Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11361 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hunor96 írta:Komolyan mondom undorító a Real és ezt nem Reus miatt mondom mert nem vagyok nnagy rajongója.
Tényleg nem azért, de akkor az mi, hogy a fórum 3/4-e (köztük én is) elégedetlen egy 10, 35 és egy 25 millió fontos játékossal a jobboldalunkon, és egy Reust vagy Balet akarunk a helyén látni? Más kisebb csapat drukkerei meg rajtunk röhögnek, hogy ennyi jó játékost nem tudunk normálisan használni, és ebben van is igazság (miért adunk ki értük ennyit ha..., vagy miért nem tudjuk belőlük kihozni a maximumot). Az, hogy nem fontszáz, hanem csak fonttízmilliókról van szó, a lényegen nem változtat.

A Realnál rájöttek arra a 80 milliós Bale esetében, amire mi a 35 milliós Williannál, nem tudjuk kihasználni az erősségeit, és a helyükre lennének jobb játékosok. Innentől nem értem hogy a Real miért undorító, a Chelsea miért nem. Nem volt olyan rég, hogy a tulajdonos saját magának hozott az edzőnk nyakára egy rekordigazolást, akinek a vételárának tizedannyi hasznát vettük a meccseken...

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11362 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Didier90 írta: Undorító hát... Szerintem meg az a kérdés, hogy ki fog röpülni!?
Szerintem Isco, őt mondjuk szívesen elnézném itt is, bár nem jobbszélső

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11363 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hunor96 írta:
Didier90 írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2388331
Reus fanoknak rossz hír. Én nem fogok eret vágni magamon miatta.
Minek a Realnak még ő is? Meg Reust se értem ott van cörö, bale, isco,james, istentudja, hát mikor fog játszani? Komolyan mondom undorító a Real és ezt nem Reus miatt mondom mert nem vagyok nnagy rajongója.
Undorító hát... Szerintem meg az a kérdés, hogy ki fog röpülni!?
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11364 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Didier90 írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2388331
Reus fanoknak rossz hír. Én nem fogok eret vágni magamon miatta.
Minek a Realnak még ő is? Meg Reust se értem ott van cörö, bale, isco,james, istentudja, hát mikor fog játszani? Komolyan mondom undorító a Real és ezt nem Reus miatt mondom mert nem vagyok nnagy rajongója.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11365 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2388331" onclick="window.open(this.href);return false;
Reus fanoknak rossz hír. Én nem fogok eret vágni magamon miatta.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#11366 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Hunor96 írta:
ChesterB írta:Bírom a bosnyák játékosokat, de Dzekonál flegmább f*szt még nem láttam a PL-ben, ráadásul amíg egy Ibrának úgy érzem van mire flegmának lennie, addig Dzeko a kanyarban sincs hozzá képest. Szerintem bazi nagy bust lenne itt.
Mou meg tudná nevelni, ha más nem 3. számúnak tökéletes lenne.
Annak jó Rémy is, Mou mégsem játszatja.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11367 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:Bírom a bosnyák játékosokat, de Dzekonál flegmább f*szt még nem láttam a PL-ben, ráadásul amíg egy Ibrának úgy érzem van mire flegmának lennie, addig Dzeko a kanyarban sincs hozzá képest. Szerintem bazi nagy bust lenne itt.
Mou meg tudná nevelni, ha más nem 3. számúnak tökéletes lenne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11368 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bírom a bosnyák játékosokat, de Dzekonál flegmább f*szt még nem láttam a PL-ben, ráadásul amíg egy Ibrának úgy érzem van mire flegmának lennie, addig Dzeko a kanyarban sincs hozzá képest. Szerintem bazi nagy bust lenne itt.

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#11369 Hozzászólás Szerző: szogi »

Szerintetek Dzeko-t kiszorítja majd Bony ? Dzeko van olyan jó támadó mint Bony szerintem . Ha pedig így lenne akkor Dzeko kiköthetne nálunk is , mit szólnátok ehhez a verzióhoz :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11370 Hozzászólás Szerző: Chester »

Botond9797 írta:Szerintem könnyen lehet, ha anno elhoztuk volna Bony-t, egy második Demba Ba vált volna belőle.
+1!

Az Eto'o-Torres-Ba hármasnál bárki jobb lett volna, de ez van, meg volt kötve a klub keze, amit saját magának köszönhetett. Én Bony-t nem látom akkora ásznak, hogy egyből ide kellett volna hozni a Vitesse-ből, hiába a jó statok, jót tett neki a Swansea, nyáron viszont hozhattuk volna annak függvényében, hogy a Drogba-Remy duóból ki marad.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#11371 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:És nagyon jól tettük, hogy anno nem hoztuk el Bony-t. Az ilyen játékosoknak kell 1-2 szezon egy gyengébb csapatban, nagyon jó példa erre Matic is. Van Ginkel térdsérülése meg kb megölte a pályafutását nálunk, nála jobb játékossal is megesett már, Essien sérülése sem volt régen.

Azért ez a Bony-Matic párhuzam merész, legalábbis nem értem hogy mi a közös bennük.

Matic-ot 20 évesen a szlovák bajnokságból igazoltuk le, ami óriási ugrás. A posztján itt volt az akkoriban még kirobbanóan jó Lampard, Ballack és Essien(+ Mikel), esélye sem volt.

Bony 2013 nyarán 25 éves volt(tehát ezek a legjobb évei), évek óta jól játszott az Eredivisie-ben, látszott hogy nagyon gólerős és hogy elnyomni sem fogják a PL-ben. Nagyon nagy húzás lett volna 2013 nyarán elhozni, a Torres-Ba-Eto'o trióból fel lehetett volna áldozni bárkit, ehelyett kidobtunk egy évet rájuk.
Szerintem könnyen lehet, ha anno elhoztuk volna Bony-t, egy második Demba Ba vált volna belőle.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11372 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:És nagyon jól tettük, hogy anno nem hoztuk el Bony-t. Az ilyen játékosoknak kell 1-2 szezon egy gyengébb csapatban, nagyon jó példa erre Matic is. Van Ginkel térdsérülése meg kb megölte a pályafutását nálunk, nála jobb játékossal is megesett már, Essien sérülése sem volt régen.

Azért ez a Bony-Matic párhuzam merész, legalábbis nem értem hogy mi a közös bennük.

Matic-ot 20 évesen a szlovák bajnokságból igazoltuk le, ami óriási ugrás. A posztján itt volt az akkoriban még kirobbanóan jó Lampard, Ballack és Essien(+ Mikel), esélye sem volt.

Bony 2013 nyarán 25 éves volt(tehát ezek a legjobb évei), évek óta jól játszott az Eredivisie-ben, látszott hogy nagyon gólerős és hogy elnyomni sem fogják a PL-ben. Nagyon nagy húzás lett volna 2013 nyarán elhozni, a Torres-Ba-Eto'o trióból fel lehetett volna áldozni bárkit, ehelyett kidobtunk egy évet rájuk.
Didier90 írta:a jobb játékossal is megesett már, Essien sérülése sem volt régen.
Kölcsön adhattuk volna Bonyt is. Lukaku, meg De Bruyne se játszott nálunk sokat. Még is jó nagy profittal adtunk rajtuk tovább. De játszhatott volna akár nálunk is, tőle csak gyengébb csatáraink voltak az elmult 2 évben. A "fiók csapatunkból" nem elhozni egy 30 gólos csatárt szerintem igenis hiba. Ha másért nem most mi adhattuk volna el 30 millióért.[/quote]

Kevin és Lukaku 19-20-21-évesen voltak kölcsönadva, egy 24-25 éves játékost szerintem már felesleges. De abban egyetértek hogy 10 millió körüli összegért hülyeség volt nem elhozni őt, tényleg értelmesebb volt reaktiválni Eto'o-t meg Torres-szel még egy évet táncolni.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11373 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:És nagyon jól tettük, hogy anno nem hoztuk el Bony-t. Az ilyen játékosoknak kell 1-2 szezon egy gyengébb csapatban, nagyon jó példa erre Matic is. Van Ginkel térdsérülése meg kb megölte a pályafutását nálunk, nála jobb játékossal is megesett már, Essien sérülése sem volt régen.
Kölcsön adhattuk volna Bonyt is. Lukaku, meg De Bruyne se játszott nálunk sokat, mégis jó nagy profittal adtunk rajtuk tovább. De játszhatott volna akár nálunk is, tőle csak gyengébb csatáraink voltak az elmult 2 évben. A "fiók csapatunkból" nem elhozni egy 30 gólos csatárt szerintem igenis hiba. Ha másért nem most mi adhattuk volna el 30 millióért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Didier90 2015. január 14., szerda 18:45-kor.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11374 Hozzászólás Szerző: Chester »

És nagyon jól tettük, hogy anno nem hoztuk el Bony-t. Az ilyen játékosoknak kell 1-2 szezon egy gyengébb csapatban, nagyon jó példa erre Matic is. Van Ginkel térdsérülése meg kb megölte a pályafutását nálunk, nála jobb játékossal is megesett már, Essien sérülése sem volt régen.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11375 Hozzászólás Szerző: béla »

Nagyon jól tettük,hogy elhoztuk van Ginkelt.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11376 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:Nagyon sajnálom, hogy a City-be igazolt, kedvelem a játékát és komoly erősítés nekik.
Kép
Meglátjuk majd hogy fér meg Agüero mellett. De jó vétel mindenképpen. Dzekot simán kiszoríthatja. A 30 milliót se tartom túlzásnak érte. Hibázott a klub, hogy nem vittük el tavaly. 30 gól felett lőtt abban a szezonban... Van Ginkelt meg elhoztuk. Costával megvagyok nélküle is de jó üzlet lett volna. Én azon is meglepődtem, hogy "csak" egy Swansea vitte el tavaly, de biztos voltam benne, hogy nem marad ott sokáig.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11377 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon sajnálom, hogy a City-be igazolt, kedvelem a játékát és komoly erősítés nekik.
Kép

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#11378 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

galferenc írta:
andrewm93 írta:A Manu fő baja, hogy a védelem értékelhetetlen náluk, ezt egy top PL csapat sem engedheti meg magának, itt nem megy az a taktika, hogy csak eggyel többet rúgjunk, mint ahányat kapunk. Evans, Smalling-okkal nem lehet ennél jobb eredményt elérni, mint ahol jelenleg vannak, vastagon benne volt ez a védelem a Leicester-i cumiban. Amíg nem vesznek egy-két értékelhető védőt hátulra, garantálom, hogy a 4. hely lesz nekik a legjobb, amit elérnek.
Értem én. Manu védelem értékelhetetlen. A Chelsea és a City védelmét milyen jelzővel illetnéd? Kapott gólók:Chelsea 19, MC 20, MU 21. :mrgreen:
Nekünk is lenne hova fejlődnünk, de amíg nem Evans és Smalling a két Cb nálunk, addig nyugodtan hajtom álomra a fejemet :D Volt ha jól emlékszem max 3-4 meccsünk, ami rontja a gólkülönbségünket(Evertontól 3, NCastletól 3, Spurstől 5, ha jól emlékszem).

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11379 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Sheenka írta:
gerawba írta:Szerintem meg nem teljesen értelmetlenül vásárolnak, már a szezon előtt is mondtam, hogy krva jók lesznek 1-2 éven belül, és egyre világosabb, hogy ez így is lesz, és igen kemény ellenfeleink lesznek a jövőben.
Talán télen elkezdenek a védelembe is vásárolni (de nyáron mindenképpen), onnantól mindenhol kegyetlen jó játékosaik lesznek, van Gaal meg jövőre olyan szint környékére hozza őket, ahol mi vagyunk.

Úgyhogy aki a MU-ról szeret lenézően meg röhögve beszélni mostanában az használja ki még ezt a pici időt ami ebből van a korszakukból, mert utána fel kell kötni a gatyánkat komolyan. Bár már idén is BL helyen fognak végezni... 3.hely meglesz nekik.
Azthiszem most nincs igazad. Az igazolásaik bőven megkérdőjelezhetőek, a lyukak nem lettek betömve, és középszerű játékosokért adtak nagyon sok pénzt. Rvp már nem olyan mint 2 éve volt, és ez már nem fog változni, ahogy Rooney is egyre gyengébb (a 19 éves Rooney sokkal jobban játszott mint a mostani). Ha kirakunk egy ideális kezdőt akkor egy poszton erősebbek mint mi, és kettőn mint a City.
Ugyan így látom. Falcao-tól én nem is vártam többet, a sérülése után várható volt, hogy nem lesz az igazi. De talán még ezt is sikerül alulmúlnia. Di Maria nem lenne rossz, de vicces összehasonlítani, hogy az Arsenal kb fele annyiért vett egy komplexebb játékost hasonló posztra, Alexis személyében. Mata szintén nem vált be, nem is illik bele a csapatba. Rooney és Van Persie pedig jelenleg nincs azon a szinten, amit egyesek emlegetnek velük kapcsolatban. Fellaini, Valencia, Young, Januzaj, és Herrera még akik segíthetnék a támadásokat, de ők meg a középszernél semmivel sem számítanak jobbnak, de az első négy még annak is kevés. Szóval a támadó felhozatallal is vannak náluk gondok, egy klasszis csatárt (Falcao helyett), és egy klasszis szélsőt mindenképp kell venniük (Mata helyett), hogy egyáltalán esélyesek legyenek a bajnoki címre. És akkor még a védelemről nem is beszéltünk.
Why always me?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11380 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csak annyit fűznék hozza, hogy jelenlegi pletykák szerint Schneiderlinért adnának kb. Bony mennyiségű összeget :roll: *flies away*

Válasz küldése