Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11801 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Most sok tudatlan aki csak az eredményeket nézi, azt hiszik, hogy visszatért a nagy United..Miközbe semmi..Posztok nincsennek meg, mindenki ott szédeleg ahová fújja őket a szél..Aztán bemakkolják most 3-0, de a játék alapján egyáltalán nem megérdemelt. Kövezzetek meg, de én kb. semmi előrelépést nem látok tavalyhoz képest náluk.
Osztom rafanadal véleményét. Nekik most oda KELL érni a BL helyekre, ez az egy céluk van, ezekhez meg győzelem kell. Fognak még ők jól játszani, akár ebben a szezonban is.

(egyébként bármikor elfogadnék ilyen Chelsea meccseket, mikor a mi helyzetkihasználásunk gyalázat)

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11802 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Érdekes, hogy az idén a PL-ben még egy menedzsert sem rúgtak ki, ellenben tavaly, amikor összesen kb 10 menedzser váltás volt. Szerintem tanulhattak a tavalyi idényből a csapatok, mert ott többnyire rosszul sültek el ezek a váltások (ugye a Cardiff-nál, és a Norwich-nál egyszer-egyszer, a Fulhamnál kétszer is váltottak, és még csak ezek után romlottak az eredmények). Most Rodgersnél szerintem nagyon inog a pad, esélyes, hogy egy esetleges jövő heti Arsenal elleni vereség után már nem ő lesz a pool menedzsere.
Why always me?

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#11803 Hozzászólás Szerző: almos »

rafanadal írta:Szerintem meg pont, hogy azt kell nézni, hogy nyernek. Egy bajnok nem csillogó játékkal nyeri meg a maga 25-30 meccsét a bajnokságban, hanem ha kell szenvedve is, de behúzza őket. Nyerhetsz 10-et szép játékkal ha amikor kell nem nyersz. Persze, nem kell egyből arra gondolni, hogy most simán megfordítják a bajnokságot és elviszik előlünk, de azért a fejlődés mindenképp észrevehető akármennyire is mi próbálunk ebből kihátrálni különböző kifogásokkal, hogy csak szerencsével nyernek és továbbra is szervezetlenek. A lényeg, hogy nyernek.
Egyetértek. A 3 pont a lényeg.
LAMPARD#8

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11804 Hozzászólás Szerző: marknagy »

mikel12 írta:Most sok tudatlan aki csak az eredményeket nézi, azt hiszik, hogy visszatért a nagy United..Miközbe semmi..Posztok nincsennek meg, mindenki ott szédeleg ahová fújja őket a szél..Aztán bemakkolják most 3-0, de a játék alapján egyáltalán nem megérdemelt. Kövezzetek meg, de én kb. semmi előrelépést nem látok tavalyhoz képest náluk.
Egyetértek, 5-6 komoly ziccere volt a Poolnak amiből Sturridge lazán 4 gólt lőtt volna...
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11805 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem meg pont, hogy azt kell nézni, hogy nyernek. Egy bajnok nem csillogó játékkal nyeri meg a maga 25-30 meccsét a bajnokságban, hanem ha kell szenvedve is, de behúzza őket. Nyerhetsz 10-et szép játékkal ha amikor kell nem nyersz. Persze, nem kell egyből arra gondolni, hogy most simán megfordítják a bajnokságot és elviszik előlünk, de azért a fejlődés mindenképp észrevehető akármennyire is mi próbálunk ebből kihátrálni különböző kifogásokkal, hogy csak szerencsével nyernek és továbbra is szervezetlenek. A lényeg, hogy nyernek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11806 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Most sok tudatlan aki csak az eredményeket nézi, azt hiszik, hogy visszatért a nagy United..Miközbe semmi..Posztok nincsennek meg, mindenki ott szédeleg ahová fújja őket a szél..Aztán bemakkolják most 3-0, de a játék alapján egyáltalán nem megérdemelt. Kövezzetek meg, de én kb. semmi előrelépést nem látok tavalyhoz képest náluk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11807 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mYkr0 írta:Ha Sterling nem ekkora hulladék, lehetne akár 2-3 is.. :D

Jones mit csinált a harmadik gólnál? :D Szakadok...

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Premier League

#11808 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Ha Sterling nem ekkora hulladék, lehetne akár 2-3 is.. :D

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11809 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Rosszul vagyok ettől a United-től. A soton ellen 2 kaput eltaláló lövés/2 gól, Arsenal ellen ugyanez, és most a pool ellen a félidőben megismételték ezt. Közben meg De Gea kivéd mindent.

Most is Sterling mit hagyott ki...
Why always me?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11810 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
Mourinho a meccs utáni nyilatkozatában azt mondta, hogy Cahill pihenőt kap kedden, Terry és Zouma lesznek középen, ezt leszámítva viszont a legerősebb csapatot küldi ki. Nem tudom hogy lehet-e hinni neki, sajnálnám ha Salah, Schürrle és Aké nem játszana.
Szerintem a legerősebb ligakupa csapatunkra gondolt. Cech - Christensen - Zouma - Terry - Azpi/Filipe - Rami - Aké - Salah - Oscar - Schürrle - Diego

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11811 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bepótoltam a tegnapi meccset, hát nem sokról maradtam volna le ha kihagyom...

Hazard jó játékának örültem, jól tett neki a hétközi pihenő. Costá-nak nagyon kellett már a gól, szerdán már kezdtem görcsösnek és frusztráltnak érezni.

A jövő hétvége húzós lesz, nyerni kell a Britanniában mert a City a Crystal Palace-t fogadja, esélyes hogy nyernek, remélhetőleg megint egy Lampard góllal.

Mourinho a meccs utáni nyilatkozatában azt mondta, hogy Cahill pihenőt kap kedden, Terry és Zouma lesznek középen, ezt leszámítva viszont a legerősebb csapatot küldi ki. Nem tudom hogy lehet-e hinni neki, sajnálnám ha Salah, Schürrle és Aké nem játszana.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11812 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Blueflag írta:
cfclegend2 írta:Ennyit arról, hogy pusztán csak szerencse kérdése, hogy egy csapatnak mennyi sérültje van:

Raymond Verheijen, holland edző és fitnesz-szakértő az Arsenal labdarúgócsapatának edzésmódszereit bírálta, és elmondta, nem véletlen, hogy ilyen sok sérültje van a csapatnak, ráadásul szerinte Robin van Persie-t is az angol gárda tette tönkre.

„Robin van Persie még csak harmincegy éves, de már most úgy néz ki, mint egy öregember” – mondta Raymond Verheijen, aki úgy gondolja, honfitársát az Arsenal tette tönkre.

Az angol klubóriásnál Arsene Wenger menedzser számára szinte minden évben állandó problémát jelent a sok sérülés, ez pedig Verheijen szerint a rossz képzési módszerek miatt van.

A holland edző azt mondja, a sérülések kihatnak egymásra, és ha nem kezelik megfelelően ezeket, egyre több probléma jöhet elő, ez pedig tulajdonképpen egy nagy ördögi kör.
Ez egy faszság... a világ legjobb edzésmódszere is hatástalan, ha egy Joey Barton kettétöri a lábad a meccsen. Bár nincs előttem egy statisztika, hogy az Arsenal játékosainak elszenvedett sérülései milyen arányban osztoznak az edzéseken és a meccseken, de gyanítom, hogy nem Wenger edzésmódszere a fő probléma.

De ha a fentiben bármi igazságot is lehetne nagyítóval találni, a Van Persie-s rész akasztott ki igazán. Attól öregember, hogy őszül? Az mindegy, hogy múlt héten még ő nyerte meg a MU-nak a meccset két góllal, és mellesleg baromi gyors, agilis, erős? :roll: Ellentétben sokakkal, akik ugye már 27-28 évesen sem tudják a korábbi önmagukat reprodukálni.

Robben kb 22 évesen már kopasz volt. Ergo az összes holland ifiakadémia egy rakás szar. Bekerülhetek valamelyik újságba Szkuvi pls?
Én sem tudom mennyi igaz abból, hogy az edzés módszerekben keresendők a sérülések, de valamennyi alapja szerintem csak van, hogyha minden évben sérült a fél csapat.

Múltkor volt egy jó meccse Van Persie-nek, de attól még azóta hulladék, amióta Ferguson elment a csapattól. Legalábbis a lejtőn megindult, azt pedig a jövő dönti el, hogy tudja folytatni az elmúlt két meccs óta tartó javuló tendenciát. Mert azért a 15/6-os gólmutató az még mindig messze elmarad a két évvel ezelőtti 38/26-tól, inkább a tavalyi 38/12-re hajaz. A baromi gyors pedig elég erős jelző, mert Costa százon simán lefutná a jelenlegi Van Persie-t (a hat évvel ezelőttit már nem biztos).
AwayRoller írta:A Newcastle is csak ellenünk szívja fel magát... az utcalány anyjukat!
Azért nyertek zsinórban hat meccset a múltkor is, olyan csapatok ellen mint a Liverpool, Man City, vagy a Tottenham. Egy-egy gyengébb meccs minden csapatnak becsúszik.
Why always me?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#11813 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

cfclegend2 írta:Ennyit arról, hogy pusztán csak szerencse kérdése, hogy egy csapatnak mennyi sérültje van:

Raymond Verheijen, holland edző és fitnesz-szakértő az Arsenal labdarúgócsapatának edzésmódszereit bírálta, és elmondta, nem véletlen, hogy ilyen sok sérültje van a csapatnak, ráadásul szerinte Robin van Persie-t is az angol gárda tette tönkre.

„Robin van Persie még csak harmincegy éves, de már most úgy néz ki, mint egy öregember” – mondta Raymond Verheijen, aki úgy gondolja, honfitársát az Arsenal tette tönkre.

Az angol klubóriásnál Arsene Wenger menedzser számára szinte minden évben állandó problémát jelent a sok sérülés, ez pedig Verheijen szerint a rossz képzési módszerek miatt van.

A holland edző azt mondja, a sérülések kihatnak egymásra, és ha nem kezelik megfelelően ezeket, egyre több probléma jöhet elő, ez pedig tulajdonképpen egy nagy ördögi kör.
Ez egy faszság... a világ legjobb edzésmódszere is hatástalan, ha egy Joey Barton kettétöri a lábad a meccsen. Bár nincs előttem egy statisztika, hogy az Arsenal játékosainak elszenvedett sérülései milyen arányban osztoznak az edzéseken és a meccseken, de gyanítom, hogy nem Wenger edzésmódszere a fő probléma.

De ha a fentiben bármi igazságot is lehetne nagyítóval találni, a Van Persie-s rész akasztott ki igazán. Attól öregember, hogy őszül? Az mindegy, hogy múlt héten még ő nyerte meg a MU-nak a meccset két góllal, és mellesleg baromi gyors, agilis, erős? :roll: Ellentétben sokakkal, akik ugye már 27-28 évesen sem tudják a korábbi önmagukat reprodukálni.

Robben kb 22 évesen már kopasz volt. Ergo az összes holland ifiakadémia egy rakás szar. Bekerülhetek valamelyik újságba Szkuvi pls?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11814 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A Newcastle is csak ellenünk szívja fel magát... az utcalány anyjukat!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11815 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ennyit arról, hogy pusztán csak szerencse kérdése, hogy egy csapatnak mennyi sérültje van:

Raymond Verheijen, holland edző és fitnesz-szakértő az Arsenal labdarúgócsapatának edzésmódszereit bírálta, és elmondta, nem véletlen, hogy ilyen sok sérültje van a csapatnak, ráadásul szerinte Robin van Persie-t is az angol gárda tette tönkre.

„Robin van Persie még csak harmincegy éves, de már most úgy néz ki, mint egy öregember” – mondta Raymond Verheijen, aki úgy gondolja, honfitársát az Arsenal tette tönkre.

Az angol klubóriásnál Arsene Wenger menedzser számára szinte minden évben állandó problémát jelent a sok sérülés, ez pedig Verheijen szerint a rossz képzési módszerek miatt van.

A holland edző azt mondja, a sérülések kihatnak egymásra, és ha nem kezelik megfelelően ezeket, egyre több probléma jöhet elő, ez pedig tulajdonképpen egy nagy ördögi kör.
Why always me?

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#11816 Hozzászólás Szerző: almos »

s_bala30 írta: Most már tényleg leállhatna vagy alibizhetne pár meccset...
Biztosithatlak, hogy ilyet ő nem fog tenni. :)
LAMPARD#8

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11817 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Tisztelem Lampardot meg minden, a kedvenc játékosom.......volt :) Most már tényleg leállhatna vagy alibizhetne pár meccset, mert a végén még bajnoki címhez segíti a Cityt.:) Nem tudom hogy ha nálunk marad csereként tudott-e volna hozzá tenni a játékunkhoz (jó hát nyilván:), mert szerintem most a City-nél dacból is 120%-on teljesít. Itt lehet sértődött lett volna ha nem kezdőként számolnak vele és nem játszott volna teljes odaadással. Ezt viszont már nem tudjuk meg:)

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11818 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ideális ellenfél volt ma ez a Hull City, még a gyenge játékunk ellenére sem tudtak veszélyes gólhelyzetet kialakítani. A védekezésük rendben volt, de a korai bekapott gól és a durvaságok jól jellemezték a jelenlegi állapotukat.

Mou cseréi ma is nagyon későn jöttek, és Drogba helyett Remyt hoztam volna be. Drogba főleg döntő pillanatokban jön jól nagyon, a 2-0-ás vezetés emberelőnyben pedig minden csak nem egy kiélezett állás.

Jövő héten ha jól tudom a Stoke otthonában játszunk, ott sokkal nehezebb dolgunk lesz. A Stoke idén több nagy csapatot is elkapott, és hazai pályán évek óta nagyon erősek.
Why always me?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#11819 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Egy Chelsea legenda nem hagyja, hogy a Chelsea simán bajnok legyen. Ez annyira szép. :roll: (Lófaszt, inkább elkeserítő.)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#11820 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Zala0821 írta:
vigh92 írta:Hihetetlen....most is Lampard menti meg a City seggét...
Nekem ez nem hihetetlen ismerjünk Frankie-t és a képességeit. Sztem inkább vicces h 78 milliárd forintért épít egy hiper szuper modern akadémiát a legkisebb korosztályától kezdve a legnagyobbig (eddig is tudtuk, h a City akadémián sok tehetség van és ehhez még ez is pluszba) erre egy 36 éves kölcsönjátékos menti meg őket ebbe csak ez a "vicc". Viszont nyert a Burnley a Soton ellen ami meglepetés és nyert a WBA is a Villa ellen a területi rangadón.
Én csak azt sajnálom, hogy ha PL-t nyerünk, akkor Lampardnak elég nagy fricska lesz....Ahogy Drogba, úgy Ő is hozzá tudna tenni a játékunkhoz.

Válasz küldése