Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Ligakupa

#261 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Adja valamelyik tv a mai meccsünket?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#262 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnap a Ligakupában az Arsenal egy 18 éves srác, bizonyos Edward Nketiah duplájával fordított és nyert. Beállása utàn egy percen belül betalàlt 0-1-nèl majd a hosszabbításban is betalált. A srác Chelsea-nevelés, 7 évig játszott az akadémiánkon, 2015-ben ment át Wengerèkhez, érdemes lesz figyelni őt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#263 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Francba, lehetett volna még egy könnyebb ellenfél :?

Szvsz tökéletes az Everton. Hazai meccs, nem közvetlen rivális (City-Utd-Sp*rs-Arsenal) akik ellen presztízsből normálisan kell kiàllni, és az Everton pocsèkul kezdte a PL-t és az EL-t is, valószínűleg nem fogja összetörni magát. Na meg egy Champo-csapatot màr szétkaptunk, de nem ezzel fog Musonda meg Kenedy bekerülni a csapatba, mert a “való életben” nem ilyen erőssègű ellenfelek jönnek szembe. Ha viszont egy Everton ellen is villognak az màr valami, szerintem elvàrható a csereemberektől hogy egy PL-középcsapattal legalàbb pariban legyenek.

Mind a két csapatnak nagyon kell kaparnia a PL-ben és az európai kupàban is, szerintem igazi kupameccs lesz sok tartalèkemberrel.

(am a City meg az UTD tegnapi kezdőjét érdemes megnèzni)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Ligakupa

#264 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ez az Everton nagyon gyenge.
Normál esetben tényleg lehetne ármánkodni könnyebb ellenfél után, de jelenleg az Everton olyan mint egy 2. osztályú csapat.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Ligakupa

#265 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Francba, lehetett volna még egy könnyebb ellenfél :?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#266 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Everton, otthon.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#267 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Николаевич írta:
Pityee írta:Cahill szerintem ennyi kihagyás után biztosan kezdeni fog.


Mennyi? 3 meccs, és azóta màr lenyomott kettőt. Ennyi tapasztalattal ez nem tétel. Ha Conte továbbra is kezdőlént számít rá akkor inkàbb a Stoke-Atleti-City meccsekre tartalékolja.
Azpinál még ígyis többet pihent, úgyh szerintem kezdeni fog, meglátjuk.
Engem az se lepne meg ha Clarke-Salter kezdene Rüdi meg Christensen mellett. Luiz nem játszhat a Stoke és a City ellen sem, nem éri meg kockáztatni hogy Cahill vagy Azpi összeszedjen sérülést vagy eltiltást.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Ligakupa

#268 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Pityee írta:Cahill szerintem ennyi kihagyás után biztosan kezdeni fog.


Mennyi? 3 meccs, és azóta màr lenyomott kettőt. Ennyi tapasztalattal ez nem tétel. Ha Conte továbbra is kezdőlént számít rá akkor inkàbb a Stoke-Atleti-City meccsekre tartalékolja.
Azpinál még ígyis többet pihent, úgyh szerintem kezdeni fog, meglátjuk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#269 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Szabi írta:Holnapra ez tűnik a legvalószínűbb kezdőnek szerintem:
Caballero - Azpi, Christensen, Rüdiger - Zappa, Bakayoko, Fabregas, Kenedy - Hazard, Batshuayi, Musonda

Talán Azpi és Fabregas kaphatna még pihenőt, de ha ennél a felállásnál maradunk, akkor előbbi helyett Cahill jöhet számításba (Rüdi és Chris tuti kezdeni fognak) vagy esetleg Clarke-Salter, Fabregas helyett meg mondjuk az ismeretlenségből felbukkanó Scott, de az azért merész lenne, ki tudja. :D Padon mindenesetre simán ott lehetnek akár mindketten.
Cahill szerintem ennyi kihagyás után biztosan kezdeni fog.


Mennyi? 3 meccs, és azóta màr lenyomott kettőt. Ennyi tapasztalattal ez nem tétel. Ha Conte továbbra is kezdőlént számít rá akkor inkàbb a Stoke-Atleti-City meccsekre tartalékolja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Ligakupa

#270 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Holnapra ez tűnik a legvalószínűbb kezdőnek szerintem:
Caballero - Azpi, Christensen, Rüdiger - Zappa, Bakayoko, Fabregas, Kenedy - Hazard, Batshuayi, Musonda

Talán Azpi és Fabregas kaphatna még pihenőt, de ha ennél a felállásnál maradunk, akkor előbbi helyett Cahill jöhet számításba (Rüdi és Chris tuti kezdeni fognak) vagy esetleg Clarke-Salter, Fabregas helyett meg mondjuk az ismeretlenségből felbukkanó Scott, de az azért merész lenne, ki tudja. :D Padon mindenesetre simán ott lehetnek akár mindketten.
Cahill szerintem ennyi kihagyás után biztosan kezdeni fog.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#271 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Holnapra ez tűnik a legvalószínűbb kezdőnek szerintem:
Caballero - Azpi, Christensen, Rüdiger - Zappa, Bakayoko, Fabregas, Kenedy - Hazard, Batshuayi, Musonda

Talán Azpi és Fabregas kaphatna még pihenőt, de ha ennél a felállásnál maradunk, akkor előbbi helyett Cahill jöhet számításba (Rüdi és Chris tuti kezdeni fognak) vagy esetleg Clarke-Salter, Fabregas helyett meg mondjuk az ismeretlenségből felbukkanó Scott, de az azért merész lenne, ki tudja. :D Padon mindenesetre simán ott lehetnek akár mindketten.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#272 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nah szép.. tök jól rákészültem hogy ma meccset nézek, mert ugyebár a főoldalon MEGINT el van írva a meccs időpontja....

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Ligakupa

#273 Hozzászólás Szerző: Gallion »

langidave írta:Nincs amugy valamilyen oldal ahol osszeszednek mindig egy halom streamet? Mint amilyen a banok volt? Tavaly nem nagyon kellett streamelnem de iden mar eleg sokszor belefutottam hogy lemaradtam az elso 15 percrol....
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/" onclick="window.open(this.href);return false;

Én mióta megtaláltam ezt nem kellett keresnem másikat, minden aktuális meccsre rakat streamet linkelnek be, ráadásul feltüntetve a TV csatornát, nyelvet, minőséget, hogy mobilon is nézhető-e, stb. Szóval bátran ajánlom mindenkinek ;)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#274 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

langidave írta:Nincs amugy valamilyen oldal ahol osszeszednek mindig egy halom streamet? Mint amilyen a banok volt? Tavaly nem nagyon kellett streamelnem de iden mar eleg sokszor belefutottam hogy lemaradtam az elso 15 percrol....
Rojadirecta.me, talán ez a legjobb.

Az a baj hogy ez a kalóz stream dolog nem az igazi. Ki lehet fogni néha nagyon jó patakokat, de sokszor akadozik, lelövik meccs közben, rengeteg a felugró reklám(és sokszor nem lehet használni ABP mellett ezeket az oldalakat), satöbbi.

A TV sokkal megbízhatóbb minőségben és stabilitásban is.

A legfaszább az lenne ha létezne ilyen Chelsea game pass, amire elő lehetne fizetni szezononként 100-150 fontért és cserébe minden Chelsea-meccset meg lehetne nézni online HD-minőségben. Én erre nagyon szívesen áldoznék. Csak jelenleg az a helyzet hogy más-más csatorna birtokolja a PL, a BL és a kupák közvetítési jogait.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#275 Hozzászólás Szerző: langidave »

Nincs amugy valamilyen oldal ahol osszeszednek mindig egy halom streamet? Mint amilyen a banok volt? Tavaly nem nagyon kellett streamelnem de iden mar eleg sokszor belefutottam hogy lemaradtam az elso 15 percrol....

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Ligakupa

#276 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A digin legalább felvételről a MU meccs után meg lehet nézni 11-től a meccsünket.

Én ezen nem csodálkozom, a 3-4 divat szutyok csapat (real, barca, mu) meccseit mindig előrébb fogják tenni a sportcsatornák a rangsorban. Szerencsétlen spílernek meg egy csatornája van, sokszor még 4-kor se adnak PL meccset. Kiváncsi leszek h bírkóznak meg a BL-el a kövi 3 évben a spílernél, azt is lepasszolták nekik...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Ligakupa

#277 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Én kevesebbel is beérném, egy Hd, angol nyelvű akadásmentes stream. :)
Én mostanában spanyolt szoktam nézni, a neveken kívül semmit nem értek belőle, de legalább folyamatos az adás :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#278 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én kevesebbel is beérném, egy Hd, angol nyelvű akadásmentes stream. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#279 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerdán és szombaton is egy időben játszunk az MU-val, mindkétszer ők élveznek előnyt az aktuális tv-csatornánál (Digi, illetve Spíler), tehát marad a stream sajnos. Az is érdekes számomra, hogy jövő szerdán miért a Sporting - Barca megy a Sport1-en, szerintem (semleges embernek is) egy Atletico - Chelsea egy fokkal érdekesebb egy Sport2-es, második számú meccsnél, de ott ismerjük a nyomorultak hovatartozását, a kirakatcsapataikat kell nyomatni a fő csatornán, örüljünk hogy adják egyáltalán. Kicsit kezd már idegesíteni az a dolog is, hogy Swansea - Burnley, Bournemouth - Brighton, illetve most hétvégén majd Brighton - Newcastle szintű párosítások kapnak külön időpontot a PL-ben, a nagyokat meg berakják egy idősávba, és nem egy ilyen forduló lesz a továbbiakban is. Nem is ezzel van a baj, mert nyilván nem kaphat mindig külön időpontot a hat nagyobb csapat, csak nézegetve a sorsolást, mintha idén kicsit több lenne abból, amikor többen közülük egy időben nyomják, mint az elmúlt években. Azért az ember elvárná, hogy az aktuális bajnokcsapat meccseit ne a neten kelljen már keresgélni, röhej. És tökre nem érdekel, hogy mennyire alja és gagyi amit a Spíler művel, de egy gombot kell megnyomni és ott a meccs full HD-ben, ez már annál inkább. A Leicester és a Qarabag ellenit nem közvetítették nálunk, a mostani Arsenal meccset igen, következő kettőt ismét nem. Gyönyörű 5/1-es arány, valami hasonló dukál egy regnáló angol bajnoknak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Ligakupa

#280 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Megyó írta:Szerintem a fiatalokat kölcsön kell adni top ligák 6-15. helyen álló csapataiba, hogy folyton játszhassanak. Semmi értelme ennek a kupának. Csak nyűg. A fiataloknak ez nem fix lehetőség, ráadásul baromi eredmény orientáltan kell játszani, mert a pódium elvárja minden kupa megnyerését, ergo nem lehet "focizgatni". A kezdő 11-nek csak teher, de csak erre külön leigazolni pl Drinkwatert 40 millióért, hogy majd akkor ő lesz a kezdő? Tudom, ezért megint meg fogom kapni a magamét, de kiállok a véleményem mellett, szerintem az Fakupa, spanyol kupa és társai is fölösleges. Ott vannak a válogatott meccsek, a bajnokság 38 fordulója, plusz, őszintén srácok... ki a faszt érdekel az Fa kupa, ha lehet nézni Bl-t és El-t? Én eltörölném ezeket a kupákat.
Hát a kupa lényege, hogy az alsóbb osztályok is versengjenek a többiekkel. Ez egy amolyan all in liga ahol ne csak az elit képviselteti magát.
Persze, engem sem érdekel egy kupameccs. De azt is látni kell, h a top bajnokságok 1. osztályában 20 csapat van...az alsóbb osztályokban meg meg van még másik 500 hanem több. ezeknek a szurkolóknak igenis fontos és örülnek neki amikor egy Chelsea-vel játszanak. esetleg jó eredményt érnek el...tehát ezeket a nézőket vonza ez az esemény is, még ha a Chelsea szurkolók többségében leszarják. ez pedig pénzt hoz az FA-nek, meg másoknak.

Az EL-es példád is hasonló. engem pl az sem érdekel...nem tudok megnézni egy Spartak - Everton meccset és a kupát sem tartom semmire...de amikor mi ott indultunk akkor én is követtem és néztem a meccseket.

Egészen egyszerúen ezek a ligák nem az elitnek vannak, de ők is indulnak benne. Viszont a többi résztvevőnek igenis fontos lehet, márpedig ők a nagyobb réteg.

Hogy technikailag, szakmailag ebből kinek mennyi haszna van...az már msik kérdés.

Válasz küldése