Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#14081 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Tarcsival kellet v kiállni, azt támadás! Kieső csapatot a CSELSEA pihent kerettagjaival le lehetettv győzni. De MOU másként döntött. Vagy már a 55. perc után lehozni a Rami, Oscar csoda duót, Lampardt, Schürrlet be, 2., 3. gólért játszani. Észrevettétek,hogy Luiz, Iva nem megakadályozni akarja a beadásokat? Inkább hátrateszik a karjukat, nehogy kéz legyen. Bevetődés, blokk 0. Willian az utóbbi 2 hónapban 1értelműen jobb Oscárnál, jövőre már Ő lesz a 10-es, szer. 1+nap sokat jelenthet a MC ellen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14082 Hozzászólás Szerző: Chester »

Viszont ebben a meccsben is van pozitívum, láthattunk a régi Ramiresből egy töredéket. Meccsek óta hoz egy sablonos átlagot a meccsein, de ma nagyon jó volt Maticcsal középen, jó lenne ha összeszoknának mert úgy néz ki ők lehetnek a következő 3-4 év emberei ezen a poszton. Cahill meg egy isten, ez ma is kiderült.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14083 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sajnos november óta nem láttam egy meccset sem, de nem értek valamit. Össze-vissza szidjátok a West Ham meg most a West Brom taktikáját, hogy milyen alantasak, hogy végigvédekezik ellenünk a meccset? Mégis mit vártok? Nem ezzel nyertünk BL-t, mi is? Legalább a kis csapatoknak fogadjuk el, hogy beállnak védekezni ellenünk!:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14084 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hazard is azért kapta mostanság a jó osztályzatokat még akkor is amikor nem lőtt gólt mert sokat próbálkozott, cselezett stb. Ma Willianon láttam ugyanezt, ráadásul annyit védekezett mint egy szélsőhátvéd. A legtöbb passza is jó volt, próbálkozott rendesen lövésekkel is, sajnos gól nem lett belőlük. Ma ha ő nincs fele ennyit sem támadunk, ő volt ma az "aktuális Hazard".

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14085 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Számomra nagy talány Willian. Megnéznék egy olyan statisztikát, ami kidomborítja az érdemeit.

Nem tudom rá azt mondani, hogy gyengén játszik, mert elvitathatatlan, hogy sokat küzd és hozzáteszi a részét a védekezéshez, de a gólt érő támadásainknak mégis csak töredéke fut át rajta. Kiélezett helyzetben több rossz passz vagy gyenge lövés jut eszembe, mint jó megoldása.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14086 Hozzászólás Szerző: Chester »

Itt nincs semmilyen eltaktikázás. Be lehet állni védekezni, még egy WBA ellen is, nevetséges hibákból voltak a legnagyobb helyzetei a WBA-nak, ennek semmi köze a taktikához. Náluk volt több támadó ember, evidens hogy nekik kell támadni, és nekünk a kontrák maradnak, de ha ennyi támadó ember van fennt tőlünk akkor nem tudjuk megszerezni a labdát, ezért kellett Mikel, aki az amúgy ma szerintem is kritikán aluli Oscar helyett. Ha normálisan fel tudnánk szabadítani, és cech nem lett volna ennyire bizonytalan akkor nem vesztünk ma pontokat. Ez van, van 13 meccsünk javítani, előre kell nézni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14087 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Gyengén teljesítő Willian? Mivan?

Jól játszott az első félidőben, és mezőnyben utána sem volt rossz, de nem volt túl veszélyes. Szerintem posztra mindig jobb cserélni, ritkán jön jól.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14088 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tudom, hogy ez a Mourinho-faktor vagy egyszerűen újra ennyire nyomasztó ellenünk játszani, de mostanában amelyik csapat meglátja ellenünk a fényt az alagút végén, az hirtelen átmegy alantasba és provokatívba.

Múltkor a WHU, most ezek. Nem véletlen lettünk indokolatlanul megeresztve sárga lapokkal ezen a két meccsen.
They do now.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#14089 Hozzászólás Szerző: Buluska »

dacultras írta:Luiz komolyan gondolja a szabadrúgásait? azért mert rúgott 2 gólt véletlen, már azt hiszi hogy tud rúgni? vicc amiket csinál, még csak közel sem jár a kapuhoz.
Az a baj, hogy ha kozel is jar, allandoan kozepre mennek a ladbai. Igy nem sok ertelme van.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14090 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Luiz komolyan gondolja a szabadrúgásait? azért mert rúgott 2 gólt véletlen, már azt hiszi hogy tud rúgni? vicc amiket csinál, még csak közel sem jár a kapuhoz.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14091 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

nem tudom, én Willian-t làttam a legjobbunknak... meg Matic-ot, többi... Terry nagyon hiànyzik, vele sokkal biztosabb a védelmünk, remélem köv. meccsen màr lesz :) Torres meg... tény, h màr beàlltunk védekezni, de amit közbe lemüvel... Mou sztem meg föleg azzal hibàzott, h nem egy Salah-Schürrle kezdett, akik mindent beleadtak volna.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14092 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Sajnos az egyenlítő gól után sem tudtunk felpörögni, a végén szinte már örültem, hogy 1 pontot elhoztunk. Szerintem ma Mou nagyon rosszul cserélt. Én a 65. perc környékén behoztam volna Salahot Willian helyére és úgy a 75. perc körül Schürrlét Oscar helyett. Ha így is csak 1-0 maradt volna, akkor még mindig le lehetett volna kapni Eto'o-t és jöhetett volna Mikel védekezni a 85. perc környékén.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#14093 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:Gyengén teljesítő Willian? Mivan?
Nekem sem oke annyira a gyerek. Tisztan latszik, hogy akar, és megkuzd minden labdaert, nem szarja telibe a meccset, de most a pontatlan passzai helyett a szar loveseivel remekelt. Az elso fel oraban viszont utcalány jo volt, de utana..

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#14094 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

morfium írta:Mou eltaktikázta? Mit? Azt hogy balfasz Cechnek 1 feladata lett volna de azt se tudta megcsinálni? el kellett volna ott tarolni mindenkit és lehúzni a labdát, a másik hogy 5v2be voltunk a 16osukon belül erre elbalfaszkodják....

Pulci te meg látom nézted a meccset, Cahill színészkedett, azért nem tudott a végén futni....
Nézd vissza amikor kinézett Evához ha valaki megsérül nem így néz ki hirtelen a pad felé hanem a lábával foglalkozik ez ugyanaz volt mint Luiz anno csak a mosoly hiányzott...
A gólt meg nehogy már Cech-re kend, Luiz késett le egy feladata volt jól mondod, hogy megelőzze ellenfelét nagyon hiányzott JT onnan!

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#14095 Hozzászólás Szerző: California Max »

chiedis írta:Allitom 3 honapja nem irtam le Torres nevet igy nem szidhattam. Semmi se az o hibaja ma, de h hatranyban miert az ellenfel terrorizalasa es kiugras helyett fetrenges (nem is emlitem, h azert nem tudta a hosszabbitas elejen adni a kpalyas a labdat mert 3 meteres lesen allt) a megoldas, az rejtely. Mou cserelj okosan kerlek !
Ezen kínomban én is felröhögtem, hogy Torres többet volt a földön mint lábon. Én nagyon szerettem régen, de mostanra egy vicc.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#14096 Hozzászólás Szerző: California Max »

Ezt eltaktikáztuk. :( Nem kellett volna védelemre beállni 1:0-nál egy WBA ellen. Annyira érezni lehetett ezt. Reméltem hogy Torres Eto'o mellé jön be, de amikor csatár-csatár csere volt, és visszaálltunk védekezni, érezni lehetett hogy ebben erősen benne van az egyenlítés.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#14097 Hozzászólás Szerző: béla »

Az komoly :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14098 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Allitom 3 honapja nem irtam le Torres nevet igy nem szidhattam. Semmi se az o hibaja ma, de h hatranyban miert az ellenfel terrorizalasa es kiugras helyett fetrenges (nem is emlitem, h azert nem tudta a hosszabbitas elejen adni a kpalyas a labdat mert 3 meteres lesen allt) a megoldas, az rejtely. Mou cserelj okosan kerlek !
Nyugodj bekeben Mister !

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#14099 Hozzászólás Szerző: morfium »

Mou eltaktikázta? Mit? Azt hogy balfasz Cechnek 1 feladata lett volna de azt se tudta megcsinálni? el kellett volna ott tarolni mindenkit és lehúzni a labdát, a másik hogy 5v2be voltunk a 16osukon belül erre elbalfaszkodják....

Pulci te meg látom nézted a meccset, Cahill színészkedett, azért nem tudott a végén futni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morfium 2014. február 12., szerda 0:01-kor.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14100 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hisztizésből jeles... Sajnos nagyon jól védekezett a WBA, de még így is nyerhettünk volna, ha nincs totális fejetlenség. Terry, épülj fel!

Válasz küldése