Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Európa Liga

#721 Hozzászólás Szerző: Buluska »

béla írta:
Buluska írta:Chelsea could have 4 games in 8 days (30th March, 1st April, 4th April, 7th April) if we proceed in the Europa league tomorrow. not bad
Nem április 6-án lesz meccs?
bazdmeg de. sztem atrakjak majd egy nappal kesobbre vagy mar atraktak. gondolom. ez eleg durva lenne. cfc.com szerint meg hatodika van

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#722 Hozzászólás Szerző: béla »

Buluska írta:Chelsea could have 4 games in 8 days (30th March, 1st April, 4th April, 7th April) if we proceed in the Europa league tomorrow. not bad
Nem április 6-án lesz meccs?

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Európa Liga

#723 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Chelsea could have 4 games in 8 days (30th March, 1st April, 4th April, 7th April) if we proceed in the Europa league tomorrow. not bad

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Európa Liga

#724 Hozzászólás Szerző: becus2 »

emsanya írta:
rafanadal írta:http://www.goal.com/en-gb/news/2915/eur ... -a-slap-or
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ez az utolsó suttyó paraszt bunkó mondja meg a tutit, de életemben először egyetértek vele.
Becali-t edzőnek hozzánk!
Több testőre van mint Abrának. Annyian lennének, hogy tényleg bővíteni kéne a stadit. A birkái meg ingyen nyírnák a füvet. Elképzelem ahogy ül az aranyozott trónján a pálya szélén és fenyegeti az öreg alkeszt. Legalább bekussoltatná.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#725 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:http://www.goal.com/en-gb/news/2915/eur ... -a-slap-or
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ez az utolsó suttyó paraszt bunkó mondja meg a tutit, de életemben először egyetértek vele.
Becali-t edzőnek hozzánk!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Európa Liga

#726 Hozzászólás Szerző: becus2 »

pulci03 írta:
becus2 írta:
rafanadal írta:http://www.goal.com/en-gb/news/2915/eur ... -a-slap-or
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ez az utolsó suttyó paraszt bunkó mondja meg a tutit, de életemben először egyetértek vele.
Azt, hogy nincs sebességünk azt már én is szajkózom egy ideje. Bárha ez a bugris is észrevette nem nevezném túlzott éleslátásnak. Ez a birkapásztor tényleg egy nagy suttyó.
Azért még kicsit korai inni a medve bőrére nehogy elverjük őket otthon pár góllal bár lehet igaza van fsw-el és ilyen hozzállással örülünk ha egyet rúgunk de attól még egy utolsó suttyó paraszt mit tud ez felmutatni fociban Lampardhoz v. Matához képest...
Ezt én most nem értem. Ne haragudj. Én csak a csapat sebességét kritizáltam, meg ezt az unszimpatikus birkapásztort.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Európa Liga

#727 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

becus2 írta:
rafanadal írta:http://www.goal.com/en-gb/news/2915/eur ... -a-slap-or
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ez az utolsó suttyó paraszt bunkó mondja meg a tutit, de életemben először egyetértek vele.
Azt, hogy nincs sebességünk azt már én is szajkózom egy ideje. Bárha ez a bugris is észrevette nem nevezném túlzott éleslátásnak. Ez a birkapásztor tényleg egy nagy suttyó.
Azért még kicsit korai inni a medve bőrére nehogy elverjük őket otthon pár góllal bár lehet igaza van fsw-el és ilyen hozzállással örülünk ha egyet rúgunk de attól még egy utolsó suttyó paraszt mit tud ez felmutatni fociban Lampardhoz v. Matához képest...

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Európa Liga

#728 Hozzászólás Szerző: becus2 »

rafanadal írta:http://www.goal.com/en-gb/news/2915/eur ... -a-slap-or
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ez az utolsó suttyó paraszt bunkó mondja meg a tutit, de életemben először egyetértek vele.
Azt, hogy nincs sebességünk azt már én is szajkózom egy ideje. Bárha ez a bugris is észrevette nem nevezném túlzott éleslátásnak. Ez a birkapásztor tényleg egy nagy suttyó.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Európa Liga

#729 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

http://www.goal.com/en-gb/news/2915/eur ... -a-slap-or" onclick="window.open(this.href);return false;
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ez az utolsó suttyó paraszt bunkó mondja meg a tutit, de életemben először egyetértek vele.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Európa Liga

#730 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:Nem tudom hogy tudsz egy ekkora kommentbe csak baromságot írni. Nézd meg Mordicot, 40 milliót adtunk volna érte két éve nyáron, félredobta a sp*rs, idén elment a realhoz 25-30-ért...... ha idén is meg akartuk volna venni elhiszed, hogy megint eldobják érte a 40 milliós ajánlatot? A sp*rstől egy ideig nem fogunk tudni játékost venni, vígasztaljon ez a tudat. Majd elviszi őt is a real két éven belül, úgy is sírnak egy szélsőért.
Arról nem is beszélve, hogy most emelik Bale fizetését 150.000 fontra és előttünk vannak milyen oka lenne lenne ide jönni jelenleg sajnos ki kell mondani ez nem lenne előre lépés számára...

Robbieval kapcsolatban meg döntő volt, hogy tavaly volt egy Drogbánk sajnos nyáron nagyon elcsesztük, hogy csatárposzton szinte semmivel vágtunk neki szezonnak és akkor még jött Lamps sérülése is.

Számomra ez egyértelműen edző kérdés hisz nem kérdés, hogy megvannak a megfelelő játékosaink (kivéve csatárposzt) akár egy bajnoki elsőségre is de ennél a szégyenteljes semminél biztos többre csak legyen meg BL indulás semmi más nem számít már!!!!!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Európa Liga

#731 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem tudom hogy tudsz egy ekkora kommentbe csak baromságot írni. Nézd meg Mordicot, 40 milliót adtunk volna érte két éve nyáron, félredobta a sp*rs, idén elment a realhoz 25-30-ért...... ha idén is meg akartuk volna venni elhiszed, hogy megint eldobják érte a 40 milliós ajánlatot? A sp*rstől egy ideig nem fogunk tudni játékost venni, vígasztaljon ez a tudat. Majd elviszi őt is a real két éven belül, úgy is sírnak egy szélsőért.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Európa Liga

#732 Hozzászólás Szerző: Mister »

Wisey írta:
Es a taktika mellett itt jön be a motivacio es a tekintely, amit mas is kiemelt. Ha lett is volna tekintelye Beniteznek a jatekosok elött, azt a szurkolok folyamatos akcioi teljesen leepitettek.
Olyan klublegendaknak, mint Lampard es Terry, keves ide egy Benitez (vagy egy 34 eves AVB), ök siman kikezdhetnek egy gyengebb edzöt, mivel tudjak hogy a szurkolok ugyis mögöttuk allnak, es igy kb barmit megtehetnek.
Es ha a huszoneves jatekosaink ezt latjak, akkor nagyon nehez lehet a motivaciot fenntartani. A tekintelyröl nem is beszelve.
Ezért nem kellett volna őt idehozni.Abból sose sül ki jó ha egy olyat hoznak a családba akit utálnak/gyűlölnek,nem nézik még kutyának se.Mondanom se kell jogosan.
One Life,One Love,One Club

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Európa Liga

#733 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

redrum írta: És nehogy bárki azt mondja hogy a játékosok hozzáállásával van baja. Szerintetek ők direkt vesztik el a meccseket, szerintetek nem akarnak trófeákat nyerni? Jobban akarják mint ti, még ha nem is látjátok rajtuk.
Már leírták utánam, hogy mi is az igazán nagy baj. Ebben a periódusban is tudnám kedvelni a csapatot, ha nem ilyen beleszarok az egészbe játék lenne. Tessék lássék ott vannak, némelyik még fut is, de hiányzik az a fajta küzdés a csapatért, ami miatt itt sokan beleszerettek a klubba (én a José féle időktől vagyok szurokolója a csapatnak, azért csak akkortól mer előtte nem néztem focit).
Wisey írta: En tovabbra is azt mondom, hogy ha most (marciusban) nem tudunk egy rendes menedzsert idehozni (Mourinho, Hiddink kaliberüt), akkor varjuk meg a nyarat, es kezdjuk akkor (ujra) az epitkezest. Addig vegyuk tudomasul, hogy ez a csapat ennyit tud, es ennyire motivalhato. Ezt a tavaszt huzzuk mar ki nyugodtan, hisztizes es siras nelkul.
Ha a nyaron sem jön egy normalis menedzser, akkor lehet hisztizni ujra ;) De annak nem latom ertelmet, hogy majus vegeig csak azon sirankozzunk hogy Benitez nem jo ide, es hogy motivalatlan a csapat. Igen, azok, es azok is maradnak vegig a szezonban.
Igen csak ezzel az a nagy baj, hogy ki elhet esni az FA kupából (ki is fogunk), nem érdekel. Ki lehet esni az EL-ből, azt végképp lefosom. De ha a bajnokságban nincs meg a 4. hely, annak végzetes következményei lehetnek. Túlértékelt játékosok igazolása, drágán, mert a sztártok nem jönnek ide, top menedzserek ide nem hozatala, mer nem akarnak jönni...Itt sokan ezt felejtik el, hogy ez nem olyan mint az NBA, hogy jó ez a szezon kuka, legalább lesz egy jó Drafthelyünk. Nem, itt kibaszott nagy hátrányból indulunk ha legalább egy 4. helyet nem csípünk meg. És akkor pápá José.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#734 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Wisey írta: Ezt mar sokan sokszor leirtak: a szezon elejen altalaban remekul kezdunk, aztan elfaradnak a jatekosok, es jön a hullamvölgy. (Az elmult harom evben legalabbis igy volt.) Talan a taktikat kellene frissiteni, vagy pihentetni nehany embert, ezt nem tudom. Reszben huszoneves sracokrol van szo; nem varhatod el hogy egesz szezonban remekeljenek.
Az meg nem titok hogy Benitez nem a legjobb edzö, es ugy nez ki nem nagyon tud ujat mutatni nalunk sem.

Es a taktika mellett itt jön be a motivacio es a tekintely, amit mas is kiemelt. Ha lett is volna tekintelye Beniteznek a jatekosok elött, azt a szurkolok folyamatos akcioi teljesen leepitettek.
Olyan klublegendaknak, mint Lampard es Terry, keves ide egy Benitez (vagy egy 34 eves AVB), ök siman kikezdhetnek egy gyengebb edzöt, mivel tudjak hogy a szurkolok ugyis mögöttuk allnak, es igy kb barmit megtehetnek.
Es ha a huszoneves jatekosaink ezt latjak, akkor nagyon nehez lehet a motivaciot fenntartani. A tekintelyröl nem is beszelve.

Én elhiszem, hogy túlterhelünk néhány játékost(elsősorban Hazard, Torres és Mata játszik eszméletlen sokat), de én valahogy nem azt látom hogy hihetetlenül hajtanának, de a végén mindig kikapunk mert nem bírjuk a tempót. Ímmel-ámmal támadgatunk, ha bemegy oké, ha nem, az is oké. Valahogy nem azt látom hogy az utolsó leheletükig próbálkoznának.


Másrészt ezzel kapcsolatban akkor megint felmerül a kérdés, hogy mi az istennek igazoltuk le Marint, aki tényleg nem váltotta meg eddig a világot, de nem is olyan rossz hogy még Benayoun is előtte legyen a sorba. Vagy ha januárban láttuk hogy milyen silány a választék akkor miért nem KDB-t hoztuk vissza kölcsönből az izraeli helyett?

Ha már úgyis elment ez a szezon akkor érdemes lenne próbálgatni taktikákat, felállásokat, hogy legyen értelme lejátszani a maradék meccseket. Igazolni szerintem nem nagyon kell majd nyáron, a kölcsönből visszatérő játékosok mellett max 1-2 ember elég lehet. De nem lenne rossz ha nem a nulláról indulnánk megint.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Európa Liga

#735 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Buluska írta:legfajobb hogy derogal visszaszerezni az elszort labdakat, teljesen leszarjak, setalgatnak tovabb, semmi sprint, probalkozas. Ebbol is latszik mennyire beleszarnak, pedig csak 1-0ra ment a Steaua, nem volt semmi 8-0 hogy elmenjen a kedvuk az elettol is. Ilyenkor kene valami normalis edzo aki felidobe seggbekurja oket, fergi hajszarito etc.
Mourinho feltorolte volna az oltozot veluk :twisted:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Európa Liga

#736 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Николаевич írta:
Okés amit írsz, de nekem(és szerintem sokan vannak még így ezzel) nem az a fő problémám, ha idén nem nyerünk semmit(bár a Klub-vb-t simán behúzhattuk volna legalább, és a Ligakupában is mi voltunk magasan a legerősebb csapat), hanem az hogy a játékunk egy nézhetetlen sz@r.

Persze, sokan mentek, sokan jöttek, de valamiért ugyanez a csapat mégis működött ősszel! A Hazard-Oscar-Mata hármas kb. szeptember elejére félelmetes lett, idegenben vertük velük a Szarzit és a Tottenhamet, úgy játszott a három fiatal srác mintha évek óta együtt lennének. Akkor most miért nem működik?
(...)
Ezt mar sokan sokszor leirtak: a szezon elejen altalaban remekul kezdunk, aztan elfaradnak a jatekosok, es jön a hullamvölgy. (Az elmult harom evben legalabbis igy volt.) Talan a taktikat kellene frissiteni, vagy pihentetni nehany embert, ezt nem tudom. Reszben huszoneves sracokrol van szo; nem varhatod el hogy egesz szezonban remekeljenek.
Az meg nem titok hogy Benitez nem a legjobb edzö, es ugy nez ki nem nagyon tud ujat mutatni nalunk sem.

Es a taktika mellett itt jön be a motivacio es a tekintely, amit mas is kiemelt. Ha lett is volna tekintelye Beniteznek a jatekosok elött, azt a szurkolok folyamatos akcioi teljesen leepitettek.
Olyan klublegendaknak, mint Lampard es Terry, keves ide egy Benitez (vagy egy 34 eves AVB), ök siman kikezdhetnek egy gyengebb edzöt, mivel tudjak hogy a szurkolok ugyis mögöttuk allnak, es igy kb barmit megtehetnek.
Es ha a huszoneves jatekosaink ezt latjak, akkor nagyon nehez lehet a motivaciot fenntartani. A tekintelyröl nem is beszelve.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#737 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Wisey írta: Persze, ez a csapat mar nem a korai 90-es evek csapata, amikor egy FA Kupa döntö is siker volt.
DE, ez a csapat mar nem is egyenlö a Mourinho fele csapattal sem, amikor biztosan hoztuk a meccseket, es verhetetlenek voltunk hazai palyan.
A nyaron nagyon komoly valtozasok voltak, amiket nehanyan rendre elfelejtenek. (Az "öregek" szep lassan elmennek mind, es Oscar meg Hazard a jövö.) Ehhez a csapathoz kellett volna egy rutinos es tekintelyt parancsolo menedzser. Ez az ami RdM marasztalasaval elmaradt, de Benitez kinevezesevel sem lett megoldva.
Ettöl a fiatalitott csapattol nem BL gyözelmet, hanem összeszokast kellett volna elvarni erre a szezonra. Söt, talan meg a következö szezonra is.
Igy hogy nincs rendes menedzserunk, ez a szezon sajnos a csapatepitesre sem jo.

En tovabbra is azt mondom, hogy ha most (marciusban) nem tudunk egy rendes menedzsert idehozni (Mourinho, Hiddink kaliberüt), akkor varjuk meg a nyarat, es kezdjuk akkor (ujra) az epitkezest. Addig vegyuk tudomasul, hogy ez a csapat ennyit tud, es ennyire motivalhato. Ezt a tavaszt huzzuk mar ki nyugodtan, hisztizes es siras nelkul.
Ha a nyaron sem jön egy normalis menedzser, akkor lehet hisztizni ujra ;) De annak nem latom ertelmet, hogy majus vegeig csak azon sirankozzunk hogy Benitez nem jo ide, es hogy motivalatlan a csapat. Igen, azok, es azok is maradnak vegig a szezonban.

Okés amit írsz, de nekem(és szerintem sokan vannak még így ezzel) nem az a fő problémám, ha idén nem nyerünk semmit(bár a Klub-vb-t simán behúzhattuk volna legalább, és a Ligakupában is mi voltunk magasan a legerősebb csapat), hanem az hogy a játékunk egy nézhetetlen sz@r.

Persze, sokan mentek, sokan jöttek, de valamiért ugyanez a csapat mégis működött ősszel! A Hazard-Oscar-Mata hármas kb. szeptember elejére félelmetes lett, idegenben vertük velük a Szarzit és a Tottenhamet, úgy játszott a három fiatal srác mintha évek óta együtt lennének. Akkor most miért nem működik?

Nem sajnáltam nagyon a Ligakupát, de a visszavágón szerintem elvárás lett volna hogy tegyék oda magukat, ehhez képest helyzetünk sem volt egy Swansea ellen.. Vagy az eddigi három EL-meccsünk.. Szombaton is ha Ba nem rúg egy gólt szerintem ellötyögtünk volna 0-0-al a végéig.

Tényleg én már nem bánom azt se ha kikapunk az összes hátralévő meccsünkön, de tegyék oda magukat és küdjenek! Emlékeztek amikor kikaptunk az MU-tól 2-3-ra a Bridge-n? 9 emberrel a kapujukhoz szorítottuk őket, mindenki büszke volt a csapatra. Most meg az EL-továbbjutás vagy a hétvégi bajnoki győzelem után nem tudunk semmi pozitívat mondani a csapatunkról.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Európa Liga

#738 Hozzászólás Szerző: Wisey »

chiedis írta:
dankodavid írta:Ez a elmultszazev duma legalabb annyira unalmas mar, legalabbis szerintetek, mint a jatekosok elkuldese a francba. Megvaltoztak a korulmenyek, az igenyek csak ezekhez alkalmazkodtak. Ha en nem ertek egyet a mostani edzo-es jateekospolitikaval, akkor ugyan engedd mar meg, hogy ennek hangot is adjak. Semmibe vetttek a szurkolokat abramovichek a dagadt szarhazi idehozatalaval, amiert igenis a kurvaanyjat mindenkinek, aki ebben rezt vett. Beniteznek szinten a kurvaanyjat a bicdkanyitogqto nyilatkozataiert, a man managementjeert, es ugy egyebkent is. A jatekosok pedig egy nagy szart kuzdenek, TAVALY kuzdkttek, most csak lezengenek, elkepzeles es tuz nelkul, akaratgyengen es bizonytalalanul.
Ps: telefonrol irtam, a helyesirasi hibakat keretik figyelmen kivul hagyni.
Nagyon ütős hsz, nem elég likeolni. Az "öreg" szurkolók erre már tényleg nem érvelhetnek, hogy ez is jó mert deszarvoltrégen, emberek, 3 PL 4 FA, 1 BL győzelem. Ezt a csapatot ezekhez az eredményekhez kell már hasonlítani, nem ahhoz, h az ember imádkozott a BL helyért.
Tegnap is együtt szenvedtük végig a meccset, ez is azt mutatja, h nem az eredménytelenség a legfőbb gond, hanem az a mutatott semmi, amit benyújtanak hónapok óta. Már nem is lehet olyanon parádézni, h 3 éve egy fikarcnyi esély se volt a PL arany megszerzésére, jelenleg örülhet a csapat a 4.hely elcsípésének. Megmondanám a vezetőség helyében, nem érdekel ki van itt fél éve-8 éve, aki nem mutat valamit a maradék 3 hónapba, megbarátkozhat a Wigan gondolatával.
Persze, ez a csapat mar nem a korai 90-es evek csapata, amikor egy FA Kupa döntö is siker volt.
DE, ez a csapat mar nem is egyenlö a Mourinho fele csapattal sem, amikor biztosan hoztuk a meccseket, es verhetetlenek voltunk hazai palyan.
A nyaron nagyon komoly valtozasok voltak, amiket nehanyan rendre elfelejtenek. (Az "öregek" szep lassan elmennek mind, es Oscar meg Hazard a jövö.) Ehhez a csapathoz kellett volna egy rutinos es tekintelyt parancsolo menedzser. Ez az ami RdM marasztalasaval elmaradt, de Benitez kinevezesevel sem lett megoldva.
Ettöl a fiatalitott csapattol nem BL gyözelmet, hanem összeszokast kellett volna elvarni erre a szezonra. Söt, talan meg a következö szezonra is.
Igy hogy nincs rendes menedzserunk, ez a szezon sajnos a csapatepitesre sem jo.

En tovabbra is azt mondom, hogy ha most (marciusban) nem tudunk egy rendes menedzsert idehozni (Mourinho, Hiddink kaliberüt), akkor varjuk meg a nyarat, es kezdjuk akkor (ujra) az epitkezest. Addig vegyuk tudomasul, hogy ez a csapat ennyit tud, es ennyire motivalhato. Ezt a tavaszt huzzuk mar ki nyugodtan, hisztizes es siras nelkul.
Ha a nyaron sem jön egy normalis menedzser, akkor lehet hisztizni ujra ;) De annak nem latom ertelmet, hogy majus vegeig csak azon sirankozzunk hogy Benitez nem jo ide, es hogy motivalatlan a csapat. Igen, azok, es azok is maradnak vegig a szezonban.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#739 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:Ez a elmultszazev duma legalabb annyira unalmas mar, legalabbis szerintetek, mint a jatekosok elkuldese a francba. Megvaltoztak a korulmenyek, az igenyek csak ezekhez alkalmazkodtak. Ha en nem ertek egyet a mostani edzo-es jateekospolitikaval, akkor ugyan engedd mar meg, hogy ennek hangot is adjak. Semmibe vetttek a szurkolokat abramovichek a dagadt szarhazi idehozatalaval, amiert igenis a kurvaanyjat mindenkinek, aki ebben rezt vett. Beniteznek szinten a kurvaanyjat a bicdkanyitogqto nyilatkozataiert, a man managementjeert, es ugy egyebkent is. A jatekosok pedig egy nagy szart kuzdenek, TAVALY kuzdkttek, most csak lezengenek, elkepzeles es tuz nelkul, akaratgyengen es bizonytalalanul.
Ps: telefonrol irtam, a helyesirasi hibakat keretik figyelmen kivul hagyni.
Nagyon ütős hsz, nem elég likeolni. Az "öreg" szurkolók erre már tényleg nem érvelhetnek, hogy ez is jó mert deszarvoltrégen, emberek, 3 PL 4 FA, 1 BL győzelem. Ezt a csapatot ezekhez az eredményekhez kell már hasonlítani, nem ahhoz, h az ember imádkozott a BL helyért.
Tegnap is együtt szenvedtük végig a meccset, ez is azt mutatja, h nem az eredménytelenség a legfőbb gond, hanem az a mutatott semmi, amit benyújtanak hónapok óta. Már nem is lehet olyanon parádézni, h 3 éve egy fikarcnyi esély se volt a PL arany megszerzésére, jelenleg örülhet a csapat a 4.hely elcsípésének. Megmondanám a vezetőség helyében, nem érdekel ki van itt fél éve-8 éve, aki nem mutat valamit a maradék 3 hónapba, megbarátkozhat a Wigan gondolatával.
Nyugodj bekeben Mister !

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Európa Liga

#740 Hozzászólás Szerző: Buluska »

legfajobb hogy derogal visszaszerezni az elszort labdakat, teljesen leszarjak, setalgatnak tovabb, semmi sprint, probalkozas. Ebbol is latszik mennyire beleszarnak, pedig csak 1-0ra ment a Steaua, nem volt semmi 8-0 hogy elmenjen a kedvuk az elettol is. Ilyenkor kene valami normalis edzo aki felidobe seggbekurja oket, fergi hajszarito etc.

Válasz küldése