Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11341 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zala0821 írta:Itt meg mi folyik?? :D
Pihenhettek egy hetet. (Meg a Swansea bűn rossz napot fogott ki.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Zalán

Re: Premier League

#11342 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Itt meg mi folyik?? :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11343 Hozzászólás Szerző: béla »

Csak nekem maradt ki Nelson Oliveira Swansea-ba igazolása? Kíváncsi leszek mire mennek vele.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11344 Hozzászólás Szerző: marknagy »

AwayRoller írta:
Talmaszabi írta:
AwayRoller írta:
Scneiderlin, egy másik leírhatatlan nevű gyerek a Sampdoriaból vagy honnan a viharból, és még volt egy analfabéta akivel hírbe hozták őket, az összes fazonnál 30m fontok röpködtek, ami egy Bony ára :lol: És még mi fossuk a pénzt...
Akire gondolsz az Dybala a Palermóból, és ő egy roppant ügyes gyerek, pár éven belül egy Agüero kaliberű játékos lehet belőle.
Lehet, sajna már nem rémlik ki is volt, de ti jobban témában vagytok itt a fórumon, úgy hogy valószínű róla írtak. Én mostanában nem nagyon követem, csak a Chelsea-vel kapcsolatos dolgokat.

A harmadik azt hiszem valami Portós illető volt. Amúgy nem nagyon hiszek az ilyen latin Überraschungwunderkindergengster gyerekekben, elég csak Pato esetére gondolni. Évekkel ezelőtt, úgy Ancsa tájékán jópáran magunk alá csinálunk, ha leigazoljuk, most meg azt se lehet tudni él-e a gyerek.

De kissé torzítva rá lehet fogni ezt Lukakura is...
Vagy David Luizra.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11345 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Talmaszabi írta:
AwayRoller írta:
Scneiderlin, egy másik leírhatatlan nevű gyerek a Sampdoriaból vagy honnan a viharból, és még volt egy analfabéta akivel hírbe hozták őket, az összes fazonnál 30m fontok röpködtek, ami egy Bony ára :lol: És még mi fossuk a pénzt...
Akire gondolsz az Dybala a Palermóból, és ő egy roppant ügyes gyerek, pár éven belül egy Agüero kaliberű játékos lehet belőle.
Lehet, sajna már nem rémlik ki is volt, de ti jobban témában vagytok itt a fórumon, úgy hogy valószínű róla írtak. Én mostanában nem nagyon követem, csak a Chelsea-vel kapcsolatos dolgokat.

A harmadik azt hiszem valami Portós illető volt. Amúgy nem nagyon hiszek az ilyen latin Überraschungwunderkindergengster gyerekekben, elég csak Pato esetére gondolni. Évekkel ezelőtt, úgy Ancsa tájékán jópáran magunk alá csinálunk, ha leigazoljuk, most meg azt se lehet tudni él-e a gyerek.

De kissé torzítva rá lehet fogni ezt Lukakura is...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#11346 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:
Scneiderlin, egy másik leírhatatlan nevű gyerek a Sampdoriaból vagy honnan a viharból, és még volt egy analfabéta akivel hírbe hozták őket, az összes fazonnál 30m fontok röpködtek, ami egy Bony ára :lol: És még mi fossuk a pénzt...
Akire gondolsz az Dybala a Palermóból, és ő egy roppant ügyes gyerek, pár éven belül egy Agüero kaliberű játékos lehet belőle.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11347 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nasri kidőlt egy hónapra, kihagyja tehát a hétvégi Arsenal elleni meccset és 31-én ellenünk sem játszhat.

Agüero viszont sokkal gyorsabban felépült a vártnál, csak öt bajnokit kellett kihagynia, az Everton ellen már beszállt fél órára, két hét múlva már csúcsformában lehet.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11348 Hozzászólás Szerző: marknagy »

royston írta: Vegyék meg mindet és hozzák azt a teljesítmény mint a többi drága igazolásuk(Fellaini,Kagawa,Shaw,Mata,Falcao) :)
Ha Mata-t beleírod, akkor Di María-t is bőven oda sorolhatod.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11349 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

royston írta: Hogy nem legyen teljesen off:MU kiszemeltek:Hummels,Strootman,Clyne,Coleman.
Vegyék meg mindet és hozzák azt a teljesítmény mint a többi drága igazolásuk(Fellaini,Kagawa,Shaw,Mata,Falcao) :)
Scneiderlin, egy másik leírhatatlan nevű gyerek a Sampdoriaból vagy honnan a viharból, és még volt egy analfabéta akivel hírbe hozták őket, az összes fazonnál 30m fontok röpködtek, ami egy Bony ára :lol: És még mi fossuk a pénzt...

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11350 Hozzászólás Szerző: royston »

Nem igazán értek egyet azzal az állítással hogy ugyanolyan a vásárlási politikánk mint a Margitnak.
Csak 2-2 nevet írnék:Bale,James ill:Oscar,Azpilicueta
Elöbbi kettőre talán még égető szüksége sem volt a realnak,utóbbira(James)biztos nem,míg a mi fiaink együtt nem kerültek annyiba mint James árának a fele...Mind a 4 ember kezdő a csapatában nagy különbség hogy Bale-t vszínű Reusra cserélik míg James ahelyett a Di Maria helyett jött aki a Real egyik legjobbja volt tavaly,csak azért mert jó VB je volt és marketingszempontból sokat ér ja és kb dupla annyiért amennyit ér.
Oscar lehet kicsit drága volt ahhoz képest hogy nem volt túl ismert,de igencsak látjuk hogy miért kértek érte annyit.Azpi meg:"bagóért " jött és alap kezdő lett nem is akármilyen teljesítménnyel.Margitka mikor vett ilyen játékost.Ja nem ,nekik az épp aktuális felkapott "sztárok"kellenek!
PL most lásd Pogba akit én is elnézegetnék nálunk no de nem 100 millió eu-ért és a Real ki is fizetné ezt,mi nem hiszem.
Hogy nem legyen teljesen off:MU kiszemeltek:Hummels,Strootman,Clyne,Coleman.
Vegyék meg mindet és hozzák azt a teljesítmény mint a többi drága igazolásuk(Fellaini,Kagawa,Shaw,Mata,Falcao) :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11351 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kár volt ennyire erőlködni :D Mint mikor Nasri lenyilatkozta friss City-játékosként, hogy mennyivel jobban szerette a Highbury-t, mert az Emirates már halk volt, holott soha nem játszott az előbbiben...

Kép
They do now.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11352 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Olvastatok ezt a Bony sztorit? En nagyon jot nevettem rajta. Azt nyilatkozta leigazolasa utan par napja, hogy 15 eve arrol almodik, hogy egyszer a City jatekosa lesz. Az angol ujsagok pedig ezt ugy felkaptak, hogy visszakerestek a City hol volt 15 eve es azt talaltak, hogy pont abban az evben jutottak fel a Championshipbe. Majd ugyebar 12 eve a PL-be es 2008 ota ilyen dusgazdagok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11353 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:
Hunor96 írta:Arra gondoltam hogy összeharácsolnak mindenkit aki éppen felkapott, most pl. egyre több helyen olvasni hogy Pogbát is viszik (és nagyobb összeget mernék tenni arra hogy Hazardnál is bepróbálkoznak 1 éven belül) megveszik őket nevetséges árakon (Reust pont nem) és mi vagyunk a szemét pénzcsapat. Ahhoz hogy jó csapatot építsen valaki, nem kell minden aktuális sztárt 100milliókért megvenni. Meg szerintem azért van különbség, hogy a Real most már félévente húz egy jobb helyen rekordigazolásnak mondhatót, mi meg Torresen kívül nem is emlékszem mikor költöttünk kirívóan sokat.
De végülis ízlések és pofonok, nekem a Real alapból a sátán a Barcával együtt, lehet elfogult vagyok.
Én sem kedvelem őket, de ez a szituáció számomra a tipikus "másban észreveszed azt a hibát, amit magadban nem" eset. Mi sem vagyunk különbek, csupán nálunk (mostmár) nem a tulajdonos, hanem az edző kérésére hoznak méregdrága játékosokat. (más kérdés, hogy a felét nem játszatja ezeknek)
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ők se különbek nálunk. Mert ők ezt állítják
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11354 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Még a PSG-nek se kellett Di Maria ennyiért xD
Mondjuk ez azért volt, mert eltapsoltak Luizra egy 50-est, és asszem 60-at költhettek a nyáron az FFP miatt. Di Maria egy klasszis játékos, csak szerencsére még nem tudják használni. Azt én is remélem, hogy valamilyen csoda folytán lemaradnak a BL-ről, inkább az Arsenal-Soton páros legyen ott.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11355 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hunor96 írta:Arra gondoltam hogy összeharácsolnak mindenkit aki éppen felkapott, most pl. egyre több helyen olvasni hogy Pogbát is viszik (és nagyobb összeget mernék tenni arra hogy Hazardnál is bepróbálkoznak 1 éven belül) megveszik őket nevetséges árakon (Reust pont nem) és mi vagyunk a szemét pénzcsapat. Ahhoz hogy jó csapatot építsen valaki, nem kell minden aktuális sztárt 100milliókért megvenni. Meg szerintem azért van különbség, hogy a Real most már félévente húz egy jobb helyen rekordigazolásnak mondhatót, mi meg Torresen kívül nem is emlékszem mikor költöttünk kirívóan sokat.
De végülis ízlések és pofonok, nekem a Real alapból a sátán a Barcával együtt, lehet elfogult vagyok.
Én sem kedvelem őket, de ez a szituáció számomra a tipikus "másban észreveszed azt a hibát, amit magadban nem" eset. Mi sem vagyunk különbek, csupán nálunk (mostmár) nem a tulajdonos, hanem az edző kérésére hoznak méregdrága játékosokat. (más kérdés, hogy a felét nem játszatja ezeknek)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11356 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hát igen... minket meg a cityt vádolják azzal is, hogy felment a játékosok ára. Ami pofátlan hazugság, nem kezdem el sorolni kiket mennyiért vettek a spanyolok minden nyáron. De nem csak a vételárakat, a fizetéseket tekintve se vagyunk már az élen angliába se. De a Manchester a legnagyobb debil. Világgá kürtölték, hogy a pénz nem akadály és mindenki 2x annyit kért tőlük mert megtehették. Még a PSG-nek se kellett Di Maria ennyiért xD Én szurkolok nagyon hátha megint lemaradnak a BL-ről, akkor megint vehetnek 40-50 milliókért ilyen Di Maria féle kiselejtezett kóklerokat. Mondjuk fel javulhat még de az azért látszik, hogy sose lesz belőle egy Hazard vagy Sanchez szintü spíler... pedig ők fele annyiba kerültek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Didier90 2015. január 16., péntek 12:06-kor.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#11357 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Hunor96 írta:
ChesterB írta:
Hunor96 írta:Komolyan mondom undorító a Real és ezt nem Reus miatt mondom mert nem vagyok nnagy rajongója.
Tényleg nem azért, de akkor az mi, hogy a fórum 3/4-e (köztük én is) elégedetlen egy 10, 35 és egy 25 millió fontos játékossal a jobboldalunkon, és egy Reust vagy Balet akarunk a helyén látni? Más kisebb csapat drukkerei meg rajtunk röhögnek, hogy ennyi jó játékost nem tudunk normálisan használni, és ebben van is igazság (miért adunk ki értük ennyit ha..., vagy miért nem tudjuk belőlük kihozni a maximumot). Az, hogy nem fontszáz, hanem csak fonttízmilliókról van szó, a lényegen nem változtat.

A Realnál rájöttek arra a 80 milliós Bale esetében, amire mi a 35 milliós Williannál, nem tudjuk kihasználni az erősségeit, és a helyükre lennének jobb játékosok. Innentől nem értem hogy a Real miért undorító, a Chelsea miért nem. Nem volt olyan rég, hogy a tulajdonos saját magának hozott az edzőnk nyakára egy rekordigazolást, akinek a vételárának tizedannyi hasznát vettük a meccseken...
Arra gondoltam hogy összeharácsolnak mindenkit aki éppen felkapott, most pl. egyre több helyen olvasni hogy Pogbát is viszik (és nagyobb összeget mernék tenni arra hogy Hazardnál is bepróbálkoznak 1 éven belül) megveszik őket nevetséges árakon (Reust pont nem) és mi vagyunk a szemét pénzcsapat. Ahhoz hogy jó csapatot építsen valaki, nem kell minden aktuális sztárt 100milliókért megvenni. Meg szerintem azért van különbség, hogy a Real most már félévente húz egy jobb helyen rekordigazolásnak mondhatót, mi meg Torresen kívül nem is emlékszem mikor költöttünk kirívóan sokat.
De végülis ízlések és pofonok, nekem a Real alapból a sátán a Barcával együtt, lehet elfogult vagyok.
Én azt bírom, amikor az úgymond "nagymúltú", "tradicionális" nagycsapatok (Man.U., Bayern, Real, Barca) szurkolói kifejtik, hogy a Chelsea egy összevásárolt, eszetlenül, 80-100 millákért igazoló újgazdag kirakatcsapat, aki csak az Abramovics rakás pénzéből igazolt világsztároknak köszönheti, hogy fel tudja venni a versenyt a csapataikkal. Pedig az elmúlt években tény, hogy mi igazoltunk a legjobban, jó áron szereztünk meg olyan képességű játékosokat, amilyenekért a Real például 100 millát fizetne. A Chelsea-nél látszik leginkább egy tudatos csapatépítés, Torres óta egy-két kivétellel minden igazolásunk bevált, pedig nem rekordösszegekért igazoltunk, hanem ésszel...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11358 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Wenger megint vett egy 17 éves középpályást... :D

"Arsenal boss Arsene Wenger confirms that a fee, reported to be around £2.4m, has been agreed for 17-year-old Legia Warsaw midfielder Krystian Bielik." (BBC)
They do now.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11359 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:
Hunor96 írta:Komolyan mondom undorító a Real és ezt nem Reus miatt mondom mert nem vagyok nnagy rajongója.
Tényleg nem azért, de akkor az mi, hogy a fórum 3/4-e (köztük én is) elégedetlen egy 10, 35 és egy 25 millió fontos játékossal a jobboldalunkon, és egy Reust vagy Balet akarunk a helyén látni? Más kisebb csapat drukkerei meg rajtunk röhögnek, hogy ennyi jó játékost nem tudunk normálisan használni, és ebben van is igazság (miért adunk ki értük ennyit ha..., vagy miért nem tudjuk belőlük kihozni a maximumot). Az, hogy nem fontszáz, hanem csak fonttízmilliókról van szó, a lényegen nem változtat.

A Realnál rájöttek arra a 80 milliós Bale esetében, amire mi a 35 milliós Williannál, nem tudjuk kihasználni az erősségeit, és a helyükre lennének jobb játékosok. Innentől nem értem hogy a Real miért undorító, a Chelsea miért nem. Nem volt olyan rég, hogy a tulajdonos saját magának hozott az edzőnk nyakára egy rekordigazolást, akinek a vételárának tizedannyi hasznát vettük a meccseken...
Arra gondoltam hogy összeharácsolnak mindenkit aki éppen felkapott, most pl. egyre több helyen olvasni hogy Pogbát is viszik (és nagyobb összeget mernék tenni arra hogy Hazardnál is bepróbálkoznak 1 éven belül) megveszik őket nevetséges árakon (Reust pont nem) és mi vagyunk a szemét pénzcsapat. Ahhoz hogy jó csapatot építsen valaki, nem kell minden aktuális sztárt 100milliókért megvenni. Meg szerintem azért van különbség, hogy a Real most már félévente húz egy jobb helyen rekordigazolásnak mondhatót, mi meg Torresen kívül nem is emlékszem mikor költöttünk kirívóan sokat.
De végülis ízlések és pofonok, nekem a Real alapból a sátán a Barcával együtt, lehet elfogult vagyok.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11360 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

No para, mivel a Dortmund jól igazol, ki kell várni, kit akarnak Reus helyére megszerezni, arra meg lecsapni, mert úgyis jó játékos lesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Emenalo, remélem már rájöttél erre :lol:

Válasz küldése