Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Európa Liga

#861 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Kiesett az Atletico Madrid! :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#862 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

flatley09 írta:Should Fernando Torres make the scoresheet tonight he will become the first Chelsea player to score in seven different competitions over the same season. Until this season the club record was held by Andriy Shevchenko, who netted in five tournaments during 2006/07
És még ők a rossz igazolások! :D Amúgy ez borzasztó...

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Európa Liga

#863 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Should Fernando Torres make the scoresheet tonight he will become the first Chelsea player to score in seven different competitions over the same season. Until this season the club record was held by Andriy Shevchenko, who netted in five tournaments during 2006/07

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Európa Liga

#864 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Beni azt mondta, hogy lamps nincs a keretben holnapra pihentetes celjabol, gondolom M. City ellen szamol vele kezdokent. Nincsenek ujabb serultek, csak Romeu.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Európa Liga

#865 Hozzászólás Szerző: Szabi »

blackjack04 írta:
mikel12 írta:Bezzeg tavaly amikor a kis az MU volt az EL-be végig szopkodták őket..Eleve nem értem hogy mért a Story tv adja, amikor szenny csatorna, és semmi köze a sporthoz.
Megvették a jogokat, innentől kezdve senkit se érdekel milyen más műsort sugároznak. Ők adják a magyar érdekeltségűt, a Digi meg a jó meccseket. Amúgy egy Spata Praha elleni barátságos meccs Chelsea szurkolókon kívül senkit se érdekel, míg egy Tottenham-Lyon meccsre leülnék (le is ültem, szerencsémre) TV-t nézni.

Tavaly meg a MU az Ajaxval és az Athletic Bilbaoval játszott. Van különbség.
Egyetértek, annyi jó és még éles párosítás van, hogy hiába vagyunk BL-címvédők, egy cseh csapat elleni meccs rajtunk kívül senkit sem érdekel (ahogy írtad), esetleg akkor adnák, ha lenne magyar érdekeltség. Akkor sem lennénk beljebb, ha pl. a Sporttv szánta volna rá a pénzét, mert ott biztos a spanyol csapatokat szopkodnák egy órás felvezetéssel és élő Fieszta+++plusszal, szóval nincs mit tenni...
Ajax elleni meccsünknek már elég nagy rangja lesz, szóval azt kizárt, hogy ne férjen bele az x közvetített meccs egyikébe.

Bosszantó, de legalább múltkor is egy olyan stream-et tudtam fogni, ami akadás nélkül ment végig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#866 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

mikel12 írta:Bezzeg tavaly amikor a kis az MU volt az EL-be végig szopkodták őket..Eleve nem értem hogy mért a Story tv adja, amikor szenny csatorna, és semmi köze a sporthoz.
Megvették a jogokat, innentől kezdve senkit se érdekel milyen más műsort sugároznak. Ők adják a magyar érdekeltségűt, a Digi meg a jó meccseket. Amúgy egy Spata Praha elleni barátságos meccs Chelsea szurkolókon kívül senkit se érdekel, míg egy Tottenham-Lyon meccsre leülnék (le is ültem, szerencsémre) TV-t nézni.

Tavaly meg a MU az Ajaxval és az Athletic Bilbaoval játszott. Van különbség.
One ball to rule them all!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Európa Liga

#867 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bezzeg tavaly amikor a kis az MU volt az EL-be végig szopkodták őket..Eleve nem értem hogy mért a Story tv adja, amikor szenny csatorna, és semmi köze a sporthoz.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#868 Hozzászólás Szerző: gab91 »

ezek szivatnak minket sorstársaim :D (tudom Huszti...)





Európa Liga (élő) - Hannover - Anji...
majd a döntőbe talán látjuk a Chelsea-t a TV-be..

na mindegy akit érdekel utána: jakupcsek..mert érdekel c műsor lesz :DDD

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Európa Liga

#869 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Én meg azt mondom, hogy az FA kupa fontosabb... szeretném megélni azt h mi vagyunk a legsikeresebb csapat az fa kupa történetébe. Az EL a másodligásoknak van... Persze egy 3. hellyel meg az EL-el több mint boldog lennék de ha választhatnék akkor inkább az FA kupát választanám
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Európa Liga

#870 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:
Didier90 írta: Nekünk meg az FA kupa az utolso szalmaszál. Mert sajnos, vagy nem sajnos az europa ligáélrt sok megbecsülés nem jár.

Én nem így látom.

Persze én sem vagyok oda az EL-ért, de tavaly megnyertük, úgyhogy annyira nem sírok a kiesés miatt. Kétszer egymás után egy csapat nem nyert még, és ez nem véletlen: pillanatokon múlik az egész, a forma, a szerencse és a bíró is befolyásoló tényező.

Az EL-t viszont simán meg lehetne nyerni, ha fel tudnánk szívni a képünket. Az Ajax az utóbbi években simán kiesett a BL-ben, őket tehát lehet ütni, utána meg nem jöhet olyan csapat akik ellen ne lennénk magasan esélyesek. Hab a tortán hogy az Atletico és a Napoli valószínűleg kiesnek. Egy BL-győzelem után egy EL behúzása elég komoly lenne azért.
Nem könnyű egyrészt mert presztízs az FA kupa mert szinte mindig jól szereplünk plusz külön motiváció lehet a vörösök elleni párosítás de én is azon a véleményen vagyok, hogy sok FA kupát nyertünk már és fogunk is még EL-ben viszont remélhetőleg nem sokszor fogunk megfordulni!

Épp ezért EL-ben most úgy tűnik, hogy bajnoki helyezésük miatt páran nem veszik komolyan ezért érdemes lenne ráhajtani ahogy ti is mondjátok egy BL után EL-t nyerni nagyon különleges lenne, a csapat jelenlegi állapotában viszont már az is csoda lenne ha valamelyikben döntő közelébe jutnánk!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Európa Liga

#871 Hozzászólás Szerző: bules »

Én azt mondom, hogy az EL és FA Kupa közül az El fontosabb most!
Az elmúlt években elég sokszor nyert már a csapat FA Kupát. És azt ugye tudjuk hogy a klubnak szüksége van a nemzetközi sikerekre. Én nagyon remélem hogy komolyan vesszük ezt a sorozatot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#872 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Didier90 írta: Nekünk meg az FA kupa az utolso szalmaszál. Mert sajnos, vagy nem sajnos az europa ligáélrt sok megbecsülés nem jár.

Én nem így látom.

Persze én sem vagyok oda az EL-ért, de tavaly megnyertük, úgyhogy annyira nem sírok a kiesés miatt. Kétszer egymás után egy csapat nem nyert még, és ez nem véletlen: pillanatokon múlik az egész, a forma, a szerencse és a bíró is befolyásoló tényező.

Az EL-t viszont simán meg lehetne nyerni, ha fel tudnánk szívni a képünket. Az Ajax az utóbbi években simán kiesett a BL-ben, őket tehát lehet ütni, utána meg nem jöhet olyan csapat akik ellen ne lennénk magasan esélyesek. Hab a tortán hogy az Atletico és a Napoli valószínűleg kiesnek. Egy BL-győzelem után egy EL behúzása elég komoly lenne azért.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#873 Hozzászólás Szerző: béla »

Mondjuk Bale tavaly ilyenkor jobban állt,oké,hogy rúgja gólokat,de gólpasszai nincsenek.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Európa Liga

#874 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:Úgy rúgja a szabadokat mint Cé, csak ő nem rúg bele nyolcat zsinórban a sorfalba egy gólért cserébe.. Nagyon elkapta a gépszíjat hogy rohadjon meg :D Lassan elég lesz
Nem lesz ő sokáig spursben abban biztos vagyok real vagy vki más el fogja vinni ha nem is most nyáron legkésőbb jövőre!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#875 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jól alakulnak a dolgok a mi szempontunkból.. Az Ajax simán tovább fog menni, de a három legjobb csapatból(Zenit, Napoli, Atletico) kettő valószínűleg már most búcsúzik.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Európa Liga

#876 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Rendesen potyogtak a gólok itt a végén. A 94. percben még az Atletico is kapott egyet. A 90. percben a Genk is egyenlített. A 92. percben Bale is megnyerte immár a második szabadrúgásgóljával. Sajnos az Inter is bekevert még egyet a 87-ikben. Végezetül pedig a 'Gladbach - Lazio-n 3 gól volt a 84. perctől kezdődően.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#877 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Úgy rúgja a szabadokat mint Cé, csak ő nem rúg bele nyolcat zsinórban a sorfalba egy gólért cserébe.. Nagyon elkapta a gépszíjat hogy rohadjon meg :D Lassan elég lesz

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Európa Liga

#878 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Bale-lel mi történt? Nemrég láttam egy videót róla, ahogy edzésen a szabadrúgásokat gyakorolja, akkor a kaput se találta el, most meg 25m-en belül nem tud hibázni. Legalább a mixemet hozta :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

#879 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Cé nyáron jön ide, Bale mehet helyettesének a Realba :D :P
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Európa Liga

#880 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a Bale egy vicc.
De most ez mi de komolyan?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése