Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11381 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy összességében sz*r játékkal aratott győzelem volt, nagyon kellett mert az első félidőben főleg látszott hogy valami nem kerek. A második félidőre szerencsére feljavultunk és elnyomtuk a Newcastlet, óriási szerepet vállalt ebben az a gól a félidő végén.

Williantól ilyeneket várnék el, ez a mostani helyzetfelismerés egy olyan típusú játékosra vallt akire szükségünk van, mert az ilyen dolgok döntenek el meccseket. Ma is megvoltak a hülye cselei amivel csak hátrébb került, de ettől a megoldástól tátva maradt a szám, nagyszerű volt, Oscar gólpasszára meg nincsenek szavak. Hazard és Fabregas ma szürkébb volt, ma a meccset Cech, Willian, Oscar és Costa hozta nekünk (többek között ezért kellene egy Reus kaliberű játékos a kezdőbe, hogy ilyen játékosok alkossák a kezdőnket, nem lesz mindig x vagy y csúcsformában), és hál istennek az Everton elcsent két pontot a Citytől.

Azpi sérülése meg remélem nem komoly, a legjobb védőnk, jó lenne minimális ideig nélkülözni csak. (noha ma ő is "ledöntötte" a saját szobrát, a legjobb 1v1-ező védőt nem egyszer verték meg)

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11382 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Николаевич írta:Csak az utolsó tíz percet kaptam el a meccsből, úgyhogy nem tudom milyen volt a játék képe, de a góloktól el vagyok ájulva, főleg az elsőtől.. 0-0-nál ki kell használni az ilyen lehetőségeket, pacsi az utóbbi időben sokat (de jogosan) kritizált Vilinek és Iva-nak.

Az Everton tett nekünk egy szívességet, ismét pontokkal vezetjük a tabellát, több a rúgott és kevesebb a kapott góljaink száma. Jövő héten a City az Arsenal-t fogadja, mi a hattyakhoz megyünk, izgalmas forduló lesz.
A játék képe a meccs nagy részében fájdalmas volt, egyáltalán nem volt benne hogy nyeyrünk, főleg az első félidőben. Viszont az tény hogy volt néhány nagyon szép egyéni megmozdulás.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11383 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Csak az utolsó tíz percet kaptam el a meccsből, úgyhogy nem tudom milyen volt a játék képe, de a góloktól el vagyok ájulva, főleg az elsőtől.. 0-0-nál ki kell használni az ilyen lehetőségeket, pacsi az utóbbi időben sokat (de jogosan) kritizált Vilinek és Iva-nak.

Az Everton tett nekünk egy szívességet, ismét pontokkal vezetjük a tabellát, több a rúgott és kevesebb a kapott góljaink száma. Jövő héten a City az Arsenal-t fogadja, mi a hattyakhoz megyünk, izgalmas forduló lesz.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11384 Hozzászólás Szerző: royston »

Ennél több kell majd mert így kiegyenlítenek ha nem jön a 2.gól.A játék finoman fogalmazva sem az igazi,szerencsénk volt hogy nem kaptunk eddig gólt.Sissoko és cabella néha azt csinál amit akar,sokszor vezették 1v1be a labdát,ilyenkor a szívroham kerülgetett :)
Mindenkinek javulnia kell,én behoznám Remyt Willian vagy Oscar helyett és vagy menne ki szélre vagy Costa mellé(néha nagyon egyedül van )és 442 játszani.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#11385 Hozzászólás Szerző: szogi »

P.Luis bizonyíthat , szegény Azpi ez kinéz 6-8 hétnek :( :( :(
Jobbulást !!!

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#11386 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Aguero csere a Cityben. Visszatér a gólvágó lassan a csapatba. :(

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11387 Hozzászólás Szerző: royston »

Talmaszabi írta:
szogi írta:A city mekkora mázlista megint ,hétvégén megy a Evertonhoz akit a jelen állapotok szerint egy NB 1 es csapat is megszorongatna :evil: .
Azért az utóbbi 5 évben négyszer kikaptak a Goodison Parkban, csak tavaly nyertek szűken 3-2-re. Szerintem annak ellenére, hogy igencsak tré formában van az Everton, simán kinéz egy pontvesztés a Citynek, bőven lehet x.
Szerintem meg ezt az Evertont most megeszi a city sajnos...Mernék rá nagy pénzt tenni hogy edzőváltás van kialakulóban Liverpool kék felén,hihetetlenül szét vannak esve.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#11388 Hozzászólás Szerző: Szabi »

szogi írta:A city mekkora mázlista megint ,hétvégén megy a Evertonhoz akit a jelen állapotok szerint egy NB 1 es csapat is megszorongatna :evil: .
Azért az utóbbi 5 évben négyszer kikaptak a Goodison Parkban, csak tavaly nyertek szűken 3-2-re. Szerintem annak ellenére, hogy igencsak tré formában van az Everton, simán kinéz egy pontvesztés a Citynek, bőven lehet x.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#11389 Hozzászólás Szerző: Fox »

És akkor a 93. percben 1-1 lenne az állás ... Lampard meg egy szabadrúgás góllal belőné a felsőbe ..:D[/quote]

Arra lennék kíváncsi, hogy egy büntetőhöz oda-e merne állni.. :D[/quote]


Direkt elcsùszna :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11390 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Fox írta:
kiskacsa08 írta:
almos írta:Mi történne, ha most lenne vége a bajnokságnak? Ki kapná a trófeát?
Bajnoki döntő lenne semleges helyszínen.

És akkor a 93. percben 1-1 lenne az állás ... Lampard meg egy szabadrúgás góllal belőné a felsőbe ..:D
Arra lennék kíváncsi, hogy egy büntetőhöz oda-e merne állni.. :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#11391 Hozzászólás Szerző: Fox »

kiskacsa08 írta:
almos írta:Mi történne, ha most lenne vége a bajnokságnak? Ki kapná a trófeát?
Bajnoki döntő lenne semleges helyszínen.

És akkor a 93. percben 1-1 lenne az állás ... Lampard meg egy szabadrúgás góllal belőné a felsőbe ..:D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#11392 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kiskacsa08 írta:
almos írta:Mi történne, ha most lenne vége a bajnokságnak? Ki kapná a trófeát?
Bajnoki döntő lenne semleges helyszínen.
Szóval mi kapnánk meg.
211! NEW RECORD!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11393 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

almos írta:Mi történne, ha most lenne vége a bajnokságnak? Ki kapná a trófeát?
Bajnoki döntő lenne semleges helyszínen.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#11394 Hozzászólás Szerző: almos »

Mi történne, ha most lenne vége a bajnokságnak? Ki kapná a trófeát?
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11395 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ellenünk gólt fog lőni, az ziher. #Hollywood

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11396 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

http://i.imgur.com/RVzcbd3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Kramaric tehát a Leicester játékosa lett. Egyes hírek szerint lesz opciónk megvásárolni őt a nyáron. Kíváncsi leszek, mit tud ebben a Leicester-ben.

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#11397 Hozzászólás Szerző: szogi »

A city mekkora mázlista megint ,hétvégén megy a Evertonhoz akit a jelen állapotok szerint egy NB 1 es csapat is megszorongatna :evil: .

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11398 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Vegre egy ertelmes ember: http://www.bbc.com/sport/0/football/30704681" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#11399 Hozzászólás Szerző: bolnud »

almos írta:
bolnud írta:
mikel12 írta: Sky szerint 30-ért akarják vinni. Ha azt nézzük, hogy Costa 32 volt, nagyon áron alul hoztuk el nyáron. Szerintem nem tenne jót Bonynak a City. Agüreót biztosan nem fogja kiszorítani, másodhegedűs szerep meg nem illik neki (ha második opció lesz egyáltalán). Ő nem az a játékos aki csoda csere, hanem neki játszania kell több meccset, hogy bele lendüljön és lőjje a gólokat meccsenként, így kiteljesedni szerintem nem fog tudni az araboknál. A Swansea meg rá fog bólintani a 30 millióra.
De lehet, hogyha megint 4 csatárja lenne a Citynek, akkor visszatérnének a 4-4-2-höz, ahol jóval több lehetősége lenne bármely csatárnak. Sőt, szerintem jobban is feküdne a City keretének az a felállás, mivel nincs klasszikus 10-esük.
David Silva? Néhány éve, amikor még folyamat irányitot játszott nem volt nála jobb a PL-ben (pl. a City első PL győzelménél).
Igaz igaz, megfordult a fejemben, hogy szerkesszem a hozzászólást, mert ő tényleg az, de idén szerintem Pellegrini inkább szélsőként számol vele.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#11400 Hozzászólás Szerző: almos »

bolnud írta:
mikel12 írta:
ChesterB írta:A City meg úgy tűnik rámegy Bony-ra. Mondjuk nem értem hogy miért akkor amikor ANK-ra megy, így mire odaigazolna felépül Agüero de még lehet Dzeko is.
Sky szerint 30-ért akarják vinni. Ha azt nézzük, hogy Costa 32 volt, nagyon áron alul hoztuk el nyáron. Szerintem nem tenne jót Bonynak a City. Agüreót biztosan nem fogja kiszorítani, másodhegedűs szerep meg nem illik neki (ha második opció lesz egyáltalán). Ő nem az a játékos aki csoda csere, hanem neki játszania kell több meccset, hogy bele lendüljön és lőjje a gólokat meccsenként, így kiteljesedni szerintem nem fog tudni az araboknál. A Swansea meg rá fog bólintani a 30 millióra.
De lehet, hogyha megint 4 csatárja lenne a Citynek, akkor visszatérnének a 4-4-2-höz, ahol jóval több lehetősége lenne bármely csatárnak. Sőt, szerintem jobban is feküdne a City keretének az a felállás, mivel nincs klasszikus 10-esük.
David Silva? Néhány éve, amikor még folyamat irányitot játszott nem volt nála jobb a PL-ben (pl. a City első PL győzelménél).
LAMPARD#8

Válasz küldése