Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#20321 Hozzászólás Szerző: Buluska »

david368 írta:
ChesterB írta:A kezdésről annyit, hogy Ancsa második évében 5 meccs után 100%-osak voltunk valami 23-2-es gólkülönbséggel, a MU meg sorra bukta el az idegenbeli meccseit, mégis ők lettek a bajnokok. A kezdés nem számít, december után legyél jó, ha ott van egy 10 meccses győzelmi széria, sokkal jobb, mintha az első 10 meccsen lenne.

Az meg, hogy az Arsenal nem kerül be a top4-ba, tavaly se várta oda őket senki... A BL hely nekik sima, a mögötte lévő csapatok sokkal gyengébbek. A 4. hely stabil nekik, nekünk a 3., és shity-mu első hely, nem tudom melyik fog nyerni, de idén nem mi. De jövőre már tarolunk. 8)
Abban azért nem lennék olyan biztos, hogy nem mi leszünk az elsők, de hát legyetek csak pesszimisták. Ha objektiven nézzük a dolgokat van egy nagyon jó keretünk, ami a MU keretét toronymagasan veri főleg középpályában. Cityből pedig ha kiesik egy augero vagy épp silva nem hozza a formáját, máris nem jönnek úgy az eredmények. Szóval én hiszek benne, hogy ebbe az évbe már miénk lesz a bajnokság.
Ezek a dolgok ugyanúgy velünk is megtörténhetnek. Kiesek egy Hazard 2 hónapra, Terry 1 Hónapra, Cech.... Ennyi erővel a PSG megnyerhetné az összes meccsét a bajnokságban, ha már ilyen erős a kerete. Tavaly sem volt erősebb a Tottenham, Newcastle, Arsenal kerete a miénknél, mégis előrébb végeztek.

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#20322 Hozzászólás Szerző: david368 »

ChesterB írta:A kezdésről annyit, hogy Ancsa második évében 5 meccs után 100%-osak voltunk valami 23-2-es gólkülönbséggel, a MU meg sorra bukta el az idegenbeli meccseit, mégis ők lettek a bajnokok. A kezdés nem számít, december után legyél jó, ha ott van egy 10 meccses győzelmi széria, sokkal jobb, mintha az első 10 meccsen lenne.

Az meg, hogy az Arsenal nem kerül be a top4-ba, tavaly se várta oda őket senki... A BL hely nekik sima, a mögötte lévő csapatok sokkal gyengébbek. A 4. hely stabil nekik, nekünk a 3., és shity-mu első hely, nem tudom melyik fog nyerni, de idén nem mi. De jövőre már tarolunk. 8)
Abban azért nem lennék olyan biztos, hogy nem mi leszünk az elsők, de hát legyetek csak pesszimisták. Ha objektiven nézzük a dolgokat van egy nagyon jó keretünk, ami a MU keretét toronymagasan veri főleg középpályában. Cityből pedig ha kiesik egy augero vagy épp silva nem hozza a formáját, máris nem jönnek úgy az eredmények. Szóval én hiszek benne, hogy ebbe az évbe már miénk lesz a bajnokság.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20323 Hozzászólás Szerző: Chester »

A kezdésről annyit, hogy Ancsa második évében 5 meccs után 100%-osak voltunk valami 23-2-es gólkülönbséggel, a MU meg sorra bukta el az idegenbeli meccseit, mégis ők lettek a bajnokok. A kezdés nem számít, december után legyél jó, ha ott van egy 10 meccses győzelmi széria, sokkal jobb, mintha az első 10 meccsen lenne.

Az meg, hogy az Arsenal nem kerül be a top4-ba, tavaly se várta oda őket senki... A BL hely nekik sima, a mögötte lévő csapatok sokkal gyengébbek. A 4. hely stabil nekik, nekünk a 3., és shity-mu első hely, nem tudom melyik fog nyerni, de idén nem mi. De jövőre már tarolunk. 8)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20324 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ToreAndre írta:Valószínűleg nem láttad a 2000es évek elején az Arsenal-t. 2004-ben, amikor veretlenül nyerték a Premier League-t, öröm volt nézni a játékukat.
Tudjuk, vagyis én igen. Viszont az 8 éve volt, most meg tényleg nézhetetlen a játékuk és nem hogy eredménytelen, még gólt sem tudnak szerezni. Eddig se vártam őket a 4-be, de RvP nélkül tényleg fogalmatlanok.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#20325 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

lazaac írta: Viszont és itt hozzá teszem,hogy emiatt utálni fogtok,de egy Spursön és főleg egy Arsenal-on mit lehet szeretni és leginkább tisztelni??? Tök átlagos csapatok,semmi extrával... Az Arsenal képes lenne még 1-2 kupára,ha nem az a pancser Wenger lenne az edzőjük. Ezt sose fogom megérteni,hogy mit tisztelhettek benne...
De épp Wenger ott az isten, mivel évről évre most már 3-4 überprofi játékost adnak el, mennek el, hisztiznek, hogy elmenjenek, de mégis szinte mindig BL-t érő helyen vannak...
A Spurst én is tisztelem, mert Harry szépen felépítette azt a csapatot, a távozását én sem értem.. Az elmúlt 1-2 évben tényleg ott voltak, viszont így, hogy ő is és Modric is elment annyira nem tartok tőlük már, de az Arsenaltól lehet előrébb fognak végezni. (vagy nem)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#20326 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Valószínűleg nem láttad a 2000es évek elején az Arsenal-t. 2004-ben, amikor veretlenül nyerték a Premier League-t, öröm volt nézni a játékukat.
Only one Di Matteo!

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Premier League

#20327 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Bubi írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Miert szamit ennyire a rivalisok velemenye? Felre ne erts, nem bantani akarlak, de szarjuk mar le, hogy mit gondolnak rolunk. En elismerem, hogy a Manu egy hatalmas klub. Tisztelem, hogy az Arsenal evek ota ottvan a BLt ero helyeken kulonosen nagy kiadasok nelkul, es hogy felhoznak evente egy olyan jatekost akin jot kereshetnek, vagy epp igazolnak egy ilyet kis osszegekert. Tisztelem a cityt az ereje miatt, es a poolt a tortenelme miatt, a spurst meg a jatekospolitikaja miatt, es ez igy van rendjen. Nem varom el forditva, felolem fikazhatnak, en el fogom ismerni, ha igazuk van, es ettol befogjak a szajukat majd csak bologatnak/helyeselnek amikor emlitest teszek az o negativ dolgaikrol is.

Engem nem tesz boldogga, hogy ha a manu szurkolok fosnak tolunk, mert egyreszt nevetseges fosni valakitol 3 fordulo utan, masreszt nevetseges lenne tolem ha nagy mellennyel, nagy pofaval jarkalnek azert mert van 9 pontunk. Jok vagyunk, meccsrol meccsre latszodik a fejlodes, de MEG VAN HOVA...
Nagyjából egyet értek veled,hogy fölösleges menőzni ,hogy félgőzzel legyőzött a csapat pár könnyű ellenfelet és hogy tisztelni kell a nagy klubokat,mint a pool vagy az united. Szerintem akkor lehet már nagy a mellényünk,ha már nyer pár kupát a csapát,például: európai szuper kupa és mondjuk egy capital one cup-ot,ezeknek nagyon örülnék személy szerint! Viszont és itt hozzá teszem,hogy emiatt utálni fogtok,de egy Spursön és főleg egy Arsenal-on mit lehet szeretni és leginkább tisztelni??? Tök átlagos csapatok,semmi extrával... Az Arsenal képes lenne még 1-2 kupára,ha nem az a pancser Wenger lenne az edzőjük. Ezt sose fogom megérteni,hogy mit tisztelhettek benne...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#20328 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Miert szamit ennyire a rivalisok velemenye? Felre ne erts, nem bantani akarlak, de szarjuk mar le, hogy mit gondolnak rolunk. En elismerem, hogy a Manu egy hatalmas klub. Tisztelem, hogy az Arsenal evek ota ottvan a BLt ero helyeken kulonosen nagy kiadasok nelkul, es hogy felhoznak evente egy olyan jatekost akin jot kereshetnek, vagy epp igazolnak egy ilyet kis osszegekert. Tisztelem a cityt az ereje miatt, es a poolt a tortenelme miatt, a spurst meg a jatekospolitikaja miatt, es ez igy van rendjen. Nem varom el forditva, felolem fikazhatnak, en el fogom ismerni, ha igazuk van, es ettol befogjak a szajukat majd csak bologatnak/helyeselnek amikor emlitest teszek az o negativ dolgaikrol is.

Engem nem tesz boldogga, hogy ha a manu szurkolok fosnak tolunk, mert egyreszt nevetseges fosni valakitol 3 fordulo utan, masreszt nevetseges lenne tolem ha nagy mellennyel, nagy pofaval jarkalnek azert mert van 9 pontunk. Jok vagyunk, meccsrol meccsre latszodik a fejlodes, de MEG VAN HOVA...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Premier League

#20329 Hozzászólás Szerző: focilap »

BlueBlood1993 írta:meg ugye volt egy Carlos kezdes ami jobb volt mint a 100 golos szezon kezdete aztan tudjuk mi lett...

semmit nem szamit ez. jol kezdtunk gyenge csapatok/gyenge formaban levo csapatok ellen. alapbol mindig jol kezdunk, nezzetek vissza az utobbi szezonokat
Felesleges bajnoki címről beszélni, de azért ne kicsinyítsük le a csapat érdemeit. Akikkel eddig játszottunk egyáltalán nem voltak gyenge formában. A Newcastle verte a Sp*rs-t, a Wigan pedig idegenben a City dolgát megnehezítő Southampton-t.
Ráadásul az a lényeg, hogy túl vagyunk rajtuk 100%-osan. Pl. a Wigan tavaly év végén nagyon jó tolta otthon és a Newcastle is alapvetően egy jó csapat. Tök jó, hogy már nem megyünk idegenben a Wiganhez és a Newcastle-t is megvan egyszer.
Plusz sokat számít a játék képe is. A Carlo-s kezdésnél egyáltalán nem éreztem, hogy az a csapat igazi ereje. Itt pedig végig lehetett érezni a magabiztosságot. + A többi csapat nagyon halovány eddig.
Meg hozzáteszem, hogy január végéig simán össze lehet szedni annyi előnyt, hogy meglegyen a bajnokság. A Két Mourinho-s bajnoki címnél is már sokat nem kellett izgulna január vége után.

Ahogy nézem a decemberi-januári nagy meccs áradaton is elég jó most a sorsolásunk.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20330 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dante írta:
BlueBlood1993 írta:meg ugye volt egy Carlos kezdes ami jobb volt mint a 100 golos szezon kezdete aztan tudjuk mi lett...

semmit nem szamit ez. jol kezdtunk gyenge csapatok/gyenge formaban levo csapatok ellen. alapbol mindig jol kezdunk, nezzetek vissza az utobbi szezonokat
2010-11-es szezon, amikor - ha jól emlékszem - két 6-0-t egy 2-0, 3-1 és 4-0 követett, de a citeh-től kikaptunk, sok ember lesérült és télen elment a szezon. Akkor is a jó rajtnak köszönhettük, hogy 2-okként zártuk az évet.
Sztem a jó hajrának, vagy 17 pontos hátrányunk volt februárban a MU-val szemben, és mikor legyőztük őket a Stamfordon Terry nyilatkozta hogy ha megverjük őket van még esély a bajnoki címre. Volt is, mert ha a májusi bajnoki döntőn nyerünk gk-val kellet volna verni a MU-t. De ez nem jött össze sajnos.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#20331 Hozzászólás Szerző: Dante »

BlueBlood1993 írta:meg ugye volt egy Carlos kezdes ami jobb volt mint a 100 golos szezon kezdete aztan tudjuk mi lett...

semmit nem szamit ez. jol kezdtunk gyenge csapatok/gyenge formaban levo csapatok ellen. alapbol mindig jol kezdunk, nezzetek vissza az utobbi szezonokat
2010-11-es szezon, amikor - ha jól emlékszem - két 6-0-t egy 2-0, 3-1 és 4-0 követett, de a citeh-től kikaptunk, sok ember lesérült és télen elment a szezon. Akkor is a jó rajtnak köszönhettük, hogy 2-okként zártuk az évet.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#20332 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

meg ugye volt egy Carlos kezdes ami jobb volt mint a 100 golos szezon kezdete aztan tudjuk mi lett...

semmit nem szamit ez. jol kezdtunk gyenge csapatok/gyenge formaban levo csapatok ellen. alapbol mindig jol kezdunk, nezzetek vissza az utobbi szezonokat

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20333 Hozzászólás Szerző: marknagy »

redrum írta:
marknagy írta:Ez bizonyítja azt hogy nem kell egy atomfizikusnak lenned, a pályán egy zseni lehetsz. Egyébként érdekes hogy már 8 éve van Angliában és még mindig nem tud rendesen angolul beszélni és megérteni a nyelvet.
6 év az csak, de ez tényleg nem semmi. Minden rosszindulat nélkül mondom, ez alapján szerintem Tevez szellemi fogyatékos. Sajnálom szegényt.
Vmiért 2004-re emlékeztem aztán eszembe jutott hogy 2006 de nem írtam át. Én nem hiszem h szellemi fogyatékos, nagyon sok magyar van aki magyarul sem tud rendesen beszélni, de attól még nem az. Meg aztán van sok pénze is nem kell őt sajnálni.

Ja igen: http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... eigazolni/" onclick="window.open(this.href);return false; ez egy jó cikk Tevez átigazolásival kapcsolatos huzavonákkal.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20334 Hozzászólás Szerző: chiedis »

OFF: Redrum-ot adom. Ez az überelhetetlen, mert érteni csakhogy ő kreálja a szavakat :D Első 81 lájkos hsz ütős :D

http://www.youtube.com/watch?v=dA-DuGGCf68" onclick="window.open(this.href);return false;

on
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20335 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Blackjack04: Mert a city egy rakás faxtarisznyábol áll. És most megint meccs előtt olyasmi érzésem van mint a 09-10-es szezonban. Jol játszunk, magabiztosan védekezünk, és van ki vigye hátán a csapatot. Van egy jo edzőnk és bő keretünk. Meg lesznek erőszakolva a manchesteriek. Én is szoktam más forumokat olvasni, és csomo manchesteres magyarázkodik, h dobta magát Eden, meg kiscsapat ellen könnyű, meg newcastle ellen nem csinált semmit a 2. félidőbe...de az nem tűnik fel nekik, h végig rola beszélnek. Torresről akkor még meg sem említettem...meg a csapat többi tagját, akik alapbol duzzadnak az önbizalomtól (mégiscsak europa legsikeresebb csapata voltunk). Ha egy két meccset még behuzunk akkor a riválisok is elkezdenek majd kételkedni magukban. Meg különben is, tavaly is látszott már az első pár fordulo után h a 2 manchesteri csapat jo nagyon!
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20336 Hozzászólás Szerző: redrum »

marknagy írta:Ez bizonyítja azt hogy nem kell egy atomfizikusnak lenned, a pályán egy zseni lehetsz. Egyébként érdekes hogy már 8 éve van Angliában és még mindig nem tud rendesen angolul beszélni és megérteni a nyelvet.
6 év az csak, de ez tényleg nem semmi. Minden rosszindulat nélkül mondom, ez alapján szerintem Tevez szellemi fogyatékos. Sajnálom szegényt.
I'm goin' down down down down

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20337 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ranger17 írta:
Én viszonylag tudok angolul, de fergusonnak egy büdös szavát sem értem. Torres is hadarni szokott a spanyol akcentusával de még azt is megértem...de az öreg alkeszt abszolut nem
http://www.youtube.com/watch?v=ivez5gGNlr8" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Ez bizonyítja azt hogy nem kell egy atomfizikusnak lenned, attól még a pályán lehetsz zseni. Egyébként érdekes hogy már 8 éve van Angliában és még mindig nem tud rendesen angolul beszélni és megérteni a nyelvet.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#20338 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

KáJé írta:
blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
De ez valami vicc? :mrgreen: A jó kezdés igen is fontos, főleg, hogy a nagy csapatok pontot veszítsenek mi pedig fullra behúzzuk a meccseket, UGYANIS a végénél már kár sírni, amikor 2 pont kellene mondjuk az első helyért, hogy a francba, minek ikszeltünk le az első két fordulóban a wba, nu-val. (tipp, érted...)
Fontos a jó kezdés mindenképp hisz az önbizalmat ad könnyebb az újaknak is de tényleg nagyon messze van még a vége és sok minden történhet azonban az is egyértelmű, hogy nagyon jó csapat van kialakulóban és ott lehetünk végelszámolásnál is!
Elég csak megnézni honnan(-8) nyert city tavasszal tehát semmi értelme sincs még spekulálni, meccsről meccsre kell haladni és nyerni :P :D

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#20339 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

blackjack04 írta:
Torres 9 írta:Olvasgattam a madridistát és az eurobarcát, és majdnem mindenki azt írja, hogy mi leszünk a bajnokok.
Minket az első helyre tesznek, a shittyt másodikra, a mhút pedig harmadikra. :mrgreen: :mrgreen:
Felnéztem a mhúfanaticsra is, szoktam rajtuk röhögni sokat, és szerintük is a Chelsea lesz a legnagyobb riválisuk idén.

Szerintem mi leszünk a bajnokok. :) :P 8)
Ugye, azt tudjátok, hogy a bajnokságból még hátravan 35 meccs, ahol még sokat fognak változni az erőviszonyok és nem sokat ér, hogy pont mi kaptuk el jól a rajtot... :wink:
De ez valami vicc? :mrgreen: A jó kezdés igen is fontos, főleg, hogy a nagy csapatok pontot veszítsenek mi pedig fullra behúzzuk a meccseket, UGYANIS a végénél már kár sírni, amikor 2 pont kellene mondjuk az első helyért, hogy a francba, minek ikszeltünk le az első két fordulóban a wba, nu-val. (tipp, érted...)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#20340 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Mendez írta:A karácsonyi veszőfutás vége előtt kár bármi esély latolgatás a legtöbb pontot mindig dec-jan környékén szorjuk majd ha legalább 3 rangadót behúzunk magabiztosan akkor lehet bizakodni de akkor is nagyon szerényen;)
Így van! A látottak és az eredmények eddig biztatóak, de még sokat kell csiszolni az összjátékon és az újakat pedig be kell építeni a csapatba. Boxing day után lehet óvatosan latolgatni. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése