Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Európa Liga

#701 Hozzászólás Szerző: albundy »

Végre nem neten kell néznem van story 4 ami közvetíti
ChesterB írta:Annyira ér sokat, hogy Platini be is akarja olvasztani a BL-be mert senki nem veszi komolyan... a pénz meg nem ilyen megye3-as csapatok meccséből jönne, hanem sztárcsapatok meccseiből.

Megértem a francia idiótát, de más módszerrel is lehetne növelni az EL színvonalát, az nem megoldás, hogy 64 csapatos BL-t akar, mert akkor az a BL rovására menne...

Bőven elég 32 csapat fasznak akarja elrontani,akkor szüntesse meg az EL-t és kész

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Európa Liga

#702 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Unatkozom..Megnézem a Zenit-Basel meccset, hogy menjen az idő. 2-0-ás hátrányban vannak Hulkék. Jó lenne, ha kiesnének, és még egy riválissal kevesebb (Eddig őket tartottam a legnagyobb esélyesnek)
Ohh Chelsea we love you..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#703 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A szurkolók szemében sem ér sokat. Az enyémben legalábbis nem fog szart sem érni, főleg úgy nem, ha közben elszállunk a BL-helyért folytatott harcban, vagy nem húzzuk be az FA-kupát. De egyébként sem tartom sokra az EL-t, egy Chelsea szintű klubnak nem az EL-ért kéne küzdenie.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Európa Liga

#704 Hozzászólás Szerző: lazaac »

dankodavid írta:Ja, miutan megdugtad europa legjobb nojet, valoszinuleg hajtani fogsz egy sokkal csunyabbert...
Ha profi sportemberek lennének,igenis hajtanának érte,mert egyrészt nem az érdekelné őket,hogy mennyire menő kupát nyertek,hanem hogy nyerjenek újból és a klubjukat kupákkal szolgálják,na és persze a szurkolókat is.
A másik meg hogy vannak új arcok is, Edennek,Davenek,Victornak,Nathannek és Oscarnak pl. nagy dolog lehetne,mert ők még semmit se nyertek Chelseavel még és azért szép karrier kezdett lenne,hogy első Chelseas szezonjukban,máris egy európai kupát nyernének,csak ehhez egy edző kéne....

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Európa Liga

#705 Hozzászólás Szerző: Chester »

Annyira ér sokat, hogy Platini be is akarja olvasztani a BL-be mert senki nem veszi komolyan... a pénz meg nem ilyen megye3-as csapatok meccséből jönne, hanem sztárcsapatok meccseiből.

Megértem a francia idiótát, de más módszerrel is lehetne növelni az EL színvonalát, az nem megoldás, hogy 64 csapatos BL-t akar, mert akkor az a BL rovására menne...

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Európa Liga

#706 Hozzászólás Szerző: White »

Pedig valamikor egy UEFA kupa cím nagyon sokat ért,KEK címrol nem is beszélve.Más sportokban (pl kézi) még mindig preztizse van.Szerintem nem a futottak még kategória,csak a Chelsea szintu kluboknak.
#OnceABlueAlwaysABlue

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#707 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

De ez nem top, basszus, ez azoknak a luzereknek szolo kupasorozat, akik keptelenek a BL-ben tovabbjutni. Futottak meg kategoria.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Európa Liga

#708 Hozzászólás Szerző: laczze »

dankodavid írta:
béla írta:
dankodavid írta:Ja, miutan megdugtad europa legjobb nojet, valoszinuleg hajtani fogsz egy sokkal csunyabbert...
De ha nincs más...
Ha tudom, hogy jovore ujra lesz ra eselyem, akkor nem kuzdenek.
Tehát elég neked évente egy dugás ? :D Amikor tudod, hogy ha megdugsz egy kevésbé vonzót de még mindig TOP csajt ( EL ) akkor utánna van esélyed a Szupernőre akkor azért szerintem hajt az ember!
Drogba,Lampard,Terry <3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#709 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

béla írta:
dankodavid írta:Ja, miutan megdugtad europa legjobb nojet, valoszinuleg hajtani fogsz egy sokkal csunyabbert...
De ha nincs más...
Ha tudom, hogy jovore ujra lesz ra eselyem, akkor nem kuzdenek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#710 Hozzászólás Szerző: béla »

dankodavid írta:Ja, miutan megdugtad europa legjobb nojet, valoszinuleg hajtani fogsz egy sokkal csunyabbert...
De ha nincs más...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#711 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ja, miutan megdugtad europa legjobb nojet, valoszinuleg hajtani fogsz egy sokkal csunyabbert...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Európa Liga

#712 Hozzászólás Szerző: laczze »

ChesterB írta:Alapjáraton nem érdekel ez a sorozat, így az sem ha kiesünk...... node ezek ellen a gettótöltelékek ellen azért nem kellene.... Inkább a Prágától estünk volna ki vagy a következő körben, de ezeket a szőröstalpúakat el kéne picsázni a Bridge-en több góllal.
Szerintem sokan nincsennek tisztában ennek a sorozatnak az értékeivel, a pénz mellet ami plusz bevétel a presztízs, alapjáraton nem nagy szám az EL legalábbis nekünk, de miután mi voltunk/vagyunk Európa királyai lehetünk kiskirályok ismét, ami nem csak egyedülálló lenne de mint egyszer már leírtam az európai szuperkupára is lenne ismét esélyünk, nekem fontosabb mint az FA kupa, persze ha ki is esünk ne a döntőben én nem a MU ellen!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
SixY
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 21:21
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Európa Liga

#713 Hozzászólás Szerző: SixY »

Kezdjuk azzal hogynem lehet egy Sparta Praga t a Steaua val osszehasonlitani mert a Steaua cserecsapata KB annyi mint a Sparta praga e,remelem meg holnap este ezt be is bizonyitja...
ChesterB írta:Alapjáraton nem érdekel ez a sorozat, így az sem ha kiesünk...... node ezek ellen a gettótöltelékek ellen azért nem kellene.... Inkább a Prágától estünk volna ki vagy a következő körben, de ezeket a szőröstalpúakat el kéne picsázni a Bridge-en több góllal.

stabil vagy mint magyarorszag...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Európa Liga

#714 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

mikel12 írta:Az mondjuk engem eléggé felbasz, hogy az MU-t nem tudtuk kivégezni, amikor más szédültek, mert megvolt rá az esély. Steaua ellen nem izgulok..Egy Wigan-nél nem jobbak meg lesz a továbbjutás..Inter szinte már kiesett, Zenit is szinte biztos, nagy esélyesek marad a Spuds, és mi. Jó lenne megnyerni, már csak azért, is mert ebben az idényben mindenki számolt legalább 2 kupával..Bajnokságban én véleményem szerint simán meg lesz a negyedik hely. Ez a Szarzenál vergődni fog szezon végéig. Ha a pótolt meccset hozzuk, ismét harmadikok lehetünk, ami még jobb.
Ha már a Bl-ben égtek az angolok, az EL-ben szívesen megnéznék egy Sp*rs-Chelsea házidöntőt 8) .
Why always me?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Európa Liga

#715 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Az mondjuk engem eléggé felbasz, hogy az MU-t nem tudtuk kivégezni, amikor más szédültek, mert megvolt rá az esély. Steaua ellen nem izgulok..Egy Wigan-nél nem jobbak meg lesz a továbbjutás..Inter szinte már kiesett, Zenit is szinte biztos, nagy esélyesek marad a Spuds, és mi. Jó lenne megnyerni, már csak azért, is mert ebben az idényben mindenki számolt legalább 2 kupával..Bajnokságban én véleményem szerint simán meg lesz a negyedik hely. Ez a Szarzenál vergődni fog szezon végéig. Ha a pótolt meccset hozzuk, ismét harmadikok lehetünk, ami még jobb.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Európa Liga

#716 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mostmár nem szabad kiesni az EL-ből. A Prága ellen megvolt a választás, ha ott kiesünk akkor azt mondom, hogy nem örülök neki, de jó, megemésztem. Ha most kiesünk az egy hatalmas f*szság lenne, 4 felesleges meccs miatt, akkor azokat mi a francnak játszottuk le közel a legjobb csapattal?

Tavaly április elején/közepén volt egy ennél összehasonlíthatatlanul nehezebb 2 hetünk, 2 db Barca meccs, Tottenham FA kupa elődöntő, meg Arsenal elleni bajnoki rangadó, közben meg még egy QPR elleni gála is (akkor még nagyon mentünk a 4. helyért), ez a mostani ahhoz képest semmi.
Benítez úgy is rotál, mint az állat, ki fogják bírni. (a MU elleni újrajátszásnak kell lennie a középpontban természetesen)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Európa Liga

#717 Hozzászólás Szerző: Chester »

Alapjáraton nem érdekel ez a sorozat, így az sem ha kiesünk...... node ezek ellen a gettótöltelékek ellen azért nem kellene.... Inkább a Prágától estünk volna ki vagy a következő körben, de ezeket a szőröstalpúakat el kéne picsázni a Bridge-en több góllal.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#718 Hozzászólás Szerző: béla »

BlueBlood1993 írta:Innentől ki kéne esni ebből a szaros EL-ből. Vagy pedig iszonyat tartalékos kezdővel felállni
Aké,Feri,Bertrand,Benayoun,Marin,Torres kezdetése alap lenne + két középhátvéd a 4-ből, 8 embert lehetne tartalékolni. Mikel-Aké kp,és akkor Lampard és Rami is tud pihenni,a hármasból csak 1 játékosnak kéne játszania(vagy Feruznak ) :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Európa Liga

#719 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Innentől ki kéne esni ebből a szaros EL-ből. Vagy pedig iszonyat tartalékos kezdővel felállni

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#720 Hozzászólás Szerző: béla »

Buluska írta:
béla írta:
Buluska írta:Chelsea could have 4 games in 8 days (30th March, 1st April, 4th April, 7th April) if we proceed in the Europa league tomorrow. not bad
Nem április 6-án lesz meccs?
bazdmeg de. sztem atrakjak majd egy nappal kesobbre vagy mar atraktak. gondolom. ez eleg durva lenne. cfc.com szerint meg hatodika van
Durva lenne,egymás után kétszer 1 nap szünettel... Az EL meccsbe bele kell szarni...

Válasz küldése