Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#17261 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kép

Leszophat.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#17262 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Csak szerintem volt lesen RvP? Mondjuk attól húbazdmeg kategória. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#17263 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pfffffffff, ez milyen gól volt RVP-től te jóisten.
Cirka 40 méteres labdát kapásból 16-oson kívülről. Aztamocskos.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#17264 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Érdekesség, hogy ha ma a papírformának megfelelően nyer a Manchester United, a következő fordulóban az Arsenal játékosai Londonban sorfalat állnak majd a bajnoki címet szerző Robin van Persie-nek... DD

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#17265 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Ma (de legkésőbb a hétvégén) matematikailag is megszabadulhatunk a QPR-tól a bajnokságban. Olé-olé-olé! :lol: :lol:

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Premier League

#17266 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

A 8 meccset még kevésnek is tartom, igaz, így ebben a szezonban már nem játszhat több meccset, de ezzel mi nem vagyunk kisegítve. Tudom hogy esélytelen, de az lett volna a legjobb ha odaadják a +2 pontunkat.

Az meg hogy kláttenbörg lesz a bíró a mi meccsünkön azt is nonszensznek tartom... de nem számít, a Swansea-t akkor is meg kell verni ha kapnak 3 kamu tizit, kötelező a győzelem!
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#17267 Hozzászólás Szerző: Greench »

Kép

Ivanovic mezét viszi haza :D
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#17268 Hozzászólás Szerző: Greench »

Csoda, hogy Ivanovic nem adott neki egy Bud Spencer féle sallert
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#17269 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Mark Clattenburg has been appointed referee for Chelsea v Swansea on 28/04/13. #CHESWA
:lol:

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#17270 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Lehet még fokozni :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Premier League

#17271 Hozzászólás Szerző: albundy »

mikel12 írta:Én FB-n 8 meccses eltiltásokat olvasok. Visszaesőként én adtam volna neki egy fél évet. Gusztustalan féreg ez az ember. Pályára nem való.

Most olvastam én is,megérte felkelnem :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#17272 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Én FB-n 8 meccses eltiltásokat olvasok. Visszaesőként én adtam volna neki egy fél évet. Gusztustalan féreg ez az ember. Pályára nem való.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#17273 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mister írta:Suarezt kirúghatja a Liverpool a harapásért

Adná az ég,úgy basznám ki Angliából mint a huzat...

Nagy poén lenne, ha elzavarnák a Liverpool-tól és mi igazolnánk le :D Amúgy ha évi 50 gólt rúg akkor sem.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#17274 Hozzászólás Szerző: Mister »

Suarezt kirúghatja a Liverpool a harapásért

Adná az ég,úgy basznám ki Angliából mint a huzat...
One Life,One Love,One Club

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#17275 Hozzászólás Szerző: langidave »

putthelime írta:Ez a tekintélyelvűség engem is kikészít. Addig megy el egy játékos, ameddig hagyják. Friend tekintélyét jelzi az, hogy 3x ordítozhatott fröcsögő szájjal tajtékozva. Az meg a másik kérdés, hogy mitől volt ennyire pipa, mert egyik esetben sem volt igaza. (Gondolom amúgy egész meccsen ment a trash talk, csak ez sose derül ki).

Suárez bocsánatkérése amúgy egyben beismerés is, több, mint amit vártam. Az év játékosa szavazásra meg már le kellett adni a voksokat, szóval a hörcsög simán behúzhatja a mai performansza ellenére is.

Érdekes felvetés ez a "kinek kell egyáltalán" amúgy, mert tényleg nem tudnám elhinni, hogy bármelyik klubvezetés kanyar nélkül bevállalná, főleg, hogy a Pool az utolsó garast is el fogja érte kérni. Talán a Milan :D
(Pletykák szerint amúgy Pep nézte ki magának Münchenbe.)
Balot is bevállalták, szerintem Suarezt is el lehetne passzolni, kérdés megéri e a poolnak, hogy jövőre a kiesésért küzdjön nélküle :)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#17276 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:
pulci03 írta:
Николаевич írta:
Szép tőle hogy bocsánatot kért, de ettől függetlenül szeptemberig nem nagyon kéne játszania.

Carragherről meg annyit, hogy tuti hogy azért nem kapta meg a második sárgáját, mert a bírók megeszik ezt a "hú mekkora ikon" dumát, holott semmi joga nem volt folyton reklamálni, mivel nem ő a csapatkapitány hanem Gerrard. A kedvencem az volt amikor Danny lerúgta Bertrandot a mi térfelünkön, ő meg előrerohant, meglökdöste Luizt aztán pofázott a bírónak, amikor 40 méterre volt az esettől.
Ha dracula lesz év játékosa az PL szégyene lesz akkor nem csoda hogy ilyen mélyre süllyed Pl ha ilyen játékosokat még ki is tüntetnek mert ez csak egy undorító büdös patkány nem érdemel ez semmit csak hogy végre jól lerúgja vki de rendesen ilyenkor kéne egy barton!!!

A SkySports-on az volt a meccsel kapcsolatos talking point hogy milyen jövője lehet Angliában ha így folytatja, mert a vezetőségnél és a szurkolóknál is kezd betelni a pohár.

Érdekes lenne, szerintem a Pool összeesne, mert ilyen jó csatárt nem tudnának odacsábítani, elég nagy nullák lennének nélküle. Az viszont kérdés hogy komoly csapatnak kell-e Suarez? Mert az oké hogy parádés focista, de a harapások, színészkedések meg niggerezések nagyon nem tesznek jót egy klub hírnevének.

Én az MU-ban tudnám elképzelni, megtalálja zsák a foltját.
Ez a tekintélyelvűség engem is kikészít. Addig megy el egy játékos, ameddig hagyják. Friend tekintélyét jelzi az, hogy 3x ordítozhatott fröcsögő szájjal tajtékozva. Az meg a másik kérdés, hogy mitől volt ennyire pipa, mert egyik esetben sem volt igaza. (Gondolom amúgy egész meccsen ment a trash talk, csak ez sose derül ki).

Suárez bocsánatkérése amúgy egyben beismerés is, több, mint amit vártam. Az év játékosa szavazásra meg már le kellett adni a voksokat, szóval a hörcsög simán behúzhatja a mai performansza ellenére is.

Érdekes felvetés ez a "kinek kell egyáltalán" amúgy, mert tényleg nem tudnám elhinni, hogy bármelyik klubvezetés kanyar nélkül bevállalná, főleg, hogy a Pool az utolsó garast is el fogja érte kérni. Talán a Milan :D
(Pletykák szerint amúgy Pep nézte ki magának Münchenbe.)
They do now.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#17277 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Joey Barton a L'Équipe-nek: " Luis Suárez az egyetlen hörcsög, amelyik tud beszélni. Azért elvihetnék állatorvoshoz, mert biztos, hogy veszett! "
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#17278 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

pulci03 írta:
Николаевич írta:

Szép tőle hogy bocsánatot kért, de ettől függetlenül szeptemberig nem nagyon kéne játszania.

Carragherről meg annyit, hogy tuti hogy azért nem kapta meg a második sárgáját, mert a bírók megeszik ezt a "hú mekkora ikon" dumát, holott semmi joga nem volt folyton reklamálni, mivel nem ő a csapatkapitány hanem Gerrard. A kedvencem az volt amikor Danny lerúgta Bertrandot a mi térfelünkön, ő meg előrerohant, meglökdöste Luizt aztán pofázott a bírónak, amikor 40 méterre volt az esettől.
Ha dracula lesz év játékosa az PL szégyene lesz akkor nem csoda hogy ilyen mélyre süllyed Pl ha ilyen játékosokat még ki is tüntetnek mert ez csak egy undorító büdös patkány nem érdemel ez semmit csak hogy végre jól lerúgja vki de rendesen ilyenkor kéne egy barton!!!

A SkySports-on az volt a meccsel kapcsolatos talking point hogy milyen jövője lehet Angliában ha így folytatja, mert a vezetőségnél és a szurkolóknál is kezd betelni a pohár.

Érdekes lenne, szerintem a Pool összeesne, mert ilyen jó csatárt nem tudnának odacsábítani, elég nagy nullák lennének nélküle. Az viszont kérdés hogy komoly csapatnak kell-e Suarez? Mert az oké hogy parádés focista, de a harapások, színészkedések meg niggerezések nagyon nem tesznek jót egy klub hírnevének.

Én az MU-ban tudnám elképzelni, megtalálja zsák a foltját.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#17279 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:

Szép tőle hogy bocsánatot kért, de ettől függetlenül szeptemberig nem nagyon kéne játszania.

Carragherről meg annyit, hogy tuti hogy azért nem kapta meg a második sárgáját, mert a bírók megeszik ezt a "hú mekkora ikon" dumát, holott semmi joga nem volt folyton reklamálni, mivel nem ő a csapatkapitány hanem Gerrard. A kedvencem az volt amikor Danny lerúgta Bertrandot a mi térfelünkön, ő meg előrerohant, meglökdöste Luizt aztán pofázott a bírónak, amikor 40 méterre volt az esettől.
Ha dracula lesz év játékosa az PL szégyene lesz akkor nem csoda hogy ilyen mélyre süllyed Pl ha ilyen játékosokat még ki is tüntetnek mert ez csak egy undorító büdös patkány nem érdemel ez semmit csak hogy végre jól lerúgja vki de rendesen ilyenkor kéne egy barton!!!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#17280 Hozzászólás Szerző: Николаевич »


Szép tőle hogy bocsánatot kért, de ettől függetlenül szeptemberig nem nagyon kéne játszania.

Carragherről meg annyit, hogy tuti hogy azért nem kapta meg a második sárgáját, mert a bírók megeszik ezt a "hú mekkora ikon" dumát, holott semmi joga nem volt folyton reklamálni, mivel nem ő a csapatkapitány hanem Gerrard. A kedvencem az volt amikor Danny lerúgta Bertrandot a mi térfelünkön, ő meg előrerohant, meglökdöste Luizt aztán pofázott a bírónak, amikor 40 méterre volt az esettől.

Válasz küldése