Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#33561 Hozzászólás Szerző: red79 »

Elnézve a tegnapi meccset, én azt gondolom,hogy a fiúk elhitték, talán fél gőzzel is mglehet a meccs.
Az első félidő első fele jól is alakult,de!
Jött a tizenegyes- utána a Westham játékosai elhitték, hogy lehet keresni valójuk.
Ezt szerintem meg is valósították, apró szabálytalanságokkal vegyítve.Ezzel mi nem tudtunk semmit kezdeni, de az meg elég sz*r, hogy a csatároktól Mikel-ig nem volt középpályánk.
Úgy jöttek át a fél pályán, hogy számtalanszor csak egy-két passzt adtak. Talán ezt kellene kicsit csiszolni a gyémánton,no meg azt, hogy kinek hol a helye a pályán, mert a legtöbb helyzetben a játékosok összefutottak, zavarták egymást vagy legalább 2-3 ellenfél játékos volt szabad egy-egy támadás alatt.
Chelsea we're the team

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3618
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#33562 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Etelkozi írta:Bennem egy Wilkins (vagy Ancelotti) beordítás maradt meg:

"KALOU!!!!!! MOVE!!!!!!!!!"

Ez valamikor az első félidő közepén volt.
Tudtam, hogy szünetben lejön.

De ezt be lehetett volna kiabálni még többeknek is.
Lehet, be is kiabálták, csak nem hallottam.
Mennyire igazuk van...egyébként nem csinált semmit Kalou az egész félidőben, de ha a bíró nem 1 geci és megadja a 2 egyértelmű tizenegyest (amikor Kalou rásarkalta a labdát Gabbidonra, az szép megmozdulás volt, a másik meg amikor Green elkaszálta a félidő végén) akkor ő a meccs hőse és nyerünk az ő 2 kiharcolt büntetőjével 2-1-re (mer Sturridge esése mű volt).

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#33563 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Bennem egy Wilkins (vagy Ancelotti) beordítás maradt meg:

"KALOU!!!!!! MOVE!!!!!!!!!"

Ez valamikor az első félidő közepén volt.
Tudtam, hogy szünetben lejön.

De ezt be lehetett volna kiabálni még többeknek is.
Lehet, be is kiabálták, csak nem hallottam.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#33564 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nem. Zhirkov meg akarta nyerni a meccset, a többiek meg nem. Ennyi.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#33565 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Keppi írta:Persze nem azt mondom hogy Zhirkov nem is lehet jó, vagy hogy nem is lesz, de korántsem 100% hogy akár egy Lampard szintet tudna hozni 90percen át, mert akármilyen béna is Lampard azért mégiscsak Lampard..
Lampard mar kikerult a gyemant elerol...en Joeyhoz es Decohoz viszonyitom...Lamps o Lamps vele ossze sem lehet hasonlitani sokakat...

Csak epp ez a mondatod a kulcs amibol kiderul hogy lenyegeben folytathatnank ezt napokig, ugyanis valahol mindkettonknek igaza van...neked abban hogy lehet hogy korantsem lenne olyan jo 90 perc alatt...es nekem talan abban hogy ha nem probaljuk ki akkor sosem tudjuk meg :D

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#33566 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Lehet én vagyok maradi, de a "mostani helyzetünk" -et szerintem nem kellene túldramatizálni. itt akkor lenne gond, ha x meccs óta nyeretlenek lennénk, úszna éppen el a bajnokság, csúsznánk hátra a tabellán, miközben sorra sérülnének le a kulcsjátékosok. Így még nincs akkora vész, a helyzet szar, de nem reménytelen. :)

A másik meg az, hogy 15-20 perc alapján nem nagyon lehet megítélni valakit szerintem! Amikor Joey sérülése után visszatért 15 percekig ő is isten volt. Aztán nem tudja hozni azt a formát. Persze nem azt mondom hogy Zhirkov nem is lehet jó, vagy hogy nem is lesz, de korántsem 100% hogy akár egy Lampard szintet tudna hozni 90percen át, mert akármilyen béna is Lampard azért mégiscsak Lampard..
:)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#33567 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Keppi írta:Zhirkov szerintem 99% hogy nem lesz a gyémát csúcsán, mert 1) ő szélső, és ott több haszna van, mint egy súlytalan Maloudának, 2) nem elég jól kivitelezni egy passzt, hanem látni kell a pályán a gyémánt csúcsán és érezni szinte a többieket hogy jó helyre tudjon jókor passzolni. és ő mióta is van itt, és mennyit játszott eddig a csapattal? Na, ezért nem fogja CA őt rakni szerintem a gyémánt csúcsára.
ertem en az ervelesed, de szerintem azt most 25 perc alatt bebizonyitotta, hogy lat annyira a palyan mint Joey, szoval en nem az idealishoz viszonyitom, hanem azokhoz akik jelenleg rendelkezesunkre allnak

azt hogy serulese miatt keveset jatszott a csapattal ezt ertem es talan korai is bedobni oda a gyemant csucsara, de mostani helyzetunkre valo tekintettel szerintem egy probat megerne

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#33568 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Zhirkov szerintem 99% hogy nem lesz a gyémát csúcsán, mert 1) ő szélső, és ott több haszna van, mint egy súlytalan Maloudának, 2) nem elég jól kivitelezni egy passzt, hanem látni kell a pályán a gyémánt csúcsán és érezni szinte a többieket hogy jó helyre tudjon jókor passzolni. és ő mióta is van itt, és mennyit játszott eddig a csapattal? Na, ezért nem fogja CA őt rakni szerintem a gyémánt csúcsára.
:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33569 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:Bocs de te miről beszélsz?
gerawba írta: A helyzetek ma is megvoltak, kíméletlenül be kell verni őket, mert így fogunk járni, ahogyan ma, vagy ahogyan egy hete... (a WHU tizenegyeséig helyzetük -->> (tudod, mivel CFC szurkoló vagyok ezért a tsz. 3 személy a WHU-ra vonatkozik) sem volt, míg nekünk (ismétlem magam, kék szurkolóként a ,,nekünk'' alatt a Chelsea helyzeteket értem) nem is egy)
Ezt benéztem, mea culpa.
gerawba írta:...Szóval, amíg jól játszanak a kp-k, bejönnek a megoldásaik addig ugye minden oké, de ha szarabbul megy nekik, akkor már rossz a felállás?
Nem, hanem akkor rossz a felállás, ha az atom sztár középpályásaink alig, illetve meccsenként 10 percre tudnak jól játszani. Maloudanak is voltak jobb és rosszabb meccsei, Joeynak is, Lampardnak inkább rosszabb, mint jobb, Decoról nem is beszélve, vagy Ballackról. Mikel és Essien gyémánt vagy sem, ugyanott és ugyanolyan jól játszanak. Szóval az a furcsa, hogy az új felállásban a középpályásaink zöme szarul teljesít, és nem alkalmanként, hanem rendszeresen. Most persze lehet, hogy csak szimplán szar formában van mindenki, vagy lehet többek közt az oka az is, hogy nem nekik való a gyémánt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#33570 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta:de most is azon a velemenyen vagyok a mai meccs utan meg fokepp, hogy Zsirkovot kikene probalni a gyemant csucsan...ma is ket embert elkuldott szivarert, csak a 3.al nem birt mar
Ezt én is támogatnám! Jó volt nézni a játékát (főleg, hogy eddig nem sokszor láthattuk) :D

Vagy legalább a csapatba tenni, mert új színt visz a játékba.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#33571 Hozzászólás Szerző: gerawba »

AwayRoller írta:
gerawba írta: Bocs de te miről beszélsz?
szerintem Iva ket elso felideji helyzeterol :D
Szerintem olvasd el ami alatt van azt is...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#33572 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

gerawba írta: Bocs de te miről beszélsz?
szerintem Iva ket elso felideji helyzeterol :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#33573 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:Akkor emlékeztetnélek téged is Ivanovics két fejesére, az egyik alig ment fölé (a háló tetején akadt), a másikat a gólvonalról mentették. Ez a WHU tizije előtt volt.
Bocs de te miről beszélsz?
gerawba írta: A helyzetek ma is megvoltak, kíméletlenül be kell verni őket, mert így fogunk járni, ahogyan ma, vagy ahogyan egy hete... (a WHU tizenegyeséig helyzetük -->> (tudod, mivel CFC szurkoló vagyok ezért a tsz. 3 személy a WHU-ra vonatkozik) sem volt, míg nekünk (ismétlem magam, kék szurkolóként a ,,nekünk'' alatt a Chelsea helyzeteket értem) nem is egy)
ZenZo írta:Az első negyed órában, amíg JC és Lampard is szebb napjait idézte, a WHU labdát sem látott, csak nálunk. Amikor Joey és Lamps teljesítménye visszaesett, akkor kezdődtek a problémák. És ma is egyszerre 4 középpályásunk volt szar. Ez nem lehet véletlen. Illetve lehet. De ennek 1 oka lehet a felállás.
Szóval, amíg jól játszanak a kp-k, bejönnek a megoldásaik addig ugye minden oké, de ha szarabbul megy nekik, akkor már rossz a felállás?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#33574 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

en eddig nem birtam a diamondot, amikor nyertuk a meccseket akkor sem voltam a hive, eleinte is volt hogy a 4-3-3at fogja csiszolni es addig csiszolta gyemant lett belole, az mar alapbol nem tetszett

most nem a diamond ellen fogok perelni, ha mar rank eroltette akkor legyen...de most is azon a velemenyen vagyok a mai meccs utan meg fokepp, hogy Zsirkovot kikene probalni a gyemant csucsan...ma is ket embert elkuldott szivarert, csak a 3.al nem birt mar

tehat a cselezes megvan ami kell a gyemant csucsara, igy kb Joeynak ez a tulajdonsaga megvan...mostanaba ami nem megy JC-nek az a kapuraloves...ellentetben Zsirkovnak ez nagyon megy...jolenne kiprobalni... :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33575 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:Ennyi, pontosan, végre egyszer 100%-ban egyetértek veled, aztak*va :shock:
3-4 meccs miatt nem kell még taktikot váltani, eddig sorra nyertük a meccseket, nem kell a világvége... Én is b*szott ideges vagyok az utóbbi meccseken elhullajtott 4 pont miatt, de nem CA felállásában van a hiba... A helyzetek ma is megvoltak, kíméletlenül be kell verni őket, mert így fogunk járni, ahogyan ma, vagy ahogyan egy hete... (a WHU tizenegyeséig helyzetük sem volt, míg nekünk nem is egy)
Akkor emlékeztetnélek téged is Ivanovics két fejesére, az egyik alig ment fölé (a háló tetején akadt), a másikat a gólvonalról mentették. Ez a WHU tizije előtt volt. Másrészt én azért úgy írnám ezt, hogy nem feltétlenül CA felállásában van a hiba. Ugyanis ma is (csakúgy mint a Pompey vagy az Everton ellen) a középpályánk az, ami rendkívül gyér. Drogba ugyan lehozott pár meccset középpályás támogatás nélkül (s ma is ha beakad a 2. félidő elején az a van Bastenes, hűűű), de ma tökéletesen látható volt: ebben a felállásban nagyon megy, amíg a kp rendben van, ha nincs, akkor semmik vagyunk. Az első negyed órában, amíg JC és Lampard is szebb napjait idézte, a WHU labdát sem látott, csak nálunk. Amikor Joey és Lamps teljesítménye visszaesett, akkor kezdődtek a problémák. És ma is egyszerre 4 középpályásunk volt szar. Ez nem lehet véletlen. Illetve lehet. De ennek 1 oka lehet a felállás.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
miska1
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009. december 5., szombat 21:46
Kedvenc játékos: Lampard_Essien_Terry_Cech
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Pest

Re: Premier League

#33576 Hozzászólás Szerző: miska1 »

Azért lehet látni hogy Cech kezd éledezni -> pozitívum.
Keksz!!!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#33577 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Matuszka írta:Csalódott vagyok,ki kellett volna használni a MU botlását.Egyértelműen jobbak voltunk,uraltuk a meccset,de sajnos ez gólokban nem mutatkozott meg,pedig számos kapuralövésünk volt.Sajnos Joe Cole hétről-hétre pocsék,pedig látszik rajta az elszántság és a győzniakarás,de valahogy nem megy neki.Zhirkov jól mozgott szerintem a következő meccsen mehet a kezőbe.

1 pontal végülis sikerült eltávolodnunk a MU tól,de azért ezt köszönjük meg Cech-nek is.Jövő héten kötelező a győzelem
pontosan..mindenben egyetértek veled és sajnálatos,hogy megint nem tudtuk kihasználni..ez már a 2. alkalom volt!elk*tuk..ez van sajna!ha nem lennénk ilyen pocsék formában 8 ponttal mennénk a vörös ördögök előtt....a mu botlani fog még ha így folytatja és nekünk kíméletlenül ki kéne használnunk a lehetőségeinket,mert sokat számíthatnak majd a jövőben...
a következő 5 pl meccsünkön 2-szer találkozunk majd a birmingham cityvel(9),ezeken a meccseken kívül fullham(8),hull city(16),sunderland(11).nem olyan hű,de nehéz ellenfelek és az akarással sincsen baj,csak valahogy nem jön össze semmi vagy csak a tutyimutyiság és az elnagyolás a baj.. :roll:
Farewell Didier!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#33578 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Matuszka írta:Csalódott vagyok,ki kellett volna használni a MU botlását.Egyértelműen jobbak voltunk,uraltuk a meccset,de sajnos ez gólokban nem mutatkozott meg,pedig számos kapuralövésünk volt.Sajnos Joe Cole hétről-hétre pocsék,pedig látszik rajta az elszántság és a győzniakarás,de valahogy nem megy neki.Zhirkov jól mozgott szerintem a következő meccsen mehet a kezőbe.

1 pontal végülis sikerült eltávolodnunk a MU tól,de azért ezt köszönjük meg Cech-nek is.Jövő héten kötelező a győzelem
Jövő héten szerintem nehéz dolgunk lesz a Birmingham ellen,nagyon jó formában vannak,nekünk pedig jóvolna már lehozni egy meccset kapott gól nélkül!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33579 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Csalódott vagyok,ki kellett volna használni a MU botlását.Egyértelműen jobbak voltunk,uraltuk a meccset,de sajnos ez gólokban nem mutatkozott meg,pedig számos kapuralövésünk volt.Sajnos Joe Cole hétről-hétre pocsék,pedig látszik rajta az elszántság és a győzniakarás,de valahogy nem megy neki.Zhirkov jól mozgott szerintem a következő meccsen mehet a kezőbe.

1 pontal végülis sikerült eltávolodnunk a MU tól,de azért ezt köszönjük meg Cech-nek is.Jövő héten kötelező a győzelem

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#33580 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Berzéki Gábor21 írta:a szezon kezdetén pont a diamond volt a vitatéma..mondtátok,hogy nem ide való,nem fog beválni stb...jött a jobb titulusa a csapatnak mikor sorra vertük a riválisokat és a kisebb csapatokat.ekkor az volt,hogy "bevált ez a diamond" és a többi...most,hogy a csapat hullámvölgyben van akk dobjuk el az eddig szerintem bevált taktikát..?vagy,hogy van ez?
Ennyi, pontosan, végre egyszer 100%-ban egyetértek veled, aztak*va :shock:
3-4 meccs miatt nem kell még taktikot váltani, eddig sorra nyertük a meccseket, nem kell a világvége... Én is b*szott ideges vagyok az utóbbi meccseken elhullajtott 4 pont miatt, de nem CA felállásában van a hiba... A helyzetek ma is megvoltak, kíméletlenül be kell verni őket, mert így fogunk járni, ahogyan ma, vagy ahogyan egy hete... (a WHU tizenegyeséig helyzetük sem volt, míg nekünk nem is egy)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése