Rafael Benitez

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Rafael Benitez

#1061 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Most aztán majd egy szava se lehet egyikőtöknek sem, hogy ez nem játszik, vagy az nem játszik. Benitez a rotáció királya, össze-vissza keveri hétről hétre a játékosokat...
És többek közt ezért is alkalmatlan egy bajnokság megnyeresére, nem tud sorozatban nyerni, egy szerencsétlen...
Nagy csapatokat megveri lefocizva, de egy kiscsapattal leikszel otthon, ezért nem lett bajnok a Pool-lal.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
JM10
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. november 22., csütörtök 0:22
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#1062 Hozzászólás Szerző: JM10 »

Di Matteonak ezer hála amiért meglett a BL, de sztem szerencsevadász volt és nem kellően jó szakember. Benitez már rutinosabb róka és azért nem szabad elfelejteni, hogy nyert ő nagy trófeákat még a Valenciával is. Remélem Torrest topformába tudja hozni különben a nyáron elbúcsúzhatunk tőle és csak egy Seva 2 marad az emlékezetünkben. Össze kell hangolnia a csapatot a City ellen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#1063 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Most aztán majd egy szava se lehet egyikőtöknek sem, hogy ez nem játszik, vagy az nem játszik. Benitez a rotáció királya, össze-vissza keveri hétről hétre a játékosokat...
És többek közt ezért is alkalmatlan egy bajnokság megnyeresére, nem tud sorozatban nyerni, egy szerencsétlen...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Rafael Benitez

#1064 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:Nagyon kíváncsi leszek a vasárnapi meccsre. Mennyire mer majd belenyúlni a csapatba Rafa? Ő ugye soha nem használt 4-2-3-1-et. Meglepő lenne, ha bedobna egy 4-4-2-őt vagy egy 4-3-3-mat, de szerintem még furcsább és csalódást keltőbb lenne, ha 4-2-3-1-ben kiállnánk kb. egy az egyben azzal a kezdővel amit Bobby játszatott.
Én úgy tudom a Liverpool 4-2-3-1-ben játszott Benítez alatt.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rafael Benitez

#1065 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon kíváncsi leszek a vasárnapi meccsre. Mennyire mer majd belenyúlni a csapatba Rafa? Ő ugye soha nem használt 4-2-3-1-et. Meglepő lenne, ha bedobna egy 4-4-2-őt vagy egy 4-3-3-mat, de szerintem még furcsább és csalódást keltőbb lenne, ha 4-2-3-1-ben kiállnánk kb. egy az egyben azzal a kezdővel amit Bobby játszatott.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Rafael Benitez

#1066 Hozzászólás Szerző: Mister »

jkopfner írta:
pulci03 írta:Ezért megérte meneszteni Robbiet ha már kibaszta Abra akkor azt hittem legalább azért mert jön Guardiola de így???
Jelenleg eléggé pesszimistán látom a dolgokat ez megint egy tipikus vészmegoldás ami kipattant Abra fejéből, hogy megmentse Torres karrierjét valahogy :?

Eddig minden edzőnél legalábbis Carlo óta volt egy jó érzésem, hogy előre tudja vinni csapatot tud valami újat elindítani de ezt beniteznél egyáltalán nem érzem nem véletlen szól év végéig a megbizatása...

Azonban a klub érdeke, hogy sikeres legyen ezért bízzunk benn, hogy fel tudja rázni csapatot és legalább valamit elér amíg Abra ki nem rúgja és lecseréli Pepre mert, hogy ez be fog következni efelől kétségem nincsen!
Valamit muszáj volt tenni, mert az elmúlt hetekben nem focit láthattunk a csapattól, hanem egy nagy semmit. És semmi jel nem mutatott arra, hogy bármi is változna pozitív irányban. Benitez durván 2 évig nem edzősködött, lehet kitalált ezalatt valami világmegváltó taktikát:)
Vagy még azt is elfelejtette amit tudott... :)
One Life,One Love,One Club

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#1067 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

pulci03 írta:Ezért megérte meneszteni Robbiet ha már kibaszta Abra akkor azt hittem legalább azért mert jön Guardiola de így???
Jelenleg eléggé pesszimistán látom a dolgokat ez megint egy tipikus vészmegoldás ami kipattant Abra fejéből, hogy megmentse Torres karrierjét valahogy :?

Eddig minden edzőnél legalábbis Carlo óta volt egy jó érzésem, hogy előre tudja vinni csapatot tud valami újat elindítani de ezt beniteznél egyáltalán nem érzem nem véletlen szól év végéig a megbizatása...

Azonban a klub érdeke, hogy sikeres legyen ezért bízzunk benn, hogy fel tudja rázni csapatot és legalább valamit elér amíg Abra ki nem rúgja és lecseréli Pepre mert, hogy ez be fog következni efelől kétségem nincsen!
Valamit muszáj volt tenni, mert az elmúlt hetekben nem focit láthattunk a csapattól, hanem egy nagy semmit. És semmi jel nem mutatott arra, hogy bármi is változna pozitív irányban. Benitez durván 2 évig nem edzősködött, lehet kitalált ezalatt valami világmegváltó taktikát:)

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Rafael Benitez

#1068 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Ez egy hatalmas csalódás így.

A jó dolog egyedül talán az, hogy Abra nem vitte volna ilyen sokra (dollárra, yachtra), ha nem tudna jó döntéseket hozni. Nyilván benne van a stratégiájában az hogy ha valami veszteséges és nincs meg a kellő ambíció sem, akkor változtatni kell és nem a csodára várni.
:)

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Rafael Benitez

#1069 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ezért megérte meneszteni Robbiet ha már kibaszta Abra akkor azt hittem legalább azért mert jön Guardiola de így???
Jelenleg eléggé pesszimistán látom a dolgokat ez megint egy tipikus vészmegoldás ami kipattant Abra fejéből, hogy megmentse Torres karrierjét valahogy :?

Eddig minden edzőnél legalábbis Carlo óta volt egy jó érzésem, hogy előre tudja vinni csapatot tud valami újat elindítani de ezt beniteznél egyáltalán nem érzem nem véletlen szól év végéig a megbizatása...

Azonban a klub érdeke, hogy sikeres legyen ezért bízzunk benn, hogy fel tudja rázni csapatot és legalább valamit elér amíg Abra ki nem rúgja és lecseréli Pepre mert, hogy ez be fog következni efelől kétségem nincsen!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#1070 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nyugodtan bevállalom a támadó stílust, ő nem áll ki 5 védővel az ziher :D
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Rafael Benitez

#1071 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:
bNc írta:Valaki felvilágosítana Rafa milyen játékfelfogást képvisel? fiatal voltam még amikor a liverpool az ő keze alatt virágzott (el).
Kombinatív, támadó. Amúgy könnyű nála kihúzni a gyufát, van ahol már csinálták ki ez miatt (Inter)
Inkább védekezőbb, remekül kontrázó :wink: Kb. olyan mint a mostani Real (vagy ahogy ma este játszottak)
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Rafael Benitez

#1072 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Nehéz mit mondani,nekem sem nagy kedvencem de mást nem lehet csinálni mint reménykedni.
Sok sikert neki!!

Biztos voltam benne,h ha RDM-et(és Eva-t) menesztette akk Guardiola jön,aki nagy kedvence...nem így lett.
Stone haxleader!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#1073 Hozzászólás Szerző: chiedis »

D-vid írta:
chiedis írta:Nem fog belőle senki se focistát csinálni Angliában. Annyira meg tiszteljétek h nem írtok ilyet, mert kb Priskin szintre helyeznétek evvel a minősítéssel. "Csinálni még" :lol:
"Csinálni még"
Ez az idézeted nem szerepel az általam leírtakban, de javaslom olvasd el a zárójeles részt is és rájössz, hogy elismerem a tudását, amit a Chelseaben nem mutat meg.
Sorry de nem téged idéztelek vele, hanem én biggyesztettem bele, mert nonszensznek érzem h tényleg már a lelkét ápolgassuk. Remélem nem ezért jött a pincér, hanem mert kormányozni fogja a csapatot.
Nyugodj bekeben Mister !

D-vid
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 18:27
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Osgood

Re: Rafael Benitez

#1074 Hozzászólás Szerző: D-vid »

chiedis írta:Nem fog belőle senki se focistát csinálni Angliában. Annyira meg tiszteljétek h nem írtok ilyet, mert kb Priskin szintre helyeznétek evvel a minősítéssel. "Csinálni még" :lol:
"Csinálni még"
Ez az idézeted nem szerepel az általam leírtakban, de javaslom olvasd el a zárójeles részt is és rájössz, hogy elismerem a tudását, amit a Chelseaben nem mutat meg.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#1075 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

D-vid írta:Torres az ő keze alatt élte fénykorát.
Hátha ismét footbalistát csinál belőle Benitez.

(ez azért meglepne, de! Torres azért nyáron gólkirály lett azt ne felejtsük el. Nem értem ezt a kettősséget. A válogatottban gólokat rúg, a chelseaben sohasem ment neki. Előtte a Liverpoolban Benitez alatt elég jól játszott, azért is igazoltuk le. Nem lehet, hogy a chelseaben azt játszatták vele, amit nem tud? A taktikába nem illett bele, vagy fasz tudja. Nem akarok okos lenni, de valami oka csak kell legyen!)
Szép ez a gólkirályi cím, de azért ne essünk hanyatt tőle. Mindenesetre a statisztikájában jól mutat. A válogatottban gólokat rúg? Szerintem már a bő keretbe se fér be. Én személy szerint nem csípem Rafa "pingvin" Benitezt, de a vezetőségnek mindenképpen lépnie kellett. Úgyis csak utólag fog kiderülni, hogy jó döntést hoztak vagy sem. Szakmailag Benitez jóval RDM fölött áll.

D-vid
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 18:27
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Osgood

Re: Rafael Benitez

#1076 Hozzászólás Szerző: D-vid »

Torres az ő keze alatt élte fénykorát.
Hátha ismét footbalistát csinál belőle Benitez.

(ez azért meglepne, de! Torres azért nyáron gólkirály lett azt ne felejtsük el. Nem értem ezt a kettősséget. A válogatottban gólokat rúg, a chelseaben sohasem ment neki. Előtte a Liverpoolban Benitez alatt elég jól játszott, azért is igazoltuk le. Nem lehet, hogy a chelseaben azt játszatták vele, amit nem tud? A taktikába nem illett bele, vagy fasz tudja. Nem akarok okos lenni, de valami oka csak kell legyen!)

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Rafael Benitez

#1077 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Mendez írta:most mondta a Digis kommentator hogy 18 hónapra írt alá tegyétek meg a téteket mikor fog repülni :lol: (sose lesz közönség kedvenc bármit nyer is)
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... -appointed" onclick="window.open(this.href);return false;

"until the end of the season" :)

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Rafael Benitez

#1078 Hozzászólás Szerző: Mendez »

most mondta a Digis kommentator hogy 18 hónapra írt alá tegyétek meg a téteket mikor fog repülni :lol: (sose lesz közönség kedvenc bármit nyer is)

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Rafael Benitez

#1079 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Remélem beválik ismét az idényközben érkező új edző.
Blue is the Colour

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#1080 Hozzászólás Szerző: chiedis »

bNc írta:Valaki felvilágosítana Rafa milyen játékfelfogást képvisel? fiatal voltam még amikor a liverpool az ő keze alatt virágzott (el).
Kombinatív, támadó. Amúgy könnyű nála kihúzni a gyufát, van ahol már csinálták ki ez miatt (Inter)
Nyugodj bekeben Mister !

Lezárt