Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Európa Liga

#741 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Szerintem ezek azok a dolgok amik edzői motivációtól függenek, hogy egy Robbie maga mögé tudta sorolni a fiúkat mert volt egy közös cél egy nagy akarat!
Most nincs semmi motiváció, akarat, lélektelen semmi mindenki tudja, hogy fsw takarodni fog és egyáltalán nem érzi át a klub helyzetét mindenki vár a másikra kezd hasonlítani az interes korszakára. Mindent megnyertek és benitez már nem tud motiválni nem tud célokat felmutatni ha valaki BL-t meg kupát nyert tavaly akkor 3-4. hely rohadtul nem motivál az újak meg lassan alkalmazkodtak sajnos...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#742 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

albundy írta:
dankodavid írta:Ez a elmultszazev duma legalabb annyira unalmas mar, legalabbis szerintetek, mint a jatekosok elkuldese a francba. Megvaltoztak a korulmenyek, az igenyek csak ezekhez alkalmazkodtak. Ha en nem ertek egyet a mostani edzo-es jateekospolitikaval, akkor ugyan engedd mar meg, hogy ennek hangot is adjak. Semmibe vetttek a szurkolokat abramovichek a dagadt szarhazi idehozatalaval, amiert igenis a kurvaanyjat mindenkinek, aki ebben rezt vett. Beniteznek szinten a kurvaanyjat a bicdkanyitogqto nyilatkozataiert, a man managementjeert, es ugy egyebkent is. A jatekosok pedig egy nagy szart kuzdenek, TAVALY kuzdkttek, most csak lezengenek, elkepzeles es tuz nelkul, akaratgyengen es bizonytalalanul.
Ps: telefonrol irtam, a helyesirasi hibakat keretik figyelmen kivul hagyni.
Tökéletesen igazad van
Nekem az a legfájóbb, hogy Chech, Terry, Cole, Lampard sem tud vagy nem akar lelket önteni a többiekbe. Nagyon nagy bajok lehetnek.

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Európa Liga

#743 Hozzászólás Szerző: albundy »

dankodavid írta:Ez a elmultszazev duma legalabb annyira unalmas mar, legalabbis szerintetek, mint a jatekosok elkuldese a francba. Megvaltoztak a korulmenyek, az igenyek csak ezekhez alkalmazkodtak. Ha en nem ertek egyet a mostani edzo-es jateekospolitikaval, akkor ugyan engedd mar meg, hogy ennek hangot is adjak. Semmibe vetttek a szurkolokat abramovichek a dagadt szarhazi idehozatalaval, amiert igenis a kurvaanyjat mindenkinek, aki ebben rezt vett. Beniteznek szinten a kurvaanyjat a bicdkanyitogqto nyilatkozataiert, a man managementjeert, es ugy egyebkent is. A jatekosok pedig egy nagy szart kuzdenek, TAVALY kuzdkttek, most csak lezengenek, elkepzeles es tuz nelkul, akaratgyengen es bizonytalalanul.
Ps: telefonrol irtam, a helyesirasi hibakat keretik figyelmen kivul hagyni.
Tökéletesen igazad van

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#744 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bane írta: 16 góllal 3. a PL góllövőlistán olyan csatárokat,
támadókat maga mögé utasít mint Wayne Rooney,
Dzeko, Agüero, Tévez, Torres, Lampard, Gerrard, Walcott,
Cazorla, Podolski, Defoe.


Nektek ilyen klasszisra nem volt szükségetek.
Vezetőségnek se kell ilyen ember. Minek is ő ide. Igaz?
Csak ne hogy még jobban fájjon a szívünk érte, amikor még
simán megvehettük volna mert senki nem csapott le rá,
most meg majd sírhat a szánk ha más top csapat elhappolja.
Akkor aztán bánhatjuk a dolgot.
Lampard, Gerrard nem csatár. Mikor lett volna lehetőségünk megvenni Bale-t? Amilyen baráti viszonyban vagyunk a Sp*rs-sel, még egy labdaszedőt sem adnának el nekünk, nem hogy egy ilyen kaliberű játékost. Azt javasolnám neked, hogy legyél Sp*rs szurkoló.

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Európa Liga

#745 Hozzászólás Szerző: albundy »

Nem azzal van gond, hogy nem nyernek hanem azzal, hogy profi szintről nb1-es szintre süllyedt a csapat,és valjuk meg őszintén ennek ezer oka lehet, hiszen voltak már edzőbuktatások és miegymás, és egy játékos azért ne szabotálja a csapatot

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#746 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ez a elmultszazev duma legalabb annyira unalmas mar, legalabbis szerintetek, mint a jatekosok elkuldese a francba. Megvaltoztak a korulmenyek, az igenyek csak ezekhez alkalmazkodtak. Ha en nem ertek egyet a mostani edzo-es jateekospolitikaval, akkor ugyan engedd mar meg, hogy ennek hangot is adjak. Semmibe vetttek a szurkolokat abramovichek a dagadt szarhazi idehozatalaval, amiert igenis a kurvaanyjat mindenkinek, aki ebben rezt vett. Beniteznek szinten a kurvaanyjat a bicdkanyitogqto nyilatkozataiert, a man managementjeert, es ugy egyebkent is. A jatekosok pedig egy nagy szart kuzdenek, TAVALY kuzdkttek, most csak lezengenek, elkepzeles es tuz nelkul, akaratgyengen es bizonytalalanul.
Ps: telefonrol irtam, a helyesirasi hibakat keretik figyelmen kivul hagyni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Európa Liga

#747 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem azzal van a baj, hogy nem nyernek és akkor már rohadjanak el, hanem AHOGY nem nyernek. Ki lehet kapni Bukarestben, de legalább jelét láttam volna annak, hogy próbálnak ellene tenni. De sokszor csak sétáló, ötlettelen játékosokat láttam, pedig ekkora összegért megvett zsoldosoktól én valami focit is elvárnék, nem zacsirángatást.... Magyarul a munka, amiért itt vannak irreálisan magas fizetésért cserébe, na abba a munkába ők beleszarnak, hogy ez lázadás, vagy mi van a háttérbe, nem tudni, én, egy sima egyszerű drukker csak azt látja, amit abban a 90 percben a pályára tesznek. És már meccsek óta azt érzem, hogy elvesznek 90 percet az életemből. Nekem ez egyszerű semmiség, de aki pénzt áldoz egy utazásért, vagy jegyért, annak azért ez több, mint pofáraesés. Ha meg nem motiválja őket az, hogy a BL címvédő mezét viselik, akkor el lehet takarodni Madridba, Barcelonaba, Manchesterbe, de aki ebben a csapatban játszik, az erőltesse már meg magát!!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Európa Liga

#748 Hozzászólás Szerző: Mister »

redrum írta:
BlueBlood1993 írta:Elkepeszto h ti meg mindig tudtok meccset nezni. Lattam a boro ellenit, aztan se a WBA se a mait nem.
Én értem hogy mindenki csalódott mostanában, meg hogy utáljátok Benitezt, de az számomra elég megdöbbentő hogy egy rosszabb szereplés után máris el van küldve a utcalány anyjába az egész csapat az összes játékossal, edzővel és klubtulajjal együtt.
Hogy lehet így beszélni a saját csapatáról a saját szurkolóinak? Csak addig jók a játékosokat amíg nyernek? Az elmúlt 15 évben a klub történetének a legszebb időszakában volt szerencsénk ennek a csapatnak szurkolni. Szerintetek 97 előtt amikor semmit nem nyert a csapat akkor a szurkolók a utcalány anyjukba küldték el az összes játékost minden vesztes meccs után és azt mondták hogy már nem is néznek több meccset? Pedig akkor rengeteg vesztes meccs volt, és az igazi szurkolók kimentek a 10. vesztes meccs után a 11.vesztes meccsre is, nem azért hogy fújolják a saját csapatukat, hanem hogy buzdítsák őket. Pedig minden bizonnyal ezeken a vesztes meccseken a mostaninál sokkal szarabbul játszott az egész csapat.
És nehogy bárki azt mondja hogy a játékosok hozzáállásával van baja. Szerintetek ők direkt vesztik el a meccseket, szerintetek nem akarnak trófeákat nyerni? Jobban akarják mint ti, még ha nem is látjátok rajtuk.
Most mondhatjátok azt, hogy de ezek világklasszis 30 milliós játékosok, igenis mi az hogy nem nyernek meg minden meccset. De ők is ugyanolyan emberek mint a korábbi focistáink. Az hogy elméletileg jobb képességűek annak örüljünk, ez teszi lehetővé hogy a dobogóért küzdjünk és ne a bennmaradásért. Ez a küzdelem lehet hogy idén nem sikerül, és lehet hogy jövőre sem. Lehet hogy ennek következtében egyre lejjebb fog csúszni a csapat. De ezt nem akarja senki, és a klubnál mindenki azért küzd hogy ez ne történjen meg. Nekik igen is van tétje a dolognak. Ti meg majd választotok másik csapatot, ha ezt már nem bírjátok nézni (tisztelet a kivételnek természetesen).
Ez nem csak BlueBloodnak szólt, hanem szinte mindenkinek aki mostanában ide írogat.
:Đ :Đ
One Life,One Love,One Club

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#749 Hozzászólás Szerző: redrum »

BlueBlood1993 írta:Elkepeszto h ti meg mindig tudtok meccset nezni. Lattam a boro ellenit, aztan se a WBA se a mait nem.
Én értem hogy mindenki csalódott mostanában, meg hogy utáljátok Benitezt, de az számomra elég megdöbbentő hogy egy rosszabb szereplés után máris el van küldve a utcalány anyjába az egész csapat az összes játékossal, edzővel és klubtulajjal együtt.
Hogy lehet így beszélni a saját csapatáról a saját szurkolóinak? Csak addig jók a játékosokat amíg nyernek? Az elmúlt 15 évben a klub történetének a legszebb időszakában volt szerencsénk ennek a csapatnak szurkolni. Szerintetek 97 előtt amikor semmit nem nyert a csapat akkor a szurkolók a utcalány anyjukba küldték el az összes játékost minden vesztes meccs után és azt mondták hogy már nem is néznek több meccset? Pedig akkor rengeteg vesztes meccs volt, és az igazi szurkolók kimentek a 10. vesztes meccs után a 11.vesztes meccsre is, nem azért hogy fújolják a saját csapatukat, hanem hogy buzdítsák őket. Pedig minden bizonnyal ezeken a vesztes meccseken a mostaninál sokkal szarabbul játszott az egész csapat.
És nehogy bárki azt mondja hogy a játékosok hozzáállásával van baja. Szerintetek ők direkt vesztik el a meccseket, szerintetek nem akarnak trófeákat nyerni? Jobban akarják mint ti, még ha nem is látjátok rajtuk.
Most mondhatjátok azt, hogy de ezek világklasszis 30 milliós játékosok, igenis mi az hogy nem nyernek meg minden meccset. De ők is ugyanolyan emberek mint a korábbi focistáink. Az hogy elméletileg jobb képességűek annak örüljünk, ez teszi lehetővé hogy a dobogóért küzdjünk és ne a bennmaradásért. Ez a küzdelem lehet hogy idén nem sikerül, és lehet hogy jövőre sem. Lehet hogy ennek következtében egyre lejjebb fog csúszni a csapat. De ezt nem akarja senki, és a klubnál mindenki azért küzd hogy ez ne történjen meg. Nekik igen is van tétje a dolognak. Ti meg majd választotok másik csapatot, ha ezt már nem bírjátok nézni (tisztelet a kivételnek természetesen).
Ez nem csak BlueBloodnak szólt, hanem szinte mindenkinek aki mostanában ide írogat.
I'm goin' down down down down

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Európa Liga

#750 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bane írta:
...
Ez meg mi a halál retkes pöcse volt?:))))) Most egy 'szaros' magyar Chelsea fórumon kell hősködni, hogy jajj neked bejött a játéka és te előre megmondtad? Menj pattogj Abranak, hátha a testőrei elkenik a szád.

Mikor vehettük volna meg simán retardált kis nokedli? Sotonból mehetett volna a tehenekhez és a spurshöz, és csak Harry vállalta be, hogy sérülésekkel is kell neki. Ha pedig képbe kerülünk, akkor kapunk egy sérült csávót legalább 20 milláért, és nálunk úgyse jutott volna játéklehetőséghez.

Megnéztük, hogy itt volt. Azt is ahogy utána BL-t nyertünk, és idén nem az EL-ben kezdtünk 'szárnyalni', hanem a BL csoportkörben. Azt, hogy jelenleg a dagadék mit művel pedig ne hasonlítsd rőttszakálhoz. Egyik se különb...

Jah és több faszságot ne írj, köszi :mrgreen:

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Európa Liga

#751 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Irt mar ide korabban is, o korozsp csak megint mas neven. :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#752 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Ez az első kommented, úgyhogy korábban nem írtál ide. :wink:
Az hagyján, Mr. Bale elbaszta a nevét is.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Európa Liga

#753 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez az első kommented, úgyhogy korábban nem írtál ide. :wink:

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#754 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Na ez a 2 dik Chelsea mecsem eloben. Es most johet nekem akarmilyen torres rajongo is, eloben meg jobban kitunik az hogy semmit sem csinal, egylatalan nem helyezkedik, nem keresi hogy labdat kapjon, es amikor megis akkor belebogzolodik es elesik vele. Az Steaua drukkerek is rohogtek hogy az egesz Steaua nem kerult annyiba mint amennyiert torrest vettuk. Szegyen hogy ilyen jatekostol varjuk, hogy golt rugjon, szegyen hogy mindenki azert konyorgot hogy torres maradjon a palyan,mert akkor tutti nem kapunk golt. Egyszeruen rohejes volt a csapatunk a vedelmen kivul es van egy bohocunk aki gunyt uz ebbol a csapatbol es semmit sem varok jobban minthogy a faszopo kover edzojevel egyut huzon a retkes picsaba!

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Európa Liga

#755 Hozzászólás Szerző: California Max »

mikel12 írta:
rafanadal írta:
White írta:Drogba ,Meireles féle csupaszív focisták elvesztését nehezen viseli a csapat.Marinnokal,Benayounnokal,Luizokkal mit akarunk mi?
Na ne viccelj már, hogy Luizt a második csoportba sorolod. Az "újak" közül ő és Mata az a kettő akikben érzem azt, hogy egyszer még a csapatunk legendái lesznek, mert minden érzelmük hozzánk fűződik.
Ígyvan. Ramirest is ide venném még. Akármennyire szeretem Hazardot és Oscart, nem érzem bennük azt, hogy 5-6 év múlva is itt játszanak..
Ha nem leszünk BL csapat, én már a jövő évben sem lennék biztos.

D-vid
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 18:27
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Osgood

Re: Európa Liga

#756 Hozzászólás Szerző: D-vid »

2 meccset kihagytam, de sajnos a mait megnéztem...
A vasárnapit meg sem merem nézni, sima zakó kb. 3 góllal.

Olyan csodás nap lesz az, amikor Benitez elhagyja a klubot. A következő ilyen nap az, amikor Torres is lelép.

Meddig bírja ezt még Abra? Nem vagyunk még eléggé a gödör alján???

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#757 Hozzászólás Szerző: chiedis »

langidave írta:Sp*rs hamar elintézte a továbbjutás kérdését
Nem egy kávéház a két csapat. Szegény Inter, remélem mi előbb kapaszkodunk vissza a BL győzelem utáni mocsadékból.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Európa Liga

#758 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Elkepeszto h ti meg mindig tudtok meccset nezni. Lattam a boro ellenit, aztan se a WBA se a mait nem.

Iden tenyleg rekord keves meccsunket lattam, amit lattam azt is csak fel alomban ugy h kozben vmit csinaltam mellette. Ez nem vonatkozik a Robbies idoszakra, akkor kivetel nelkul lattam mindet. A seggfej alatt sztem nem eri el a 2 szamjegyet (ezt a nevetseges fos EL-t meg hagyjuk mar, 1 percet nem neztem a mieinkbol )

Legalabb nem kur fel annyirq

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Európa Liga

#759 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

rafanadal írta:
White írta:Drogba ,Meireles féle csupaszív focisták elvesztését nehezen viseli a csapat.Marinnokal,Benayounnokal,Luizokkal mit akarunk mi?
Na ne viccelj már, hogy Luizt a második csoportba sorolod. Az "újak" közül ő és Mata az a kettő akikben érzem azt, hogy egyszer még a csapatunk legendái lesznek, mert minden érzelmük hozzánk fűződik.
Ígyvan. Ramirest is ide venném még. Akármennyire szeretem Hazardot és Oscart, nem érzem bennük azt, hogy 5-6 év múlva is itt játszanak..
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Európa Liga

#760 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

White írta:Drogba ,Meireles féle csupaszív focisták elvesztését nehezen viseli a csapat.Marinnokal,Benayounnokal,Luizokkal mit akarunk mi?
Na ne viccelj már, hogy Luizt a második csoportba sorolod. Az "újak" közül ő és Mata az a kettő akikben érzem azt, hogy egyszer még a csapatunk legendái lesznek, mert minden érzelmük hozzánk fűződik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése