Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#81 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta:
Marcin Bulka
Jamie Cumming
Ethan Ampadu
George McEachran
Callum Hudson-Odoi
Igen, ők Ampadut kivéve mind B listesek.
A B listre a mérkőzés előtti nap éjfélig nevezhetőek a játékosok (tehát az utazó keret kihirdetése után még egy fél napig). Bármennyi, csak pár kritériumnak kell megfelelniük.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#82 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:
Hawaii írta:
béla írta:[...]
Ha pedig még iylenkor se merjük elvinni a fiatalokat, akkor tényleg semmi értelme működtetni az akadémiát.
Az összes fiatal elutazott Budapestre azok közül, akik korábban nevezve lettek az EL keretbe. ;)
Igen, Ampadu az egyetlen.

Marcin Bulka
Jamie Cumming
Ethan Ampadu
George McEachran
Callum Hudson-Odoi

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#83 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
béla írta:[...]
Ha pedig még iylenkor se merjük elvinni a fiatalokat, akkor tényleg semmi értelme működtetni az akadémiát.
Az összes fiatal elutazott Budapestre azok közül, akik korábban nevezve lettek az EL keretbe. ;)
Igen, Ampadu az egyetlen.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Európa Liga

#84 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:[...]
Ha pedig még iylenkor se merjük elvinni a fiatalokat, akkor tényleg semmi értelme működtetni az akadémiát.
Az összes fiatal elutazott Budapestre azok közül, akik korábban nevezve lettek az EL keretbe. ;)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#85 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta:Luiz, Willian, Pedro meg Jorginho utazásának vajon mi értelme...

Oké hogy EL meg Vidi, de ez akkor is egy nemzetközi tétmeccs. Képviselni kell a klubot, meg kell tisztelni az ellenfelet és a BATE-PAOK-duót akik szintén a saját céljaikért küzdenek. Így is kezdeni fog két 17-18 éves srác, a padon is lesz pár, ennél sokkal több túlzás lenne. Nézd meg hogy járt ma a Real.. Kicserélték az egész kezdőt, még a védelem közepén is két futottak még ember játszott, kaptak is egy hàrmast a CSZKA-tól.
Igen, de az Arsenal meg 8 fiatallal a keretben, még nem tét nélküli meccsen meghúzta ezt, simán nyertek hárommal.
Nemzetközi meccs,de tétje számunkra már semmi. Ilyenkor ki lehetne használni a lehetőséget a pihentetésre, főleg így december elején. Nagyon sűrű lesz a program.
Ha pedig még iylenkor se merjük elvinni a fiatalokat, akkor tényleg semmi értelme működtetni az akadémiát.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#86 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:Luiz, Willian, Pedro meg Jorginho utazásának vajon mi értelme...

Oké hogy EL meg Vidi, de ez akkor is egy nemzetközi tétmeccs. Képviselni kell a klubot, meg kell tisztelni az ellenfelet és a BATE-PAOK-duót akik szintén a saját céljaikért küzdenek. Így is kezdeni fog két 17-18 éves srác, a padon is lesz pár, ennél sokkal több túlzás lenne. Nézd meg hogy járt ma a Real.. Kicserélték az egész kezdőt, még a védelem közepén is két futottak még ember játszott, kaptak is egy hàrmast a CSZKA-tól.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#87 Hozzászólás Szerző: béla »

Luiz, Willian, Pedro meg Jorginho utazásának vajon mi értelme...

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#88 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Pityee írta:Ha esetleg meg lesz az utazó keret a csütörtöki meccsre és valaki hamarabb megtalálja, az feltehetné ide, köszi :)
Travelling squad:

Willy Caballero
Marcin Bulka
Jamie Cumming
Davide Zappacosta
Ethan Ampadu
Andreas Christensen
David Luiz
Emerson
Marcos Alonso
Cesc Fabregas
Jorginho
Ruben Loftus-Cheek
Ross Barkley
George McEachran
Willian
Pedro
Callum Hudson-Odoi
Alvaro Morata
Olivier Giroud

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Európa Liga

#89 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Meghírdettek 2 jegyet betegség miatt egy facebbok oldalon.Hátha valakit érdekel :) https://www.facebook.com/groups/6489292 ... 334414205/" onclick="window.open(this.href);return false;
.
Faterja megy a meccsre,és előtte át lehet venni. 10.000Ft/db

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#90 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Ha esetleg meg lesz az utazó keret a csütörtöki meccsre és valaki hamarabb megtalálja, az feltehetné ide, köszi :)
Nem láttam hivatalos infót,netre felkerült videók és képek alapján Luiz (miafasznak), Willian (miafasznak) RLC,McEachran,CHO, Christensen, Barkley, Ampadu, Emerson, Bulka, Cumming, Jorginho(miafasznak), Alonso(miafasznak), Giroud,Caballero, Fabregas , Pedro (miafasznak) biztos ott vannak.
Ja és elméletileg Gallagher is utazik, de őt nem láttam képen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2018. december 12., szerda 19:16-kor.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Európa Liga

#91 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tomi888 írta:Valakinek nincs véletlen infója,hogy melyik hotelben lesznek a srácok?
budapesti Le Meridien szálloda.
http://www.borsonline.hu/sport/nem-ohaj ... sea/165401" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#92 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

Valakinek nincs véletlen infója,hogy melyik hotelben lesznek a srácok?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Európa Liga

#93 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha esetleg meg lesz az utazó keret a csütörtöki meccsre és valaki hamarabb megtalálja, az feltehetné ide, köszi :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Európa Liga

#94 Hozzászólás Szerző: White »

Olyan borítékban kapta a jegyet amin rajta a Videoton címer és rajta a srác jegye meg a lakcíme , nálam a boríték, azt mondja amikor vettek a jegyet nem kellet semmit megadni és ő is megy meccsre. Állítólag közvetlen az igazgatótól vette a jegyet és nem kellet hozza semmit megadni , mondom rendesen a Videoton küldte a borítékot. Úgyhogy szerintem megnyugodhatok
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Európa Liga

#95 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta:Ha gondolojatok meg mutatom a jegyet
Ahhoz ki kéne takarnod egy-két adatot meg a kódot is a jegyedről, szóval szerintem inkább ne tedd ide. Ha jól olvasom az előző hozzászólásokat, már megtekintették és azt mondták nem fake, bízzunk benne hogy így is lesz. Max. lecsuknak hamis jegyüzérkedésért, de azt ki lehet bírni sztem :lol: (csak vicc nyugi) :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Európa Liga

#96 Hozzászólás Szerző: White »

Ha gondolojatok meg mutatom a jegyet
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Európa Liga

#97 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
White írta:Nincs rajta név ezen srácok, és a srác akitől vettem azt mondja hogy nem adott meg adatot amikor vette
Ez hazai vagy vendég szektor? Ha előbbi akkor nézz utàna mert nagyon gyanús. Sokszor voltam a Groupamában mindenféle meccsen, de a hazaiba mindig az volt a rendszer hogy klub/futballkàrtya vagy szemèlyi, máshogy nem kapsz jegyet, és mindig rànyomtatják. Ellenőrizni nem szokták, de elvileg megtehetik. Novemberben voltam egy BL-meccsen és ott is rajta volt a nevem meg a születési dátumom a jegyen, ott se ellenőrizték, de a stadionon belül volt egy kapu ami nem engedett be, amikor a stewarthoz odamentem az volt az első hogy iratot kért hogy nem más jegyével megyek-e.

Írta valaki hogy nem feltétlenül kerül rá adat, lehet hogy így van, én eddig akárhogy vettem oda jegyet - neten, személyesen, fradi-kártyával, személyivel - név és születési dátum mindig volt rajta. Meg hát a neten vett jegyet kinyomtathatod nyolcszor és eladhatod, de a rendszer csak egy embert fog beengedni, aki először próbálkozik. Persze kívánom neked hogy ne legyen semmi gond, de legyen azért stratégiád.
Azért volt nekem is gyanús, mert mi is mikor álltunk sorban a jegyekért, mindenkinek kérték a személyit vagy a nevét + születési dátumot. Senki nem kapott anélkül jegyet, hogy bediktálta volna a személyes adatait és rá nem nyomatták volna a jegyére. A neten vásárolt jegyeken viszont nem tudom mi és hogyan szerepelt, lehetséges ott lehetett nyomtatni személyes adatok nélküli jegyet, de mivel ott is egy regisztrált személy egy jegyet vehetett, gondolom ugyanígy működött a rendszer. Reméljük nem valami kalóz jegyet kaptál kézre :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#98 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

White írta:Nincs rajta név ezen srácok, és a srác akitől vettem azt mondja hogy nem adott meg adatot amikor vette
Ez hazai vagy vendég szektor? Ha előbbi akkor nézz utàna mert nagyon gyanús. Sokszor voltam a Groupamában mindenféle meccsen, de a hazaiba mindig az volt a rendszer hogy klub/futballkàrtya vagy szemèlyi, máshogy nem kapsz jegyet, és mindig rànyomtatják. Ellenőrizni nem szokták, de elvileg megtehetik. Novemberben voltam egy BL-meccsen és ott is rajta volt a nevem meg a születési dátumom a jegyen, ott se ellenőrizték, de a stadionon belül volt egy kapu ami nem engedett be, amikor a stewarthoz odamentem az volt az első hogy iratot kért hogy nem más jegyével megyek-e.

Írta valaki hogy nem feltétlenül kerül rá adat, lehet hogy így van, én eddig akárhogy vettem oda jegyet - neten, személyesen, fradi-kártyával, személyivel - név és születési dátum mindig volt rajta. Meg hát a neten vett jegyet kinyomtathatod nyolcszor és eladhatod, de a rendszer csak egy embert fog beengedni, aki először próbálkozik. Persze kívánom neked hogy ne legyen semmi gond, de legyen azért stratégiád.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Európa Liga

#99 Hozzászólás Szerző: White »

Valaki Győrből nem megy egyébként ?
#OnceABlueAlwaysABlue

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#100 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Igazi a jegy, személyes vásárlásnál nem kerülnek rá az adatok feltétlenül.

Válasz küldése