Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#30081 Hozzászólás Szerző: Greench »

ParanoidAndroid írta:mennyire gyulolom ezt a city-t,vagyis inkább tevezt...vááá
patkány csapat, patkány vagyis inkább drakula arcú, heggesztett nyakú buzi tevez....
1. félidőben leszopja magát mindig a city, aztán meg nagy nehezen nyernek, akár nagy akár kiscsapatok ellen, vagy jön a 8 meccses döntetlen hegemónia.
na ha a drakula lesérül, a city ellen teszek!

ui.: én mindig döntetlenre rakok a citynél, mint ma is.
mákos csapat.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#30082 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

mennyire gyulolom ezt a city-t,vagyis inkább tevezt...vááá
agggyatok munkát!!!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30083 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ZenZo írta:
chiedis írta: Úgy látom megint én láttam csak egy pöcegödörnek Ferreira játékát.

...Ez már a sokadik meccs ebben az idényben, amikor az ellenfél CSAK a jobboldalunkat erőlteti, mivel nem kell nagy tehetség a tv-n látni, hogy mi az egyetlen örökös gyenge - nagyon gyenge - posztunk, pontunk...
Hát, ha annak akarod, annak fogod látni.

Ez meg csak szimplán nem igaz. Majd nézd vissza a meccset, nem kell sokáig nézni, csak úgy a 3. percig, a Villa első helyzetéig, mert az mintha AC helyén jött volna... és nem ez volt az egyetlen ;) Egyébként meg örökös gyenge pont? Az előző szezon egyik legjobbja mintha Ivanovics lett volna. Hol is, hol is.... jaaa, jobb-bunkóban :)
Idén a leggyengébb, és pont mert Iva nem ott játszik, hanem PF :x Ő az egyik kedvencem, előéletemről annyit, h szeret(t)em a kelet-eu-i labdarugókat (Sztoicskov,Nedved,Krasic,Ivanovic)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30084 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

chiedis írta: Úgy látom megint én láttam csak egy pöcegödörnek Ferreira játékát.

...Ez már a sokadik meccs ebben az idényben, amikor az ellenfél CSAK a jobboldalunkat erőlteti, mivel nem kell nagy tehetség a tv-n látni, hogy mi az egyetlen örökös gyenge - nagyon gyenge - posztunk, pontunk...
Hát, ha annak akarod, annak fogod látni.

Ez meg csak szimplán nem igaz. Majd nézd vissza a meccset, nem kell sokáig nézni, csak úgy a 3. percig, a Villa első helyzetéig, mert az mintha AC helyén jött volna... és nem ez volt az egyetlen ;) Egyébként meg örökös gyenge pont? Az előző szezon egyik legjobbja mintha Ivanovics lett volna. Hol is, hol is.... jaaa, jobb-bunkóban :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Premier League

#30085 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Pool elbukta a Merseyside derby-t.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#30086 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gábor írta:
korozsp88 írta:
chiedis írta:muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel.


Akkor is meg leszel teljesen elégedve ezzel a csapattal ha esetleg idén nem nyerünk megint BL-t vagy Bajnokságot? :D
Nem azért szeretünk egy csapatot,mert Bajnokságot vagy BL-t nyer.Az csak ráadás. A fórumozók jó része még akkor is a csapattal tartana,ha éppen nem elsők,nem másodikak,hanem 4-6-ak lennének. Mi nem az eredményekért szurkolunk a CFC-nek hanem,mert szeretjük ezt a csapatot.Mert szimpatikusak a számunkra! Vágod?
Ezt a saját nevemben írtam,de szerintem valamennyiünk így áll a dolgokhoz.

Könyörögve kérlek,hogy menny el innen korozsp! Menj és szurkolj a Bőrszalonnának vagy a Margitnak inkább!
egyetértek

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#30087 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Lájk gomb :DD

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#30088 Hozzászólás Szerző: Gábor »

korozsp88 írta:
chiedis írta:muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel.


Akkor is meg leszel teljesen elégedve ezzel a csapattal ha esetleg idén nem nyerünk megint BL-t vagy Bajnokságot? :D
Nem azért szeretünk egy csapatot,mert Bajnokságot vagy BL-t nyer.Az csak ráadás. A fórumozók jó része még akkor is a csapattal tartana,ha éppen nem elsők,nem másodikak,hanem 4-6-ak lennének. Mi nem az eredményekért szurkolunk a CFC-nek hanem,mert szeretjük ezt a csapatot.Mert szimpatikusak a számunkra! Vágod?
Ezt a saját nevemben írtam,de szerintem valamennyiünk így áll a dolgokhoz.

Könyörögve kérlek,hogy menny el innen korozsp! Menj és szurkolj a Bőrszalonnának vagy a Margitnak inkább!
Farewell Didier!

korozsp88

Re: Premier League

#30089 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Lampardtól mondom ne nagyon várjunk már sokat! 32-éves már nem tud egy teljes szezont tökéletesen végig húzni és játszani! Ráadásul mióta műtötték már őt most ezt mondták nem tért vissza ekkor, most azt mondják megint egy hét pihi utána megint Bajnoki forduló nem tér vissza! Ne várjuk már vele mindig a sült galambot hogy jaj istenem mikor tér már vissza, mikor nem mert vele meg Drogbával nyerhettünk volna! Ezt a Villát agyon kellett volna verni! Egy Newcastle rúgott nekik egy 6-ost, mindenki azt gondolhatta volna a Chelsea háza táján hogy na végre nincs már ott a Villa Parkban egy sikeres edző O'Neill aki mindig bolondot tud csinálni belőlünk és valamennyi pontot rabolni, nincs ott egy James, egy Agbonlahor, és még se tudtunk mit kezdeni ezekkel? Hogy tudhatnánk egy ilyen betömörülő védelmet feltörni amikor nincs is a Chelsea játékosoknál mozgás? ;) Rengeteg helyezkedéssel, mozgással szét lehetett volna húzni a védelmüket a picsába! Nem kellett volna ide Drogba, meg Lampard, amikor tavaly Drogba nélkül egy 7-el küldtük haza őket a még akkor Martin O'Neill féle irányított Villát!;) Basszus egy Ferguson le mer ültetni kispadokra és nem kezdőbe rakatni egy Gary Neville-t, egy Scholes-t egy Ryan Giggs-et akik mai nap-ig ikonjai a Manchester Unitednek, mi nálunk meg ha egy Terry, vagy Lampard akik a Chelsea ikonjai padon lennének nem lennének néha, néha kezdők akkor kitörne a világháború! El kell sajnos viselni hogy Lampard is öregedik kifele! Sajnos ez van! 33 lesz lassan! A szervezete nem olyan jó már hogy pikpak helyre jön egy műtét után stb! Gondolni kell az ő pótlására hosszútávon de mint ilyen Josh McEachran aki most is beállt azt semmit nem tudott hozzá tenni a csapat győzelméhez és még be is sárgult!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#30090 Hozzászólás Szerző: laczze »

sajnálom ezt a 0-0 Lampard és Drogba nagyon hiányoznak de talán Kalou val is meglett volna a meccs bár Drogbával is lehetett volna 0-0 dehát kitudja... pozitívum hogy még mindig vezetünk a Tabellán 5 pontal és nem kaptunk gólt! viszont kellet volna az a másik 2 pont jobban nézne ki a tabella :) az szezon elején egészen a 5. fordulóig arról beszéltek többen megdöntjük a rúgott gólrekordot (103) igaz addig 21 egól rúgtunk de most hiányzók miatt sajnos nemhogy alig semennyit nem rúgtunk remélem Wolverhampton ellen lessz Lampard és Drogba de ha nem őket otthon ígyis úgyis verni kell aztán Blackburn elvileg tuti visszatérnek a hiányzók bemelegednek aztán Liverpool ba gálázunk :)
C'mon Chelsea!!
Drogba,Lampard,Terry <3

korozsp88

Re: Premier League

#30091 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Megvagy elégedve egy olyan csapattal akiknek az első félidőben egy szem helyzetük se volt? :D
Grat hozzá! Nagyon jó edző lenne belőled is látom!

korozsp88

Re: Premier League

#30092 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

chiedis írta:muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel.


Akkor is meg leszel teljesen elégedve ezzel a csapattal ha esetleg idén nem nyerünk megint BL-t vagy Bajnokságot? :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30093 Hozzászólás Szerző: chiedis »

korozsp88 írta:
chiedis írta:Bosingwát, és gyengéden betört 3 embert átcselezve, kijött egy végre Istenem mondat. PF 31 éves, és úgy játszik mintha 35 lenne, és jövőre visszavonul. Zanetti 37 évesen a BL legjobb szélsővédője volt

Teljesen igazad van! Az a vicc hogy még a 2005-ös keretünk is sokkalta dinamikusabb, gyorsabb, technikásabb és jobb volt mint az idei és Mourinho velünk nem tudott Nemzetközileg mit kezdeni mikor még Ferreira-ról is el lehetett mondani hogy még klasszis formában és még úgy ahogy fiatal nem tudtunk BL-t nyerni vele! Mourinho elment egy vén, öreg nyugdíjasokból álló szószerint vénfasz játékosokból álló Interhez! vettek egy 30-éves Milito-t 30-éves Lúciót, aztán Mourinho kihozta ezekből a 30-év felettiekből még egy másod virágzást és szarrá vertek nem hogy minket, az egész világot!
muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel. De te a kommentemet látom kiforgattad.
Ha ennyire tetszik a régi foci, mert a mai spanyol, angol, olasz, német foci szar ( :mrgreen: ), akkor miért nem mész fel erre a honlapra inkább fórumozni? vehetsz tök szupi pólókat, és kifaggathatod Eusébiót, hogy milyen érzés volt a BEK-et megnyerni '62-ben. Gondolom adni fog pár tanácsot, amit bemagolhatnának a senkiházi Lampardék, pláne Terry, aki szántszándékkal felöntözte moszkva gyepét 2008-ban h elcsússzon és téged bosszantson, h te minket bosszanthass! Akkor megnyernénk a BL-t, SŐT megnyerné a Chelsea a 2012-es Európa bajnokságot is !
Jaj, ó máj gád
Nyugodj bekeben Mister !

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#30094 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bár nem láttam a meccset, de ez a döntetlen ennyi hiányzóval jó eredmény. Alapból a kezdőcsapatból nem volt Lampard, Drogba és Alex, plusz hiányzott Kalou és Benayoun. Abszolút vállalható ez a meccs, főleg, hogy az utóbbi időkben szopni járunk a Villa-hoz. Most jön két könnyű meccs, és a Pool ellen se fogunk megizzadni szerintem.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

korozsp88

Re: Premier League

#30095 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

chiedis írta:Bosingwát, és gyengéden betört 3 embert átcselezve, kijött egy végre Istenem mondat. PF 31 éves, és úgy játszik mintha 35 lenne, és jövőre visszavonul. Zanetti 37 évesen a BL legjobb szélsővédője volt

Teljesen igazad van! Az a vicc hogy még a 2005-ös keretünk is sokkalta dinamikusabb, gyorsabb, technikásabb és jobb volt mint az idei és Mourinho velünk nem tudott Nemzetközileg mit kezdeni mikor még Ferreira-ról is el lehetett mondani hogy még klasszis formában és még úgy ahogy fiatal nem tudtunk BL-t nyerni vele! Mourinho elment egy vén, öreg nyugdíjasokból álló szószerint vénfasz játékosokból álló Interhez! vettek egy 30-éves Milito-t 30-éves Lúciót, aztán Mourinho kihozta ezekből a 30-év felettiekből még egy másod virágzást és szarrá vertek nem hogy minket, az egész világot!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#30096 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mekkora IQ Fighter vagy te jó ég! :D :D :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

korozsp88

Re: Premier League

#30097 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Itt mondjátok hogy Lampard-ék nem gépek! Ha csak abba belegondolok hogy egy Arsenal úgy nyert Bajnoki címet ahogy soha senki! Hogy veretlenül! Akkoriba inkább úgy voltak a játékosok hogy nem érnek rá nyalogatni a sebeiket és inkább nekiállnak és végigfocizzák a szezont!;) Akkor ilyen istenek voltak Wenger keze alatt mint Overmars, Bergkamp Touré Ljungberg Pires Gilberto Silva ráadásul Gilberto Silváról csak annyit hogy mióta focit nézek, főleg premier League-át azóta rajta kívül egy kimagasló Brazil légióst nem tudnék rajta kívül felsorolni aki igazán világklasszis szinten tudna teljesíteni teljes szezonon át meghatározva csapatát! Nálunk van 2 Brazil légiósunk is de a felét nem tudja annak amit Silva képes volt abba az Arsenalba! Még 33-évesen is meghatározója volt Dunga keretének a világbajnokságon! Nálunk meg még csak most kapott volna meghívót Alex a nemzeti keretbe! Vieira Henry és még sorolhatnám a névsort kik voltak Overmarson kívül a 2004-es Bajnok Arsenal tagjai! És meglehet nézni most milyen játékosokból tud csak meríteni Wenger! Nevük lószart nem ér ezekhez a régi klasszisokhoz képest!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30098 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

korozsp

akkor meg miert nezel ilyen szar focit???
vedd elo a VHS-eket es nezzel minden este egy 50 eves meccset !
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30099 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

korozsp88 írta:...
Ki engedte ki? Ki engedte ki Lipótmezőről?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2010. október 16., szombat 21:39-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

korozsp88

Re: Premier League

#30100 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

chelseaforce írta:
korozsp88 írta:.............

meg szerencse, hogy nem a tied a csapat, mert egy ilyen utan ahogy nezem el is adnad, hogy oszinte legyek, piszokul idegesitenek az ilyen megnyilvanulasok, mi a rak, azt hiszed, hogy a fiuk robotok?? vagy mit akarsz, hogy mindig jol jatsszanak? ebredj fel, ez a valo vilag, ez nem a fifa, itt nem a te ujjaidon mulnak a dolgok ... hanem hus-ver embereken


Kezdjük ott hogy az egész idei futball világ egy nevetséges és rossz felé tart! Az ezelőtti világklasszisokkal ennyi baj nem volt mint a mostaniakkal! a Régebbi klasszisok fociztak is valamit de a mostaniak........... ráadásul kevesebb is voltak a sérülések mint a mostaniaknál de ezt egész világszerte értem nem csak nálunk! Idén még egy nevetséges vb-t is láthatott a világ foci szerelmesei!

Válasz küldése