Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#21 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

adrian1989 írta:
Gaba írta:A Barca erősen keresi Suarez utódját,és egyre többet emlegetik Jovic nevét. Mindent megfognak tenni a fejesek,hogy igenis érvénybe maradjon a jelenlegi tiltás,szóval ő felejtős.Szerintem a következő szezont is Higuainnal és Girouddal fogjuk végigcsinálni.
Inkább Giroud, Batshuayi/Morata/Abraham párossal.
Higuain fél év kölcsönben van és ha jól értelmeztem akkor még plusz pénzért 1 évvel lehet megtoldani,
de valahol azt olvastam,hogy mivel nem igazolhatunk ezért az ő kölcsönszerződését sem lehet meghosszabítani.
Jovic nagyon kéne,nálunk az ilyen csatárok szoktak beválni,de mivel mi kivagyunk tiltva ezért én sehol nem találok hozzánk érkezőkről szóló pletykàkat,csak sajnos távozokról.
Morata-t tobbet nem szeretnem chelsea mezben latni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#22 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Olivier Giroud has thrown his Chelsea future in doubt after saying there is no chance he stays in his current role as a reserve.(forrás: SUN)

Reméljük így is lesz, teljesen fölösleges az ember, öreg és szar is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Európa Liga

#23 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A Barca erősen keresi Suarez utódját,és egyre többet emlegetik Jovic nevét. Mindent megfognak tenni a fejesek,hogy igenis érvénybe maradjon a jelenlegi tiltás,szóval ő felejtős.Szerintem a következő szezont is Higuainnal és Girouddal fogjuk végigcsinálni.
Inkább Giroud, Batshuayi/Morata/Abraham párossal.
Higuain fél év kölcsönben van és ha jól értelmeztem akkor még plusz pénzért 1 évvel lehet megtoldani,
de valahol azt olvastam,hogy mivel nem igazolhatunk ezért az ő kölcsönszerződését sem lehet meghosszabítani.
Jovic nagyon kéne,nálunk az ilyen csatárok szoktak beválni,de mivel mi kivagyunk tiltva ezért én sehol nem találok hozzánk érkezőkről szóló pletykàkat,csak sajnos távozokról.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Európa Liga

#24 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Barca erősen keresi Suarez utódját,és egyre többet emlegetik Jovic nevét. Mindent megfognak tenni a fejesek,hogy igenis érvénybe maradjon a jelenlegi tiltás,szóval ő felejtős.Szerintem a következő szezont is Higuainnal és Girouddal fogjuk végigcsinálni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#25 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:És a frankfurt miért ne fizetné ki a 7 milliot? Te is leírtad ugyanazt. Kifizetik és övék a játékjoga, ez a lényeg. Minden más tovább gondolás meg feltételezés, mindenhol azt írták a frankfurt le fogja tenni a lóvét.
Nem.. basszus..
Ha leteszik a 7 millát az azt jelenti hogy szabadon tárgyalhatnak a sráccal és a Benfica várhat a válaszra. Ha Jovic azt mondja hogy nem akar Frankfurban maradni, vagy nem akarja hogy a játékjoga az övék legyen mert tart attól hogy a Frankfurt nem fogja őt eladni a nagy átalakításokra készülő bajnoki riválishoz, akiknek a kissé kiöregedőben lévő csatára épp a legendásan dörzsölt lengyel-izraeli állampolgár által - Pini Zahavi - képviselt Robert Lewandowski.

Opció, benne van a nevében. Kikocsikázhatok én Madridba 400 millió euróval a zsebembe és mondhatom hogy Ramos, pattanj be, viszlek a Lokiba, nem fog bepattanni.
Hú nekem itt továbbra is túl sok a "ha" meg az apro betűs rész :D. Inkább megvárom melyik mezben lép pályára jövőre, az a biztos, bőven elég lesz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#26 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:És a frankfurt miért ne fizetné ki a 7 milliot? Te is leírtad ugyanazt. Kifizetik és övék a játékjoga, ez a lényeg. Minden más tovább gondolás meg feltételezés, mindenhol azt írták a frankfurt le fogja tenni a lóvét.
Nem.. basszus..
Ha leteszik a 7 millát az azt jelenti hogy szabadon tárgyalhatnak a sráccal és a Benfica várhat a válaszra. Ha Jovic azt mondja hogy nem akar Frankfurban maradni, vagy nem akarja hogy a játékjoga az övék legyen mert tart attól hogy a Frankfurt nem fogja őt eladni a nagy átalakításokra készülő bajnoki riválishoz, akiknek a kissé kiöregedőben lévő csatára épp a legendásan dörzsölt lengyel-izraeli állampolgár által - Pini Zahavi - képviselt Robert Lewandowski.

Opció, benne van a nevében. Kikocsikázhatok én Madridba 400 millió euróval a zsebembe és mondhatom hogy Ramos, pattanj be, viszlek a Lokiba, nem fog bepattanni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#27 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És a frankfurt miért ne fizetné ki a 7 milliot? Te is leírtad ugyanazt. Kifizetik és övék a játékjoga, ez a lényeg. Minden más tovább gondolás meg feltételezés, mindenhol azt írták a frankfurt le fogja tenni a lóvét.

De egyébként ha ezután még tovább értékesitik, az már olyan gáz a mai fociban. Régen még megvolt hogy évente egyszer válthattál klubbot, most meg összevissza csalnak. Van hogy egy játékos kb 3 csapatban játszik egy szezonon belül.

Meg egyébként Zahavi nem tudom mikor közvetitett mostanában járékost nekünk. Régi történetek már ezek (Cole) rég le se szarnak minket a jobb ügynökök és játékosaik. Raiola is MU-ba visz mindenkit.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#28 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Csak a frankfurt ha aktiválja a záradékot és kifizeti a lóvét a kölcsön után(valami piti összeg), övék Jovic.

Nem.

Pont azért lesz ez baromi érdekes nyáron mert ahogy az előző kommentben írtam Zahavi jó nagy genya, ő szervezett titkos meetingeket az akkor Arsenal-játékos Ash meg Mourinho között, szóval nem lesz könnyű megtippelni hogy hova megy és milyen módon:

- szépen lejár a két éves német kölcsöne és visszamegy az anyaegyesülethez és ott is marad(csinál egy Christensent)
- szépen lejár a két éves német kölcsöne és visszamegy az anyaegyesülethez akik szép profitért továbbadják, frankfurték így is jól járnának mert kaptak egy baromi jó csatárt két évre ingyen, de..
- átigazol 7 millióért Frankfurtba és profitért továbbadják még pislant kettőt.
- átigazol 7 millióért Frankfurtba és ott marad (ez sem tűnik valószínűnek, talán csak ha bejutnak a BL-be, két fronton is megtehetik)
- vagy kitalál valamit megint Zahavi bácsi és egy kis kerülővel kerül egy topcsapatba.

Ezt a ciprusos dolgot is a Football Leaks hozta nyilvánosságra:
According to the contract, Benfica paid €7 million in five instalments of €1.25 million—it has been widely believed that Benfica paid just €2.2 million for the transfer of the striker.

Prior to the transfer, Red Star had already sold 70% of the economic rights to Apollon in January 2015. In the contract, signed in January 2015, Apollon had a clause that would allow the Cypriot club to purchase the full rights of the player, which happened on January 25, 2016, when Apollon bought the remaining 30% of the player’s economic rights, and 100% of the player’s federative rights, and “In consideration for the purchase of the Rights, Apollon shall pay Red Star a total sum of €600.000 (six hundred thousand)) (the “Consideration”).”

Following the deal that saw Jović become a player of Apollon, Jović signed a regular player contract with Apollon Limassol dated from January 25, 2016 to May 31, 2018, which would have earned him a monthly salary of €14400 from January 25 to May 31, 2016, and then €29800 from August 1, 2016 to May 31, 2018.

Yet, the player contract signed between Jović and Apollon was a mere formality, as Jović was sold by Apollon less than one week later to Benfica Lisbon for €7 million.
Jó, mi? És akkor ez még csak az a morzsa amit nekünk mezei szurkolóknak dobnak, ki tudja mi van a háttérben. Gondolom a Frankfurt meg a Benfica ezerrel kevernek hogy kin keresztül kerüljön 70-80 milliókért tovább. Jó lenne ha mi lennénk azok, vagy legalább ne egy másik angol klub :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#29 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak a frankfurt ha aktiválja a záradékot és kifizeti a lóvét a kölcsön után(valami piti összeg), övék Jovic. A benfica szívta ezt meg.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#30 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ez a csodálatos férfiú is visszatér a Bridge-re, én is tegnap este szaladtam csak rá hogy ott játszik:

Kép

(nem Valderrama, bár ő is az)

Basszus, Bakuban lesz a döntő? Júniusban leszek kinn pár napot, úgyhogy ha meghúzzák a srácok az aftert akkor még találkozunk :)

Ja, meg ha már jöhet a Frankfurt az elődöntőben: néztem hogy Jovic úgy került a Benficába hogy leigazolta őt egy ciprusi csapat, aztán egy nap múlva háromszor annyiért a portugálokhoz. Nagyon Raiola-szagú volt a történet, de szerencsére nem ő az ügynöke, hanem Zahavi, az ügynökszörnyek ősapja. Ez viszont jó hír nekünk, mert Zahavi pont angol és izraeli/zsidó körökben mozog elsősorban, Abramovich hatalomátvételében is kulcsszerepe volt, meg Rio Ferdinand MU-ba és Ashley Cole hozzánk igazolásában, amik akkor hatalmas deal-ek voltak. Szóval tető alá lehetne ezt hozni, persze csak ha van rá igény egyik/másik/harmadik/negyedik fél részéről :D Nem egy egyszerű szitu, de jó lenne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Európa Liga

#31 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezaz! Budapest után akkor Prágába is lesz egy utazás 8) Ha tud valaki bővebb információkat a jegyekről, akkor az legyen olyan kedves és másolja be ide :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#32 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akármekkora csoda csapat a slavia, én nekik örültem volna a legjobban és idegenbeli kezdéssel. Simán tovább lehet rajtuk jutni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Európa Liga

#33 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szabi írta:Előbb a Slavia-val, utána pedig a Frankfurt/Benfica párharc győztesével játszunk. Kötelező döntőbe jutni.
Ennél jobb sorsolásunk nem is lehetne. Igazán csak az lenne jó,ha valamelyik Spanyol megfingatná a Napoly/Arsenal győztesét az elődöntőben.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Európa Liga

#34 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Arsenal-Chelsea döntő combos lenne...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Európa Liga

#35 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Előbb a Slavia-val, utána pedig a Frankfurt/Benfica párharc győztesével játszunk. Kötelező döntőbe jutni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Európa Liga

#36 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Napoli, Arsenal duót kéne igazából elkerülni szerintem, a többi csapat abszolút verhető kategória, a Valencia se egy nagy durranás. A Frankfurttól én is félnék egy kicsit, de mivel ők nem a védekezésre helyezik a fő hangsúlyt, valószínűleg az feküdne nekünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#37 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nekem mindegy csak döntőzzünk a Benficával és kapjanak ki :D Mehetnek megint koszorrúzni Béla bácsi sírját.
emsanya írta:Frankfurtot semmiképp se mondanám laza meccsnek. Nagyon jó formában vannak, gólratöröen játszanak és baszott sokat futnak, magas tempoban játszanak.

Talán a villarreal vagy praha egy könyebb kör lehetne, de nekünk ők is inkább szenvedősek.
Hát nem tudom, jól néz ki ez a Rebic-Haller-Jovic támadóegység, de láttuk milyen simán esett ki angol csapatok ellen a Bayern meg a Dortmund, és hozzájuk képest az Eintrtacht a kanyarban sincs a bajnokságban. Meg az Inter ellen 180 perc alatt lőtt egy gól sem annyira durva. BL-be próbálunk bejutni, ha Frankfurtot nem tudjuk megugrani akkor nincs miről beszélni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#38 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Frankfurtot semmiképp se mondanám laza meccsnek. Nagyon jó formában vannak, gólratöröen játszanak és baszott sokat futnak, magas tempoban játszanak.

Talán a villarreal vagy praha egy könyebb kör lehetne, de nekünk ők is inkább szenvedősek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Európa Liga

#39 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frankfurt
Benfica
Napoli
Valencia
Slavia Praha
Arsenal
Villarreal

Egy szerencsés sorsolással még lehet papíron egy laza fordulónk (Frankfurt,Slavia Praha,Villarreal), de utána mindenképp beindul a buli :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Európa Liga

#40 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

https://rutube.ru/video/3be56a422f38395 ... bmstart=12" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése