Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#12001 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2377871" onclick="window.open(this.href);return false; :lol: :lol:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#12002 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Ezt a dögunalom szar meccset...miért nem lehet egy ilyen meccsen gálázni úgy Bayern, Real módjára. Muri meg ne reklamáljon ha bealszik mindenki.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12003 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ezek a retardáltak az United-nél elköltöttek 196 millió eurót a nyáron, ma az Emirates-ben sikerül egy McNair-Blackett védőpárossal kiállniuk, a jobbhátvéd meg Smalling :D Oké, hogy vannak sérültjeik, de hogy tudták ezt ennyire el...szni?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12004 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Hát ez gyorsan eldőlt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12005 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:egyértelmű hogy kire kell figyelni.
Mindenkire ugyanannyira. Ilyenkor szokott az lenni, hogy az ellenfél legjobbjára figyel mindenki és a legutolsó cserejátékos góljával visznek egy pontot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12006 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Holnap ugye a WBA ellen játszunk, most lett vége a sajtótájékoztatónak:

- Aké megsérült, pár hétre kiesett.
- Diego és Schürrle teljesen jó passzban vannak, Fábregas játéka még nem 100%.
- Mourinho szerint Cech soha nem mondta vagy mutatta volna ki hogy távozni szeretne, profin teszi a dolgát és még két évig él a szerződése.



Az előző szezonban négy pontot adtunk le a West Brom ellen, idén jó lenne ha nem szórakoznánk el.. Berahino-t kivéve csak egygólos játékosaik vannak, egyértelmű hogy kire kell figyelni.

Costa és Fábregas amúgy egy sárgára vannak az eltiltástól, ha holnap beszednek egyet akkor a Sunderland elleni meccset ki kell hagyniuk. Lehet, hogy érdemes lenne besárgulni, mert utána a White Hart Lane-re megyünk, oda pedig nagyon kéne mindkettő. Persze a legtutibb az lenne ha kibírnának négy meccset sárga nélkül és a Ligakupára direkt kisárgáznák magukat, de ezt nehéz elképzelni, főleg Costa esetében.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12007 Hozzászólás Szerző: royston »

Úgy várták mint a Messiást...Pedig Suarez nélkül sose lesz olyan szezonja mint tavaly.
Az idei igazolásaik meg mind besültek élen Balotellivel+lerabolták a Sotont és most nézzük meg melyik csapat hol áll a tabellán :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12008 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elég sz*r dolog, hogyha egy Sturridge a szezonod megváltója. Meg is érdemlik.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12009 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Studge rásérült a combjára. A pool ezzel akár búcsút is inthet a top4-nek
WE ARE ALL CHELSEA

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12010 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Lehet, de én nem éreztem, pedig többször is voltam. Voltam egyszer valami Volosz vagy mi a szösz meccsen, ott sem éreztem. Igaz az is 8 éve volt. Sőt. Szaloniki kifejezetten jónak tűnt.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12011 Hozzászólás Szerző: becus3 »

rafanadal írta:
Hawaii írta: Mely országokra gondolsz? Albánia? Macedónia? Bulgária? Itt azért elég alacsonyak a fizuk...
Én azt nem értem, hogy a magyar miért nincs itt? Bőven 300-400 ezres átlag fizuk vannak.
Szerintem leginkább Romániára gondolt. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy nálunk ne lenne meg a 130 font hetente.
A négy évvel ezelőtti CFR-s fizetések és a 4 évvel ezelőtti Magyar fizetéseket ismerem. A CFR-shez már akkor simán odaírhattál egy nullát. A Magyarokhoz is egy "felet". Azóta itthon nagyon elszaladtak.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12012 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

becus3 írta:
Hawaii írta:
AwayRoller írta:Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része.
Nem! Ha jártál volna már életedben Macedóniában, Bulgáriában, Albániában, Szerbiában, Görögországban, stb, akkor tudnád, hogy mi az a gyenge fejlettségi szint. Pl Athén és Budapest közt ég és föld a különbség, és nem a görög főváros javára...
Azért Athén pariba van, de a többi nagyon le van maradva. Igaz Albániában még nem voltam, ill. Athénba is 8 éve az olimpián, de azóta csak nincs akkora visszaesés.
A fejlettségi szintet elsősorban a közbiztonságra és az infrastruktúrára értettem, abban pedig elég nagy a lemaradása Athénnak, még Budapesthez képest is.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12013 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Hawaii írta:
AwayRoller írta:Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része.
Nem! Ha jártál volna már életedben Macedóniában, Bulgáriában, Albániában, Szerbiában, Görögországban, stb, akkor tudnád, hogy mi az a gyenge fejlettségi szint. Pl Athén és Budapest közt ég és föld a különbség, és nem a görög főváros javára...
Azért Athén pariba van, de a többi nagyon le van maradva. Igaz Albániában még nem voltam, ill. Athénba is 10 éve az olimpián, de azóta csak nincs akkora visszaesés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus3 2014. november 15., szombat 20:12-kor.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12014 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része.
Nem! Ha jártál volna már életedben Macedóniában, Bulgáriában, Albániában, Szerbiában, Görögországban, stb, akkor tudnád, hogy mi az a gyenge fejlettségi szint. Pl Athén és Budapest közt ég és föld a különbség, és nem a görög főváros javára...

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#12015 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Egyszerűen hiányos a lista. Arra jó, hogy a rajta lévő 34 országot össze lehet hasonlítani, de másra nem. Gondolom erről a 34 bajnokságról volt adatuk és sorrendbe rakták.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12016 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része. De bármely ország, Románia, Mo., Bulgária, egyszerűen nem tudom, hogy lehet előttük Nigéria.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12017 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta: Mely országokra gondolsz? Albánia? Macedónia? Bulgária? Itt azért elég alacsonyak a fizuk...
Én azt nem értem, hogy a magyar miért nincs itt? Bőven 300-400 ezres átlag fizuk vannak.
Szerintem leginkább Romániára gondolt. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy nálunk ne lenne meg a 130 font hetente.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12018 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:kép
Elég durva, hogy Nigéria is jobban áll, mint a Balkán nagyja és ami még durvább, hogy heti 130 fonttal...
Mely országokra gondolsz? Albánia? Macedónia? Bulgária? Itt azért elég alacsonyak a fizuk...
Én azt nem értem, hogy a magyar miért nincs itt? Bőven 300-400 ezres átlag fizuk vannak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12019 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:kép
Elég durva, hogy Nigéria is jobban áll, mint a Balkán nagyja és ami még durvább, hogy heti 130 fonttal...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12020 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Moses pedig egy középszerű Stoke középszerű futballistájának vallhatja magát.
Ezen helyesbítenék egy kicsit, a Stoke-ban - ahhoz a szinthez képest - világklasszis formában játszik. Ez a neki való, nem a BL, bár hozzá kell tenni, hogy az EL győzelem talán két fő alakja az Torres és Moses volt, csak hát a mi terepünk a BL, és ehhez a szinthez kellenek TOP játékosok. Ugyan az az ő esete mint Bertrandé, hiába játszik kiválóan, sok az anyaklub és a kölcsönző klub közti szintkülönbség és elvárás.

(Viszont azt is illik hozzátenni, hogy Moses sokkal meggyőzőbb játékot produkált BÁRMIKOR a Chelseaben mint Salah)

Válasz küldése