Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Európa Liga

#61 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:
Dante írta:Malmö. Lehetett volna közelebb, de legalább nem a legveszésebb ellenfél.

Nem kocsival mennek a sràcok :) Európán belül nincs akkora jelentőssége ennek. Persze a nagyon keleti túrák kicsit kellemetlenebben, de azért arra nem foghat senki semmit hogy másfél helyett két órát lazultak a fiúk a luxusgépen.
Persze, gyakorlatilag nincsenek távolságok, meg biztos megszokták már, főleg, hogy vannak ligameccsek amikre szintén repülnek a srácok, de mindig jobb ha kedvezőbb időjárás és utazási idő. Természetesen egy rossz teljesítményt nem lehet 1,5 óra repülőútra fogni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#62 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:Malmö. Lehetett volna közelebb, de legalább nem a legveszésebb ellenfél.

Nem kocsival mennek a sràcok :) Európán belül nincs akkora jelentőssége ennek. Persze a nagyon keleti túrák kicsit kellemetlenebben, de azért arra nem foghat senki semmit hogy másfél helyett két órát lazultak a fiúk a luxusgépen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Európa Liga

#63 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Malmö. Lehetett volna közelebb, de legalább nem a legveszésebb ellenfél.
A svéd bajnokság naptári éves rendszerben működik, szóval februárban egyáltalán nem lesz játékban a Malmö. Az egyik legkönnyebb csoportból jutottak tovább, azt pedig nyáron láthattuk, hogy a Vidi ellen melyik volt a gyengébb csapat. B csapattal is oda-vissza simán ütni kell őket.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Európa Liga

#64 Hozzászólás Szerző: Dante »

Malmö. Lehetett volna közelebb, de legalább nem a legveszésebb ellenfél.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Európa Liga

#65 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Malmö-t kaptuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Európa Liga

#66 Hozzászólás Szerző: Dante »

Celtic, Bruges, Sporting, Rennes valamelyike tök jó lenne a távolság szempontjából. Jó lenne megúszni egy kelet-európai utat. (Shakhtar, törökök stb)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Európa Liga

#67 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Holnap 13 órától lesz az EL-sorsolás, ahol 1-2 kivételtől eltekintve kellemes ellenfél jöhet:

Celtic
Club Brugge
Fenerbahçe
Galatasaray
Krasnodar
Lazio
Malmö
Olympiacos
Rapid Wien
Rennes
Slavia Praha
Sporting CP
Shakhtar
Plzeň
Zürich

Az első meccset idegenben játsszuk majd, mint minden kiemelt csapat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Európa Liga

#68 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Akkor röviden én is összefoglalnám az élményeimet. Életemben negyedszer láttam élőben imádott csapatomat, úgyhogy hatalmas élmény volt, még úgy is, hogy nem Hazard, Azpi, Kanté szaladgáltak kékben. Én Vidi-szektorban is Chelsea-sapkában és sálban szurkoltam végig visszafogottan a meccset, természetesen, semmi attrocitás nem ért, még be se szóltak, de a közelemben volt pár tag, aki hangot adott kékvérűségének, ott kialakult egy kis szájkarate, de semmi több. Ami a játékot illeti. Három dolog egyértelműen kirajzolódott. Az első, hogy szarunk bele nagy ívből, bár tetszett, amikor Sarri a 75. perc körül mutatta, hogy menjünk, hajtsunk, de látszott a tétnélküliség a részünkről. A második tapasztalat, hogy a másodszámú védelmünk nagy nulla, egy komoly csapat ellen Zappa és Emerson, de még a jelenlegi Christensen is minimum egy négyest kapnának, mérföldekre, divíziókra el vannak maradva az Azpi-Rudi-DL-Marcos kvartettől, de hát ez nem újdonság. A harmadik, hogy Willian-t lehet szidni, de hogy Hazard után a leglabdaügyesebb játékosunk, az nem kérdés, tegnap is öröm volt nézni, ahogy tapadt hozzá a bőr, megalázóan kilógott a mezőnyből felfelé. Nem véletlen, hogy a Vidi-szurkolók körülöttem hangosan fellélegeztek, amikor Sarri levitte. A középpálya gyenge volt tegnap, Barkley rosszul játszott, Cesc talán még rosszabbul, a középső hármasból még RLC tolta a legjobban, rengeteg labda ment át rajta, olykor egészen pengésen tartotta meg a játékszert. Hudson-Odoi játéka pedig kifejezetten tetszett, lehet, hogy én még nem várok tőle sokat, de sztem abszolút a jobb teljesítményt nyújtó játékosok között volt, jól tolta meg időnként a széleken és látszik, hogy nagyon jó barátságban van a labdával. Giroud szimpi volt, ahogy végigbrusztolta a meccset, megérdemelte a gólt, nem egy labdazsonblőr, de a mentalitása szerintem példaértékű. Moratából sokat nem láttam, de ez se újdonság. Összességében hatalmas élmény volt, az eredmény és a mutatott játék persze hagyott maga után kívánnivalót de nálam ez most csak másodlagos, a lényeg, hogy élőben láttuk a fiúkat és csont nélkül, csoportelsőkén tobábbmentnünk. Keep the blue flag flying high! :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Európa Liga

#69 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Teljesen jogellenes megszabni, hogy milyen öltözéket vehetsz fel. Plusz senki nem nézi meg sohasem Magyarországon, hogy hova ülsz le, vagyis meg sem állítanak a gyakorlatban, hogy ne ülj oda Chelsea-s cuccban. Egy srácon Bayernes sapka volt. Akkor ő most gargalizáljon hurkazsírral, mert valami agyalágyult kiadott egy maximum irányelvnek tekinthető tájékoztatást.

A "hanyatló nyugaton" ez úgy megy, hogyha fizettél a jegyedért, akkor leülhetsz olyan ruházatban a helyedre, amilyenben szeretnél. Több Bundesliga meccsen jártam, ott a hazai szektorban rengeteg vendég foglalt helyet. Ha az angolok vagy a magyarok esetleg annyira homoszurkolók, hogy csak egyféle színt engednek a hazai szektorba, akkor a vendégmezeseket is tessék csak kirakni a táborból.

Hihetetlen..

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#70 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
cech19960320 írta:Ellenben jogos
Ja, ha az illető testi/lelki épségét akarják ezzel védeni. El tudom képzelni mit kapna a többiektől.
Nem a testi épségét miatt... Hogy néz már ki H a hazai meccsen mindenki a vendégeknek szurkol...
Bőven elég ha tudod kinek szurkolsz, de legalább nem néz ki szarul Vidi szempontjából

Nekem pl eszemben sem volt úgy öltözni, ennyivel megtisztelem a Virít, ha már nekik köszönhetem H itt láthatom a kedvenc csapatom

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Európa Liga

#71 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Én idén a Southampton meccsen kint voltam és a hazai szektorba vettem jegyet. Ott is előírás volt, hogy Chelsea szurkolókat nem engednek be a hazai szektorba.
De nem tudom, hogy ezt valóban mennyire szigorúan nézik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Európa Liga

#72 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:Ellenben jogos
Ja, ha az illető testi/lelki épségét akarják ezzel védeni. El tudom képzelni mit kapna a többiektől.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#73 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:
kazomester írta:
Pat326 írta:Akik jönnek meccsre, erre figyeljenek:

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát aki nem vendégszektorba megy se sál, se mez, se stbt ne vegyen fel... :(
Kabaré :lol:

Ellenben jogos


Miért jogos? A dekadens nyugaton ez valahogy működik.

https://www.google.com/search?q=liverpo ... 75&bih=551" onclick="window.open(this.href);return false;

Én nem Chelsea-mezben megyek, egyrèszt kert rohadt hideg van és kabátban leszek, másrészt mert a Vidit is meg akarom tisztelni, kicsit szurkolok is nekik, nagyon jó munkát végeznek, de az erôs túlzás hogy nem engednek be valakit ezért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2018. december 13., csütörtök 14:10-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#74 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
Pat326 írta:Akik jönnek meccsre, erre figyeljenek:

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát aki nem vendégszektorba megy se sál, se mez, se stbt ne vegyen fel... :(
Kabaré :lol:

Ellenben jogos

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Európa Liga

#75 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pat326 írta:Akik jönnek meccsre, erre figyeljenek:

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát aki nem vendégszektorba megy se sál, se mez, se stbt ne vegyen fel... :(
Kabaré :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#76 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

langidave írta:Pont buszon fogok ülni a meccs alatt, van esetleg valakinek olyan streamje ami mobilon is szokott menni?
Reddit.com/soccerstreams

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Európa Liga

#77 Hozzászólás Szerző: langidave »

Pont buszon fogok ülni a meccs alatt, van esetleg valakinek olyan streamje ami mobilon is szokott menni?

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

#78 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Akik jönnek meccsre, erre figyeljenek:

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát aki nem vendégszektorba megy se sál, se mez, se stbt ne vegyen fel... :(

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Európa Liga

#79 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta: Jól tudom..
De nem elég? Gondolhatod H az A listán nrm lesznek rajta mert a nagy kerettel érdemes feltölteni azt, így a lehető legnagyobb a választási lehetőség.

Elvittük őket, lesz aki játszani is fog
Hawaii írta,hogy minden nevezett ifit elvittünk

Reagáltam rá, utalva arra, hogy ez éppen fordítva van: nem azokat vittük el,akiket neveztünk, hanem azokat neveztük,akiket elvittünk.

Ez az A listával kapcsolatos mondat nem értem,hogy hogyan kapcsolódik az eddigiekhez
Igaz egyébként,amit írtál,de én se mondtam az ellenkezőjét.

2-3 játékost még lehetett volna nevezni, hogy az utóbbi időszakban a legrosszabb teljesítményt nyújtó játékosaink (Jorginho és Alonso) tudjanak pihenni. Ők is, a fiatalok is jól jártak volna.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#80 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:
cech19960320 írta:
Marcin Bulka
Jamie Cumming
Ethan Ampadu
George McEachran
Callum Hudson-Odoi
Igen, ők Ampadut kivéve mind B listesek.
A B listre a mérkőzés előtti nap éjfélig nevezhetőek a játékosok (tehát az utazó keret kihirdetése után még egy fél napig). Bármennyi, csak pár kritériumnak kell megfelelniük.
Jól tudom..
De nem elég? Gondolhatod H az A listán nrm lesznek rajta mert a nagy kerettel érdemes feltölteni azt, így a lehető legnagyobb a választási lehetőség.

Elvittük őket, lesz aki játszani is fog

Válasz küldése