Európa Liga

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Európa Liga

#121 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hogy ne (szinte) csak negatívumokról legyen szó, óriási dícséretet érdemel Ruben a tegnapi játékáért. Nagyon jól tartja meg a labdát, gyakorlatilag bárkit képes elnyomni és külön öröm, hogy tegnap ezt védekezésben is kamatoztatta. Szorgosan zárt vissza, nem lézengett, tudta mi a dolga. Nem tudom, hogy ez más meccseken miért nem sikerül, lehet, hogy kedv kérdése, de a saját érdeke lenne ezt a hozzáállást állandósítani, mert ilyen játékkal (nem felértékelve az ellenfelet) komoly konkurencia lehetne Kovacic-nak és Barkley-nak.

Fabregas-ról már esett szó, nem tudom mikor játszott utoljára ilyen jól, a passzai élményszámba mentek. Ha Pedro kicsit szerencsésebb, akkor ő is betalál a Fabregas által elé varázsolt passzok egyikéből. Cesc végigpihente az őszt, remélem tartja ezt a formát és Sarri elgondolkozik, hogy kivel járunk jobban azon a poszton. (Kante-val)

Ami szomorú, hogy a csapat mostanra teljesen elvesztette a Sarriball identitást, nem rossz a játék, de sokkal kevésbé dominálunk. Nem feltétlen hiányolom a sokpasszos stílust, inkább a tényt, hogy van stílusa a csapatnak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Európa Liga

#122 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
AwayRoller írta:
Dízel írta: Hudson góljának örülök, bár ha ez lesz a max amennyit használja Sarri akkor sok értelme nincs. Jövőre max játszani kell a PL-be mert különben mehet kölcsönbe, utána meg a levesbe, ez 1000%. Ennek így semmi értelme nem lesz.
Nem ilyen egyszerű a kép, lejár a szerződése. Kicsit játszatni kell, hogy januárban el tudják játszani a szokásos hosszabbítás+kölcsön forgatókönyvet. Egész jól játszott, de látszik, hogy a PL-hez még fejlődnie kell. Szerencsére ideje van, úgyhogy a türelme a kérdéses.
Sarri egyből lehűtötte a kedélyeket, miszerint még nem áll készen a PL-re, szóval a bajnokságban a padon se fogjuk látni továbbra sem. Igaz most nagyon sok meccs lesz, szóval kaphat esélyt még párszor hétközben. Azt kell mondjam, ha hülye, akkor hosszabbít majd kölcsönbe megy, de simán benne van a pakliban, hogy nem lesz elég türelme. Remélem okosan dönt, a saját érdekében.
Hát nem tudom, 19 éves lesz, persze nagyon fiatal, de nálam Rashford a követendő példa. Idézem: "2016. február 28-án előbb lábbal, majd fejjel szerzett gólt az Arsenal ellen" Ő itt ekkor pontosan 19 éves volt, és a PL-be egy Arsenal ellen 2 gólt lőtt. Lehet itt áltatni magunkat, hogy van ideje Hudsonnak, meg hogy majd késöbb, hogy későn érő típus, de sztem ez lófasz esti fénnyel. Ezt csinaljuk minden fiatalunkal, aztan tudjuk mi lett belőle, Zouma kivétel, ő kapott egy hatalmas sérülést erről nem tehet, de Christensen, Mceachran, Kakuta stb sorra besültek. Nem akarok vitát indítani a fiatalokkal kapcsolatban, mert én már Mceachran óta (aki az egyik szívfájdalmam) teljesen lemondtam róluk, egy csepp bizalmam nincs bennük, csak azért vannak, hogy legyen kivel feltölteni az ifi keret. Tudom nem egyszerű a fiataloknak, nagyon nehéz feltörni, de azért mindenhol olyan hírek terjednek, hogy a mai fiatalok szarnak bele az egészbe, nekik a foci sokadrangú, nem tudnak küzdeni, csak bulizni akarnak stb. Szóval ezt így nem lehet... Ott van CR7 akiről példát lehetne venni, ő nem várja az edzés végét, hanem ő hagyja el utoljára az edző központot... Ez minden elárul. Ha nem kezdjük el beépíteni a kiöregedő Willan és pedro helyére Odoi-t (nem fogjuk) akkor ennyi volt nálunk a karrierje, ebben biztos vagyok.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Európa Liga

#123 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:
Dízel írta: Hudson góljának örülök, bár ha ez lesz a max amennyit használja Sarri akkor sok értelme nincs. Jövőre max játszani kell a PL-be mert különben mehet kölcsönbe, utána meg a levesbe, ez 1000%. Ennek így semmi értelme nem lesz.
Nem ilyen egyszerű a kép, lejár a szerződése. Kicsit játszatni kell, hogy januárban el tudják játszani a szokásos hosszabbítás+kölcsön forgatókönyvet. Egész jól játszott, de látszik, hogy a PL-hez még fejlődnie kell. Szerencsére ideje van, úgyhogy a türelme a kérdéses.
Sarri egyből lehűtötte a kedélyeket, miszerint még nem áll készen a PL-re, szóval a bajnokságban a padon se fogjuk látni továbbra sem. Igaz most nagyon sok meccs lesz, szóval kaphat esélyt még párszor hétközben. Azt kell mondjam, ha hülye, akkor hosszabbít majd kölcsönbe megy, de simán benne van a pakliban, hogy nem lesz elég türelme. Remélem okosan dönt, a saját érdekében.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Európa Liga

#124 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: Hudson góljának örülök, bár ha ez lesz a max amennyit használja Sarri akkor sok értelme nincs. Jövőre max játszani kell a PL-be mert különben mehet kölcsönbe, utána meg a levesbe, ez 1000%. Ennek így semmi értelme nem lesz.
Nem ilyen egyszerű a kép, lejár a szerződése. Kicsit játszatni kell, hogy januárban el tudják játszani a szokásos hosszabbítás+kölcsön forgatókönyvet. Egész jól játszott, de látszik, hogy a PL-hez még fejlődnie kell. Szerencsére ideje van, úgyhogy a türelme a kérdéses.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Európa Liga

#125 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Morata minden volt a góljánál csak nem boldog, sztem télen de max nyáron dobbant, mindenkinek jobb lenne.

Hudson góljának örülök, bár ha ez lesz a max amennyit használja Sarri akkor sok értelme nincs. Jövőre max játszani kell a PL-be mert különben mehet kölcsönbe, utána meg a levesbe, ez 1000%. Ennek így semmi értelme nem lesz.

Fabregas megint kiosztott egy hatalmas gólpasszt, ilyen csak ő tud a csapatba senki más. Ő kéne nekünk fiatalabb kiadásban.
Kinek csinálja ezt? Mert már nagyon zavaró kezd lenni... Nem kell itt látványosan szenvedni, teljesíteni kell aztán lehet eljátszani a hattyú halálát. Menjen isten hírével.

Gabor1092
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017. augusztus 9., szerda 12:02
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Európa Liga

#126 Hozzászólás Szerző: Gabor1092 »

Sziasztok!

Szépen lassan közeledvén az itthoni meccshez lenne pár kérdésem felétek, amiben remélem tudnátok nekem segíteni.
Nemhogy a Groupamában de még magyar focimeccs közelében sem igazán voltam :D

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mindenképpen autóval megyek majd a meccsre, és hogy mennyire lehetséges, hogy lesz hely a stadionnál kialakított parkolókban, illetve ha nem, hol lehetséges helyet találnom majd?

Valamint mennyivel meccs kezdése előtt érdemes megérkezni a becsekkolás és hasonlók miatt? 1 órával kezdés előtt elég megérkezni, vagy mást javasoltok?
Helyileg a vendég szektor mellett lesz majd a helyem, nem tudom, hogy ez számít-e.
Válaszaitokat nagyon szépen köszönöm :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Európa Liga

#127 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Morata minden volt a góljánál csak nem boldog, sztem télen de max nyáron dobbant, mindenkinek jobb lenne.

Hudson góljának örülök, bár ha ez lesz a max amennyit használja Sarri akkor sok értelme nincs. Jövőre max játszani kell a PL-be mert különben mehet kölcsönbe, utána meg a levesbe, ez 1000%. Ennek így semmi értelme nem lesz.

Fabregas megint kiosztott egy hatalmas gólpasszt, ilyen csak ő tud a csapatba senki más. Ő kéne nekünk fiatalabb kiadásban.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#128 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hazard és Moses sérülés miatt nem kerettagok holnap, Maurizio pedig beígért egy istenes rotálást:

‘I think I will make big changes to the side for tomorrow because in December we have to play 10 matches so now we need to change, regardless of the last result. In the Europa League group we had two targets, first was qualification which is achieved, the other one is to win our group so for this we need one point but we cannot think to play for one point or it is very easy to lose the match. So the target tomorrow is to win the match and be the first in our group, but of course we can also do this if we change seven or eight players.’

Gondolom érzi ő is hogy a bajnokságban is kicsit most megremegett a léc, a vasárnapi (Fulham otthon) meccset mindenképp be kell húzni, és az sem ártana ha ez menne szép, lendületes játékkal, gólokat szerezve. Fulham védelme ellen erre van esély.

One of the young players in the 18 to be involved tomorrow is Callum Hudson-Odoi. Sarri was asked about his development and responded that he needs to work, study and improve. Although very good in one-on-one situations, Hudson-Odoi needs to improve a lot defensively, and offensively when moving without the ball, a very normal situation for an 18-year-old. The manager wants to try to find space for a ‘potentially very, very good player’ to be involved in games although that is not easy with a squad of 28 players.

Avatar
laci256
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. április 26., vasárnap 16:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Európa Liga

#129 Hozzászólás Szerző: laci256 »

Gondoltam szólok, hogy holnap délután 3 órától van lehetőség a Videoton elleni meccsre a vendégszektorba a jegyvásárlásra. Honlapon minden infót megtaláltok! Declaration formot ne felejtsétek elküldeni ha vesztek jegyet. Ez természetesen csak azoknak szól akik rendelkeznek membershippel. 27 font.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Európa Liga

#130 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Nem is lepődöm meg moratan. Még ide is kevés!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Európa Liga

#131 Hozzászólás Szerző: laczze »

Willian kajak képtelen egy vidi vedőt megetetni?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Európa Liga

#132 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Huuuh de fura Juhász Rolandot Cahill mellett látni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Európa Liga

#133 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:
cech19960320 írta:
laczze írta:Mennyire lehet majd nézni online a meccset ?
Sport 1 kizárva sajnos mert külföldön vagyok, ha valaki majd tud meccs elött linkelhetne kérlek.
még mindig https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Köszi. Gépen megvan, de az nincs velem, visszakeresni meg nem tudtam, nem találtam a topic ot. Hálas köszönet.
Én magamra tetováltattam az a biztos.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#134 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:
cech19960320 írta:
laczze írta:Mennyire lehet majd nézni online a meccset ?
Sport 1 kizárva sajnos mert külföldön vagyok, ha valaki majd tud meccs elött linkelhetne kérlek.
még mindig https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Köszi. Gépen megvan, de az nincs velem, visszakeresni meg nem tudtam, nem találtam a topic ot. Hálas köszönet.
mentsd el telóra is akkor :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Európa Liga

#135 Hozzászólás Szerző: laczze »

cech19960320 írta:
laczze írta:Mennyire lehet majd nézni online a meccset ?
Sport 1 kizárva sajnos mert külföldön vagyok, ha valaki majd tud meccs elött linkelhetne kérlek.
még mindig https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Köszi. Gépen megvan, de az nincs velem, visszakeresni meg nem tudtam, nem találtam a topic ot. Hálas köszönet.
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Európa Liga

#136 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Mennyire lehet majd nézni online a meccset ?
Sport 1 kizárva sajnos mert külföldön vagyok, ha valaki majd tud meccs elött linkelhetne kérlek.
még mindig https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Európa Liga

#137 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mennyire lehet majd nézni online a meccset ?
Sport 1 kizárva sajnos mert külföldön vagyok, ha valaki majd tud meccs elött linkelhetne kérlek.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Európa Liga

#138 Hozzászólás Szerző: Pityee »

De csúnyán fest ez az EL körítés a Stamfordon... Nehezen barátkozok vele még mindig meg, hogy nincs BL idén :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Európa Liga

#139 Hozzászólás Szerző: laczze »

Remélema B csapat sem lazsázza el és vernek 5, 6 gólt.
Magyar vagyok, de azért mutassuk már meg kinek hol a helye.
A vidinek meg nem ezen fog múlni semmi és a 2. helyér szurkolok nekik.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Európa Liga

#140 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kép

Válasz küldése