Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11161 Hozzászólás Szerző: béla »

Nóbádi írta:Röviden és tömören fogalmazva túl sok itt a műanyag... Nevetséges ami itt folyik, szurkolásnak nem is nevezném, ez az állandó fanyalgás olyan tipikus magyar dolog. Lenne mit tanulni a kinti Chelsea szurkolóktól...Azért azt nem gondoltam volna tizenix évvel ezelőtt, hogy egy ilyen hét után( két rivális elleni jó eredmény és döntőbe jutás) temetői hangulat lesz a csapat szurkolói között...
Kész,vége,beszarok. Komolyan.Olvasd el ChesterB hozzászólását a mai meccsről,és mondd azt,hogy nem igaz minden szava. Ott tartunk,hogy nem lehet azt mondani,hogy "Az eredmény oké,de szarul játszottunk",mert egyből jön a divatozás,meg műanyagozás. Temetői hangulatot meg nem tudom hol láttál,mert itt nagyon nincs az.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11162 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tizenx évvel ezelőtt nem is volt annyi elvárás a klub felé mint manapság. Olyan lehetőségek vannak Mouirnho kezében, hogy itt dinasztiát lehetne csinálni, olyat amit egyedül a Barca és a Bayern tudott megtenni az elmúlt 7-8 évben, minden adott hozzá, és ebből eddig nem sokat látunk. Nem tudom hogy a kinti szurkolók milyenek, de hogy én a mutatott játék miatt nem vagyok elragadtatva az biztos, hiába kedvezőek az eredmények egyelőre. Sokkal több van ebben a Chelsea-ben, mégsincs kihasználva, emiatt nem tudok elégedett lenni.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11163 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Röviden és tömören fogalmazva túl sok itt a műanyag... Nevetséges ami itt folyik, szurkolásnak nem is nevezném, ez az állandó fanyalgás olyan tipikus magyar dolog. Lenne mit tanulni a kinti Chelsea szurkolóktól...Azért azt nem gondoltam volna tizenix évvel ezelőtt, hogy egy ilyen hét után( két rivális elleni jó eredmény és döntőbe jutás) temetői hangulat lesz a csapat szurkolói között...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11164 Hozzászólás Szerző: Chester »

grimrieper írta:ember az egesz csapat a seggen vette a levegot
És ez kinek a hibája, a bíróé? Semmi értelme nem volt felpakolni a gálakezdőt egy sz*ros Ligakupa meccsre, akár elődöntő, akár a Liverpool az ellenfél, alapból végig B csapattal kellett volna abszolválni ezt a sorozatot, helyette sikerült a legpatinásabb kupasorozatban hülyét csinálni magunkból, de legalább nyerhetünk egy Ligakupát, juhú!

Ezt nem a "flegma, telhetetlen, kupát nem becsülő nagyképű f*sz" énem mondatja velem, de ha már eljutott a csapat az évek során ilyen magasságokba, akkor ne egy Ligakupa miatt adjunk már fel egy komoly kupasorozatot és kockáztassuk az év egyik legfontosabb bajnokiját, főleg hogy azt a hosszabbítást a tutyimutyi taktikánknak köszönhetjük. A Swansea meccs óta volt 4 meccsünk amiken összesen annyi értékelhető, focira emlékeztető momentum sem volt mint a walesi meccs első félidejében, és ez baromi szomorú. (pedig ha valaki, én aztán imádom a buszt)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#11165 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

béla írta:
grimrieper írta:na jo kb ugy 3-4 eve nem irtam semmit csak olvasgatom az ittmeno dolgokat . szegeyn es gyalazat hogy az ilyen tudalekos gorkij fasorbol is elzavart idiotak mint bela szaktars aki szerintem meg egy gomb foci csapatott sem tud ossze allitani itt ossza az eszt.

eloszor is ma szarok voltunk es nagyon makosak de 120 perc a gyilkosok ellen , 1-1 az anfield-en es egy gyilkos merkozes a shity ellen .akik egy makos gollal ami ugy 3-4 szemelyi hibabol lett Matic volt az elso aki elbaszta mert o volt aki eladta a labdat ez pont ott volt elottem ugy 10 meterre. a kapuz aki elso hibajat csinalta ebben a szezonban . es akkor mi van 1-1 nakunk jo nem nekik itt sokan az ujoncok kozul taljasen megtestesitik a JCL drukkert orthe plastic fan categoriat.

idiotak ne a csapatott kezdjetek szidni elso sorban hanem peldaul a buzi birot aki semmit nem adott meg nekunk de semmit. vagy azt hogy az egyik barom irta hogy a Costa kiallitatja magat ocsi pocsi meg sargat sem kapott hogy letaposta a skertel labat en szemely szerint a farkara leptem volna es csavartam volna egyett rajta. ugyanezert a kun augero semmit nem kapott birkak nekem fontos a liga kupa mert e wembleyben van ahova nekem van jegyem a bajnoksaghoz kellenek az ilyen hasonlo kin keserves merkozesek, akinek ez nem tetszik az menjen drukkolni a bibsiknek vagy a shitynek vagy a gyilkosoknak .

nagyon sok baratom van aki azt mondja utaljak a Diego Costat de ha az o csapatukban jatszana az lenne minden alma.

megegyszer pont leszarom ha most a Norbi vagy barki kimoderal de szegyen es gyalazat amit egyes kis kancso itt muvel vagy ir
Szerintem pont a bíró szidása az,ami kurvára szánalmas.Igaz,hogy Clattenburg szokás szerint fogalmatlan volt,de nehogy már a bíróra kenjünk a 70%-os passzpontosságot. Az észt pedig rajtad kívül senki nem osztja, te vagy az aki azt hiszi,hogy azért,mert a stadionból nézi a meccset,már egyből mindent jobban tud. Ráadásul már gerawba,Chester is leírta,hogy nem az x-szel van a baj,hanem a második félidei játékkal.Olvasd el ChesterB korábbi hsz-ét,az leírja az tökéletesen egész helyzetet
ember az egesz csapat a seggen vette a levegot

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11166 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Akik ma is 4-5 gólos győzelmet vártak, ismerik José-t? Komolyan?? Tökéletes játék volt, biztos védekezés, egy gyors csatárral, ennyi jött ki belőle. Remek hetet zártunk.
Azért jött ki ennyi belőle, mert ennyire hajtottunk. Sokkal több lehetett volna ebben a meccsben ha egy kicsit is akarunk támadni, főleg 1-1 után.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11167 Hozzászólás Szerző: béla »

grimrieper írta:na jo kb ugy 3-4 eve nem irtam semmit csak olvasgatom az ittmeno dolgokat . szegeyn es gyalazat hogy az ilyen tudalekos gorkij fasorbol is elzavart idiotak mint bela szaktars aki szerintem meg egy gomb foci csapatott sem tud ossze allitani itt ossza az eszt.

eloszor is ma szarok voltunk es nagyon makosak de 120 perc a gyilkosok ellen , 1-1 az anfield-en es egy gyilkos merkozes a shity ellen .akik egy makos gollal ami ugy 3-4 szemelyi hibabol lett Matic volt az elso aki elbaszta mert o volt aki eladta a labdat ez pont ott volt elottem ugy 10 meterre. a kapuz aki elso hibajat csinalta ebben a szezonban . es akkor mi van 1-1 nakunk jo nem nekik itt sokan az ujoncok kozul taljasen megtestesitik a JCL drukkert orthe plastic fan categoriat.

idiotak ne a csapatott kezdjetek szidni elso sorban hanem peldaul a buzi birot aki semmit nem adott meg nekunk de semmit. vagy azt hogy az egyik barom irta hogy a Costa kiallitatja magat ocsi pocsi meg sargat sem kapott hogy letaposta a skertel labat en szemely szerint a farkara leptem volna es csavartam volna egyett rajta. ugyanezert a kun augero semmit nem kapott birkak nekem fontos a liga kupa mert e wembleyben van ahova nekem van jegyem a bajnoksaghoz kellenek az ilyen hasonlo kin keserves merkozesek, akinek ez nem tetszik az menjen drukkolni a bibsiknek vagy a shitynek vagy a gyilkosoknak .

nagyon sok baratom van aki azt mondja utaljak a Diego Costat de ha az o csapatukban jatszana az lenne minden alma.

megegyszer pont leszarom ha most a Norbi vagy barki kimoderal de szegyen es gyalazat amit egyes kis kancso itt muvel vagy ir
Szerintem pont a bíró szidása az,ami kurvára szánalmas.Igaz,hogy Clattenburg szokás szerint fogalmatlan volt,de nehogy már a bíróra kenjünk a 70%-os passzpontosságot. Az észt pedig rajtad kívül senki nem osztja, te vagy az aki azt hiszi,hogy azért,mert a stadionból nézi a meccset,már egyből mindent jobban tud. Ráadásul már gerawba,Chester is leírta,hogy nem az x-szel van a baj,hanem a második félidei játékkal.Olvasd el ChesterB korábbi hsz-ét,az tökéletesen leírja az egész helyzetet
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2015. február 1., vasárnap 0:14-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#11168 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:Akik ma is 4-5 gólos győzelmet vártak, ismerik José-t? Komolyan?? Tökéletes játék volt, biztos védekezés, egy gyors csatárral, ennyi jött ki belőle. Remek hetet zártunk.
A te univerzumodban nincs semmi a 4-5 gólos győzelem és az 50 perc kapu felé menő lövés nélküliség között?
A 4-5 gólos győzelem ironikus és túlzás, leginkább azért, mert tényleg bosszantó (ahogy korábban más is írta), hogy bármilyen meccs van, bármi az eredmény, mindig vannak akik elégedetlenek. Értem én h tökéletesség, de azt a futballban nem fogjátok megtalálni :)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#11169 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na jo kb ugy 3-4 eve nem irtam semmit csak olvasgatom az ittmeno dolgokat . szegeyn es gyalazat hogy az ilyen tudalekos gorkij fasorbol is elzavart idiotak mint bela szaktars aki szerintem meg egy gomb foci csapatott sem tud ossze allitani itt ossza az eszt.

eloszor is ma szarok voltunk es nagyon makosak de 120 perc a gyilkosok ellen , 1-1 az anfield-en es egy gyilkos merkozes a shity ellen .akik egy makos gollal ami ugy 3-4 szemelyi hibabol lett Matic volt az elso aki elbaszta mert o volt aki eladta a labdat ez pont ott volt elottem ugy 10 meterre. a kapuz aki elso hibajat csinalta ebben a szezonban . es akkor mi van 1-1 nakunk jo nem nekik itt sokan az ujoncok kozul taljasen megtestesitik a JCL drukkert orthe plastic fan categoriat.

idiotak ne a csapatott kezdjetek szidni elso sorban hanem peldaul a buzi birot aki semmit nem adott meg nekunk de semmit. vagy azt hogy az egyik barom irta hogy a Costa kiallitatja magat ocsi pocsi meg sargat sem kapott hogy letaposta a skertel labat en szemely szerint a farkara leptem volna es csavartam volna egyett rajta. ugyanezert a kun augero semmit nem kapott birkak nekem fontos a liga kupa mert e wembleyben van ahova nekem van jegyem a bajnoksaghoz kellenek az ilyen hasonlo kin keserves merkozesek, akinek ez nem tetszik az menjen drukkolni a bibsiknek vagy a shitynek vagy a gyilkosoknak .

nagyon sok baratom van aki azt mondja utaljak a Diego Costat de ha az o csapatukban jatszana az lenne minden alma.

megegyszer pont leszarom ha most a Norbi vagy barki kimoderal de szegyen es gyalazat amit egyes kis kancso itt muvel vagy ir

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11170 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Akik ma is 4-5 gólos győzelmet vártak, ismerik José-t? Komolyan?? Tökéletes játék volt, biztos védekezés, egy gyors csatárral, ennyi jött ki belőle. Remek hetet zártunk.
A te univerzumodban nincs semmi a 4-5 gólos győzelem és az 50 perc kapu felé menő lövés nélküliség között?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11171 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Akik ma is 4-5 gólos győzelmet vártak, ismerik José-t? Komolyan?? Tökéletes játék volt, biztos védekezés, egy gyors csatárral, ennyi jött ki belőle. Remek hetet zártunk.
Beszélt egyáltalán bárki is arról,hogy csak a győzelemmel lenne elégedett? Szó sem volt ilyenről. A 4-5 gól emlegetése meg már csak a te agymenésed.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#11172 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akik ma is 4-5 gólos győzelmet vártak, ismerik José-t? Komolyan?? Tökéletes játék volt, biztos védekezés, egy gyors csatárral, ennyi jött ki belőle. Remek hetet zártunk.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11173 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Azért az is kabaré ahogy páran kezelik az ellentétes véleményt. Aki elégedett a döntetlennel az "nímand", aki nem "annak semmi sem jó". Végülis nem arra van egy fórum hogy az ilyet meg lehessen beszélni. :D

Eredmény szempontból én azt mondom hogy jó, megmaradt az 5 pont előnyünk, ami könnyen lehet 3-4 fordulóval később úgy 0 mint 10, fölösleges csak azt felhozni érvnek hogy úgy sem nyerjük meg az összes meccsünket mert ez a PL, a City ugyan úgy fog még pontokat hullajtani.

Játék szempontjából túl biztonságos volt. Nem volt két kulcsemberünk bevethető, akkor már ne is támadjunk? Mindkét csapat arra ment ki, hogy az ellenfél hibáját egyből kihasználja (a két gól iskolapéldája ennek), de nem kapunk mindig egy elcsúszást az ellenfél utolsó emberétől. Kompany egy jó védő, de zavarba hozható, ma is láttunk rá példát, mégsem erőltettünk semmi nyomást rá, Demichelisszel ugyanez a helyzet. Az első félidővel még úgy ahogy nem volt problémám, de hogy a másodikban meg sem próbáltunk eljutni a kapuig, arra nem lehet mentség sem a hiányzók, sem a hétközi meccs.

Nincs problémám a döntetlennel, de elég zavaró hogy a második félidőben meg sem próbáltunk tenni a győzelemért semmit, hazai pályán azért nem ezt szoktuk meg.
Na végre valaki leírta hosszabban,hogy mi is a helyzet. Aki még ebbe i beleköt,az már tényleg nem normális.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11174 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért az is kabaré ahogy páran kezelik az ellentétes véleményt. Aki elégedett a döntetlennel az "nímand", aki nem "annak semmi sem jó". Végülis nem arra van egy fórum hogy az ilyet meg lehessen beszélni. :D

Eredmény szempontból én azt mondom hogy jó, megmaradt az 5 pont előnyünk, ami könnyen lehet 3-4 fordulóval később úgy 0 mint 10, fölösleges csak azt felhozni érvnek hogy úgy sem nyerjük meg az összes meccsünket mert ez a PL, a City ugyan úgy fog még pontokat hullajtani.

Játék szempontjából túl biztonságos volt. Nem volt két kulcsemberünk bevethető, akkor már ne is támadjunk? Mindkét csapat arra ment ki, hogy az ellenfél hibáját egyből kihasználja (a két gól iskolapéldája ennek), de nem kapunk mindig egy elcsúszást az ellenfél utolsó emberétől. Kompany egy jó védő, de zavarba hozható, ma is láttunk rá példát, mégsem erőltettünk semmi nyomást rá, Demichelisszel ugyanez a helyzet. Az első félidővel még úgy ahogy nem volt problémám, de hogy a másodikban meg sem próbáltunk eljutni a kapuig, arra nem lehet mentség sem a hiányzók, sem a hétközi meccs.

Nincs problémám a döntetlennel, de elég zavaró hogy a második félidőben meg sem próbáltunk tenni a győzelemért semmit, hazai pályán azért nem ezt szoktuk meg.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#11175 Hozzászólás Szerző: White »

AwayRoller írta:
White írta:Miért mindenki José szidja? Costa szerintem ebben most jobban benne van mint JM (egyébként jó ez az X)
? Whaaaat? :mrgreen: Kb. az összes sky-alkalmazott nyilvánosságra hozta, hogy nem ért egyet az FA ítéletével, nehogy már Costa hibája legyen, hogy egy állat. Drogba óta egy ilyen állat hiányzik a csapatból!
Valaki lehet kemény ,de a parasztság az kicsit más tészta nem?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11176 Hozzászólás Szerző: béla »

Pethy írta:
béla írta:
Pethy írta: Mondjuk hogy 4 napja a csapat nagy része 120 percet tolt a pool ellen, mondjuk a cserepad átlagéletkora 12 volt... Mondjuk mi a f*szomért nem jó soha senkinek semmi és folyamatosan megy a rinya minden EGYES meccs után.

Ezer éve be vagyok ide reggelve de ami utóbbi években itt folyik az vicc.
Ki fasz kérte Josét,hogy a kibaszott Ligakupában teljes csapat játsszon? És miért befolyásolja padon ülő 4 fiatal a pályán lévő játékosainkat abban,hogy tudjanak kettőt passzolni egymásnak?
És lehet mondani,hogy ne hisztizzek meg a szokásos szövegek,de kurvára senki nem rinyált itt egyáltalán. De az,hogy olyanokat mondunk,hogy "a körülményekhez képest",na az a vicc.
Jó én nem próbálom megmagyarázni neked amit úgy se tudsz/akarsz felfogni, károgj csak ha attól jobb.
Ki károgott?Komolyan kérdezem...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11177 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Srácok tavaly oda-vissza vertunk minden nagyot, de mégse lett meg a bajnoki cím mert a Norwich, Villa, Palace-félék már gondot okoztak... Idén ez megváltozott, ezt a rangadót pedig az ismert körülmények miatt nem tudtuk behuzni, egyébként nem veszélyes a City.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11178 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

White írta:Miért mindenki José szidja? Costa szerintem ebben most jobban benne van mint JM (egyébként jó ez az X)
? Whaaaat? :mrgreen: Kb. az összes sky-alkalmazott nyilvánosságra hozta, hogy nem ért egyet az FA ítéletével, nehogy már Costa hibája legyen, hogy egy állat. Drogba óta egy ilyen állat hiányzik a csapatból!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11179 Hozzászólás Szerző: Pethy »

béla írta:
Pethy írta: Mondjuk hogy 4 napja a csapat nagy része 120 percet tolt a pool ellen, mondjuk a cserepad átlagéletkora 12 volt... Mondjuk mi a f*szomért nem jó soha senkinek semmi és folyamatosan megy a rinya minden EGYES meccs után.

Ezer éve be vagyok ide reggelve de ami utóbbi években itt folyik az vicc.
Ki fasz kérte Josét,hogy a kibaszott Ligakupában teljes csapat játsszon? És miért befolyásolja padon ülő 4 fiatal a pályán lévő játékosainkat abban,hogy tudjanak kettőt passzolni egymásnak?
És lehet mondani,hogy ne hisztizzek meg a szokásos szövegek,de kurvára senki nem rinyált itt egyáltalán. De az,hogy olyanokat mondunk,hogy "a körülményekhez képest",na az a vicc.
Jó én nem próbálom megmagyarázni neked amit úgy se tudsz/akarsz felfogni, károgj csak ha attól jobb.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11180 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta:Miért mindenki José szidja? Costa szerintem ebben most jobban benne van mint JM (egyébként jó ez az X)
Costától ered az egész,ha nem állíttatja ki magát,lehet,hogy josé is máshogy áll a meccshez. De Remy szerintem remekül helyettesítette,nem Costa hiányán múlott a mai szar játék(ahogy az se,hogy a második félidőben nem is próbálkoztunk lövéssel).

Válasz küldése