Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13521 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azon nagyot kacagnék ha végre nyernek egy kupát de a BL-be nem jutnak be. :D :D :D

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13522 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

rafanadal írta:
Discipline írta:arsenal-west ham 0-1 40. perc :D :D :D :D harsányan nevetek. lehet vissza is keresek egy cikket novemberből, amikor azt írták az arsenal megnyeri a PL-t idén. :D
Ne zavarjon, hogy márciusban vezették a tabellát ...
Már bocsánat, de ki az aki nem tudta előre hogy az Arsenal megint tökön szúrja magát a szezon végén? Ez a keret még mindig túlteljesít, a tudásához, és mélységéhez képest. Azt csodálom, hogy a FA-kupa döntőbe valahogy beszenvedték magukat, az már mindennek a legalja lett volna, ha az se sikerül a Wigan ellen.
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#13523 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Discipline írta:arsenal-west ham 0-1 40. perc :D :D :D :D harsányan nevetek. lehet vissza is keresek egy cikket novemberből, amikor azt írták az arsenal megnyeri a PL-t idén. :D
Ne zavarjon, hogy márciusban vezették a tabellát ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13524 Hozzászólás Szerző: Discipline »

arsenal-west ham 0-1 40. perc :D :D :D :D harsányan nevetek. lehet vissza is keresek egy cikket novemberből, amikor azt írták az arsenal megnyeri a PL-t idén. :D
Terrace Lost Its Soul

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Premier League

#13525 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Az lenne a legszebb ha a túlköltekezés miatt megbüntetnék őket még pár millió euróra... Azt biztos a popcorn eladásból fedeznék. Nem a sajnálat beszél belőlem de ez kicsit úgy hangzik mint tűzzel tüzet oltani.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13526 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pont ezért kéne az utánpótlásra koncentrálni ha ennyire elszaladtak a játékosok értékei. És az FFP-nek ez is egy kisebb célja. És még így is lehet nagy üzleteket kötni, lásd Pogba, ingyen érkezett a Juve-hoz aztán 2 év alatt úgy felépítették hogy most 45 millió eurót ér transfermarkt-on, és posztjának potenciális világsztárja lehet ha továbbra is így játszik. Vagy ott van a Bayern, akik már két játékost hoznak ingyen, egyik a Bundesliga legjobb csatára, a másik pedig egy német tartalék, gondolva az UEFA nevezésére. De nálunk is voltak jó üzletek, Cahill és Dave 10 millió euró alatti összegért jöttek és a legjobb játékosaink közé tartoznak, és ez csak az utóbbi 2-3 év termése. Aki nagyon akar az talál megfelelő áron játékost magának, erre ennyi tudok mondani. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13527 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Hawaii írta: Jót tenne az átigazolási piacnak, ha ők egy darabig háttérbe húzódnának (mondjuk egész nyugodtan csatlakozhatna az édeshármashoz a Real is). Talán elég volna 1-2 szezon eltiltás, és ismét realizálódhatnának az árak, többek közt nem kerülne Bale 80-90 millióba, meg hasonlók...

Hogy érted hogy realizálódnának az árak? És miért baj hogy Bale 90 millióba került? Mi nem akartuk megvenni, a Sp*rs úgysem adta volna, nem mindegy nekünk hogy mennyiért vitte a Real?

Amúgy régebben is voltak teljesen elrugaszkodott árak: Zidane, Crespo, Figo, Mendieta, Vieri, Buffon vagy Ferdinand hatalmas óriási pénzekért keltek el, és bele kell számolni hogy ezek 10-15 éve voltak.
Úgy értem, hogy nagyon elszálltak az árak. Egy wonderkidért is már 10-20 milliókat kérnek, és vagy beválik vagy nem.
Egyáltalán nem mindegy, hogy Bale-ért mennyit fizetett a Real, mert simán mondhatja a Monaco, hogy ha Bale 90 millió volt, akkor Falcao 150-et ér, és tök jogosan mondanák.... Ez csak egy példa volt, de mondhatnám Costa-t is vagy akárki mást is, ergó az ilyen irreális árak miatt mi is megszívjuk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13528 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta: Jót tenne az átigazolási piacnak, ha ők egy darabig háttérbe húzódnának (mondjuk egész nyugodtan csatlakozhatna az édeshármashoz a Real is). Talán elég volna 1-2 szezon eltiltás, és ismét realizálódhatnának az árak, többek közt nem kerülne Bale 80-90 millióba, meg hasonlók...

Hogy érted hogy realizálódnának az árak? És miért baj hogy Bale 90 millióba került? Mi nem akartuk megvenni, a Sp*rs úgysem adta volna, nem mindegy nekünk hogy mennyiért vitte a Real?

Amúgy régebben is voltak teljesen elrugaszkodott árak: Zidane, Crespo, Figo, Mendieta, Vieri, Buffon vagy Ferdinand hatalmas óriási pénzekért keltek el, és bele kell számolni hogy ezek 10-15 éve voltak.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13529 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szegények... Jah, nem. :lol:

Jót tenne az átigazolási piacnak, ha ők egy darabig háttérbe húzódnának (mondjuk egész nyugodtan csatlakozhatna az édeshármashoz a Real is). Talán elég volna 1-2 szezon eltiltás, és ismét realizálódhatnának az árak, többek közt nem kerülne Bale 80-90 millióba, meg hasonlók...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#13530 Hozzászólás Szerző: Gereb »


Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#13531 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta: addig tessék hajtani azért a felfoghatatlan mennyiségű pénzért amit megkeresnek!
Remélem a klubért fognak hajtani.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13532 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Én 3 meccsel is elégedett lennék egy másik sorozatban. :roll: :roll: :roll:
Ameddig van esély addig ne adjuk fel egyik sorozatban sem, van akkora keretünk hogy tudjunk pihentetni is de minőségileg megfelelő legyen a kezdő az adott meccsre. Ezért hajtottak egész szezonban, ne vegyék félvállról a bajnokságot a BL miatt. Ha kikapnánk a Pooltól akkor megértem, de ez még odébb van, addig tessék hajtani azért a felfoghatatlan mennyiségű pénzért amit megkeresnek!

pokerixx16
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014. április 14., hétfő 23:11
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13533 Hozzászólás Szerző: pokerixx16 »

Azért a Cityről sem mondhatjuk,hogy még sose szívta meg egy kis csapattal se,tudom hogy most nem sok az esély arra,hogy bárkivel is x-eljen,de azért még nincs minden veszve,úgy érzem itt a kulcs a Liverpool elleni idegenbeli meccs lesz,ha ott nyerünk,akkor nagy esélyünk van,csak jó lenne ha gyorsan felépülne Hazard.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#13534 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

makraemil írta:
rafanadal írta: Én 3 meccsel is elégedett lennék egy másik sorozatban. :roll: :roll: :roll:
Én úgy vélem a BL-ben több esélyünk van mint a ligában. Ott a saját kezünkben van a sorsunk, és idén ha valami jól megy akkor az a rangadózás.

Ezzel ellentétben a kis csapatokkal sosincs szerencsénk... A maradék négy meccsből pedig 3 kiesés elől menekülő kiscsapat az ellenfél, ami a legveszélyesebb fajta. Én inkább tőlük félek mint a Pool-tól. Bár ez nem azt jelenti hogy őket lenézném. Nem nyerni járunk az Anfieldre, és idén ők lőtték eddig a legtöbb gólt a ligában, ez sokat elárul róluk, valamint Sturridge égni fog ellenünk, ebben biztos vagyok. Ez a végén jó is lehet nekünk meg nem is. Mindettől eltekintve bizakodó vagyok. Szvsz arra hogy a City bár x-eljen valamelyik meccsén az elkövetkező 6-ból kb akkora esély van mint hogy mi is hullajtunk még pontot valamelyik kicsi ellen.
Én is így gondolom. Nem mintha a BL olyan könnyű lenne, de a kulcs az, hogy az még a saját kezünkben van.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Premier League

#13535 Hozzászólás Szerző: makraemil »

rafanadal írta: Én 3 meccsel is elégedett lennék egy másik sorozatban. :roll: :roll: :roll:
Én úgy vélem a BL-ben több esélyünk van mint a ligában. Ott a saját kezünkben van a sorsunk, és idén ha valami jól megy akkor az a rangadózás.

Ezzel ellentétben a kis csapatokkal sosincs szerencsénk... A maradék négy meccsből pedig 3 kiesés elől menekülő kiscsapat az ellenfél, ami a legveszélyesebb fajta. Én inkább tőlük félek mint a Pool-tól. Bár ez nem azt jelenti hogy őket lenézném. Nem nyerni járunk az Anfieldre, és idén ők lőtték eddig a legtöbb gólt a ligában, ez sokat elárul róluk, valamint Sturridge égni fog ellenünk, ebben biztos vagyok. Ez a végén jó is lehet nekünk meg nem is. Mindettől eltekintve bizakodó vagyok. Szvsz arra hogy a City bár x-eljen valamelyik meccsén az elkövetkező 6-ból kb akkora esély van mint hogy mi is hullajtunk még pontot valamelyik kicsi ellen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#13536 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:
Anti írta:A citynek meg hat meccse van hatra, nemcsak az elmaradt 2.
Sajna meg mindig nem a sajat kezunkban van a sorsunk. De nem remenytelen.
Ha hozzuk a maradék 4 meccsünket én már elégedett leszek.
Én 3 meccsel is elégedett lennék egy másik sorozatban. :roll: :roll: :roll:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13537 Hozzászólás Szerző: Chester »

Anti írta:A citynek meg hat meccse van hatra, nemcsak az elmaradt 2.
Sajna meg mindig nem a sajat kezunkban van a sorsunk. De nem remenytelen.
Ha hozzuk a maradék 4 meccsünket én már elégedett leszek.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2302
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13538 Hozzászólás Szerző: Anti »

A citynek meg hat meccse van hatra, nemcsak az elmaradt 2.
Sajna meg mindig nem a sajat kezunkban van a sorsunk. De nem remenytelen.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13539 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szvsz egyetlen dolog kell, minden meccsen gyoznunk. Na most annyira nem matekoztam le, lehet tevedek, de:
1) meg kell nyernunk minden meccset, a Pool ellenit is
2) az elmaradt 2 meccsen egyet legalabb x-re kell buknia a Citynek
es akkor bajnokok leszunk. m'okay ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#13540 Hozzászólás Szerző: White »

Annyira idilli a helyzet,hogy most kellene belerongyolni. Az ujságok ,az internetes portálok,mind arról írnak hogy a fantasztikus Liverpool-nak végre megvan,Stevie-G sztoryja meg már annyira mesébe illo,hogy most kell a nekunk szétrobbantani a tokéletes liverpool-i paradicsomot. Ha netán mégse sikerul ,hát nem,de Josénak hála,se a BL-ben se a PL-ben már nincs rajtunk teher,annál inkább generálják saját maguknak Pool-ban. :wink:
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése