Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12461 Hozzászólás Szerző: béla »

Champions20 írta:Lenne egy kérdésem. Mi az a "pivot"?Egyébként gyémánt alakzatban játszik a united középpályán.
a 4-2-3-1-ből a "2" :D

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#12462 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Lenne egy kérdésem. Mi az a "pivot"?Egyébként gyémánt alakzatban játszik a united középpályán.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#12463 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Van Gaal most 4 védővel játszik, Blind és Herrera a pivotban, úgy néz ki mégsem ragaszkodik a 3 védőhöz, kíváncsi leszek hoz-e ez valamiféle változást eredményességben.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12464 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Mit szóltok Remyhez? Elég jól mozgott és úgy néz ki mint Sturridge:)

Terry helyére kell egy Hummels azt csókolom. Én már idén csak epizódszereplőként számítottam volna rá, már nem a régi... Ezt a szintet Kalas is hozná
Ezt biztos.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12465 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

almos írta:
Didier90 írta:
almos írta:Na most ez egy egész pofás kezdő a MU-nál, csak Blackett, aki fos. Kiváncsi vagyok már rájuk.
Hát igen... tele vannak szárokkal elől. Be se fér az összes.
Jaja. Mondjuk igy is a középpályás védekezésük egy nagy sz@r lesz. Sem Herrera, sem Di Maria nem a védőmunkájáról hires. Lehet, hogy a közép- és kiscsapatok ellen jók lesznek már, de a top5 (8) ellen esélytelenek ilyen védelemmel.
Hátul nem a legjobbak az tény. Mondjuk amit eddig Mata, roo RVP trio mutatott elől se valami jók. Reméljük a 28 vagy 30 éves Falcao is megbukik. A saját győzelmükön kívül a united szenvedése okoz a legnagyobb örömöt a labdarugásban
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12466 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remy Costa mögé fasza, csak akkor lenne jobb ha angol lenne. Szerintem Danny sokkal jobb nála, hasonló tulajdonságokra építenek de a francia mindenben gyengébb egy kicsit.

Belsővédőt pedig nem igazolnék (pedig Mats újra a régi, így álom kategória) húzzon be Iva középre és védekezzen, a 20 m-s szélső védőnk meg kapjon esélyt.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#12467 Hozzászólás Szerző: almos »

Didier90 írta:
almos írta:Na most ez egy egész pofás kezdő a MU-nál, csak Blackett, aki fos. Kiváncsi vagyok már rájuk.
Hát igen... tele vannak szárokkal elől. Be se fér az összes.
Jaja. Mondjuk igy is a középpályás védekezésük egy nagy sz@r lesz. Sem Herrera, sem Di Maria nem a védőmunkájáról hires. Lehet, hogy a közép- és kiscsapatok ellen jók lesznek már, de a top5 (8) ellen esélytelenek ilyen védelemmel.
LAMPARD#8

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12468 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

almos írta:Na most ez egy egész pofás kezdő a MU-nál, csak Blackett, aki fos. Kiváncsi vagyok már rájuk.
Hát igen... tele vannak szárokkal elől. Be se fér az összes.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#12469 Hozzászólás Szerző: almos »

Na most ez egy egész pofás kezdő a MU-nál, csak Blackett, aki fos. Kiváncsi vagyok már rájuk.
LAMPARD#8

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#12470 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit szóltok Remyhez? Elég jól mozgott és úgy néz ki mint Sturridge:)

Terry helyére kell egy Hummels azt csókolom. Én már idén csak epizódszereplőként számítottam volna rá, már nem a régi... Ezt a szintet Kalas is hozná
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12471 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem is kezd kevés lenni JT, ami nagyon szomorú. Az is sokat számít a védekezésben hogy van-e olyan ember aki irányít hátul, Terry mellett Cech tudott még a fiúkra szólni, de Courti mint kapus jobb. Szóval nehéz lesz megoldani - meg egyáltalán eldönteni, hogy a tapasztalatlanságból vagy JT kirakásából lehetnek-e nagyobb gondok - a védőkérdést. Én középre raknám Iva-t, és kipróbálnám Luis-t.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12472 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Zoumat nem kell egyből a mély vízbe dobnia, de szép fokozatosan szoktatni kell az idén, hogy jövő ilyenkor már ő legyen a kezdő középhátvéd Cahill mellett. Dave viszont eddig alulmarad a tavalyi formájához képest, bár az tényleg talán egyszeri és megismételhetetlen volt. Schalke ellen talán egy kisebb rotálás lesz, Luis, Willian és Ramires szerintem kezdeni fog, de az eredmény függvényében akár hamar lecserélheti a Costa-Fabregas féle húzóembereket, vasárnap City.
A Schalke ellen szerintem kezdhetne Remy is, ő azért nem számít rutintalannak nemzetközi téren se.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12473 Hozzászólás Szerző: Chester »

Zoumat nem kell egyből a mély vízbe dobnia, de szép fokozatosan szoktatni kell az idén, hogy jövő ilyenkor már ő legyen a kezdő középhátvéd Cahill mellett. Dave viszont eddig alulmarad a tavalyi formájához képest, bár az tényleg talán egyszeri és megismételhetetlen volt. Schalke ellen talán egy kisebb rotálás lesz, Luis, Willian és Ramires szerintem kezdeni fog, de az eredmény függvényében akár hamar lecserélheti a Costa-Fabregas féle húzóembereket, vasárnap City.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12474 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:Ez nekem hatalmas szívfájdalmam (a Villa 1 kapott gólnál tart, de elég kemény meccseik lesznek). :( Remélem kicsit feljavul a védekezésünk, mert elég amatőr gólokat kaptunk be.
Ez nagy valószínűséggel elővetíti Mou következő (és talán legnagyobb) feladatát. JT-t szép lassan le kell cserélni. Eljött az ideje.

A legkézenfekvőbb talán a Luis-Iva-Cahill-Azpi védőnégyes lenne, de Luis szinte alig játszott és Iva bombaformában van. Ez vetíti előre a második alternatívát: Azpi-Happy-Cahill-Iva. Ennek a hátulütője Zouma rutintalansága.

Érdekes hónapok várnak ránk. És jön a kedvenc novemberünk is szép lassan... :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12475 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez nekem hatalmas szívfájdalmam (a Villa 1 kapott gólnál tart, de elég kemény meccseik lesznek). :( Remélem kicsit feljavul a védekezésünk, mert elég amatőr gólokat kaptunk be.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#12476 Hozzászólás Szerző: galferenc »

A kapott gólokat is érdemes nézni. 12! csapat kapott kevesebb gólt, mint a CHELSEA.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12477 Hozzászólás Szerző: Chester »

Érdemes nyomni egy Print Screent-t az asszisztlistára.

1. Fabregas 6
2. Sigurdsson 4
3. RAMIRES 3

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12478 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Egy ideig azt gondolom mindenki kárhoztatott azért mert eladtuk Matát meg Lamps nem kapott új szerződést de egy ilyen erős bajnokságban Mou úgy gondolta nem lehetnek tovább fékek a csapatban, sajnos ők már nem ütik meg mostani keret szintjét jelenlegi állapotukban, pont ezért kellett mindenáron megválni Torrestől is!
Mata már egy éve keresi a korábbi szenzációs formáját csak egy árnyéka önmagának, Lukaku meg nem volt készen arra, hogy első számú legyen nálunk!
Nagyon szép üzletet csináltunk Matával és Lukakuval és jelenlegi keretet és formánkat látva ma már senki sem hiányolja őket jobb és hatékonyabb játékosokkal pótoltuk őket!!!
Ami a többi csapatot illeti korai lenne bárkit is leírni nagyon hosszú még a szezon és csak most jönnek az első rangadók!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12479 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

almos írta:Én egy döntetlennek is kurvára örülnék.
Alapjáraton egy jó eredmény lenne, de ha a formát, a kezdők erősségét (ha egy hajszállal is de a miénk jobb), meg azt, hogy melyik menedzser a nagyobb taktikus, és hogy ez a bizonyos személy azt csinálhatja ezen a meccsen, amihez a legjobban ért (kontrajáték). Akkor azt mondom, hogy ez a mérkőzés nem kicsit nyerhető.
chiedis írta:termeszetesen Mou egy kocsog es hosszutavon sosincs igaza. Elkergette a harcos Matat, Lukakut stb, helyette meg ilyen balettos Costa meg Fabregas jott. Remelem mar a szezon kozben jon egy Felix Magath !
Én sosem értettem, hogy miért kell a kedvenceket visszasírni, és az eladásuk miatt mindenkinek az édesanyját szidni, mikor a klub közben nagyon jó úton halad. Én nekem Sturridge volt az egyik kedvencem, de így utólag belátom, hogy el kellett őt adni, viszont Matánál és Lukakunál ez még inkább igaz, a kapott összeg és a jelenlegi teljesítmény függvényében.
Why always me?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12480 Hozzászólás Szerző: chiedis »

termeszetesen Mou egy kocsog es hosszutavon sosincs igaza. Elkergette a harcos Matat, Lukakut stb, helyette meg ilyen balettos Costa meg Fabregas jott. Remelem mar a szezon kozben jon egy Felix Magath !

Komolyra forditva nem lattam a meccset, csak a golokat utolag, Costa gyerek meg hatalmas varakozasaimat is felulmulja triplan. (L)
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése