Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11181 Hozzászólás Szerző: Chester »

grimrieper írta:aki olyat ir hogy a liga kupa nem tenyezo egy liverpool ellen annak fogalma sincs a tradiciokrol az igazi drukkerekrol azokrol az emberekrol akik mar csak arra a mecsre tudnak kimenni mert a PL mar tul draga konnyu 2000 km-rol ugatni nekem ez kell az kell gratulalok a plastic drukkerrekhez na jo nekem ennyi ez egy ertelmetlen vita majd ha egyszer ki mesz egy ilyen merkozesre aterzed amit en ereztem ott akkor lehet ugatni
Elegem van az ilyen "igazi szurkoló" vitákból. Azok igazi szurkolók voltak, akik amikor kinevezték Benitezt nem néztek meccset? Vagy azok igazi szurkolók, akik a csapattal sose kritikusak, mert mindig valami külső körülmény miatt vesztünk pontokat? Vagy aki nem lehet olyan szerencsés hogy kijusson egy hazai meccsre az ne is alkosson véleményt?

Minden tiszteletem a tiéd, ha elhiszed, ha érdekel, ha nem, de ha a Ligakupára a legolcsóbb a jegy, akkor nem lenne elvárás egy minimális támadószellem a besz*ri taktika helyett? Főleg, ha már a tradíciót szóba hoztad, az egyik legnagyobb rivális ellen, akik régen látott mélyponton vannak, azok ellen sem merünk támadni a fizető Chelsea szimpatizánsok tízezrei előtt? A kinti drukkerek erre büszkék, hogy sikerült ez ellen az ótvar Liverpool ellen hosszabbítást játszani Mourinho saját hülyesége miatt? Vagy a tradicionális kupasorozatból kiesni haza pályán egy harmadosztályú csapat ellen, ezért megérte beáldozni ezt a mai meccsünket?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#11182 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

grimrieper írta:aki olyat ir hogy a liga kupa nem tenyezo egy liverpool ellen annak fogalma sincs a tradiciokrol az igazi drukkerekrol azokrol az emberekrol akik mar csak arra a mecsre tudnak kimenni mert a PL mar tul draga konnyu 2000 km-rol ugatni nekem ez kell az kell gratulalok a plastic drukkerrekhez na jo nekem ennyi ez egy ertelmetlen vita majd ha egyszer ki mesz egy ilyen merkozesre aterzed amit en ereztem ott akkor lehet ugatni
Mint magyarországi szurkoló az embernek kurvára nem számít hogy az "igazi szurkolók" mire tudnak kimenni és nekik mi számít. Mi azt látjuk, hogy a legtöbb csapat szarik rá, nincsenek belőle nagy pénzek, cserejátékosok játszanak és az egész hétköznap este van, nem ritkán tv közvetítés nélkül.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11183 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta: José tökéletes taktikát választott, 1 ponttal számolt a kürölmények ismeretében, teljesen érthető...
:D :D
emsanya neked minden döntetlen után ez a véleményed, hogy tökéletes taktikát választatott José, az Atletico Madrid ellen is ezt mondtad... :D Az is krva tökéletes volt :D
Szerintem te amikor nyerünk egy rangadót elégedetlen vagy a 3 ponttal, mert a biztos 1-el jobban járnánk. (egyébként meg a tegnapi 1 pont minden volt, csak biztos nem)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11184 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Te összekevered a töketlenséget, a biztonsággal. Jobb lett volna ha mondjuk fejetlenül, vagy mondjuk úgy tökösen, letámadunk mint az állat a bajnok ellen (egy hosszabbításos hétközi meccs után) és beleszaladunk egy 1-4-be. A legjobb góllövőnk és a legtöbb gólpasszt adó játékosunk nélkül játszottunk, így meg pláne nehezebb azt a gürdölékeny támadó játékot hozni , amit mondjuk egy palace ellen lehet. José tökéletes taktikát választott, 1 ponttal számolt a kürölmények ismeretében, teljesen érthető...
Ki beszél fejetlen támadásokról? Hazai pályán meg se próbálunk támadni, csak várni, hátha megint elcsúszik az ellenfél kapitánya, ez röhejes, akármekkora rangadóról beszélünk. Fabregas és Costa nem volt, oké, de ez nem lehet indok arra hogy behúzzák a féket a második félidőben, főleg hogy Remy ismét gólt lőtt amikor lehetőséget kapott.

Semmi bajom nincs a döntetlennel, de jó lett volna többet tenni a győzelemért, legalább megpróbálni, mert közel sem volt olyan jó ez a City ma hogy nekünk sünbe kelljen állni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11185 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: Te összekevered a töketlenséget, a biztonsággal. Jobb lett volna ha mondjuk fejetlenül, vagy mondjuk úgy tökösen, letámadunk mint az állat a bajnok ellen (egy hosszabbításos hétközi meccs után) és beleszaladunk egy 1-4-be. A legjobb góllövőnk és a legtöbb gólpasszt adó játékosunk nélkül játszottunk, így meg pláne nehezebb azt a gürdölékeny támadó játékot hozni , amit mondjuk egy palace ellen lehet. José tökéletes taktikát választott, 1 ponttal számolt a kürölmények ismeretében, teljesen érthető...
És még így is majdnem bejött a 'kivárás, megtorlás' taktika :D Szegény Kurtit sajnálom nagyon, mondjuk inkább most hibázzon, mint amikor több a vesztenivalónk.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#11186 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

aki olyat ir hogy a liga kupa nem tenyezo egy liverpool ellen annak fogalma sincs a tradiciokrol az igazi drukkerekrol azokrol az emberekrol akik mar csak arra a mecsre tudnak kimenni mert a PL mar tul draga konnyu 2000 km-rol ugatni nekem ez kell az kell gratulalok a plastic drukkerrekhez na jo nekem ennyi ez egy ertelmetlen vita majd ha egyszer ki mesz egy ilyen merkozesre aterzed amit en ereztem ott akkor lehet ugatni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#11187 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:
emsanya írta:Értem én h tökéletesség, de azt a futballban nem fogjátok megtalálni :)
De törekedni lehet rá. Nem kell a stíluson sem változtatni, tőlem maradhat ez a szervezettség ami ma is jellemezte a Chelsea-t, imádom a csapatom ezen tulajdonságát, de Mourinho ne egy Palace vagy nem tudom milyen meccs után lobogtassa a 'Balls' papírkáját hanem a mai meccs után, ahol egy töketlen Chelsea-t láttam mikor simán lerendezhettük volna a meccset, nem először az idei rangadóinkon.

(a bajnoki cím ezzel a 3 manchesteri csapatok ellen szerzett döntetlennel is meglehet, de nem kéne ebből a tutyimutyiságból rendszert csinálni, mert ez nem busz, ez már besz*riság)
Te összekevered a töketlenséget, a biztonsággal. Jobb lett volna ha mondjuk fejetlenül, vagy mondjuk úgy tökösen, letámadunk mint az állat a bajnok ellen (egy hosszabbításos hétközi meccs után) és beleszaladunk egy 1-4-be. A legjobb góllövőnk és a legtöbb gólpasszt adó játékosunk nélkül játszottunk, így meg pláne nehezebb azt a gürdölékeny támadó játékot hozni , amit mondjuk egy palace ellen lehet. José tökéletes taktikát választott, 1 ponttal számolt a kürölmények ismeretében, teljesen érthető...

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11188 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Szerintem jó eredmény az X, annak tükrében hogy 2 kulcsjátékosunk hiányzott. A sok nyafogót meg nem értem. Bakker 5 ponttal vezetjük a bajnokságot, mi lenne nektek jó ha már januárban nekünk adták volna a bajnoki címet? Néha már nevetséges az ami itt megy egy két gyengébb meccsünk után.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#11189 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Helló Fijjúg! Félidőben irtam!20.34, Vajúdnak a hegyek, 1-2 császármetszéses egér légegesztőgépen van. Erre az nso: Egeret szültek a hegyek! 22.02 Huvá??? menjenek el?

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11190 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:
Didier90 írta:Ebben az angol mezőnyben nem mostanába fogsz olyat látni mint a Bayern meg a Real féle csapatoktól. Helyenként szemkápráztatóan játszunk, több golt löttünk mint bárki nemcsak a bajnokságban de a BL-ben is. Rengeteg meccset játszunk, néha már nem bírja a csapat és szenvednünk kell az eredményért. Eddig ez a szezon csillagos 5ös nálam
Nem várom el hogy minden meccsen gála legyen, nem is lehet. De hogy nem használjuk ki a lehetőségeinket, az biztos. Másfél éve még olyan játékosok alkották a támadó középpályás szekciót, mint De Bruyne, Hazard, Oscar, Mata, Willian, Schürrle, ma meg Brown volt az egyetlen cserénk erre a posztra, többek között ez is hozzátartozik a "nincsenek a lehetőségeink kihasználva" dologhoz.
Ezekből el kellett adni párat... hogy jöhessen Costa meg Fabregas. Akikkel top favoritokká léptünk elő a bajnokságban. Megértem valahol, hogy többet várnának páran, én is picit csalódott voltam, nem ezért várja az ember az év rangadóját, hogy ne lőjjünk kapura. De a végén ugyis csak az számít, hogy ki lesz a bajnok. Tavaly a pool szurkolók biztos élvezték minden meccsüket de a végén egy örök tüske marad az egész nekik. Még annyit, hogy nekik is elég lett volna beparkolni a buszt ellenünk vagy a tartani a megszerzett előnyt a palace ellen, hogy bajnokok legyenek. Nézzétek meg az Arsenalt ember emlékezet óta először állt vissza és védekezett a city ellen, h két pontrugásból megnyerjék a meccset.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11191 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Azért nekünk ott volt a lábunkban 120 perc a liverpool ellen. A keretünk vékony ahhoz hogy mindig a maxot nyujtsuk.
Erre továbbra is azt tudom mondani, hogy nekem(!) a Ligakupa nem tényező. Pont nem érdekelt volna ha kiesünk a 'pool ellen azzal a csapattal amivel az FA Kupában léptünk pályára, ellenben egy pihent, tökös csapattal bedaráljuk a Bradfordot és a City-t is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11192 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Ebben az angol mezőnyben nem mostanába fogsz olyat látni mint a Bayern meg a Real féle csapatoktól. Helyenként szemkápráztatóan játszunk, több golt löttünk mint bárki nemcsak a bajnokságban de a BL-ben is. Rengeteg meccset játszunk, néha már nem bírja a csapat és szenvednünk kell az eredményért. Eddig ez a szezon csillagos 5ös nálam
Nem várom el hogy minden meccsen gála legyen, nem is lehet. De hogy nem használjuk ki a lehetőségeinket, az biztos. Másfél éve még olyan játékosok alkották a támadó középpályás szekciót, mint De Bruyne, Hazard, Oscar, Mata, Willian, Schürrle, ma meg Brown volt az egyetlen cserénk erre a posztra, többek között ez is hozzátartozik a "nincsenek a lehetőségeink kihasználva" dologhoz.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11193 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:
emsanya írta:Értem én h tökéletesség, de azt a futballban nem fogjátok megtalálni :)
De törekedni lehet rá. Nem kell a stíluson sem változtatni, tőlem maradhat ez a szervezettség ami ma is jellemezte a Chelsea-t, imádom a csapatom ezen tulajdonságát, de Mourinho ne egy Palace vagy nem tudom milyen meccs után lobogtassa a 'Balls' papírkáját hanem a mai meccs után, ahol egy töketlen Chelsea-t láttam mikor simán lerendezhettük volna a meccset, nem először az idei rangadóinkon.

(a bajnoki cím ezzel a 3 manchesteri csapatok ellen szerzett döntetlennel is meglehet, de nem kéne ebből a tutyimutyiságból rendszert csinálni, mert ez nem busz, ez már besz*riság)
Azért nekünk ott volt a lábunkban 120 perc a liverpool ellen. A keretünk vékony ahhoz hogy mindig a maxot nyujtsuk.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11194 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Értem én h tökéletesség, de azt a futballban nem fogjátok megtalálni :)
De törekedni lehet rá. Nem kell a stíluson sem változtatni, tőlem maradhat ez a szervezettség ami ma is jellemezte a Chelsea-t, imádom a csapatom ezen tulajdonságát, de Mourinho ne egy Palace vagy nem tudom milyen meccs után lobogtassa a 'Balls' papírkáját hanem a mai meccs után, ahol egy töketlen Chelsea-t láttam mikor simán lerendezhettük volna a meccset, nem először az idei rangadóinkon.

(a bajnoki cím ezzel a 3 manchesteri csapatok ellen szerzett döntetlennel is meglehet, de nem kéne ebből a tutyimutyiságból rendszert csinálni, mert ez nem busz, ez már besz*riság)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11195 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Tizenx évvel ezelőtt nem is volt annyi elvárás a klub felé mint manapság. Olyan lehetőségek vannak Mouirnho kezében, hogy itt dinasztiát lehetne csinálni, olyat amit egyedül a Barca és a Bayern tudott megtenni az elmúlt 7-8 évben, minden adott hozzá, és ebből eddig nem sokat látunk. Nem tudom hogy a kinti szurkolók milyenek, de hogy én a mutatott játék miatt nem vagyok elragadtatva az biztos, hiába kedvezőek az eredmények egyelőre. Sokkal több van ebben a Chelsea-ben, mégsincs kihasználva, emiatt nem tudok elégedett lenni.
Ebben az angol mezőnyben nem mostanába fogsz olyat látni mint a Bayern meg a Real féle csapatoktól. Helyenként szemkápráztatóan játszunk, több golt löttünk mint bárki nemcsak a bajnokságban de a BL-ben is. Rengeteg meccset játszunk, néha már nem bírja a csapat és szenvednünk kell az eredményért. Eddig ez a szezon csillagos 5ös nálam
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11196 Hozzászólás Szerző: béla »

Nóbádi írta:Röviden és tömören fogalmazva túl sok itt a műanyag... Nevetséges ami itt folyik, szurkolásnak nem is nevezném, ez az állandó fanyalgás olyan tipikus magyar dolog. Lenne mit tanulni a kinti Chelsea szurkolóktól...Azért azt nem gondoltam volna tizenix évvel ezelőtt, hogy egy ilyen hét után( két rivális elleni jó eredmény és döntőbe jutás) temetői hangulat lesz a csapat szurkolói között...
Kész,vége,beszarok. Komolyan.Olvasd el ChesterB hozzászólását a mai meccsről,és mondd azt,hogy nem igaz minden szava. Ott tartunk,hogy nem lehet azt mondani,hogy "Az eredmény oké,de szarul játszottunk",mert egyből jön a divatozás,meg műanyagozás. Temetői hangulatot meg nem tudom hol láttál,mert itt nagyon nincs az.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11197 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tizenx évvel ezelőtt nem is volt annyi elvárás a klub felé mint manapság. Olyan lehetőségek vannak Mouirnho kezében, hogy itt dinasztiát lehetne csinálni, olyat amit egyedül a Barca és a Bayern tudott megtenni az elmúlt 7-8 évben, minden adott hozzá, és ebből eddig nem sokat látunk. Nem tudom hogy a kinti szurkolók milyenek, de hogy én a mutatott játék miatt nem vagyok elragadtatva az biztos, hiába kedvezőek az eredmények egyelőre. Sokkal több van ebben a Chelsea-ben, mégsincs kihasználva, emiatt nem tudok elégedett lenni.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11198 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Röviden és tömören fogalmazva túl sok itt a műanyag... Nevetséges ami itt folyik, szurkolásnak nem is nevezném, ez az állandó fanyalgás olyan tipikus magyar dolog. Lenne mit tanulni a kinti Chelsea szurkolóktól...Azért azt nem gondoltam volna tizenix évvel ezelőtt, hogy egy ilyen hét után( két rivális elleni jó eredmény és döntőbe jutás) temetői hangulat lesz a csapat szurkolói között...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11199 Hozzászólás Szerző: Chester »

grimrieper írta:ember az egesz csapat a seggen vette a levegot
És ez kinek a hibája, a bíróé? Semmi értelme nem volt felpakolni a gálakezdőt egy sz*ros Ligakupa meccsre, akár elődöntő, akár a Liverpool az ellenfél, alapból végig B csapattal kellett volna abszolválni ezt a sorozatot, helyette sikerült a legpatinásabb kupasorozatban hülyét csinálni magunkból, de legalább nyerhetünk egy Ligakupát, juhú!

Ezt nem a "flegma, telhetetlen, kupát nem becsülő nagyképű f*sz" énem mondatja velem, de ha már eljutott a csapat az évek során ilyen magasságokba, akkor ne egy Ligakupa miatt adjunk már fel egy komoly kupasorozatot és kockáztassuk az év egyik legfontosabb bajnokiját, főleg hogy azt a hosszabbítást a tutyimutyi taktikánknak köszönhetjük. A Swansea meccs óta volt 4 meccsünk amiken összesen annyi értékelhető, focira emlékeztető momentum sem volt mint a walesi meccs első félidejében, és ez baromi szomorú. (pedig ha valaki, én aztán imádom a buszt)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#11200 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

béla írta:
grimrieper írta:na jo kb ugy 3-4 eve nem irtam semmit csak olvasgatom az ittmeno dolgokat . szegeyn es gyalazat hogy az ilyen tudalekos gorkij fasorbol is elzavart idiotak mint bela szaktars aki szerintem meg egy gomb foci csapatott sem tud ossze allitani itt ossza az eszt.

eloszor is ma szarok voltunk es nagyon makosak de 120 perc a gyilkosok ellen , 1-1 az anfield-en es egy gyilkos merkozes a shity ellen .akik egy makos gollal ami ugy 3-4 szemelyi hibabol lett Matic volt az elso aki elbaszta mert o volt aki eladta a labdat ez pont ott volt elottem ugy 10 meterre. a kapuz aki elso hibajat csinalta ebben a szezonban . es akkor mi van 1-1 nakunk jo nem nekik itt sokan az ujoncok kozul taljasen megtestesitik a JCL drukkert orthe plastic fan categoriat.

idiotak ne a csapatott kezdjetek szidni elso sorban hanem peldaul a buzi birot aki semmit nem adott meg nekunk de semmit. vagy azt hogy az egyik barom irta hogy a Costa kiallitatja magat ocsi pocsi meg sargat sem kapott hogy letaposta a skertel labat en szemely szerint a farkara leptem volna es csavartam volna egyett rajta. ugyanezert a kun augero semmit nem kapott birkak nekem fontos a liga kupa mert e wembleyben van ahova nekem van jegyem a bajnoksaghoz kellenek az ilyen hasonlo kin keserves merkozesek, akinek ez nem tetszik az menjen drukkolni a bibsiknek vagy a shitynek vagy a gyilkosoknak .

nagyon sok baratom van aki azt mondja utaljak a Diego Costat de ha az o csapatukban jatszana az lenne minden alma.

megegyszer pont leszarom ha most a Norbi vagy barki kimoderal de szegyen es gyalazat amit egyes kis kancso itt muvel vagy ir
Szerintem pont a bíró szidása az,ami kurvára szánalmas.Igaz,hogy Clattenburg szokás szerint fogalmatlan volt,de nehogy már a bíróra kenjünk a 70%-os passzpontosságot. Az észt pedig rajtad kívül senki nem osztja, te vagy az aki azt hiszi,hogy azért,mert a stadionból nézi a meccset,már egyből mindent jobban tud. Ráadásul már gerawba,Chester is leírta,hogy nem az x-szel van a baj,hanem a második félidei játékkal.Olvasd el ChesterB korábbi hsz-ét,az leírja az tökéletesen egész helyzetet
ember az egesz csapat a seggen vette a levegot

Válasz küldése