Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35601 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Van egy olyan érzésem, hogy Owen robbantani fog, ügyes player, az újkastélyos időszakában nem volt olyan jó kp mögötte aki ki tudná szolgálni, válogatottba van esélya visszakerülni a 10-es vb-re.
szabocsaba írta:Mi a bajod velük? Lehetőségeikhez képest 110%-ot teljesítettek
az első félévben, a másodikban hoffenheim efektus, csak sokkal drasztikusabban.

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35602 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

bules írta:Kíváncsi leszek mire lesz képes Owen, 29 évesen nem mondanám olyan öregnek, csak hát ugye azok a sérülések...
Mondjuk ha végigtudná tolni az egész szezont sérülések nélkül elég veszélyes lehet Rooney-val az oldalán a csatársorba.
Sose gondoltam volna róla hogy még valaha egy nagy csapatban köt ki, főleg hogy a Hull(adék) city is leakarta igazolni
Hűha...
Én ezt a Hull-os dolgot egy kicsit fájónak találom...
Nekem kifejezetten szimpatikus csapat.
Mi a bajod velük? Lehetőségeikhez képest 110%-ot teljesítettek (teljesítenek), küzdeni tudásból is 5-ös.
És vannak ambícióik.

Ha szurkolsz egy csapatnak, a többit utálni kell? (vagy lenézni)
Nem veszekedni akarok, de legyünk már egy picit emberségesek ebben az embertelen világban!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35603 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Sziasztok!

Régóta figyelemmel követem az eszmecserét, de sajnos kevés az igazán átgondolt és értelmes hsz, amihez érdemes hozzászólni. Biztos a sok új tagnak tudható be...

Az Owen-saga:
Elsőre talán meglepő, de így jobban belegondolva:

1. Nem zsákbamacska.
2. Ő nem olyan rossz, mint ahogy a Castle-volt az elmúlt években, dehát ott a CSAPAT nem volt összerakva.
3. Még tartaléknak/cserének is, egy aranylabdás...
4. Szerintem jó igazolás: nem nagy durranás, biztos nem volt 50 milla, de szerintem simán jobb lesz, mint anno nálunk Seva (vagy akár a jövőben :roll:
/halkan jegyzem meg: a Mu sokkal okosabban igazol, mint mi. Az elmúlt 10 évben...Csak annyi a difi, hogy egy 10 milliót érő játékost ők 8-ért vesznek meg, mi meg 18-ért. Nem Owenre gondolok.)
/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szabocsaba 2009. július 4., szombat 9:25-kor.
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#35604 Hozzászólás Szerző: bules »

Kíváncsi leszek mire lesz képes Owen, 29 évesen nem mondanám olyan öregnek, csak hát ugye azok a sérülések...
Mondjuk ha végigtudná tolni az egész szezont sérülések nélkül elég veszélyes lehet Rooney-val az oldalán a csatársorba.
Sose gondoltam volna róla hogy még valaha egy nagy csapatban köt ki, főleg hogy a Hull(adék) city is leakarta igazolni

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#35605 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

már teljes az Owen deal.
manutd.com
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35606 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Championship kicsit túlzás! Szerintem remek játékos, jól teszi a ManU-ba igazol! A Barcodes-ban Given-en kívül nem nagyon volt értékelhető játékos sajnos, nemcsoda, ha nem ment neki. Meccsenként 20-30 perc alatt nem fog Owen megsérülni remélhetőleg! Remek cserecsatár lesz! Ide is jöhetett volna!
Only one Di Matteo!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#35607 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Zsoca87 írta:Szerintem sem fog sokat játszani, de ha valahogy újra focistát csinálnak belőle, akkor játékba lendülve akár 15-20 gólt is össze tud hozni.
szerintem tul lassu es korulmenyes jatekossa valt ahhoz hogy 15-20at termeljen...a real es a sorozatos serulesek szo szerint kettetortek a karrierjet...en mar max egy championship csapatban tudnam elkepzelni alapemberkent :|

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35608 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem sem fog sokat játszani, de ha valahogy újra focistát csinálnak belőle, akkor játékba lendülve akár 15-20 gólt is össze tud hozni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35609 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:A Manure Benzema helyett Owent akarja mai egybehangzó információk szerint. érdekes húzás...
Former England striker Michael Owen has arrived at Manchester United's training ground as his move to the Premier League champions moves closer.

The 29-year-old arrived at Carrington on Friday morning, having already undergone an assessment of his troublesome knee on Thursday.

Owen is expected to have further tests at a Manchester hospital later and if United's medical staff give him the all-clear, he could join former club Liverpool's arch-rivals as soon as next week.

Owen suffered from a series of injury problems during his stint at St James' Park and Sir Alex Ferguson was thought to be lining up a pay-as-you-play deal for the forward.

United have yet to officially comment on the deal.

----------------

Mindenesetre tényleg érdekes húzás. Hát, részemről legyen az övék, legyenek boldogok. Kíváncsi vagyok, hány meccset játszik majd (ha egyáltalán).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35610 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Manure Benzema helyett Owent akarja mai egybehangzó információk szerint. érdekes húzás...
GO BLUES!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#35611 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

BlueBlood1993 írta:
Balázsinho írta:
BlueBlood1993 írta: én is csak emiatt örülök, hogy a Realba ment. A stopli.hu nem túl megbízható oldal, de a MU lehet, hogy követné a francia vonalat (csatárposzton) és most Gignacot igazolná le. Ő sem rossz, de azért nem egy Benzema. Agüerot remélem nem sikerül nekik megszerezni, mert szerintem ő kicsit Tevez típusú csatár, Rooneyval jól megértenék egymást.
Jelen pillanatban Gignac jobb, mint Benzema.
Akkor mért nem őt vette meg a Real? :) Inkább úgy kéne fogalmazni, hogy jobb idénye volt.
Mert Benzema a nagyobb "sztár"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#35612 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Balázsinho írta:
BlueBlood1993 írta:
undertow írta:idén a lyonnal együtt nem futott jó szezont, de elötte igen jól játszott. szerintem hatalmas tehetség, de amíg vagy egy drogba és egy anelka a keretben befejező csatárként, addig nálunk nincs rá szükség. egyébként a friss hírek szerint már ő is a madridé. ami végülis jó hír, mert azt jelenti, hogy a mu lemaradt róla :)
én is csak emiatt örülök, hogy a Realba ment. A stopli.hu nem túl megbízható oldal, de a MU lehet, hogy követné a francia vonalat (csatárposzton) és most Gignacot igazolná le. Ő sem rossz, de azért nem egy Benzema. Agüerot remélem nem sikerül nekik megszerezni, mert szerintem ő kicsit Tevez típusú csatár, Rooneyval jól megértenék egymást.
Jelen pillanatban Gignac jobb, mint Benzema.
Akkor mért nem őt vette meg a Real? :) Inkább úgy kéne fogalmazni, hogy jobb idénye volt.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#35613 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

BlueBlood1993 írta:
undertow írta:idén a lyonnal együtt nem futott jó szezont, de elötte igen jól játszott. szerintem hatalmas tehetség, de amíg vagy egy drogba és egy anelka a keretben befejező csatárként, addig nálunk nincs rá szükség. egyébként a friss hírek szerint már ő is a madridé. ami végülis jó hír, mert azt jelenti, hogy a mu lemaradt róla :)
én is csak emiatt örülök, hogy a Realba ment. A stopli.hu nem túl megbízható oldal, de a MU lehet, hogy követné a francia vonalat (csatárposzton) és most Gignacot igazolná le. Ő sem rossz, de azért nem egy Benzema. Agüerot remélem nem sikerül nekik megszerezni, mert szerintem ő kicsit Tevez típusú csatár, Rooneyval jól megértenék egymást.
Jelen pillanatban Gignac jobb, mint Benzema.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#35614 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

undertow írta:idén a lyonnal együtt nem futott jó szezont, de elötte igen jól játszott. szerintem hatalmas tehetség, de amíg vagy egy drogba és egy anelka a keretben befejező csatárként, addig nálunk nincs rá szükség. egyébként a friss hírek szerint már ő is a madridé. ami végülis jó hír, mert azt jelenti, hogy a mu lemaradt róla :)
én is csak emiatt örülök, hogy a Realba ment. A stopli.hu nem túl megbízható oldal, de a MU lehet, hogy követné a francia vonalat (csatárposzton) és most Gignacot igazolná le. Ő sem rossz, de azért nem egy Benzema. Agüerot remélem nem sikerül nekik megszerezni, mert szerintem ő kicsit Tevez típusú csatár, Rooneyval jól megértenék egymást.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35615 Hozzászólás Szerző: tiszi »

http://www.nemzetisport.hu/spanyolfoci/ ... 44109.html" onclick="window.open(this.href);return false;? már hivatalos!!!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#35616 Hozzászólás Szerző: undertow »

idén a lyonnal együtt nem futott jó szezont, de elötte igen jól játszott. szerintem hatalmas tehetség, de amíg vagy egy drogba és egy anelka a keretben befejező csatárként, addig nálunk nincs rá szükség. egyébként a friss hírek szerint már ő is a madridé. ami végülis jó hír, mert azt jelenti, hogy a mu lemaradt róla :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#35617 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kdako írta:Sajnos Benzema sanszos, vele jót húznának...
Ügyes gyerek, de egyelőre ennyi. A fogadásaim miatt gyakran nézek többet között OL meccseket is, és szerintem alaposan túl van sztárolva. A válogatottban sem nyújtott kiemelkedőt eddig.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#35618 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

a Wolves bekemenyitett ( http://eurosport.yahoo.com/01072009/58/ ... urman.html" onclick="window.open(this.href);return false; ) ...

szerintem eleg jo jatekos, legalabbis a Saints szintjen kiemelkedot nyujtott, remelem a PL-ben is jol fog jatszani

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35619 Hozzászólás Szerző: Daniel »

grimrieper írta:
Dani1905 írta:Szerintem jól jártak vele:

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... from-wigan" onclick="window.open(this.href);return false;
szerinted miert ?egy masik latin majom aki a wigan csapataban jo vagy rossz volt nem feltetlenul lesz jo a manurnal.
az apacs /rinyaldo 50 goljat nem fogja hozni meg a masik 20 golpasszt sem
Az a baj (illetve nekünk nem) hogy olyan gól erős szélsőt, mint a Ronaldo nem tudnak sehogy sem szerezni, és mivel a nyomorék Nanin és az igen idős Giggsen kívül még van egy favágó Park-juk akkor szerintem jól jártak vele...Talán az Ashley Young aki jobb igazolás lett volna, de remélem őt mi szerezzük meg :)
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35620 Hozzászólás Szerző: kdako »

bules írta:
kdako írta:
bules írta:
Mert biztosan azért szerződtették hogy pótolja ronaldo és tevez góljait ugye? :shock:
Mi másért??
Valencia 47 meccsen 6 gólt lőtt a wiganban, szal ha ronyika góljait akarják pótolni, nem vele fogják. Szerintem azért vették meg mert gyors és technikás, pontosan passzol ill. bead. Tuti hogy vesznek még egy gólerős csatárt, így fogják tudni pótolni céerke góljait.
Sajnos Benzema sanszos, vele jót húznának...
GO BLUES!

Válasz küldése