Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Ligakupa

#181 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csütörtökön nem játszik Alli, Son, Kane a tottenhamben, gyakorlatilag a kezdő támadó triójuk (és még Sissoko sem). Nyernünk kell lehetőleg gólokkal ha be akarunk jutni a döntőbe.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#182 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chris22 írta:City - Burton
Sp*rs - Chelsea

Burton nyilvàn jobb lett volna, de inkább a Sp*rs mint a City. Pepék jobbak nálunk,egy meccsen hamarabb kapjuk el őket mint kettőn. A Sp*rs kerete hozzánk hasonlóan vékony, nekik is necces lehet a 4. hely, szóval kb hasonló szituban vannak mint mi.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Ligakupa

#183 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chris22 írta:City - Burton
Sp*rs - Chelsea
Pool után a Sp*rs, (akik szintén nehéz ágon jutottak idáig) míg a City köntösben, meg plüsspapucsban beslattyog a döntőbe. Fasza.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#184 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

City - Burton
Sp*rs - Chelsea

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Ligakupa

#185 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Soha nem tanulunk :)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Ligakupa

#186 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

cech19960320 írta:
emsanya írta:
cech19960320 írta:
Eskü én már ott tartok hogy valami kis nevet dobnék be.... a nagyokkal mindig b esülünk...
Callum Wilson ilyen és ugy néz ki megyünk is a srácért télen.
Mellé pedig bepróbálnám Jovicot pl...
Én is rettegek már a PL-ben még nem bizonyírott nagy nevektől, egy Callum Wilson pedig simán kisülhet jól is, ha megkapja az esélyt a bizonyításra. Megnéztem az összes, Bornemouth mezben szerzett gólját és abszolút bíztató, ügyes, erős, érzi a kaput, fejlődik, több éves PL-rutinja van, a Bornemouth mezben szerzett góljainak pedig kb. 3-szorosát tudná lőni, ha tartja a formát és Hazard, Willian, Pedro osztja neki az asszisztokat. Callum Wilson szerintem okos ötlet lenne a vezetőség részéről, én szurkolok, hogy szerezzük meg.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#187 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:
cech19960320 írta:
Eskü én már ott tartok hogy valami kis nevet dobnék be.... a nagyokkal mindig b esülünk...
Callum Wilson ilyen és ugy néz ki megyünk is a srácért télen.
Mellé pedig bepróbálnám Jovicot pl...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Ligakupa

#188 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:
Eskü én már ott tartok hogy valami kis nevet dobnék be.... a nagyokkal mindig b esülünk...
Callum Wilson ilyen és ugy néz ki megyünk is a srácért télen.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Ligakupa

#189 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:A Manchester City és a Burton már elődöntős, továbbjutás esetén a harmadik lehetséges ellenfél a Sp*rs vagy az Arsenal lehet. Ugye ez oda-visszavágós kör, jó lenne a Burtont kapni, de a mai se lesz könnyű meccs, szerintem a Bournemouth oda fogja tenni magát.
Jó lenne a Burton. 35 perc tőlem. Az idén már kétszer beszivtam. Derby és Nottingham között lakom. Mind kettővel osszehoztak,. Csak a meccsek Londonba volt, és lesz.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#190 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta:
Pityee írta:
Gaba írta:Gianfranco Zola tartotta a sajtótájékoztatót, a holnapi Ligakupa mérkőzés előtt:

-Morata továbbra sem bevethető, Hazard állapotát ki kell vizsgálni, ha nem muszáj, akkor nem erőltetnék a játékát.
Morata szerintem már nem is szeretne játszani, remélhetőleg télen lelép és jön Icardi (sweet dreams :lol:)
Ha nem is Icardi, de valaki előre kell mert abból a nagy Sarri féle támadófociból 1 csatár nélkül nem tudom mi lesz.
Eskü én már ott tartok hogy valami kis nevet dobnék be.... a nagyokkal mindig besülünk...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Ligakupa

#191 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Gaba írta:Gianfranco Zola tartotta a sajtótájékoztatót, a holnapi Ligakupa mérkőzés előtt:

-Morata továbbra sem bevethető, Hazard állapotát ki kell vizsgálni, ha nem muszáj, akkor nem erőltetnék a játékát.
Morata szerintem már nem is szeretne játszani, remélhetőleg télen lelép és jön Icardi (sweet dreams :lol:)
Ha nem is Icardi, de valaki előre kell mert abból a nagy Sarri féle támadófociból 1 csatár nélkül nem tudom mi lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Ligakupa

#192 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Gianfranco Zola tartotta a sajtótájékoztatót, a holnapi Ligakupa mérkőzés előtt:

-Morata továbbra sem bevethető, Hazard állapotát ki kell vizsgálni, ha nem muszáj, akkor nem erőltetnék a játékát.
Morata szerintem már nem is szeretne játszani, remélhetőleg télen lelép és jön Icardi (sweet dreams :lol:)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#193 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Manchester City és a Burton már elődöntős, továbbjutás esetén a harmadik lehetséges ellenfél a Sp*rs vagy az Arsenal lehet. Ugye ez oda-visszavágós kör, jó lenne a Burtont kapni, de a mai se lesz könnyű meccs, szerintem a Bournemouth oda fogja tenni magát.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Ligakupa

#194 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gianfranco Zola tartotta a sajtótájékoztatót, a holnapi Ligakupa mérkőzés előtt:

-Morata továbbra sem bevethető, Hazard állapotát ki kell vizsgálni, ha nem muszáj, akkor nem erőltetnék a játékát.
-A Bournemouth egy remek csapat, akik folyamatosan fejlődnek, de magabiztosak vagyunk. Komolyan vesszük ezt a kupasorozatot és nyerni akarunk. Lesznek változások a terhelések miatt, de így is egy erős csapat fog holnap játszani.Rengeteg játékost szóba hoztak velünk. Callum Wilson nagyszerűen teljesít a klubjában, így mi is, de rajtunk kívül még több csapat is érdeklődik iránta. Egyelőre azonban nem szeretnék bővebben foglalkozni ezzel a témával, Callum remek képességekkel rendelkezik, sokra viheti.
-Néha a csapat tud úgy játszani, ahogy Maurizio elképzeli, néha közelében sincsenek. Ennek a problémának a kiküszöbölése van a szemünk előtt.
-Maurizio szeret beszélgetni egy pohár bor mellett, de amikor a munkáról van szó nagyon komoly. 30 évet töltött alacsonyabb ligákban, ahonnan szerezte a tudását, alkalmazkodnunk kell a stílusához, mert mindenki számára kifizetődő lesz az a támadó futball, amit ő képvisel. A játékosok nem buták, érzik, amikor valaki őszinte velük és arra sarkalja, hogyan legyenek jobbak. Szóval ha ezt megértik, onnan minden sima.
-RLC rendkívűl sokat fejlődött az idei szezon során és nagyon elégedettek vele.
-A rasszizmus nem képezhetné a futball részét, ezért szomorú, ami történt. Várjuk a felülvizsgálás végét, utána nyilatkozunk erről.
-Sosem kellemes látni, amikor elbocsájtanak egy edzőt, főleg egy olyat, mint Jose, aki rengeteg mindent nyert a Chelseavel. Minden jót kíván neki, és bízik benne, hogy mielőbb újra munkába áll.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#195 Hozzászólás Szerző: Szabi »

The full Carabao Cup Quarter-Final Draw:

Chelsea - Bournemouth
Middlesbrough - Burton
Leicester/Southampton - Manchester City/Fulham
Arsenal - Tottenham
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Ligakupa

#196 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gianfranco Zola tartotta a mai sajtótájékoztatót.

-Hazard jobban van, valószínűleg holnap áll edzésbe, vasárnapra bevethető lesz.
-Pedro gyomorproblémája továbbra sem múlt el nyomtalanul, holnap kiderül, hogy tud-e játszani.
-Giroud is sérüléssel bajlódik, Ampadu tegnap tért vissza az edzésbe.
-Frank Lampardnak biztosan egy felejthetetlen estéje lesz, nagyon örülünk, hogy egy ilyen legenda tér vissza a Bridgere.
-Egy személyes megjegyzés, hogy megtiszteltetés volt számomra, hogy játszhattam vele együtt a Chelseaben.
-Nem meglepő, hogy jól teljesít, várjuk a küzdelmet ellene.
-Jody Morrisról sem feledkeztem meg, bár nem láttam edzőként itt, de ahogyan beszélnek róla és ahogy teljesít Frank Lampard mellett biztosan remek szakember.
-Tanulmányoztuk a játékukat, ismerjük az erősségeiket. Tiszteljük az értéküket, olyan remek játékosaik vannak mint Mason Mount vagy támadásban Tom Lawrence, Harry Wilson és David Nugent.
-A csapat közel áll a Leicesterhez, reméljük, hogy valami jó is fog történni velük, jobban összetartanak majd csoportként.
-A csapat követi Sarri utasításait, amiből a játékosok előnyt szereznek. Példaként meg kell nézni Barkleyt vagy RLC-t, mennyit fejlődtek rövid idő alatt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Ligakupa

#197 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Goal azt írja hogy Mount és Tomori is engedélyt kaptak arra hogy játszanak ellenünk :)

Viszont Mason kisebb sérüléssel küzd, nem biztos hogy keudhet.
1 hetes hír :) Remélem semmi komoly, szeretném látni Mason-t.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#198 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Goal azt írja hogy Mount és Tomori is engedélyt kaptak arra hogy játszanak ellenünk :)

Viszont Mason kisebb sérüléssel küzd, nem biztos hogy keudhet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Ligakupa

#199 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:
kazomester írta:Egy kis meglepi :wink:

Chelsea Football Club has today granted Derby County permission to select loanees Mason Mount and Fikayo Tomori for next week’s Carabao Cup fourth-round fixture...
Amilyen prikezsiak vagyunk majd ok ejtenek ki minket.
What? Ha nem bírunk el egy Derby-vel, semmi keresnivalónk a kupában.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#200 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kazomester írta:Egy kis meglepi :wink:

Chelsea Football Club has today granted Derby County permission to select loanees Mason Mount and Fikayo Tomori for next week’s Carabao Cup fourth-round fixture...
Amilyen prikezsiak vagyunk majd ok ejtenek ki minket.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése