Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29881 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Bubi írta:Sose szerettem Anelkat. Meg amikor gondolati szinten sem hoztak velunk szoba, mar akkor is ot mondtam volna, ha az altalam legjobban utalt jatekost kerdezik, viszont az idei teljesitmenye eleg biztato. Meg mindig hullamzik, de iden mar nem fosok, ha hozza kerul a labda. Vannak eleg hasznos megoldasai, jo meglatasai. Az hogy kolbaszol, szimplan azert van, mert szabadkezet kapott, mindig arra megy, ahol a labda van. Afele osszekoto figura (iranyito semmikepp se).

Az viszont biztos, hogy 30 jatekost most hirtelen fejbol letudnek irni, akik szinte biztos, hogy sokkal jobban meghalalnak a "szabad kezet", hasznosabbak lennenek Anelka szerepkoreben. (amugy szerintem Anelka es Kalou nem egy szerepkor)
Az a durva, hogy én sem rajongok érte csak nem szeretem, ha egy játékosunkat akkor is szidja egy saját szurkoló, ha éppen jobban teljesít. Mert Anelka néha tényleg idegesítő, de idén jól teljesít... Kalou tavaly a szezon végén milyen jó formában volt, idén is jobban teljesít, de engem a ziccerek kihagyása őrületbe tud kergetni, mindenkinek megvan a gyengéje és mégsem szidom minden nap, nem nyomorékozom le meg stb.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29882 Hozzászólás Szerző: langidave »

én imádom a kis afrikai rabszolgánk játékát, ellenben análka néha az őrületbe kerget

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29883 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sose szerettem Anelkat. Meg amikor gondolati szinten sem hoztak velunk szoba, mar akkor is ot mondtam volna, ha az altalam legjobban utalt jatekost kerdezik, viszont az idei teljesitmenye eleg biztato. Meg mindig hullamzik, de iden mar nem fosok, ha hozza kerul a labda. Vannak eleg hasznos megoldasai, jo meglatasai. Az hogy kolbaszol, szimplan azert van, mert szabadkezet kapott, mindig arra megy, ahol a labda van. Afele osszekoto figura (iranyito semmikepp se).

Az viszont biztos, hogy 30 jatekost most hirtelen fejbol letudnek irni, akik szinte biztos, hogy sokkal jobban meghalalnak a "szabad kezet", hasznosabbak lennenek Anelka szerepkoreben. (amugy szerintem Anelka es Kalou nem egy szerepkor)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29884 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta: Mint említettem gól arányban Kalou tavaly jobb volt mint az imádott anelkád. Mégse tetszik a játéka, meg nem szimpatikus neked, sőt amikro felhozom nem is reagálsz rá. Ennyit arról, hogy ki elfogult és ki nem, hogy az észérvekről ne is beszéljünk.
Olvasd el még párszor amiket írtam és talán megérted, hogy mi a bajom anelkával.
A német focisták meg nagyon nem érdekelnek, mint ahogy az sem, hogy ki kit tart minden idők legjobb csatárának, kp-jának, stb, stb....
Először is nem az imádott anelkám, mint írtam
sokan nem bírják Anelkát, mert lassú(?), mert körülményes, visszapasszol stb. ami igaz is(!) legtöbb esetben
,
de én nem bántom, mert min írtam:
Azt elfogadom, hogy nem szimpi a játéka, de nagyon effektív jelenleg.
és reagáltam Kalou-ra, még előtte, mert nem csak neked az imádott Kaloud
Kalou meg évek óta nem tud felnőni a feladathoz, nekem az ő játéka "nem szimpi".
Zenzo: Kalou Grant alatt kapott több lehetőséget, és annyira bevált, hogy tavasszal gyorsan leigazoltuk Anelkát :D
Amúgy tényleg fejlődik, de még akkor sem az igazi. Amúgy Hiddink is adott neki egy lehetőséget, de olyan rosszul játszott hogy még az első félidő alatt lecserélte, és többé nem került a kezdőbe.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29885 Hozzászólás Szerző: paco83 »

ZenZo írta:
paco83 írta:Nézd meg Kalou mennyi meccset játszott és azokon mennyi gólt lőtt és nézd meg anelkát. Persze, hogy nem tud felnőni mivel alig játszik.
No igen, ezt sokan elfelejtik, hogy Kalou egyedül Grant alatt tudott viszonylag stabil kezdő lenni. Persze könnyű azzal védekezni, hogy ez azért van, mert nem olyan jó, meg, hogy rangadókat nem képes eldönteni. Pedig Anelkára is nehéz volt ezt ráhúzni, de mindegy. Mindkettejüknek voltak bűnrossz meccsei, meg jók is. Anelka megkapta a lehetőséget Drogba távollétében, élt vele, gólkirály lett. Kalou még vár az igazi nagy lehetőségre, amit tud, megtesz. Aki akarja, úgyis látja, hogy évről évre jobb, nem hisztizik, elvan azzal, hogy tudja, érzi, el fog jönni az ő ideje. Én érzem benne azt, amit Mikelben is, hogy simán alappillére lehet a Chelseanek, mégha ezért sokan ki is röhögnek.
Ne aggódj, én veled vagyok. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#29886 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:Nézd meg Kalou mennyi meccset játszott és azokon mennyi gólt lőtt és nézd meg anelkát. Persze, hogy nem tud felnőni mivel alig játszik.
No igen, ezt sokan elfelejtik, hogy Kalou egyedül Grant alatt tudott viszonylag stabil kezdő lenni. Persze könnyű azzal védekezni, hogy ez azért van, mert nem olyan jó, meg, hogy rangadókat nem képes eldönteni. Pedig Anelkára is nehéz volt ezt ráhúzni, de mindegy. Mindkettejüknek voltak bűnrossz meccsei, meg jók is. Anelka megkapta a lehetőséget Drogba távollétében, élt vele, gólkirály lett. Kalou még vár az igazi nagy lehetőségre, amit tud, megtesz. Aki akarja, úgyis látja, hogy évről évre jobb, nem hisztizik, elvan azzal, hogy tudja, érzi, el fog jönni az ő ideje. Én érzem benne azt, amit Mikelben is, hogy simán alappillére lehet a Chelseanek, mégha ezért sokan ki is röhögnek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29887 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
paco83 írta: A legutóbb is amikor Drogbát helyettesítette (tehát ő lett volna a csatár középen) a kezdőkörben meg az oldalvonal mellett kolbászolt.
Mivel szinte minden meccsen ezt csinálja így nem értem mi a bajod.
Amikor Drogbát helyettesítette rúgott négy gólt a BL-ben idén (mondjuk tavaly is jó volt a BL-ben), leszarom hol kolbászol a befejező csatárunk, ha gólt lő és nyerünk, mivel csatárként csak ez minősíti.
Volt egy nagy német csatár, akit nem lehetett látni a pályán azonban egy-egy labdaérintésből rengeteg gólt szerzett Gerd Müller a neve és minden idők legjobb csatárjának tartják...
Mivel Anelka középcsatárként gólt nem értem mi a bajod :D
anelkát azért nem bírják mert egy nyomorék akinek alkalmanként sikerül összeszerencsétlenkednie egy-két gólt.
ezzel azért rendesen minősítetted magad, és ezennel a vitát lezártnak tekintem
észérvből jeles
Mint említettem gól arányban Kalou tavaly jobb volt mint az imádott anelkád. Mégse tetszik a játéka, meg nem szimpatikus neked, sőt amikro felhozom nem is reagálsz rá. Ennyit arról, hogy ki elfogult és ki nem, hogy az észérvekről ne is beszéljünk.
Olvasd el még párszor amiket írtam és talán megérted, hogy mi a bajom anelkával.
A német focisták meg nagyon nem érdekelnek, mint ahogy az sem, hogy ki kit tart minden idők legjobb csatárának, kp-jának, stb, stb....

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29888 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta: A legutóbb is amikor Drogbát helyettesítette (tehát ő lett volna a csatár középen) a kezdőkörben meg az oldalvonal mellett kolbászolt.
Mivel szinte minden meccsen ezt csinálja így nem értem mi a bajod.
Amikor Drogbát helyettesítette rúgott négy gólt a BL-ben idén (mondjuk tavaly is jó volt a BL-ben), leszarom hol kolbászol a befejező csatárunk, ha gólt lő és nyerünk, mivel csatárként csak ez minősíti.
Volt egy nagy német csatár, akit nem lehetett látni a pályán azonban egy-egy labdaérintésből rengeteg gólt szerzett Gerd Müller a neve és minden idők legjobb csatárjának tartják...
Mivel Anelka középcsatárként gólt nem értem mi a bajod :D
anelkát azért nem bírják mert egy nyomorék akinek alkalmanként sikerül összeszerencsétlenkednie egy-két gólt.
ezzel azért rendesen minősítetted magad, és ezennel a vitát lezártnak tekintem
észérvből jeles

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29889 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
laczze írta:ezenkívül Anelka még a vak is észreveszi folyton lassítja a támadás! mindig visszapasszol visszafelé cselez megáll....... biztos nemhiába szavaz neki bizalmat ancelotti hiszen itt a fórumon rengeteg okos mondja nemér semmit dehát azért Ancelotti majd ezt elönti hiszen ő látja és ő ért a focihoz sokunkal ellentétben (velemis :D) de tényleg nemszimpi a játéka és nemis annyira kamatozó inkább kezdjen egy Kalou!
Azt elfogadom, hogy nem szimpi a játéka, de nagyon effektív jelenleg. Kalou meg évek óta nem tud felnőni a feladathoz, nekem az ő játéka "nem szimpi". Attól meg, hogy sokan nem bírják Anelkát, mert lassú(?), mert körülményes, visszapasszol stb.
ami igaz is(!) legtöbb esetben. Jobb ha tudod, hogy a PL mezőnyében a TOP 10 tagja gyorsulási adatok alapján.
Nézd meg Kalou mennyi meccset játszott és azokon mennyi gólt lőtt és nézd meg anelkát. Persze, hogy nem tud felnőni mivel alig játszik.
anelkát azért nem bírják mert egy nyomorék akinek alkalmanként sikerül összeszerencsétlenkednie egy-két gólt.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29890 Hozzászólás Szerző: Galóca »

laczze írta:ezenkívül Anelka még a vak is észreveszi folyton lassítja a támadás! mindig visszapasszol visszafelé cselez megáll....... biztos nemhiába szavaz neki bizalmat ancelotti hiszen itt a fórumon rengeteg okos mondja nemér semmit dehát azért Ancelotti majd ezt elönti hiszen ő látja és ő ért a focihoz sokunkal ellentétben (velemis :D) de tényleg nemszimpi a játéka és nemis annyira kamatozó inkább kezdjen egy Kalou!
Azt elfogadom, hogy nem szimpi a játéka, de nagyon effektív jelenleg. Kalou meg évek óta nem tud felnőni a feladathoz, nekem az ő játéka "nem szimpi". Attól meg, hogy sokan nem bírják Anelkát, mert lassú(?), mert körülményes, visszapasszol stb.
ami igaz is(!) legtöbb esetben. Jobb ha tudod, hogy a PL mezőnyében a TOP 10 tagja gyorsulási adatok alapján.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29891 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
paco83 írta:
Spring írta:Az idei 9 gólja semmi? Talán nem véletlen, hogy Carlo megbízik benne, lehet, hogy többször látja őt mint Te vagy én. Szerintem semmi gond nincs Anelka-val, az első félévétől eltekintve megcsinálja azt, amit akartunk: lője a gólokat, maradjon kussban. Pluszban még remekül szolgálja ki a társait is, a gólpasszokkal se adós, télleg nem értem mi baj van vele. Neki nem az a dolga, hogy leütközze az ellenfelet és becsússzon 10 méterről, szerintem ti meg ezt várjátok el tőle.
Tavaly például Kalou-nak jobb lett a gól mutatója mint anelkának. Nekem az a bajom vele, hogy össze vissza kolbászol a pályán és általában a kezdőkörnél tűnik fel, ami szabad mozgásként is durva, ezen felül a cselei (már ha lehet annak nevezni amit csinál) a legritkább esetben jönnek össze. A passzolás és ívelésről meg inkább ne is beszéljünk.
De szerintem itt hagyjuk is abba, mert te szerinted jó szerintem meg nem. Te sem fogsz engem meggyőzni és én se téged. :wink:
Az a baj, hogy te nem a teljesítményt nézed, hanem utálod alapból, és bármit csinálna úgysem szeretnéd.
Mert amit írsz az kurvára nem számít addig, amíg egy csatár sok gólt lő, és jelenleg (nem mellesleg) ő vezeti a házi góllövőlistát. Amikor végre saját posztján szerepel ontja a gólokat(BL 3 meccs 4 gól), amúgy meg leszarom, hogy utáljátok vagy sem, de legalább várjátok meg hogy tényleg szarul játsszon akkor gyertek ezzel...

ezek után ez már egy kicsit durva
Pont, hogy a teljesítményét nézem. Érdekes, hogy amikor az egyik meccs után írtam, hogy az utolsó 30 percben jól játszott az senkinek nem tűnt fel.
Neked lehet nem számít, nekem számít. Nem vagyok eredmény függő. Mint említettem gól arányban tavaly Kalou jobb volt mint ő.
Nem tudom, milyen posztról beszélsz amikor nincs is posztja. A legutóbb is amikor Drogbát helyettesítette (tehát ő lett volna a csatár középen) a kezdőkörben meg az oldalvonal mellett kolbászolt.
Mivel szinte minden meccsen ezt csinálja így nem értem mi a bajod.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#29892 Hozzászólás Szerző: laczze »

ezenkívül Anelka még a vak is észreveszi folyton lassítja a támadás! mindig visszapasszol visszafelé cselez megáll....... biztos nemhiába szavaz neki bizalmat ancelotti hiszen itt a fórumon rengeteg okos mondja nemér semmit dehát azért Ancelotti majd ezt elönti hiszen ő látja és ő ért a focihoz sokunkal ellentétben (velemis :D) de tényleg nemszimpi a játéka és nemis annyira kamatozó inkább kezdjen egy Kalou!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29893 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta:
Spring írta:
paco83 írta:A semmit, hogy lehet elismerni :?: :shock:
Az idei 9 gólja semmi? Talán nem véletlen, hogy Carlo megbízik benne, lehet, hogy többször látja őt mint Te vagy én. Szerintem semmi gond nincs Anelka-val, az első félévétől eltekintve megcsinálja azt, amit akartunk: lője a gólokat, maradjon kussban. Pluszban még remekül szolgálja ki a társait is, a gólpasszokkal se adós, télleg nem értem mi baj van vele. Neki nem az a dolga, hogy leütközze az ellenfelet és becsússzon 10 méterről, szerintem ti meg ezt várjátok el tőle.
Tavaly például Kalou-nak jobb lett a gól mutatója mint anelkának. Nekem az a bajom vele, hogy össze vissza kolbászol a pályán és általában a kezdőkörnél tűnik fel, ami szabad mozgásként is durva, ezen felül a cselei (már ha lehet annak nevezni amit csinál) a legritkább esetben jönnek össze. A passzolás és ívelésről meg inkább ne is beszéljünk.
De szerintem itt hagyjuk is abba, mert te szerinted jó szerintem meg nem. Te sem fogsz engem meggyőzni és én se téged. :wink:
Az a baj, hogy te nem a teljesítményt nézed, hanem utálod alapból, és bármit csinálna úgysem szeretnéd.
Mert amit írsz az kurvára nem számít addig, amíg egy csatár sok gólt lő, és jelenleg (nem mellesleg) ő vezeti a házi góllövőlistát. Amikor végre saját posztján szerepel ontja a gólokat(BL 3 meccs 4 gól), amúgy meg leszarom, hogy utáljátok vagy sem, de legalább várjátok meg hogy tényleg szarul játsszon akkor gyertek ezzel...

ezek után ez már egy kicsit durva
Nagy Tamás írta:Egyet értek paco83-val. Semmi bajom Anelkával, de szerintem nem egy Chelsea szintű játékos!
:lol: :lol: :lol: ezer lol és semmi baja nincs Anelkával. CA meg egy hülye nem értem, miért nem te vagy az edző?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#29894 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

chiedis írta:nemtom belinkelte-e már valaki, de utcalány jó írások vannak rajta. ÉS homályos, h benne van-e Zenzo keze a dologban a leírás szerint, de :lol:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... l_edition/" onclick="window.open(this.href);return false;
Én írtam (meg egyébként vagyok olyan jó fej, hogy be is linkeltem :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#29895 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

bale-el kurvára kell majd vigyázni.....
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Nagy Tamás
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010. augusztus 10., kedd 21:03
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Tiago

Re: Premier League

#29896 Hozzászólás Szerző: Nagy Tamás »

Egyet értek paco83-val. Semmi bajom Anelkával, de szerintem nem egy Chelsea szintű játékos!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#29897 Hozzászólás Szerző: chiedis »

nemtom belinkelte-e már valaki, de utcalány jó írások vannak rajta. ÉS homályos, h benne van-e Zenzo keze a dologban a leírás szerint, de :lol:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... l_edition/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29898 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Meddo a vita szerintem. Joe-t es Anelkat lehet tisztelni, es lehet utalni is, mindketto mellett szolnak realis ervek, szoval mindenki dontse el maga...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29899 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Spring írta:
paco83 írta:A semmit, hogy lehet elismerni :?: :shock:
Az idei 9 gólja semmi? Talán nem véletlen, hogy Carlo megbízik benne, lehet, hogy többször látja őt mint Te vagy én. Szerintem semmi gond nincs Anelka-val, az első félévétől eltekintve megcsinálja azt, amit akartunk: lője a gólokat, maradjon kussban. Pluszban még remekül szolgálja ki a társait is, a gólpasszokkal se adós, télleg nem értem mi baj van vele. Neki nem az a dolga, hogy leütközze az ellenfelet és becsússzon 10 méterről, szerintem ti meg ezt várjátok el tőle.
Tavaly például Kalou-nak jobb lett a gól mutatója mint anelkának. Nekem az a bajom vele, hogy össze vissza kolbászol a pályán és általában a kezdőkörnél tűnik fel, ami szabad mozgásként is durva, ezen felül a cselei (már ha lehet annak nevezni amit csinál) a legritkább esetben jönnek össze. A passzolás és ívelésről meg inkább ne is beszéljünk.
De szerintem itt hagyjuk is abba, mert te szerinted jó szerintem meg nem. Te sem fogsz engem meggyőzni és én se téged. :wink:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#29900 Hozzászólás Szerző: Spring »

paco83 írta:
Spring írta:
paco83 írta:anelkát például pont amiatt nem fogom soha az életben tisztelni.
Nem tisztelni kell, hanem elismerni, az a baj, hogy ezt nem sokan teszik meg.
A semmit, hogy lehet elismerni :?: :shock:
Az idei 9 gólja semmi? Talán nem véletlen, hogy Carlo megbízik benne, lehet, hogy többször látja őt mint Te vagy én. Szerintem semmi gond nincs Anelka-val, az első félévétől eltekintve megcsinálja azt, amit akartunk: lője a gólokat, maradjon kussban. Pluszban még remekül szolgálja ki a társait is, a gólpasszokkal se adós, télleg nem értem mi baj van vele. Neki nem az a dolga, hogy leütközze az ellenfelet és becsússzon 10 méterről, szerintem ti meg ezt várjátok el tőle.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése