Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Ligakupa

#561 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

kocsog Chelsea ugye..
https://vine.co/v/OT0b6tzODXY" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Ligakupa

#562 Hozzászólás Szerző: marknagy »

cfclegend2 írta:
Didier90 írta:Mondjuk az idegesített amikor Henderson kezezésére azt mondta, hogy nem volt szándékos. Amikor tisztán látszott, hogy mozdult a keze a labdafelé.
Én rendszeres követem a digisport műsorait, és Monoki mindenféle kezezésre azt mondja, hogy ez szabályos, mert nem volt szándékos. Ez a mániája. Hiába mondja el Bede mindig, hogy minden kezezés szándékosnak minősül akár mozdult a labda felé a kéz akár nem, aminél a játékos keze nem természetes testtartásban van. Ennél a kezezésnél meg még mozdult is a labda irányába.
Így van, nincs olyan hogy szándékos vagy sem, az számít hogy a labda irányt változtatott e a kezezés miatt, ha igen, akkor szabálytalanság történt, függetlenül attól, hogy ő mit akart.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2015. január 28., szerda 17:23-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Ligakupa

#563 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Didier90 írta:Mondjuk az idegesített amikor Henderson kezezésére azt mondta, hogy nem volt szándékos. Amikor tisztán látszott, hogy mozdult a keze a labdafelé.
Én rendszeres követem a digisport műsorait, és Monoki mindenféle kezezésre azt mondja, hogy ez szabályos, mert nem volt szándékos. Ez a mániája. Hiába mondja el Bede mindig, hogy minden kezezés szándékosnak minősül akár mozdult a labda felé a kéz akár nem, aminél a játékos keze nem természetes testtartásban van. Ennél a kezezésnél meg még mozdult is a labda irányába.
Why always me?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#564 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

beckhamJr írta:
csak az a baj hogy nem veszed észre a cinizmust. diginél csak salec meg dodó tud elfogulatlan lenni, többiből árad az ellenszenv a Chelsea felé.

amit meg aláhúztam azt ha tehetné úgy mondaná h ezek a rohadékok nem fociznak mégis ők lövik a gólt...
Salec Chelsea szurker.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Ligakupa

#565 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

laczze írta:Nem tudom sokan miért szidják és nevezik elfoguktnak a kommentátort, nem szidta a játékosainkat sőt inkább elmondta, hogy a Chelsea mennyivel jobb játékosokból áll és, hogy veszélyesebbek vagyunk mert nálunk bárki lehet gólveszélyes még a védőink is ( nem jatszik jól a Chelsea de ilyenkor szokott jönni egy Terry vagy Iva fejes, volt is :) )Ezt a félidőben mondtak de akkoris érdekes, Aztán meg a Pool jobban rágta hogy nincs normalis csatáruk nem ugy mint nekünk, Costa nál meg igaza volt, ha nem Chelsea játékos lenne minket is felbaszna mert tetszik v nem okozhat igy sérülést hiaba okosan csinalja, nekünk se tetszene ha Hazard vagy Fabregas vagy épp Costa lábát taposná direkt agyon vki, de ezenfelül is mint játékost dícsértr, sztem korrekt volt, semmiképp se elfogult.
csak az a baj hogy nem veszed észre a cinizmust. diginél csak salec meg dodó tud elfogulatlan lenni, többiből árad az ellenszenv a Chelsea felé.

amit meg aláhúztam azt ha tehetné úgy mondaná h ezek a rohadékok nem fociznak mégis ők lövik a gólt...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ligakupa

#566 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hogyan tudnék jegyhez jutni a döntőbe és mennyiért? Vagy, hogy egyáltalán van-e lehetőségem jegyet szerezni rá? (Remélem jó topicba írtam.)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Ligakupa

#567 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Érdekes, én eddig úgy vettem észre Monoki egy MU-drukker, főleg akkor jött ez le nekem amikor még SAF volt az edző, mennyit áradozott róluk (és Van Persie-ről).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#568 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

laczze írta:Nem tudom sokan miért szidják és nevezik elfoguktnak a kommentátort, nem szidta a játékosainkat sőt inkább elmondta, hogy a Chelsea mennyivel jobb játékosokból áll és, hogy veszélyesebbek vagyunk mert nálunk bárki lehet gólveszélyes még a védőink is ( nem jatszik jól a Chelsea de ilyenkor szokott jönni egy Terry vagy Iva fejes, volt is :) )Ezt a félidőben mondtak de akkoris érdekes, Aztán meg a Pool jobban rágta hogy nincs normalis csatáruk nem ugy mint nekünk, Costa nál meg igaza volt, ha nem Chelsea játékos lenne minket is felbaszna mert tetszik v nem okozhat igy sérülést hiaba okosan csinalja, nekünk se tetszene ha Hazard vagy Fabregas vagy épp Costa lábát taposná direkt agyon vki, de ezenfelül is mint játékost dícsértr, sztem korrekt volt, semmiképp se elfogult.
Mondjuk az idegesített amikor Henderson kezezésére azt mondta, hogy nem volt szándékos. Amikor tisztán látszott, hogy mozdult a keze a labdafelé.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Ligakupa

#569 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem tudom sokan miért szidják és nevezik elfoguktnak a kommentátort, nem szidta a játékosainkat sőt inkább elmondta, hogy a Chelsea mennyivel jobb játékosokból áll és, hogy veszélyesebbek vagyunk mert nálunk bárki lehet gólveszélyes még a védőink is ( nem jatszik jól a Chelsea de ilyenkor szokott jönni egy Terry vagy Iva fejes, volt is :) )Ezt a félidőben mondtak de akkoris érdekes, Aztán meg a Pool jobban rágta hogy nincs normalis csatáruk nem ugy mint nekünk, Costa nál meg igaza volt, ha nem Chelsea játékos lenne minket is felbaszna mert tetszik v nem okozhat igy sérülést hiaba okosan csinalja, nekünk se tetszene ha Hazard vagy Fabregas vagy épp Costa lábát taposná direkt agyon vki, de ezenfelül is mint játékost dícsértr, sztem korrekt volt, semmiképp se elfogult.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#570 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Életem egyik legjobb meccse volt ez a Budapesti John Bull nevezetű sport pubba néztük a meccset ismerőseimmel és volt szerencsénk kifogni egy kisebb angol csoportot hát baszki amilyen hangulatot csináltak az beszarás :lol: amikor balotelli fölé rúgta : ,,fuck off balotelli'' zseniális volt. :P

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#571 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

royston írta:Ennél elfogultabb kommentátort nem hallottam mostanában,már múltkor is kikészített ez a figura,végig szidta a csapatot és a játékosokat is.
Costa miért úszott meg 2 pirosat?Az elsőért kaphatott volna ez tény,a 2."taposásnál"emelte a lábát a buzi tót fas§fej+nem tudott máshova lépni.És a buzi kommentátor még műesés miatt is sárgát akart adni Costának...
Más:megnyertük a háborút ez a lényeg!!!!Hazard atom volt,nélküle nincs váratlan,kaptak róla vmi 3 sárgát,cselezett,brusztolt,akart nagyon és szopatta a védőket rendesen :)
Az első félidőben jobban játszottak vmivel a vörösök de 1 egyértelmű 11 est nem kaptunk meg itt.
A 2.felesben és a hosszabbításban már sehol sem voltak mi alakítottuk ki a helyzeteket,mi akartunk nyerni,talán Hendo fejese ahol Azpi mozizott az volt nekik ziccer.
Lucas,Henderson kettős hogy játszhatta végig a meccset???Miért nem fújja be az egyértelmű büntetőt??Oliver kritikán aluli volt ismét,mérkőzést befolyásoló súlyos hibái voltak.
Szánalmas volt ahogy megkegyelmezett Hendón, tisztán látta, lefujta de nem állította ki, nehogy eldöntse a meccset kvázi. Costa meg egy félisten, minden ellendrukker holtan látná legszívesebben, már csak ezért is az egyik kedvencem. Minden meccsen vannak sérülés veszélyes durvaságok,könyökösök, Costa csak egy picit rájuk lépett, hogy kiborítsa őket idegileg nem fog ilyenbe senki belesérülni. Eltiltani se fogják. Bizonyítsák be, hogy nem véletlen volt. Különben se azért tartjuk, hogy szimpatikus legyen másoknak. Nem ez a mai volt a legjobb teljesítmény a fiuktól az biztos. Én még Williant is megdícsérném mert rengeteget robotolt, na meg Courtoist. Zoumanak voltak bizonytalanságai, de remek védő lesz belőle, de ugy tűnik még mindig Terry a legjobb középhátvéd a csapatban. A többiek olyan átlagosak voltak de hálistennek elég volt
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#572 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ráadásul a csapatot nem fikázta emlékezetem szerint, hogy Costáról elmondta hogy nem lenne helye a pályán, az pont olyan vélemény, mint hogy Balotelli sosem volt egy csodagyerek tehetségével megáldva. Lehel ha jól tudom Chelsea szimpatizáns, egyszer még a Rampanton asszem' volt egy poszt Monoki beszámolójáról amikor Cobhamben járt.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#573 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Balot ugyanúgy savazta mint Costát..Kár ezen felháborodni. Magyarország egyik legjobb kommentátora akin látszik, hogy élvezi azt amit csinál, imádja az angol focit és ért is hozzá.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Ligakupa

#574 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

royston írta:Ennél elfogultabb kommentátort nem hallottam mostanában,már múltkor is kikészített ez a figura,végig szidta a csapatot és a játékosokat is.
Costa miért úszott meg 2 pirosat?Az elsőért kaphatott volna ez tény,a 2."taposásnál"emelte a lábát a buzi tót fas§fej+nem tudott máshova lépni.És a buzi kommentátor még műesés miatt is sárgát akart adni Costának...
Más:megnyertük a háborút ez a lényeg!!!!Hazard atom volt,nélküle nincs váratlan,kaptak róla vmi 3 sárgát,cselezett,brusztolt,akart nagyon és szopatta a védőket rendesen :)
Az első félidőben jobban játszottak vmivel a vörösök de 1 egyértelmű 11 est nem kaptunk meg itt.
A 2.felesben és a hosszabbításban már sehol sem voltak mi alakítottuk ki a helyzeteket,mi akartunk nyerni,talán Hendo fejese ahol Azpi mozizott az volt nekik ziccer.
Lucas,Henderson kettős hogy játszhatta végig a meccset???Miért nem fújja be az egyértelmű büntetőt??Oliver kritikán aluli volt ismét,mérkőzést befolyásoló súlyos hibái voltak.
"Egyébként ha már itt tartunk, sose értettem egyet azokkal, akik azt mondják, hogy egy kommentátornak semlegesnek kell lennie..Egész egyszerűen nem tudsz semleges lenni, hiszen egy meccs közben annyi minden történik, ezáltal nyilván hatások érik az embert (pl igazságtalan bírói döntés születik..).Ilyenkor úgy tűnhet, hogy a kommentátor odaáll valamelyik csapat mellé, pedig ő csak elmondja a véleményét egy adott esetről.." - Monoki lehel

Egyébként én pont azt szoktam látni, hogy Monoki Lehel szimpatizál a Chelsea-vel.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Ligakupa

#575 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Zouma nálam bejátszotta magát a csapatba. Addig kéne erőltetni míg Terry van mellette, hamar bele fog rázódni a dolgokba.
Engem nem győzött meg annyira. Amikor Coutinho csúnyán elküldte,akkor szerintem ő se tudta,hogy miért szaladt annyira ki. Összességében nem volt rossz,de nem merném rábízni Agüerot.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#576 Hozzászólás Szerző: Chester »

Zouma nálam bejátszotta magát a csapatba. Addig kéne erőltetni míg Terry van mellette, hamar bele fog rázódni a dolgokba.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Ligakupa

#577 Hozzászólás Szerző: royston »

Ennél elfogultabb kommentátort nem hallottam mostanában,már múltkor is kikészített ez a figura,végig szidta a csapatot és a játékosokat is.
Costa miért úszott meg 2 pirosat?Az elsőért kaphatott volna ez tény,a 2."taposásnál"emelte a lábát a buzi tót fas§fej+nem tudott máshova lépni.És a buzi kommentátor még műesés miatt is sárgát akart adni Costának...
Más:megnyertük a háborút ez a lényeg!!!!Hazard atom volt,nélküle nincs váratlan,kaptak róla vmi 3 sárgát,cselezett,brusztolt,akart nagyon és szopatta a védőket rendesen :)
Az első félidőben jobban játszottak vmivel a vörösök de 1 egyértelmű 11 est nem kaptunk meg itt.
A 2.felesben és a hosszabbításban már sehol sem voltak mi alakítottuk ki a helyzeteket,mi akartunk nyerni,talán Hendo fejese ahol Azpi mozizott az volt nekik ziccer.
Lucas,Henderson kettős hogy játszhatta végig a meccset???Miért nem fújja be az egyértelmű büntetőt??Oliver kritikán aluli volt ismét,mérkőzést befolyásoló súlyos hibái voltak.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#578 Hozzászólás Szerző: Chester »

Már-már a régi BL párharcokat idézte ez a két meccs, volt benne izgalom meg kell hagyni. Megérdemelten jutottunk a döntőbe, holnap drukkolni kell a Sheffieldnek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Ligakupa

#579 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azt hiszem szembe kell mennem az alábbi kommentekkel. Szerintem ez egy utcalányjó meccs volt :D Végre újra izgultam egy meccsünkön, ugrásra kész voltam minden lövésünknél. Kb. a citeh elleni 1-1nél voltam ilyen állapotban, nagyon nagy élmény volt!

Irány a Wembley! :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#580 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kép
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése