet se, az nagyon gáz lenne, ugyanakkor muszáj vagyok reménykedni abban, hogy a hull esik ki, 1700 okom van rá. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10095 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nagyon úgy néz ki, hogy ezzel 2 kieső biztosan megvan a QPR és a Burnley személyében, amit ezúttal is üdvözlök, míg az utolsó kieső hely kapcsán akár 6 csapat is érintett lehet. :shock: A retkes Newcastle igazán kieshetne, mocsadék senkiháziak, bár nem sok esélyt látok rá. :(
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10096 Hozzászólás Szerző: Chester »

Végre lett egy haszna ennek a tetves liverpoolnak és kiejtették a qpr-t.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#10097 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:8 fordulóval ezelőtt a Newcastle-nek 35 pontja volt, a Leicester-nek 18. Most előbbinek 35, utóbbinak 34 van. Zseniális...

Szerk: Ferdinand felesége hosszú betegség után elhunyt, 34 éves volt. Szegény Rio..

http://www.qpr.co.uk/news/article/rio-f ... 35616.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Vezet a sunderland is, ráadásul emberelőnyben is vannak. Így a newcastle kemény 2 pontra van a veszélyzónától :O Elég nagy bajba vannak... a Leicester hatalmas hajrába kezdett, az Aston villa Sherwood alatt más kategória lett, a Hull 2 meccses győzelmi szériában van és még gólt sem kaptak se a Palacetól, se a Liverpooltól. Most még a Sunderland is behúzza. Nem mintha bármennyi szimpátiát is éreznék a Newcastle játékosai iránt, túlfizetett lusta geci az összes de mint klub a Newcastle-nek a PL-ben lenne a helye. De jelenleg az egyik favorit az utolsó kieső helyre. A szurkolóiknak is jár a taps, hogy kiutálták Pardewt. Mondjuk Ashley is egy barom, hogy nem hozott helyette egy tisztességes edzőt.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10098 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

8 fordulóval ezelőtt a Newcastle-nek 35 pontja volt, a Leicester-nek 18. Most előbbinek 35, utóbbinak 34 van. Zseniális...

Szerk: Ferdinand felesége hosszú betegség után elhunyt, 34 éves volt. Szegény Rio..

http://www.qpr.co.uk/news/article/rio-f ... 35616.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10099 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem nem fognak, a Sunderland sincs top formában, a Hull sorsolása meg baromi nehéz, a QPR-Burnley duó meg már kiesett szvsz.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#10100 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Mekkora mázlija van ennek a fos Newcastle-nek, hogy már csak 3 meccsük lesz hátra, 40 fordulós lenne a bajnokság kiesnének mint a picsa, de lehet 39-nél is, borzasztóan gyengék.
Még így is bőven kieshetnek.

Válasz küldése