Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#11141 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

royston írta:A City meccset nem adtuk fel a ligakupa miatt,hisz 1 pontot szereztünk,ergo nem jöttek közelebb hozzánk.
Én maximálisan elégedett lennék ha idén csak a bajnokságot húznánk be,nagyon hiányzik már a pl cím :)
Jövőre nekiindulhatunk a Bl-nek 100% győzelmi esélyekkel.
(Mondjuk ha idén megnyernék a srácok,nem dőlnék akkor sem a kardomba :))
Erősebb a keret, mint a BL győzelmünk idején. Most akkora szerencsefaktor sem kell.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11142 Hozzászólás Szerző: royston »

A City meccset nem adtuk fel a ligakupa miatt,hisz 1 pontot szereztünk,ergo nem jöttek közelebb hozzánk.
Én maximálisan elégedett lennék ha idén csak a bajnokságot húznánk be,nagyon hiányzik már a pl cím :)
Jövőre nekiindulhatunk a Bl-nek 100% győzelmi esélyekkel.
(Mondjuk ha idén megnyernék a srácok,nem dőlnék akkor sem a kardomba :))
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#11143 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Hunor96 írta:
jkopfner írta:Hülyeség ez a feladtuk az FA kupát szöveg. Ezt a Bradford-ot az utánpótlás csapatnak is vernie kellett volna.
A Bradford Dynamo miatt nyert. Biztos féltávon bement az öltözőbe és meghipnotizált mindenkit.

Aki esetleg nem értené: Dynamo nagy Bradford szurker
Vagy Ő irányította a labdát. Félidőben fogadhatott egy nagyobb összeggel a fordításra.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11144 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

jkopfner írta:Hülyeség ez a feladtuk az FA kupát szöveg. Ezt a Bradford-ot az utánpótlás csapatnak is vernie kellett volna.
A Bradford Dynamo miatt nyert. Biztos féltávon bement az öltözőbe és meghipnotizált mindenkit.

Aki esetleg nem értené: Dynamo nagy Bradford szurker

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#11145 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Hülyeség ez a feladtuk az FA kupát szöveg. Ezt a Bradford-ot az utánpótlás csapatnak is vernie kellett volna.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11146 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szezon elején még nekünk volt a legjobb keretünk a bajnokságban, most meg ott tartunk, hogy vékony a keret az FA Kupára? :D Értem én hogy mire célzol, és logikus is, de nevetséges, hogy ilyen játékosokkal fel kell adnunk egy FA Kupát, ez bizony Mourinho felelőssége.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11147 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:A Ligakupának arról kéne szólnia, hogy főleg a kevés lehetőséghez jutó játékosoknak is legyen meccs a lábukban és a fiatalok meccsrutint szerezzenek, ehhez képest a negyeddöntőtől kezdve szinte végig az alapcsapat nyomta végig, innentől tök értelmetlen számomra ez a kupa, olyan, mintha a Barca Katalán Kupát nyerne. Így, hogy a sp*rs van a döntőbe, mostmár nyerjék meg, de én nem erre a kupára mentem volna rá, főleg annak tudatában milyen kemény sorsolásunk van a boxing day környékére, januártól meg FA Kupa. Nem tudtuk kihasználni pihentetés szempontjából hogy full könnyű BL csoportunk volt, valamint nem kaptunk első osztályú ellenfelet a Ligakupában. Lehet úgy is nézni, hogy José nagyszerűen kitaktikázta, hogy ne kelljen tavaszra is nyomni a kettős terhelést, de lehet úgy is, hogy a sz*ros Ligakupájára ráment a City elleni bajnoki és az FA Kupánk is.
Elvileg tényleg erre találták ki a ligakupát, csak a nagycsapatokon ott van a nyomás, hogy kupát kell nyerni ezért mindenki komolyan veszi. Főleg ha már egy két meccsen túl vannak a sorozatban. Én örülök, hogy mindent megpróbálunk megnyerni de ehhez vékony a keretünk, így annyira nem bánom, hogy búcsúztunk az Fa kupából. Majd jövőre megnyomjuk jobban. Egy-két minőségi igazolással talán bírná is a csapat.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11148 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Ligakupának arról kéne szólnia, hogy főleg a kevés lehetőséghez jutó játékosoknak is legyen meccs a lábukban és a fiatalok meccsrutint szerezzenek, ehhez képest a negyeddöntőtől kezdve szinte végig az alapcsapat nyomta végig, innentől tök értelmetlen számomra ez a kupa, olyan, mintha a Barca Katalán Kupát nyerne. Így, hogy a sp*rs van a döntőbe, mostmár nyerjék meg, de én nem erre a kupára mentem volna rá, főleg annak tudatában milyen kemény sorsolásunk van a boxing day környékére, januártól meg FA Kupa. Nem tudtuk kihasználni pihentetés szempontjából hogy full könnyű BL csoportunk volt, valamint nem kaptunk első osztályú ellenfelet a Ligakupában. Lehet úgy is nézni, hogy José nagyszerűen kitaktikázta, hogy ne kelljen tavaszra is nyomni a kettős terhelést, de lehet úgy is, hogy a sz*ros Ligakupájára ráment a City elleni bajnoki és az FA Kupánk is.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11149 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:
ChesterB írta:
Didier90 írta:Hát nem tudom ki mire vágyik. Idén én a PL+ligakupával maximálisan elégedett lennék. Ez a garnitura is nyerje meg legalább 1x a BL-t de szerintem senki se fog sírni ha ez nem idén jön össze.
Idén 1 nagy kupa kell, ez nem kérdés, a körülményeket ismerve jobban örülnék a PL-nek, ha már ennyi ideig vezettük, innen gáz lenne elbukni, noha a szezon előtt a BL-re sokkal esélyesebbnek tartottam a csapatot. A Ligakupa az csak bónusz, nem dőlök a kardomba ha végül nem sikerül megnyerni, full értelmetlen sorozat számunkra.
Ligakupának idén szerintem elég nagy pszichológiai jelentősége van. Ugródeszka vagy ilyesmi. Nagyon tehetséges és fiatal csapatunk van, de meg kell tanulniuk nyerni. Rengeteget jelentene, ha úgy fordulnánk a szezonhajrára, hogy átestek a tűzkeresztségen.
Egyetértek, szerintem is fontos lenne a Ligakupa győzelem, de nem csak a játékosoknak, hanem Mourinhonak is. Szerintem ő triplazni akar, és gondolom el volt döntve hogy inkább a Ligakupara megyünk rá mint az FA-kupara, mert az tavasszal van és akkor kellenek a + erotartalekok. Ugye a kovi kupameccs a 2 PSG elleni BL-meccs között lenne, de jó ez így legalább készülhetünk nyugodtan rájuk.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11150 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:
Didier90 írta:Hát nem tudom ki mire vágyik. Idén én a PL+ligakupával maximálisan elégedett lennék. Ez a garnitura is nyerje meg legalább 1x a BL-t de szerintem senki se fog sírni ha ez nem idén jön össze.
Idén 1 nagy kupa kell, ez nem kérdés, a körülményeket ismerve jobban örülnék a PL-nek, ha már ennyi ideig vezettük, innen gáz lenne elbukni, noha a szezon előtt a BL-re sokkal esélyesebbnek tartottam a csapatot. A Ligakupa az csak bónusz, nem dőlök a kardomba ha végül nem sikerül megnyerni, full értelmetlen sorozat számunkra.
Ligakupának idén szerintem elég nagy pszichológiai jelentősége van. Ugródeszka vagy ilyesmi. Nagyon tehetséges és fiatal csapatunk van, de meg kell tanulniuk nyerni. Rengeteget jelentene, ha úgy fordulnánk a szezonhajrára, hogy átestek a tűzkeresztségen.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11151 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Hát nem tudom ki mire vágyik. Idén én a PL+ligakupával maximálisan elégedett lennék. Ez a garnitura is nyerje meg legalább 1x a BL-t de szerintem senki se fog sírni ha ez nem idén jön össze.
Idén 1 nagy kupa kell, ez nem kérdés, a körülményeket ismerve jobban örülnék a PL-nek, ha már ennyi ideig vezettük, innen gáz lenne elbukni, noha a szezon előtt a BL-re sokkal esélyesebbnek tartottam a csapatot. A Ligakupa az csak bónusz, nem dőlök a kardomba ha végül nem sikerül megnyerni, full értelmetlen sorozat számunkra.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11152 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

marknagy írta:Kompany (blogger) szerint a Chelsea nyerte a téli átigazolási időszakot, amivel nagyobb ambíciói is vannak mint "szimpla" PL győzelem:
http://www.estihirlap.hu/velemeny/2015/ ... gy-mu-igen" onclick="window.open(this.href);return false;
Ekkora szennyet már rég olvastam. Remélem senki nem fizetett neki ezért a hányásért. Meg kell nézni miket mondtak Gary Nevilleék Mourinho játékospolitikájáról mióta visszatért a Chelseahez. De nem is kell olyan messze menni, még a Manchester meg a Liverpool szurkolók is elismerik, hogy okosan csináljuk. Sőtt a szívük mélyén irigykednek. Ha már az igazolásainkat elemzi talán bele firkálhatná azt is, hogy mennyiért adtuk el az említett játékosokat. Úgy beállítani mintha akármennyit költhetnek nem számít, hatalmas hazugság. Teljesen komolytalan írás.
Hát nem tudom ki mire vágyik. Idén én a PL+ligakupával maximálisan elégedett lennék. Ez a garnitura is nyerje meg legalább 1x a BL-t de szerintem senki se fog sírni ha ez nem idén jön össze.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#11153 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Hunor96 írta:
putthelime írta: Nem annyira szeretem kompany írásait, mert sokszor sarkít a tényeken, vagy egyszerűen bizonyos dolgokat megemlít, a vele szorosan kapcsolódó tényekről pedig hallgat (=demagóg).

Nah szóval ez is elég szemmellenzősre sikerült, Gergely.
Viszont az utolsó mondata nagyon igaz:
a hívek most már nyilván többre vágynak, mint egy szimpla PL-győzelem.
Higyjétek le nagyon sokan fogják húzni a szájukat ha ezzel a kerettel "csak" PL-t nyerünk (meg a Ligakupa esetleg) - na persze nem az itteniekre gondolok.
Szerintem egy BL győzelem is elvárható lenne a csapattól két-három éven belül, semmi túlzás és elfogultság nélkül. Általában a Bayernel és a Reallal egy lapon emlegetnek minket, ezen kívül minden adott, ami miatt esélyesek lehetünk.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11154 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

putthelime írta: Nem annyira szeretem kompany írásait, mert sokszor sarkít a tényeken, vagy egyszerűen bizonyos dolgokat megemlít, a vele szorosan kapcsolódó tényekről pedig hallgat (=demagóg).

Nah szóval ez is elég szemmellenzősre sikerült, Gergely.
Viszont az utolsó mondata nagyon igaz:
a hívek most már nyilván többre vágynak, mint egy szimpla PL-győzelem.
Higyjétek le nagyon sokan fogják húzni a szájukat ha ezzel a kerettel "csak" PL-t nyerünk (meg a Ligakupa esetleg) - na persze nem az itteniekre gondolok.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11155 Hozzászólás Szerző: putthelime »

marknagy írta:Kompany (blogger) szerint a Chelsea nyerte a téli átigazolási időszakot, amivel nagyobb ambíciói is vannak mint "szimpla" PL győzelem:
http://www.estihirlap.hu/velemeny/2015/ ... gy-mu-igen" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem annyira szeretem kompany írásait, mert sokszor sarkít a tényeken, vagy egyszerűen bizonyos dolgokat megemlít, a vele szorosan kapcsolódó tényekről pedig hallgat (=demagóg).

"(...) a korábbi hírekkel ellentétben nem a riválisok, a Manchester United vagy az Arsenal nyúlt mélyen a zsebbe a téli átigazolási időszakban, hanem ők."

Ez pl. nettó nem igaz. Schürrle távozott szinte pont ugyanannyiért, amennyiért Cuadrado jött, Bertrandért pedig egy 10-est kaptunk. Emellé jön még Nando felszabadult fizetése. Nemhogy mélyen a zsebünkbe nyúltunk, megint kerestünk.

"Mourinho amúgy sem gondolkozik sokat, ha egy jó vagy jónak ígérkező játékosról pillanatok alatt kell lemondania, valószínűleg azért sem, mert tudja, hogy elég egyet telefonálnia, és jön is a pótlásra valaki. Így dobálta ki a hajóról Matát, Luizt vagy De Bruyne-t."

Eladta ezt a három játékost, mert nem illettek az elképzeléseibe, nem tudták tökéletesen hozni azt a szerepet, amit elvárt tőlük és az értük kapott bevételből landolt olyanokat, akik igen. Nem került sor semmi "felcsattogásra" a "gazdag vállalkozó hülyegyerekétől".

(Nyilván ehhez éveken át kellett "tőkét felhalmozni" Abra-papa pénzén, hogy legyen kiket most eladnia, de ez José visszatérése előtt történt, nem kellene még ezzel is őt ostorozni, mikor pont alatta nullszaldós vagy pozitív az átigazolási politikánk.)

Nah szóval ez is elég szemmellenzősre sikerült, Gergely.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11156 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Kompany (blogger) szerint a Chelsea nyerte a téli átigazolási időszakot, amivel nagyobb ambíciói is vannak mint "szimpla" PL győzelem:
http://www.estihirlap.hu/velemeny/2015/ ... gy-mu-igen" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11157 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nah ez az értelmes hozzáállás (bár ez már a ló másik oldala), nem az FA-é.
http://www.bbc.com/sport/0/football/31125655
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11158 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Véglegesítettük a PL és a BL nevezési listát. Mind a két listára 27 játékos került, a megszokott neveken kívül a következő játékosok kerültek be: Boga(32-es mez), Beeney(33), Solanke(35), Loftus-Cheek(36), Brown(37), Blackman(46).

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11159 Hozzászólás Szerző: gerawba »

daw3 írta:Meg kell hagyni, Jose ezt elég jól kitervelte. (Vagy csak véletlen?) Ráhajtott a ligakupára és hanyagolta a FA kupát, így lényegében tavaszra csak a BL és a PL marad és esélyesek vagyunk egy hazai kupára is. Csak nyerni kell a tyúkok ellen. 8)
Óriási terv volt valóban kiesni a legjobb 16 körül...
Nem kell belelátni a fos teljesítménybe ilyeneket, ha nem akart volna FA kupát kiesik az első fordulóban C csapattal felállva, ott még lett volna indok is a boxing day miatti nagy hajtás miatt (ráadásul idegenben, egy Bradfordnál sokkal jobb csapat ellen)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11160 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Pff, 'Arry papa otthagyta a sz*rban a QPR-t a deadline day másnapján :D Ez igen.

Ezen pedig nagyon nevetek: https://vine.co/v/OFKdU3td1nU
They do now.

Válasz küldése