Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4831
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12081 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:Be is fagyott a fórum. :D :D Jó látni, hogy végre kihasználjuk a riválisok pontvesztéseit, maradjon is így!

Ez a Soton viszont nagyon beteg megint, oké hogy nem valószínű, hogy akár télig is ottmaradjanak a dobogón, de nagyon sokan temették őket, holott a nyár üzleteit ők csinálták, jobbak lettek mint azelőtt.
Ez kissé csalóka, ugyanis Shaw-on kívül(belőle még nem tudni mi lesz) középszerű játékosokat vittek el tőlük irreálisan magas áron. Ez kb. a Charlie Adam - Liverpool szitu. A befolyó pénzt pedig egész jól költötték el.

Én főként az edzőváltástól tartottam, de a spurinál úgy tűnik, hogy Pochettino sem az a klasszis. Szerintem simán dobogósok lehetnek, elnézve a Pool és ManU idei gyengélkedését. Decemberben minden kiderül, de ha a nagyokkal 'csak' X-elni tudnak, már nyert ügyük van.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12082 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Meccs előtt akartam írni, hogy várható a City pontvesztése, mert a QPR viszonylag erős otthon, de megint nem volt elérhető a fórum.

A mi meccsünkről: Szerintem csalódást keltő lett volna az a döntetlen, amivel sokan megelégedtek volna. Láttuk a hat órás meccsen is, hogy egy utolsó QPR is elég nagy ellenállást tud mutatni hazai pályán, ahol várhatóan mi is meg fogunk szenvedni. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem lehet idén különválasztani a kisebb meccseket és a rangadókat, mert nagyon kiegyenlített a mezőny, ez főleg a top csapatok gyengülése, és a közép-kis csapatok tovább erősödése miatt van. Így már alapból hülyeség ez az "idegenbeli rangadókon jó az iksz" duma, mert ennyi erővel szinte minden idegenbeli találkozón megelégedhetnénk a döntetlennel (mivel a mezőny általam tartott két leggyengébb csapatával már játszottunk idegenben:Palace, Burnley).
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12083 Hozzászólás Szerző: Chester »

Be is fagyott a fórum. :D :D Jó látni, hogy végre kihasználjuk a riválisok pontvesztéseit, maradjon is így!

Ez a Soton viszont nagyon beteg megint, oké hogy nem valószínű, hogy akár télig is ottmaradjanak a dobogón, de nagyon sokan temették őket, holott a nyár üzleteit ők csinálták, jobbak lettek mint azelőtt.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4831
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12084 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:Annyit adtak ki, amennyit kellett, a meccs nagy részében mi domináltunk, mentálisan végre olyan erősek voltak a srácok, mint ahogyan Manchesterben kellett volna lenni kétszer. Elégedett vagyok, már csak a QPR-nak kell szurkolni este.
te b*szott látnok! :mrgreen:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12085 Hozzászólás Szerző: Chester »

Annyit adtak ki, amennyit kellett, a meccs nagy részében mi domináltunk, mentálisan végre olyan erősek voltak a srácok, mint ahogyan Manchesterben kellett volna lenni kétszer. Elégedett vagyok, már csak a QPR-nak kell szurkolni este.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12086 Hozzászólás Szerző: becus3 »

koni0725 írta:
becus3 írta:
galferenc írta:Likem tévedés! Igenis jól játszottunk, a legjobb felállásban, taktikával! 18. meccsen veretlenek vagyunk, 1. hely a PL, BL. Én örülők ennek, csak igy tovább! Jó lesz az!
Én a vezetés utáni visszaállást említettem. Pontosabban céloztam. Nem kell likolni, de tagadni elég nehéz.
Ahogy az eredményességét is.
azt sem. mondjuk nálunk, elég kiemelkedő játékosai voltak, de ez egy másik történet. Egyébként pont ezért meri itt megtenni, amit a Reálba nem tehetett meg. Engem ez sem nagyon zavar, de azért nem volt nálunk sem fenékig tejfel, amikor itt volt. A csapat meg sosem bírta kivetkőzni ezt a beidegződést. Ez viszont baromira idegesített évekig.
Csak halkan megjegyzem. nem szócsatát akarok vívni, csak megállapítottam valamit.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#12087 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

becus3 írta:
galferenc írta:Likem tévedés! Igenis jól játszottunk, a legjobb felállásban, taktikával! 18. meccsen veretlenek vagyunk, 1. hely a PL, BL. Én örülők ennek, csak igy tovább! Jó lesz az!
Én a vezetés utáni visszaállást említettem. Pontosabban céloztam. Nem kell likolni, de tagadni elég nehéz.
Ahogy az eredményességét is.
211! NEW RECORD!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12088 Hozzászólás Szerző: becus3 »

galferenc írta:Likem tévedés! Igenis jól játszottunk, a legjobb felállásban, taktikával! 18. meccsen veretlenek vagyunk, 1. hely a PL, BL. Én örülők ennek, csak igy tovább! Jó lesz az!
Én a vezetés utáni visszaállást említettem. Pontosabban céloztam. Nem kell likolni, de tagadni elég nehéz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12089 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

17 veretlen meccsel kezdtük a szezont, ez új klubrekord!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#12090 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Likem tévedés! Igenis jól játszottunk, a legjobb felállásban, taktikával! 18. meccsen veretlenek vagyunk, 1. hely a PL, BL. Én örülők ennek, csak igy tovább! Jó lesz az!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12091 Hozzászólás Szerző: becus3 »

rafanadal írta:MEGVAN! Nem volt egy bravúros meccs, de jobbak voltunk és ezúttal megúsztuk az idióta visszaállásunkat is. Nagyon kellett most ez a 3 pont. Annak viszont nem örülök, hogy mint valami amatőrök minden rangadón ahogy megszereztük az előnyt egyből visszaállunk és csak rúgjuk előre a labdát. Kétszer megjártuk ezt és most is magunkra húztuk a Liverpoolt, csak szerencsére nem volt bennük elég kreativitás ahhoz, hogy kiegyenlítsenek.
Ez sajna az első Mou. korszak óta így van.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#12092 Hozzászólás Szerző: daw3 »

nagyon gyenge volt ma is a Liverpool.
Ez nekik nem lesz elég a BL helyezésre.

Mi viszont nem játszottunk rosszul, de ez nem lenne elég mondjuk egy Bayern vagy egy Madrid ellen.
Remélem idén megússzuk a November-Decembert és valahogy megnyerjük a meccseket 1 góllal, aztán januártól beindulhat újra a gépezet.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12093 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

MEGVAN! Nem volt egy bravúros meccs, de jobbak voltunk és ezúttal megúsztuk az idióta visszaállásunkat is. Nagyon kellett most ez a 3 pont. Annak viszont nem örülök, hogy mint valami amatőrök minden rangadón ahogy megszereztük az előnyt egyből visszaállunk és csak rúgjuk előre a labdát. Kétszer megjártuk ezt és most is magunkra húztuk a Liverpoolt, csak szerencsére nem volt bennük elég kreativitás ahhoz, hogy kiegyenlítsenek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12094 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

alpar08 írta:valaki egy jo streamet kerem szepen! :)
http://cricfree.sx/bt-sport-1.php" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12095 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gólokkal kellene vezetnünk ha Hazard méltóztatna egy normális passzt adni amikor van lehetősége rá vagy a lövései nem a kapus kezében vagy a blokkoló védő lábában kötnének ki. Costa is nagyon gyenge eddig. A védelmünk és a középpályánk pedig átjáróház. Ahogy átjöttek a középpályán már lehet számítani arra, hogy fel fog kelleni szabadítsunk. Egyelőre jobbak vagyunk, de semmit nem érünk el vele, mert nem használjuk ki a helyzeteinket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#12096 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

valaki egy jo streamet kerem szepen! :)
-=Kék vér=-

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#12097 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Mu-nak csapatjátéka nincs a védelem,a leggyengébb eddig semmi koncepciót,nem látok bennük. Mondjuk 1 dolog ami kicsit aggaszt majd minden meccsen kapunk gólt.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12098 Hozzászólás Szerző: easy »

Van Gaal elvileg benyögött egy ilyet: "'When you don’t count the five goals of Leicester City, we have conceded less than Chelsea.'" :D :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12099 Hozzászólás Szerző: marknagy »

The entire Man Utd midfield has completed 1,316 passes this season. Cesc Fabregas and Nemanja Matic have completed 1,238 between them. 8)
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12100 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése