Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#29641 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Sztem még így is simán nyerjük a bajnoságot de ha jó, fiatal játékosokat nem veszünk akk a bl-nek annyi egy JOK és egy jó KH kellene
We are the famous, the famous Chelsea!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29642 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdemes elolvasni Clive Walker elemzését: http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 39,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Anelka mellett Malouda is sérüléssel bajlódott, ez lehet magyarázat a gyenge formára. De ha nem száz százalékosok, akkor ne kezdjenek.
Máshol meg azt írták, hogy Ash szinte a teljes második félidőt sérülten játszotta végig.
GO BLUES!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#29643 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Én tippmixen megrakom a Birminghamet 1000 FT ra. És 6000 et nyernék rá
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#29644 Hozzászólás Szerző: focimark »

Megbeszélik a dolgokat a Csapatbann A Sunderland elleni meccről!
http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... om=&ucat=2&" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#29645 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

focimark írta:én komolyan mondom már félek a Birminghamtól !!!!!
Ezzel nem vagy egyedül.
2 lehetőség van:
1- Összeszedik magukat a fiúk és hihetetlen formába lendülnek... :roll:
2- Az első ellentéte... :roll:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#29646 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mYkr0 írta:Mit gondoltok, elég nagy pofon volt ez, hogy összeszedjék magukat a srácok a hétvégi birmingham elleni meccsre, (ami ráadásul idegenben lesz), vagy sokan fognak kaszálni a hazai győzelemmel (6-os szorzó) ?!
Remélem tényleg elég nagy pofon volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Premier League

#29647 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Mit gondoltok, elég nagy pofon volt ez, hogy összeszedjék magukat a srácok a hétvégi birmingham elleni meccsre, (ami ráadásul idegenben lesz), vagy sokan fognak kaszálni a hazai győzelemmel (6-os szorzó) ?!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#29648 Hozzászólás Szerző: focimark »

én komolyan mondom már félek a Birminghamtól !!!!!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#29649 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kdako írta:külön fájó, hogy ezt a sunderlandet múlt héten 5-1-re verte a Newcastle - nekik jókor jött a pofon. nem gondoltam volna, hogy Bramble-t nem bírják átjátszani Drogbáék.
Meg az is külön fájó, hogy amióta a Pool megvert minket, azóta 2 meccsen 1 pontot szereztek és nem világverők ellen.
És az sem egy jó hír, hogy az utóbbi 3 meccsen 1-5 a gólkülönbségünk... :?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#29650 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

twopac írta:http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs
Fél időbe kellet volna egy ilyen beszéd,és nem lett volna probléma!
Egy Mourinho kellett volna tegnap: "szétverem a fejeteket ha nem úgy játszotok ahogy én elképzeltem" és egy pár ásványvizes palack dobálás megtette volna a hatását szerintem :roll:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#29651 Hozzászólás Szerző: twopac »

http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs" onclick="window.open(this.href);return false;
Fél időbe kellet volna egy ilyen beszéd,és nem lett volna probléma!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29652 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szanalmas egy nullak voltunk tegnap. Fogalmam sincs, hogy miert jatszottunk ennyire otlettelenul.
McEachrant meg ajanlatos lenne a kezdoberakni, es ott is hagyni, mert Ramires semmire nem jo egyelore.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#29653 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Sefcsik írta:Attól tartok ez már nem csak egy hullámvölgy. Már egy hónapja nem vagyunk jók.
Ha turnbull véd akkor 0-5 re kapunk ki?????????
Phú ez nem nulla volt hanem mínusz ötven
Ha Turnbull véd 0:8 ha Hilário 0:9

Sefcsik
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. július 4., vasárnap 20:48
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#29654 Hozzászólás Szerző: Sefcsik »

Attól tartok ez már nem csak egy hullámvölgy. Már egy hónapja nem vagyunk jók.
Ha turnbull véd akkor 0-5 re kapunk ki?????????
Phú ez nem nulla volt hanem mínusz ötven

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29655 Hozzászólás Szerző: kdako »

külön fájó, hogy ezt a sunderlandet múlt héten 5-1-re verte a Newcastle - nekik jókor jött a pofon. nem gondoltam volna, hogy Bramble-t nem bírják átjátszani Drogbáék.
GO BLUES!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#29656 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kdako írta:
Dízel írta:szvsz simán benne van a mai meccsben hogy Wilkins miatt úgymond sztrájkoltak a játékosok.
másrészt tényleg sok volt a sérült és CA is sokat hibázott. PF helyett bruma-t kellett volna játszatni. látszik bensőséges kapcsolatot ápol CA meg PF. mással nem tudom magyarázni a folyamatos pályára küldését.
Brumát kétszer körbefutották volna a gyors Sundi csatárok, esélye sem lett volna ellenük. Nem Ferreirán ment el a meccs egyedül. JT nélkül nem volt stabil a védelem, a középpályán egyedül Mikel volt használható, a létszámfölény révén sok labdát szereztek, és gyorsan indítottak a vendégek.
Mondjuk más lett volna a meccs, ha Anelka megkapja a sztem jogos tizenegyest, illetve Zsirkov nem lövi mellé a kihagyhatatlant.
uhh igen bocs. nem akartam PF nyakába varrni a meccset. nagy butaság lenne. mindenki egyaránt gyenge teljesítményt nyújtott.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29657 Hozzászólás Szerző: kdako »

Dízel írta:szvsz simán benne van a mai meccsben hogy Wilkins miatt úgymond sztrájkoltak a játékosok.
másrészt tényleg sok volt a sérült és CA is sokat hibázott. PF helyett bruma-t kellett volna játszatni. látszik bensőséges kapcsolatot ápol CA meg PF. mással nem tudom magyarázni a folyamatos pályára küldését.
Brumát kétszer körbefutották volna a gyors Sundi csatárok, esélye sem lett volna ellenük. Nem Ferreirán ment el a meccs egyedül. JT nélkül nem volt stabil a védelem, a középpályán egyedül Mikel volt használható, a létszámfölény révén sok labdát szereztek, és gyorsan indítottak a vendégek.
Mondjuk más lett volna a meccs, ha Anelka megkapja a sztem jogos tizenegyest, illetve Zsirkov nem lövi mellé a kihagyhatatlant.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29658 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Srácok! Nyugi már! Minden csapatnak vannak hullámvölgyei! Most meg azt az edzőt akarjátok elküldeni, aki alig pár hónapja bajnokságot nyert?
Nyugi. Így is vezetjük a bajnokságot és a többiek sincsenek olyan kirobbanó formában.
Béka van!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#29659 Hozzászólás Szerző: Dízel »

szvsz simán benne van a mai meccsben hogy Wilkins miatt úgymond sztrájkoltak a játékosok.
másrészt tényleg sok volt a sérült és CA is sokat hibázott. PF helyett bruma-t kellett volna játszatni. látszik bensőséges kapcsolatot ápol CA meg PF. mással nem tudom magyarázni a folyamatos pályára küldését.

azt hittem december lesz a nehéz időszakok egyike, de látom hamarabb eljött mint gondoltuk volna. elsők vagyunk oke, de semmi sem tart örökké (max a szezon végéig :P ), visszajönnek a sérültek, át lesz gondolva a dolog, és rendben lesz itt minden. :wink:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29660 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

koni0725 írta:
Atthilleus írta:
Blueflag írta:3. Lampard elmehet a picsába, hogy minden edzésen megsérül. Az ilyen tolószéket húzzon, ne stopliscipőt, de akkor ne is hülyítse a drukkereket.
Nem ő hülyíti, hanem az orvosai először nem tudták megállapítani, majd rásérült a sérülésére, ennyi történt!
Amúgy én sem örülök, hogy ennyi sérültünk van, a Terry-Essien-Lampard trió nagyon hiányzott.
Komolyan megáll az eszem. Hoyg lehet az utóbbi évek legstabilabb játékosát egy szerencsétlen sérüléshullám miatt kérdőre vonni??? És ráadásul te nem is vagy új fórumozó, tőlük még elnézhető lenne az ilyen. Elhiszem, hogy el vagyunk keseredve de sajnos ennyi sérülttel nem is volt olyan nagy meglepetés ez az eredmény.
Nem vontam kérdőre a kvalitásait... nekem is a kedvencem, csak objektív vagyok. Hogy lehet az, hogy aki 100+ bajnokin kezdő volt zsinórban, az most hetek óta nem tud felépülni, és minden edzésen rásérül egy olyan izomra, ami eddig még jó volt? Mindig kapjuk a Lampard hamarosan visszatér dumát, aztán jön a hidegzuhany: Lampard ismét megsérült.

Ez váltakozik vagy 2 hete, és ebből van elegem... nem Lampardból. Épp ezaz, a pályára követelném már, még ha nem is ez sugárzott a hozzászólásomból.

Válasz küldése