Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35561 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

AwayRoller írta: az Arsenal is 2...ma szerzodtettek a 2007-es szuletesu hires Friedrich von Fusbalspieler-t a vilagon is elismert Berlin Kindergarden FC csapatatol 10M font elleneben...Arsene Wenger maris ugyerzi megtalaltak az uj Dennis Bergkampot es elegedettsegenek adott hangot a sajtoban :roll:
Ugye ez csak vicc volt? :D :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#35562 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ZenZo írta:Miután ma gyakorlatilag megegyezett a ManUval a Sunderland Campbell árával kapcsolatban, már csak két csapat van, akik idén még nem igazoltak, az Aston Villa és a Sp*rs. A két "vezető-igazoló" a két új feljutó Wolves és B.City, 6-6 igazolással. A nagy csapatok: Chelsea és ManU 3-3, Pool 2, Arsenal 1.
az Arsenal is 2...ma szerzodtettek a 2007-es szuletesu hires Friedrich von Fusbalspieler-t a vilagon is elismert Berlin Kindergarden FC csapatatol 10M font elleneben...Arsene Wenger maris ugyerzi megtalaltak az uj Dennis Bergkampot es elegedettsegenek adott hangot a sajtoban :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35563 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Miután ma gyakorlatilag megegyezett a ManUval a Sunderland Campbell árával kapcsolatban, már csak két csapat van, akik idén még nem igazoltak, az Aston Villa és a Sp*rs. A két "vezető-igazoló" a két új feljutó Wolves és B.City, 6-6 igazolással. A nagy csapatok: Chelsea és ManU 3-3, Pool 2, Arsenal 1.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#35564 Hozzászólás Szerző: misakd »

redrum írta:
dankodavid írta:Ezeket a meccseket fogják közvetíteni: http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 75,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A 2009/2010-es bajnokság legelső mérkőzése pedig a Chelsea v Hull lesz. Ugyanis ez 13:45-kor fog kezdődni.
remélem egy szép Chelsea gyözelem nyitja majd az uj sesont

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35565 Hozzászólás Szerző: redrum »

dankodavid írta:Ezeket a meccseket fogják közvetíteni: http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 75,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A 2009/2010-es bajnokság legelső mérkőzése pedig a Chelsea v Hull lesz. Ugyanis ez 13:45-kor fog kezdődni.
I'm goin' down down down down

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35566 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ezeket a meccseket fogják közvetíteni: http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 75,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#35567 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

twopac írta:Valaki nem tudja véletlenül hogy a upc direct csomagba bekerült-e az eursprot 2 hun?
Én úgytudom,hogy igen.Valahol olvastam a napokban,de már nemtudom megmondani hol :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35568 Hozzászólás Szerző: twopac »

Valaki nem tudja véletlenül hogy a upc direct csomagba bekerült-e az eursprot 2 hun?
mindörökké chelsea!!

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35569 Hozzászólás Szerző: pimadd »

dankodavid írta:A Hoffenheim azért(is) esett vissza, mert kidőlt a gólvágójuk
ez is közrejátszik, de azért sztem Ibiseviccsel is csak 4 vagy 5 helyett csípték volna meg.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35570 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

pimadd írta:Van egy olyan érzésem, hogy Owen robbantani fog, ügyes player, az újkastélyos időszakában nem volt olyan jó kp mögötte aki ki tudná szolgálni, válogatottba van esélya visszakerülni a 10-es vb-re.
szabocsaba írta:Mi a bajod velük? Lehetőségeikhez képest 110%-ot teljesítettek
az első félévben, a másodikban hoffenheim efektus, csak sokkal drasztikusabban.
A Hoffenheim azért(is) esett vissza, mert kidőlt a gólvágójuk. Legalábbis szerintem. A Hull City viszont csak leeresztett, pdig akkorát robbantottak az első pár hónapban, aztán a végén már csípte az orrukat a Championship szaga...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35571 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Van egy olyan érzésem, hogy Owen robbantani fog, ügyes player, az újkastélyos időszakában nem volt olyan jó kp mögötte aki ki tudná szolgálni, válogatottba van esélya visszakerülni a 10-es vb-re.
szabocsaba írta:Mi a bajod velük? Lehetőségeikhez képest 110%-ot teljesítettek
az első félévben, a másodikban hoffenheim efektus, csak sokkal drasztikusabban.

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35572 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

bules írta:Kíváncsi leszek mire lesz képes Owen, 29 évesen nem mondanám olyan öregnek, csak hát ugye azok a sérülések...
Mondjuk ha végigtudná tolni az egész szezont sérülések nélkül elég veszélyes lehet Rooney-val az oldalán a csatársorba.
Sose gondoltam volna róla hogy még valaha egy nagy csapatban köt ki, főleg hogy a Hull(adék) city is leakarta igazolni
Hűha...
Én ezt a Hull-os dolgot egy kicsit fájónak találom...
Nekem kifejezetten szimpatikus csapat.
Mi a bajod velük? Lehetőségeikhez képest 110%-ot teljesítettek (teljesítenek), küzdeni tudásból is 5-ös.
És vannak ambícióik.

Ha szurkolsz egy csapatnak, a többit utálni kell? (vagy lenézni)
Nem veszekedni akarok, de legyünk már egy picit emberségesek ebben az embertelen világban!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35573 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Sziasztok!

Régóta figyelemmel követem az eszmecserét, de sajnos kevés az igazán átgondolt és értelmes hsz, amihez érdemes hozzászólni. Biztos a sok új tagnak tudható be...

Az Owen-saga:
Elsőre talán meglepő, de így jobban belegondolva:

1. Nem zsákbamacska.
2. Ő nem olyan rossz, mint ahogy a Castle-volt az elmúlt években, dehát ott a CSAPAT nem volt összerakva.
3. Még tartaléknak/cserének is, egy aranylabdás...
4. Szerintem jó igazolás: nem nagy durranás, biztos nem volt 50 milla, de szerintem simán jobb lesz, mint anno nálunk Seva (vagy akár a jövőben :roll:
/halkan jegyzem meg: a Mu sokkal okosabban igazol, mint mi. Az elmúlt 10 évben...Csak annyi a difi, hogy egy 10 milliót érő játékost ők 8-ért vesznek meg, mi meg 18-ért. Nem Owenre gondolok.)
/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szabocsaba 2009. július 4., szombat 9:25-kor.
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#35574 Hozzászólás Szerző: bules »

Kíváncsi leszek mire lesz képes Owen, 29 évesen nem mondanám olyan öregnek, csak hát ugye azok a sérülések...
Mondjuk ha végigtudná tolni az egész szezont sérülések nélkül elég veszélyes lehet Rooney-val az oldalán a csatársorba.
Sose gondoltam volna róla hogy még valaha egy nagy csapatban köt ki, főleg hogy a Hull(adék) city is leakarta igazolni

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#35575 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

már teljes az Owen deal.
manutd.com
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35576 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Championship kicsit túlzás! Szerintem remek játékos, jól teszi a ManU-ba igazol! A Barcodes-ban Given-en kívül nem nagyon volt értékelhető játékos sajnos, nemcsoda, ha nem ment neki. Meccsenként 20-30 perc alatt nem fog Owen megsérülni remélhetőleg! Remek cserecsatár lesz! Ide is jöhetett volna!
Only one Di Matteo!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#35577 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Zsoca87 írta:Szerintem sem fog sokat játszani, de ha valahogy újra focistát csinálnak belőle, akkor játékba lendülve akár 15-20 gólt is össze tud hozni.
szerintem tul lassu es korulmenyes jatekossa valt ahhoz hogy 15-20at termeljen...a real es a sorozatos serulesek szo szerint kettetortek a karrierjet...en mar max egy championship csapatban tudnam elkepzelni alapemberkent :|

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35578 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem sem fog sokat játszani, de ha valahogy újra focistát csinálnak belőle, akkor játékba lendülve akár 15-20 gólt is össze tud hozni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35579 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:A Manure Benzema helyett Owent akarja mai egybehangzó információk szerint. érdekes húzás...
Former England striker Michael Owen has arrived at Manchester United's training ground as his move to the Premier League champions moves closer.

The 29-year-old arrived at Carrington on Friday morning, having already undergone an assessment of his troublesome knee on Thursday.

Owen is expected to have further tests at a Manchester hospital later and if United's medical staff give him the all-clear, he could join former club Liverpool's arch-rivals as soon as next week.

Owen suffered from a series of injury problems during his stint at St James' Park and Sir Alex Ferguson was thought to be lining up a pay-as-you-play deal for the forward.

United have yet to officially comment on the deal.

----------------

Mindenesetre tényleg érdekes húzás. Hát, részemről legyen az övék, legyenek boldogok. Kíváncsi vagyok, hány meccset játszik majd (ha egyáltalán).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35580 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Manure Benzema helyett Owent akarja mai egybehangzó információk szerint. érdekes húzás...
GO BLUES!

Válasz küldése