Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11481 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kicsit lenyugodva, azért pozitívum is volt a meccsen: Hazard végre levedlette a lusta f*sz énjét, és megint ő húzta a csapatot, ment előre és élvezte a játékot még 4-1-nél is, mikor Cahill meg majdnem gerincen rúgta a földön fekvő embert. Nagyon sokat fejlődött, az előző szezon végi leb*szás és a VB-n nyújtott botrányos játéka úgy néz ki felnyitotta a szemét, és ennek mi vesszük a hasznát szerencsére.

Jó lenne még tartósan Dave-et látni a jobboldalon, legalább 3-4 meccs erejéig minimum, szinte 100% hogy Willian játéka feljavulna tőle ha nem is Hazard szintűre, de a mostaninál sokkal jobbra.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#11482 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Haraszti Arsenal drukker ezt egyszer mondta is.
A city utolsó perces góllal nyert PL-t.Persze h kiabált sose volt szorosabb a PL.
Sallói meg chelsea ha jól tudom. Dodi pedig MU.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#11483 Hozzászólás Szerző: mateja »

Didier90 írta:Jó hát ahogy megnyerte a city a bajnokságot, egy valamire való kommentátor még jó, hogy ordibál. A tehenek meg nyílván sérelmezték de ez még nem jelenti azt hogy cití szurkoló lenne. Idegesek vagyunk de nem hiszem, hogy ellenünk szurkolna Haraszti csak azért mert örjöngött a Sp*rs góloknál... Minket is dícsért. Szerintem korrekt volt
állítólag SZArsenal szurkoló én úgy tudom. de lehet csak divatmaki, most a city eredményesebb...

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#11484 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Uccsó 30 perc tjátéka nagyon jó volt! Ha igy tudunk játszani a B. Day végén,akkor meglesz a PL,BL! Erőnlét, tudás, akarat megvan. Az 0. perctől támadni kellene, 1000rel. Jó lesz az!

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11485 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Mou miért csak kettőt cserélt? Bár már lehet annyira ideges volt hogy elfelejtette behozni Drogbát:)

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11486 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Engem már a hangja is irritál, tökmindegy milyen szurkoló, egy gyökér.:D

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11487 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Jó hát ahogy megnyerte a city a bajnokságot, egy valamire való kommentátor még jó, hogy ordibál. A tehenek meg nyílván sérelmezték de ez még nem jelenti azt hogy cití szurkoló lenne. Idegesek vagyunk de nem hiszem, hogy ellenünk szurkolna Haraszti csak azért mert örjöngött a Sp*rs góloknál... Minket is dícsért. Szerintem korrekt volt
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11488 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hunor96 írta:
cfclegend2 írta:
Horváth Ádám írta:Nekem is feltűnt, hogy a Digi szpíkere erősen részlehajlóan közvetít...
Azt mondják Haraszti City szurkoló. Legalábbis, amikor Agüero belőtte 2012-ben a bajnokságot érő gólt, akkor eléggé őrjöngött örömében.
Ő nem MO egyetlen Sp*rs drukkere? nem ez alapján a meccs alapján mondom, már régebben is hallottam valahol
Nem tudom, lehet. Amit én mondtam az is inkább csak pletyka, amit főként a MU-sok terjesztettek el, a fentebbi megnyilvánulása miatt.
Why always me?

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11489 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Nem emlékszem mikor lett volna ilyen szar a védelmünk. Pedig elől volt Costa gól, Hazard gól, Fabregas gólpassz, mégis megszívtuk.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11490 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

cfclegend2 írta:
Horváth Ádám írta:Nekem is feltűnt, hogy a Digi szpíkere erősen részlehajlóan közvetít...
Azt mondják Haraszti City szurkoló. Legalábbis, amikor Agüero belőtte 2012-ben a bajnokságot érő gólt, akkor eléggé őrjöngött örömében.
Ő nem MO egyetlen Sp*rs drukkere? nem ez alapján a meccs alapján mondom, már régebben is hallottam valahol

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11491 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Baumstarkot szívesebben hallgatnám, de még Monoki Lehelt is, ha már Hajdú Pistát nem lehet.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11492 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Horváth Ádám írta:Nekem is feltűnt, hogy a Digi szpíkere erősen részlehajlóan közvetít...
Az eredményen felül engem is ez a gyökér Digis kommentátor idegesített fel. Majdnem elélvezett a Sp*rs egyenlítő góljánál, de azt sem értem miért ez a faszkalap kapja általában a Chelsea meccseit, ha baromira érződik a beszólásain, hogy finoman szólva sem a kedvence a csapat.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11493 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Én sem értem, miért Salah jött Remy/Drogba helyett. Mi vesztenivalónk volt már 5-2-nél? A régi Mourinho behozta volna egyszerre a kettőt.

Ami Azpit illeti, való igaz, hogy világklasszis hátvéd vált belőle nálunk. Éppen ezért megdöbbentő, hogy a spanyol válogatottban még mindig nem alapember.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#11494 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Most is azt mondom, mint meccs közben, azpi jobbra, luis balra, iva meg a padra. BUÉK :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11495 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:Annyira unom már, hogy a kis csapatok mindig ellenünk szívják fel magukat..
Ezzel a 12 szavas kijelentéssel mindössze 3 probléma van:
1) A Tottenham semmiképp sem kis csapat. Évek óta ott vannak az EL-ben ha nem ritkán a BL-ben és amúgy is egy londoni derbi mindig más.
2) Nem igazán lehet az ő jó formájukra fogni a vereséget, mert egy rendes védelem ma maximum 2-t kapott volna ettől a Tottenham-i támadószekciótól ha nem kevesebbet. Fiaink úgy védekeztek, mint valami megyei bajnokságban játszó csapat. Azoknak persze, hogy egy kicsit gyorsabb támadószekció beakaszt ötöt.
3) Az sem igaz, hogy most szívták volna fel magukat, mert ezt megelőző 5 meccsükön 3 győzelem és 2 döntetlen volt a mérlegük, utolsó vereségüket még tőlünk elszenvedve a bajnokságban december elején. Elég jó formában vannak most és kedvező sorsolásuk volt az ünnepek alatt is, szóval nem is annyira terhelték le magukat, mint mi például.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11496 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Horváth Ádám írta:Nekem is feltűnt, hogy a Digi szpíkere erősen részlehajlóan közvetít...
Azt mondják Haraszti City szurkoló. Legalábbis, amikor Agüero belőtte 2012-ben a bajnokságot érő gólt, akkor eléggé őrjöngött örömében.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11497 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megérdemelte Mourinho, azt kell hogy mondjam, ez talán felvilágosítja a hibáira, még épp időben, hiszem ma nyitott az átigazolási piac. Egyszerűen egy ilyen kerettel nem csinálhatja meg azt, hogy nem rotál, minden feltétel adott hozzá, ha elégedett, akkor a keretmélység, ha nem, akkor a pénz. De nem, 14 játékossal akarja végignyomni az 50+os szezont. Egyszerűen nem látom a logikáját annak, hogy két gólos hátrányban miért hozza be azt a két embert, akikkel kb két hónapja nem játszatott végig egy teljes meccset? Mindkettő hibázott ziccerben, egyrészt mert botrány a helyzetkihasználásuk, másrészt mert nincsenek játékban. Két csatár van a kispadon, nálam evidens, hogy 2, vagy 3 gólos hátrányban legalább az egyiket behozom, de lehet én látom furán a dolgokat...

Ha lenne 4 Azpilicuetank, akkor kb 30 clean sheetünk lenne. Hozzá képest mindenki egy kategóriával lentebb szintet képvisel, sajnos. Cahill elhitte tavaly, hogy ő Anglia legjobb védője, Ivanovic elhitte, hogy ő egy támadó szélsőhátvéd, Terry meg kiöregszik. Ott van egy baromi tehetséges Zouma és tavaly az egyik legjobb balhátvéd Luis, akiket a Ligakupában játszat, mikor simán kezdők lehetnek lassan.

Imádom, szeretem Mourinhot, nélküle nem itt tartanánk, de muszáj lesz a saját f*szságain változtatni, mert eddig csak jobbszélső gondjaink voltak, de ha így haladunk, akkor megint egy csapatépítés lesz a következő nyár. Még megnyerhetjük mind a négy kupát, félreértés ne essék, nem kell temetni sem őt, sem a csapatot, de nem ártana a hibákat kijavítani, amíg még lehet.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11498 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Annyira unom már, hogy a kis csapatok mindig ellenünk szívják fel magukat..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11499 Hozzászólás Szerző: béla »

Traxver írta:
béla írta: Mikor változtatták meg?
ez mindig is így volt
Igen,tudom,de nekünk itt a megyeiben tavaly ősz óta úgy fújják, hogy csak a konkrét akadályozást fújják le,ha testtel akadályozza a mozgásban az ellenfelet,vagy ha a látásban zavarja. Mondjuk én elhiszem nektek,nem olvastam,hogy hogyan van a szabálykönyvben.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#11500 Hozzászólás Szerző: mateja »

Dávid8 írta:de felbasz.....
Egy köcsög tottenhamtől és a no name edzőtől így kikapni...
FCUK
ez a noname edző végre meghúzta a legegyszerűbb feladatot, szétfuttatta a tohonya suta daniel alvesünket és akkor kerültek a szerb mamlasz oldaláról, üresen tátongó helyéről a kapunk elé amikor csak akartak.

Válasz küldése