Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#17741 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Én igazából a posztokat sem értem. Mata játszik 10-est aki bántóan egylábas, viszont tény, a meglátásai zseniálisak, de sokszor elakad az akció, mert jobbal nem tudja/meri megjátszani ziccerbe társait.

Hazard a szélen játszik, ahol az eltiltása óta vehető észre az, amiért ő a balszélen kezd, vagyis megindul befelé és messziről tüzel/ziccert alakít ki. Viszont neki mindkét lába nagyon jó, így nem értem, miért ő kezd a balszélen [a szezon kezdete óta, mondom, az utóbbi meccseken nem lehet rá panasz ezen a poszton].

Oscar nem szélső, ő tkp, így a leghasznosabb teljesítményt középen tudja lehozni, esetleg ha csereként áll be a szélre akkor a lendületessége miatt lehet hasznunkra, de a jobb szélen egy egész meccsen nem képes kimagasló teljesítményre, én ezt vettem észre.

Mosesre inkább igaz a sarkazgatós rész amit chiedis írt, minden meccsen látok tőle ilyet, és a legtöbbje fölösleges, viszont ő vérbeli szélső, jobb oldalon a legjobb.

Marin egyértelműen olyan, amit most Hazard játszik: bal oldalról cselez befelé, hogy onnan lőjjön vagy hozza helyzetbe társait. Neki csak itt megy, többi poszton hasznavehetetlen.

Összegezve, meglátásom szerint van két vonalszélsőnk, Mata a bal, Moses a jobb oldalra, van két tízesünk Hazard és Oscar személyében, valamint Marin mint balról befelé húzódó szélső. Na, közülük csak Moses játszik eredeti posztján jelenleg, talán emiatt (is) okolható a csatáraink gyenge teljesítménye.
Sok mindenben egyet értek,de Mata mint vonalszélső ? :shock: Olyan lassú az az ember,hogy senkit nem tud szélen megverni. Kis területen nagyon jól cselez,de kb bárki lefutja... Meg amúgy se az a vonalszélső típus. Hazard nagyszerűen teljesít szélen,neki ott a helye.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#17742 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

ChesterB írta:Én igazából a posztokat sem értem. Mata játszik 10-est aki bántóan egylábas, viszont tény, a meglátásai zseniálisak, de sokszor elakad az akció, mert jobbal nem tudja/meri megjátszani ziccerbe társait.

Hazard a szélen játszik, ahol az eltiltása óta vehető észre az, amiért ő a balszélen kezd, vagyis megindul befelé és messziről tüzel/ziccert alakít ki. Viszont neki mindkét lába nagyon jó, így nem értem, miért ő kezd a balszélen [a szezon kezdete óta, mondom, az utóbbi meccseken nem lehet rá panasz ezen a poszton].

Oscar nem szélső, ő tkp, így a leghasznosabb teljesítményt középen tudja lehozni, esetleg ha csereként áll be a szélre akkor a lendületessége miatt lehet hasznunkra, de a jobb szélen egy egész meccsen nem képes kimagasló teljesítményre, én ezt vettem észre.

Mosesre inkább igaz a sarkazgatós rész amit chiedis írt, minden meccsen látok tőle ilyet, és a legtöbbje fölösleges, viszont ő vérbeli szélső, jobb oldalon a legjobb.

Marin egyértelműen olyan, amit most Hazard játszik: bal oldalról cselez befelé, hogy onnan lőjjön vagy hozza helyzetbe társait. Neki csak itt megy, többi poszton hasznavehetetlen.

Összegezve, meglátásom szerint van két vonalszélsőnk, Mata a bal, Moses a jobb oldalra, van két tízesünk Hazard és Oscar személyében, valamint Marin mint balról befelé húzódó szélső. Na, közülük csak Moses játszik eredeti posztján jelenleg, talán emiatt (is) okolható a csatáraink gyenge teljesítménye.
Ide egy komoly edzo kell aki maximalisan kitudja hasznalni ezeknek a fiataloknak a tehetsegeit, motivalas, stb. Lathato, hogy Rafa nem tud mit kezdeni veluk...megint egy felev a kukaba ment, semmi fejlodes.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#17743 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én igazából a posztokat sem értem. Mata játszik 10-est aki bántóan egylábas, viszont tény, a meglátásai zseniálisak, de sokszor elakad az akció, mert jobbal nem tudja/meri megjátszani ziccerbe társait.

Hazard a szélen játszik, ahol az eltiltása óta vehető észre az, amiért ő a balszélen kezd, vagyis megindul befelé és messziről tüzel/ziccert alakít ki. Viszont neki mindkét lába nagyon jó, így nem értem, miért ő kezd a balszélen [a szezon kezdete óta, mondom, az utóbbi meccseken nem lehet rá panasz ezen a poszton].

Oscar nem szélső, ő tkp, így a leghasznosabb teljesítményt középen tudja lehozni, esetleg ha csereként áll be a szélre akkor a lendületessége miatt lehet hasznunkra, de a jobb szélen egy egész meccsen nem képes kimagasló teljesítményre, én ezt vettem észre.

Mosesre inkább igaz a sarkazgatós rész amit chiedis írt, minden meccsen látok tőle ilyet, és a legtöbbje fölösleges, viszont ő vérbeli szélső, jobb oldalon a legjobb.

Marin egyértelműen olyan, amit most Hazard játszik: bal oldalról cselez befelé, hogy onnan lőjjön vagy hozza helyzetbe társait. Neki csak itt megy, többi poszton hasznavehetetlen.

Összegezve, meglátásom szerint van két vonalszélsőnk, Mata a bal, Moses a jobb oldalra, van két tízesünk Hazard és Oscar személyében, valamint Marin mint balról befelé húzódó szélső. Na, közülük csak Moses játszik eredeti posztján jelenleg, talán emiatt (is) okolható a csatáraink gyenge teljesítménye.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#17744 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Norbertoo írta:http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 6130_n.jpg

Egy kis statisztika(facebookról van). Sokan nem hiszik el, hogy a csatáraink tényleg nem kapnak labdát, és ez a legnagyobb baj. Nézzétek csak meg Torres statisztikáját. Nincs nála túl nagy szám, pedig egycsatáros taktikával játszunk.

Mégis merre jár a labda?
Hidd el, sokan tudjuk ezt. Van a középpályán 3 olyan ember, akik közül egyet bír csak el egy csapat. Mindegyik jó (Mazacar) de nem tudom honnan gondolták, hogy egy csapatba vesznek ilyen stílusú játékosokat. Egymásnak passzolnak örökké, Hazard sarkazgat, sorolni lehetne.
Koruknak/tapasztalatlanságuknak/nincs aki megmondja nekik h ezt nem kéne csinálni. Mind a három változtatható, bár én azt gondolom, hogy ezen nem fognak tudni teljesen. Egyet el kéne adni ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#17745 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 6130_n.jpg

Egy kis statisztika(facebookról van). Sokan nem hiszik el, hogy a csatáraink tényleg nem kapnak labdát, és ez a legnagyobb baj. Nézzétek csak meg Torres statisztikáját. Nincs nála túl nagy szám, pedig egycsatáros taktikával játszunk.

Mégis merre jár a labda?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#17746 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:Mivel le van zárva az átigazolási topic ide írom:

Az új kiszemelt Baines, 14 millió fontot adnánk érte:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -Cole.html" onclick="window.open(this.href);return false;
De minek?!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#17747 Hozzászólás Szerző: becus2 »

marknagy írta:Mivel le van zárva az átigazolási topic ide írom:

Az új kiszemelt Baines, 14 millió fontot adnánk érte:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -Cole.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Amikor láttam játszani nagyon tetszett. Előre-hátra jól teljesített. Csak, ha marad Cole, akkor minek.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#17748 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mivel le van zárva az átigazolási topic ide írom:

Az új kiszemelt Baines, 14 millió fontot adnánk érte:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -Cole.html" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#17749 Hozzászólás Szerző: becus2 »

ToreAndre írta:Amíg nem derül ki, hogy José egy másik csapathoz megy, addig még nem aggódom. Remek a csapat csak mély hullámvölgyben vannak és nincs egy jó edző aki rendbe tegye a fejeket és ez most folyamatosnak látszik. A 4. hely legyen a cél, szerintem az meglesz. Ez a cél, nyáron meg új edző, Lukaku-ék vissza (De Bruyne is mindenképp) és pár játékos el. Remek lesz. Ha nincs José, kell egy jó edző és bizalom. Bízom a faszfejekben odafenn.
Ha a lábban nincs erő a fejben sincs.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#17750 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ha nem Jose akkor könyörgöm Abra hozd ide ezeknek a geciládáknak Van Gaalt, hadd szopjanak egy jó mélyet!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#17751 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amíg nem derül ki, hogy José egy másik csapathoz megy, addig még nem aggódom. Remek a csapat csak mély hullámvölgyben vannak és nincs egy jó edző aki rendbe tegye a fejeket és ez most folyamatosnak látszik. A 4. hely legyen a cél, szerintem az meglesz. Ez a cél, nyáron meg új edző, Lukaku-ék vissza (De Bruyne is mindenképp) és pár játékos el. Remek lesz. Ha nincs José, kell egy jó edző és bizalom. Bízom a faszfejekben odafenn.
Only one Di Matteo!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Premier League

#17752 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Kavarognak bennem a gondolatok.Nem is tudom,h hol kezdjem.Abra az edzőmenesztéseivel túlzásba esett(ezt tudtuk eddig is),azt is sejteni lehetett,h mivel tavaly jól sült el avb menesztése és RDM idejövetele,idén másképp lesz.Máskép is lett,nem fog minden egyes kirúgás jól sikerülni,főleg ha benítez az edző,akinek a fő erőssége a kiszámíthatatlanság,és az "egy-két jó mecs után egy-két rossz mecs" kombó.

Nem mondom Robbie-nál is egy kisebb hullámvölgybe kerültünk idén de mindig van olyan,h pár mérkőzésen keresztül mélyponton van a csapat.

BL oda,liga kupa oda,klub vb is elúszott(nyáron a két szuperkupa is).El-ben még szereplünk de egy fos Prága(Videoton szintjén lehet) ellen épphogy sikerül elkerülni a hosszabbítást,az FA-kupában ha a middlesbrough ellen épp az "egy-két győztes meccs" periódusában leszünk és megnyerjük,jön a manure.Valszeg a BL miatt nem fogják életük meccsének felfogni de mivel nekik 45673000 éve ua. az edzőjük,sőt van játékuk,ráadásul otthon játszhatnak ezért mindenképpen ők az esélyesek. És ha nem hagytam ki semmit akk itt a bajnokság,ami már rég elúszott de a mai city elleni összecsapással végérvényesen(valszeg) kiderült,h a 2. helyre sem vagyunk jók.A fos,mentálisan és mindent nézve gyenge,tavaly óta jelentősen meggyengülő szarzenál a seggünk nyomába van,a sp*rs meg ha nyer meg is előz minket,és megkóstolhatjuk,h milyen ízű a csokiskolbász a 4. helyen.

Cech,Cahill,akiket talán lehetett dicsérni a mai meccsen.A kreatív embereink pár cselen kívül semmit sem csináltak,beszorított minket a city,nem volt nálunk a labda,helyzetet alig sikerült kialakítani.
Ramiresnek nem élete napja volt,a labdák többségét nem vette át,elpattant tőle,ráadásul az egyetlen ziccert sikerült el nem lőnie,valszeg ő volt a meccs legszarabb embere.Lamps kihagyta a tizit,mondanám,h ez van de most jó lett vna ha bemegy(feltételes mód).Nem sok tizit hagyott ki életébe...

Szal a helyzet nem rózsás,sőt...
Stone haxleader!

Bertold
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 14:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#17753 Hozzászólás Szerző: Bertold »

TOTÁLIS CSŐD minden poszton! Szégyen komolyan, helyzet nélkül lehozni egy meccset. Luiz és Ramires ebben a szezonban kritikán aluli,
Iva jobbhátvédben szintén egy csőd, nincs egy normális irányító középen, Lampard már nem fog egy csellel megindulni, Mikel is olyan kreatív, hogy hátra tud passzolni, Moses meg nem Chelsea szintű játékos. Mata, Hazard akik még értelmes játékot tudnak letenni az asztalra... Órási csodának tartanám ha BL helyre érnénk az idén.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#17754 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Már a 3. is ( és ha rafa nem takarodik sürgősen akkor a 4. és a BL is )

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#17755 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Ismét egy remek meccset láthattunk. Ezzel már a 2. hely is elúszott nem?

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#17756 Hozzászólás Szerző: szogi »

EZ A CSAPAT MÉLTATLAN A CHELSEA CÍMERHEZ !!!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Premier League

#17757 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Siralmas a helyzet,ez a semmilyen játékot játszó city(nem mintha nekünk lenne rendszerünk) kenterbever minket.

Jobbak...nincs mit szépíteni ezen,persze most sorolhatnám a tizit,a ziccert amit Ramires úgy gondolt,h ink el sem lövi de minek...
Stone haxleader!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#17758 Hozzászólás Szerző: chiedis »

frentzen írta:Ezt Marin bevágja... De nem, Ramires ezt is elkúrja, aztán ebből kapunk gólt.
Cech és Cahill kaphat fizetést, többieknek határozatlan időre visszavonna.
Nyugodj bekeben Mister !

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Premier League

#17759 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Az ilyet úgy be kell rúgni,mint annak a rendje...erre Ramires elkezd cselezgetni.
Atya... :evil:
Stone haxleader!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#17760 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Ezt Marin bevágja... De nem, Ramires ezt is elkúrja, aztán ebből kapunk gólt.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Válasz küldése