Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#12301 Hozzászólás Szerző: Szabi »

http://hoofoot.com/?match=EPL_-_Septemb ... 2014_10_06" onclick="window.open(this.href);return false;

Pellè gólja zseniális, örülök, hogy ennyire megy neki a Soton-ban is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12302 Hozzászólás Szerző: Chester »

Miért foglalkoztok olyanokkal, akik örültek volna, ha Flamini betöri Costa orrát egy piroslapért, vagy hogy Wenger két kézzel ellökte az antikrisztus Mourinhot? Az egész net velük van tele, legalább itt ne. :roll: Hagy bohóckodjanak a saját részükön.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#12303 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Szánalmas..nekik is megvolt a lehetősegük igazolni, az más kérdés, hogy a játekosok nem akarnak egy tízévente kupát nyerő, sutyerák csapathoz szerződni :)

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12304 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Elkezdik, hogy nem a Chelsea nyert, hanem Abra pénztárcája, meg ilyenek :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#12305 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

dankodavid írta:Tudjatok, mi a legszebb resze az arsenal veresnek? Az azt koveto sirogorcs es duhroham utwengerektol. Mar csak ezert is megeri, hogy Mou az edzo, az a rinya, amit kihoz beloluk, mindent meger.
Micsoda agressziót hoz ki az emberekből sok évnyi nyeretlenség, és balf@szkodás :P Hülye majmok már most csesztetik Özilt hogy nem való oda, tavaly meg még istenítették a palit. Idióták, pont ők nem tudják, hogy türelem, FA kupát terem(pár évtizeden belül) :lol: :lol: :lol:

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#12306 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Most tévedtem az Útwenger facebook oldalra, hát eddig nem gondoltam volna hogy ennyi gyökér Arsenal drukker van, szánalmasak:) Még úgymond a Chelsea után szimpi is volt az Arsenal de olvasva az ottani nevetséges vergődésüket már inkább örülök ha sz*pni fognak:)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12307 Hozzászólás Szerző: béla »

Ja,meg örvendeznek annak,hogy Flamini lekönyökölte Costát, közben meg pirosat reklamálnak Cahillnek. Érti őket valaki? :D
Kihagyhatatlan,ahogy vergődnek :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12308 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Tudjatok, mi a legszebb resze az arsenal veresnek? Az azt koveto sirogorcs es duhroham utwengerektol. Mar csak ezert is megeri, hogy Mou az edzo, az a rinya, amit kihoz beloluk, mindent meger.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12309 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Még csak 23, de már 120 meccs és 25 gól van a háta mögött
Számomra ezek elképesztő adatok. Nem találok erről hivatalos forrást, de szerintem a klub történetében ő érte el a legkevesebb idő alatt a 100 meccset (hála a sok meccsnek az első évében), és nincs egyedül, nagyon sok fiatal játékosunk van, aki már megjárt VB-t, EB-t, BL-t és a klubnál 50 meg 100 meccseket, ez korábban hihetetlennek tűnt, a 2004-es csapatunk óta nem volt ilyen fiatal keretünk. Baromi sok lehetőség van a klubban, és láthattuk, hogy tavaly Costa és Fabregas nélkül lett meg egy BL elődöntő és egy bronzérem, mi lesz velük együtt?! Minden Josén múlik, kész a kerete, neki meg dolgoznia kell és kupákat elérnie, és szerintem imádja az ilyen kihívásokat.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12310 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
almos írta:Nem értem, hogy az irányitónkra miért jut ennyi védekező feladat. Amit Oscar védekezésben leművelt délután, azt a világ legjobb vkp-jai is megirigyelhetik, de támadásban sem volt sokkal acélosabb, mint mondjuk egy Matic(mondjuk sokkal fürgébb nála). Nekem nem tetszik, hogy egy 10-esnél a védekező munkáját kell kiemelni kb minden meccsen. Szivesebben látnám Oscar forintos passzait, csak sajna ilyenből kevés van...
A legjobb védekezés a támadás, jelen esetben inkább letámadás, amiben Oscar kimagaslik a posztján nem csak nálunk, hanem az egész világon. A védekező középpályás nem szaladgálhat csak úgy el az embere után, neki fixen tartani kell a pozícióját, és abban a kicsi zónában kell végeznie a dolgát. Ezzel szemben Oscar 10-es poszton sokkal nagyobb területet kap lefedésre, és mivel nagyon jó munkabírású játékos, meg se kottyan neki, és láthatod mennyire eredményes.

Hihetetlen, hogy mennyit és milyen hasznosan melózik Oscar. Két éve a Juventus elleni 2-2-es meccsen(ha jól emlékszem akkor volt először kezdő a Chelsea-ben) Bobby egy az egyben ráállította az akkor bombaformában játszó Pirlo-ra és gyakorlatilag a tarkójára lihegett az egész meccsen - és nem mellékesen két gólt szerzett.

Nagyon megy most neki a játék, védekezésben és támadásban is kiemelkedő. Jó helyen van rajta a 8-as mez. Még csak 23, de már 120 meccs és 25 gól van a háta mögött, ha még pár évig itt marad meghatározó játékosként távozhat, remélhetőleg egy rakat trófeával a háta mögött.

Amúgy nem tudom volt-e róla szó, de Azpi ma százados lett, gratula neki!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12311 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Nem értem, hogy az irányitónkra miért jut ennyi védekező feladat. Amit Oscar védekezésben leművelt délután, azt a világ legjobb vkp-jai is megirigyelhetik, de támadásban sem volt sokkal acélosabb, mint mondjuk egy Matic(mondjuk sokkal fürgébb nála). Nekem nem tetszik, hogy egy 10-esnél a védekező munkáját kell kiemelni kb minden meccsen. Szivesebben látnám Oscar forintos passzait, csak sajna ilyenből kevés van...
A legjobb védekezés a támadás, jelen esetben inkább letámadás, amiben Oscar kimagaslik a posztján nem csak nálunk, hanem az egész világon. A védekező középpályás nem szaladgálhat csak úgy el az embere után, neki fixen tartani kell a pozícióját, és abban a kicsi zónában kell végeznie a dolgát. Ezzel szemben Oscar 10-es poszton sokkal nagyobb területet kap lefedésre, és mivel nagyon jó munkabírású játékos, meg se kottyan neki, és láthatod mennyire eredményes.

Sokszor leírtam már, hogy amit meccsek elején vázolnak felállás az csak a kezdősípszónál áll fel, ahogy elkezdődik a játék teljesen megváltozik, akár egy adott szituáció alatt is. Nálunk nem posztok vannak hanem inkább szerepek, és a 10-es egy letámadós poszt, mégis olyan kreatív játékosokkal tudjuk elérni, mint Oscar, Schürrle vagy Willian, ez azt hiszem páratlan adomány a keretünknek. Vannak olyan dolgok amiket ott, abban a pillanatban nem veszel észre, mert nem látványos, mégis elengedhetetlen, Oscar (és aki a 10-es poszton játszik nálunk) pont ilyen, támadásban segít, kimozoghat bárhova besegíteni, és ugye védekezik is keményen az ellenfél térfelén, ráadásul elég gólerős is.

Biztos sokaknak nem tetszik, hogy nálunk a mostani meccsen is nem egy akció volt, hogy a jobb oldalon tök üresen érkezhetett volna mondjuk Azpilicueta, ha két támadó FB-kel állnánk fel a széleken, de higgyétek el, hogy ki van ez a taktika találva, és nem véletlenül csinálják ezt vagy azt a játékosok. Tökéletes összhangban van a keret, lyukas posztok nélkül, lehetne pár játékos többször forgatni, de sok oka nincs változtatni Mourinhonak.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12312 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

dankodavid írta:Annyira édesek, ahogy vergődnek tehetetlen dühükben, és arra recskáznak, ha a rendkívül kifinomult "szűrőn" fennakad pár köcsögdinamós, és bannolhatnak :D Kinek, mire áll fel, nem tisztem ítélkezni.
Ha ez okoz nekik kielégülést akkor hadd örüljenek :lol: komoly trófeát vagy bajnoki címet úgysem fognak nyerni wengerrel... :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#12313 Hozzászólás Szerző: almos »

hjamal írta:ma volt az ékes példája annak h miért is oscar mou 10-ese és miért lett mata eladva. amit védekezésbe leművelt az állítom h hasznosabb volt flamo a másik oldalon. nálam ma ő volt a motm.
Egyetértek, DE: Nem értem, hogy az irányitónkra miért jut ennyi védekező feladat. Amit Oscar védekezésben leművelt délután, azt a világ legjobb vkp-jai is megirigyelhetik, de támadásban sem volt sokkal acélosabb, mint mondjuk egy Matic(mondjuk sokkal fürgébb nála). Nekem nem tetszik, hogy egy 10-esnél a védekező munkáját kell kiemelni kb minden meccsen. Szivesebben látnám Oscar forintos passzait, csak sajna ilyenből kevés van...
LAMPARD#8

Avatar
hjamal
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 21:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: JFH
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza

Re: Premier League

#12314 Hozzászólás Szerző: hjamal »

ma volt az ékes példája annak h miért is oscar mou 10-ese és miért lett mata eladva. amit védekezésbe leművelt az állítom h hasznosabb volt flamo a másik oldalon. nálam ma ő volt a motm.
2012.05.19. 20:45

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12315 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Annyira édesek, ahogy vergődnek tehetetlen dühükben, és arra recskáznak, ha a rendkívül kifinomult "szűrőn" fennakad pár köcsögdinamós, és bannolhatnak :D Kinek, mire áll fel, nem tisztem ítélkezni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#12316 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Van még lejjebb is... Útwenger: Orrnyeregre kellett volna, de mindenképpen erősebben. Emberére akadt a tahója. http://fb.me/3hPUHo4cD" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt éppen azon sajnálkoznak, hogy Flamini miért nem könyökölte orron Costát..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12317 Hozzászólás Szerző: béla »

Útwengerék teljesen megbolondultak.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12318 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Néha priceless a rivális színvonala: https://twitter.com/Utwenger/status/518785419509764097

Sajna a vége nincs meg, mert törölték közben Facebookról, ráadásul nem si ez az első ilyen alkalom.
They do now.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12319 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:A Southampton vereségével a City feljött a második helyre, öt pont az előnyünk :) A következő fordulóban ismét derbi a Palace ellen idegenben, Lampardék a Sp*rs-t fogadják. Jó lenne ha még két pontot rá tudnánk dobni az előnyre az Old Traffordi túra előtt.

Amúgy most nézem hogy novemberben lesz legközelebb hazai bajnokink, furcsa ezt látni október elején.
Én eddig is a cityhez viszonyítottam:D Ez nagyon magabiztos volt már megint. Izgulni se nagyon kell eddig a meccseinken. Csak tartson ki a forma egész évben. Már nagyon ránkférne egy bajnoki cím. Úgy tűnik a rangadókon hasonló a taktika mint tavaly, ha olyan hatékony is lesz akkor rendbe leszünk.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12320 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:A Southampton vereségével a City feljött a második helyre, öt pont az előnyünk :) A következő fordulóban ismét derbi a Palace ellen idegenben, Lampardék a Sp*rs-t fogadják. Jó lenne ha még két pontot rá tudnánk dobni az előnyre az Old Traffordi túra előtt.

Amúgy most nézem hogy novemberben lesz legközelebb hazai bajnokink, furcsa ezt látni október elején.
Egy pillanatig sem gondoltam meccs előtt és közben, hogy ez az arsenal pontot rabolna otthonunkból nagyon jól és határozottan játszunk fontos volt, hogy a válogatott szünetre egy győzelemmel menjenek a fiúk és folytatás miatt sem aggódom!

Válasz küldése