Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#11701 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hunor96 írta:ugyanakkor nem szólhatnánk semmit ha x maradna a meccs.
Mi nem, de José elküldhetné őket a picsába, mert a játékunk rossz minőségére csak a dekoncentráltság magyarázat. Ott passzolgatnak a 16-oson, de szinte minden utolsó passz, megmozdulás pontatlan. Ennyin kellene változtatni.
royston írta:Csak nekem tűnik úgy hogy ez a kopasz buzi mezőnyben oda mindent nekünk meg semmit nem fúj?
Ezután a meg nem adott 11-es után egyértelmű hogy szarul, vagy félre fúj...

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11702 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Egyfelől a Soton nagyon jól játszik, a mieinket meg rossz nézni, ahogy gyakorlatilag minden második labdaérintés ellenfélhez megy, főleg itt a félidő végén. Mádfelől Hazard most is igazi klasszis, gyakorlatilag az egyetlen normáls helyzetet gólra váltja, mondanom sem kell mennyire számít ez lélektanilag. Remélem hogy a srácok összekapják magukat a félidőben, ugyanakkor nem szólhatnánk semmit ha x maradna a meccs.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#11703 Hozzászólás Szerző: Dante »

Eden jó úton halad.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11704 Hozzászólás Szerző: royston »

Csak nekem tűnik úgy hogy ez a kopasz buzi mezőnyben oda mindent nekünk meg semmit nem fúj?
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11705 Hozzászólás Szerző: béla »

béla írta:A Sotontól nem lenne meglepetés az se,ha bedobnának egy fiatalt... De szerintem is Clyne lesz a balbunkó,játszott ő már a bal odlalon nem kevésszer,Alderweireld lesz a jobbhátvéd,középen pedig Fonte és Yoshida.Kp-ra meg marad Schneiderlin meg Wanyama.
Na,Céyne is out,és Targett kezdett végül. Sotonnál nem félnek a fiataloktól :D

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11706 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

royston írta:Eddig sajna nem úgy tűnik,nagyon érett a Múúúúúúú gól,sokszor a mák vagy Lloris húzza ki a szarból a Spurst.
Buzi tehenesek behúzzák sztem :(
Most jön föl a Sp*rs. Azért én nem néztem volna ki ebből a Kane gyerekből, hogy ilyen spíler lesz. Úgy nézett ki tavaly, hogy kínjukba már nem tudnak kit játszatni mert az uj igazolások nagyon besültek, de tévedtem. Mondjuk Erikssen bevált, de talán ő volt az egyik legolcsóbb
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11707 Hozzászólás Szerző: royston »

Eddig sajna nem úgy tűnik,nagyon érett a Múúúúúúú gól,sokszor a mák vagy Lloris húzza ki a szarból a Spurst.
Buzi tehenesek behúzzák sztem :(
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11708 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Na Remélem ma a Sp*rs a helyére teszi a manchestert
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11709 Hozzászólás Szerző: béla »

A Sotontól nem lenne meglepetés az se,ha bedobnának egy fiatalt... De szerintem is Clyne lesz a balbunkó,játszott ő már a bal odlalon nem kevésszer,Alderweireld lesz a jobbhátvéd,középen pedig Fonte és Yoshida.Kp-ra meg marad Schneiderlin meg Wanyama.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11710 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:Kíváncsi leszek, hogy majd holnap ki fogja helyettesíteni Bertrandot a Southamptonban. Balhátvéd rajta kívül csak egy 19 éves gyerek van (Targett), aki eddig csak Ligakupa meccseken játszott. A másik opció, amit jóval valószínűbbnek tartok, hogy vmelyik középhátvéd kimegy a szélre, viszont utánanéztem, és korábban közülük még egyik védő sem játszott bal hátvédet, tehát akárki is fog ott játszani, teljesen idegen lesz számára az a poszt. Ha jól emlékszem, akkor Alderweireld még az Atleticoban játszott pár meccset a jobb szélen, így én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy ő fog kihúzódni a bal oldalra, habár mostanában Koeman szűrőként játszatja, szóval akkor meg középen fognak sokat gyengülni. Ez alapján azért a védelmük jóval sebezhetőbb lesz a bal oldalon és középen is, érdemes lenne majd erre rájátszani.

Jó felvetés...

Szerintem nem èrdemes a "gyengus" jobb szèl(Willian/Schürrle)miatt középről(ahol Matic és Cesc óriási) kivonniuk Toby-t. Minden komoly csapattól kikaptak eddig, valószínűleg baromira unják, ezért nem lepne meg ha a belga mellett Wanyama lenne pivotban.

A balhátvéd Clyne is lehet, ő valószínűleg ott is elvan, egy jobb lábas CB( a Sotonban minden cb jobbos) pedig talán könnyebben ugrik be a jobb oldalra(Gardos pl).

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#11711 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz Rodgers sorsa.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11712 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez volt a szezon első menesztése, ha Pulisét nem veszem ide, egész sokáig megmaradtak a menedzserek. Mondjuk ez is vicces, annyira nem hozott sz*r eredményeket mint amennyire azt elsőre gondoltam Pulis menesztése után, de tényleg a legkomolyabb időszak közepén meneszteni, fantasztikus döntés volt.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11713 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A Palace vezetősége ismét húzott egy zseniálisat, Pulis szezonrajt előtti menesztése után most a téli daráló közepén, a QPR elleni hat pontos meccs előtt kirúgták Neil Warnockot.
They do now.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11714 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szerintem valahogy így fognak kiállni:

Forster
Clyne Fonte Yoshida Alderweireld
S.Davis Schneiderlin Wanyama
Mané Pellé Tadic

Nem biztos, hogy ebben az alakzatban, de valószínűleg ők fognak kezdeni. Yoshida nagy gyenge pont lesz.
Ohh Chelsea we love you..

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#11715 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kíváncsi leszek, hogy majd holnap ki fogja helyettesíteni Bertrandot a Southamptonban. Balhátvéd rajta kívül csak egy 19 éves gyerek van (Targett), aki eddig csak Ligakupa meccseken játszott. A másik opció, amit jóval valószínűbbnek tartok, hogy vmelyik középhátvéd kimegy a szélre, viszont utánanéztem, és korábban közülük még egyik védő sem játszott bal hátvédet, tehát akárki is fog ott játszani, teljesen idegen lesz számára az a poszt. Ha jól emlékszem, akkor Alderweireld még az Atleticoban játszott pár meccset a jobb szélen, így én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy ő fog kihúzódni a bal oldalra, habár mostanában Koeman szűrőként játszatja, szóval akkor meg középen fognak sokat gyengülni. Ez alapján azért a védelmük jóval sebezhetőbb lesz a bal oldalon és középen is, érdemes lenne majd erre rájátszani.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11716 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

A citynek az volt a szerencséje, hogy nagyon könnyű a sorsolásuk az ünnepi hajtás alatt. Kmomolyabb ellenfelek ellen iszonyatosan megéreznék Agüero hiányát. Halkan jegyzem meg lehet, hogy nem épül fel jan 31.-ig amikor találkozunk velük.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11717 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

AwayRoller írta:5-3ra kikapnak a Leicestertől :mrgreen: és minden más csapattól.
Hm... Régi szép idők. Amikor a United még sorra szopott ki mindenkitől, és nem mákkal nyerték újra a meccseiket.
Why always me?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11718 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

jkopfner írta:
AwayRoller írta:
jkopfner írta:Yaya Touré azért hatalmas veszteség lesz a citynek januárban.
Japp, de kb. ezt mondtuk Agüero kidőlése után is...
Támadók vannak bőven, de Yaya pótolhatatlan.
Értem én, csak amíg volt Agüero, mindenki azzal jött, hogy egyszemélyes csapat a City. Kidőlt és megy tovább a szekér, akkor most Yaya az adu? Főleg, hogy a helyére ott van Lamps.

Nyilván ez nehézség nekik és kihasználandó előny számunkra, de azért ez nem jelenti azt, hogy ezentúl 5-3ra kikapnak a Leicestertől :mrgreen: és minden más csapattól.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#11719 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

AwayRoller írta:
jkopfner írta:Yaya Touré azért hatalmas veszteség lesz a citynek januárban.
Japp, de kb. ezt mondtuk Agüero kidőlése után is...
Támadók vannak bőven, de Yaya pótolhatatlan.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11720 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vicces amúgy, hogy sok ellendrukker beharangozta, hogy majd 3 meccsenként fog játszani annyi pirosat kap, ehhez képest meg elég jól bírja, bár 1-2 alkalommal kellett hozzá a bíró is.

Válasz küldése